Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Furry Warrior/nepřijat

5 posters

Goto down

Furry Warrior/nepřijat Empty Furry Warrior/nepřijat

Příspěvek  Adrian Sat Apr 09, 2011 9:14 am

Ahoj Zdravím guildu Warriors of Alliance !!

začnu asi takhle Smile

1) nick užívany ve hře
Gumadrian, někoho by mohlo co je to za nick ale je to slozeno z jmena a prezdivky Smile

2) class, /lvl/, talenty, řemesla, jejich úroveň a zdůvodnění proč právě tato:
Warrior,70,Furry co jiného na PvE Smile,BS a mining,BS urcite kvuli patternu zbrani apod.,a bez miningu by byl BS hodne drahy Smile

3) přibližná úroveň vašeho equipu ( např.: T4 ), jaké prequesty máte hotové/rozpracované
No nic,ted otázka na kterou mam strach odpoveded Smile
Uroven meho EQ je T4(je to uroven ne ze mam T4)ale sem ucenlivý a rád bych udělal vše pro to abych chodil T6
(je to muj sen mit na Mystiq.org T6)Smile

4) důvod, proč se hlásíte právě do naší guildy, koho zde znáte:
Je to jednoduché WoA je prostě good guilda ,znám Gaedra Smile

5) jaký přínos pro naší guildu spatřujete ve svém příchodu k nám?
Určitě to zě jsem jěstě mladý a jak udělám gear tak muzu zacít pomahat WoA Smile

6) ve kterých guildách jste byl/a a proč jste odešel/a
Byl jsem v guilde Dragons Last Hope skoro rok a byl jsem ji věrný ale už se skoro rozpadla

7) jaké jsou vaše zkušenosti s wowkem ( jak dlouho hrajete a za jaké postavy )
No tak do WoW se uplně blázen .Umím ovládat classu Warriora asi na 7 ze stupnice 1-10,Hraju 2 roky a vždy sem hrál Warriora Smile

8 ) uveďte vaše alty a umístění v guildách
žádného alta nemám :)ale kdybych měl určitě bych po svolení sem prešel Smile

9) zda-li používáte mumble jen k poslouchání či aktivně s mikrofonem ( Mumble a některé addony jsou podmínkou přijetí do naší guildy )
Ano mám ,a ty Addony bych nejak sehnal

10) váš přibližný věk, něco málo o sobě
Jmenuji se Adrian je mi 13 let bydlím v okolí Karviné . Ve volném čase sem vždy na WoW.BTW když zrovna neskáču po střechách jejikož dělám Freerun Le Parkour a Judo. to je ode mne asi vše .

PŘEDEM DĚKUJI ZA VÁŠ HLAS.

AHOJ


Adrian
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Furry Warrior/nepřijat Empty Re: Furry Warrior/nepřijat

Příspěvek  Gaedr Sat Apr 09, 2011 11:30 am

tenhle hráč mě docela překvapil svým vystupováním, kdy bych mu rozhodně 13 let netipoval,zdá se být rozumnej ale ten eq bych zatím bohužel viděl jako překážku,z tvého ispectu by to chtělo dropnout uplně celej novej eq,jak sme se bavili,zlepši si equip profesema-bs chesta ze swp,leather ruce ze swp,fista offhanda z swp trashe,atd :-) plno věcí za bojky,pak to zkus znova,teď bys nebyl přínos ani ty pro nás ani my pro tebe...T5 se u nás téměř nechodí,takže dodělání preq a nabrání equipu by bylo u nás dost nadlouho a ten eq by sis z větší části stejně musel opatřit svépomocí

takže výsledek u mě zatím bohužel proti s tím že se po získání lepšího gearu nebráním tomu tě vzít

a ještě otázečka,jak si na tom s časem na raidování v týdnu a o víkendech,v týdnu raidujem většinou od 19:00-22:00,o víkendech 18:00-...
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Furry Warrior/nepřijat Empty Re: Furry Warrior/nepřijat

Příspěvek  Taubens Sat Apr 09, 2011 11:39 am

si rejpnu : BTW když zrovna neskáču po střechách jejikož dělám Freerun Le Parkour děláš špatný jméno oběma těmhle disciplínám, když napíšeš tohle...
Taubens
Taubens

Poèet pøíspìvkù : 320
Reputation : 34
Join date : 07. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

Furry Warrior/nepřijat Empty Re: Furry Warrior/nepřijat

Příspěvek  Adrian Sat Apr 09, 2011 12:00 pm

Gaedre čas bych si na to udelal ,na gearu se uz pracuje

Ještě málá vsuvka : Zapomněl jsem napsat preQ:
SSC:hotov,TK:trialky ale uz se pracuje,Hyjal:nic zatim,BT :mám hotovy dlouhé série Q.

Taubensi : To bylo řečeno obrazně Very Happy jinak normálně Frontflif ,Sideflip atd Very Happy

Adrian
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Furry Warrior/nepřijat Empty Re: Furry Warrior/nepřijat

Příspěvek  Sigarni Sat Apr 09, 2011 12:59 pm

Nechávám na gajdovi jako CL wariorů Smile
Sigarni
Sigarni

Poèet pøíspìvkù : 572
Reputation : 59
Join date : 27. 06. 10
Location : BRNO

Návrat nahoru Goto down

Furry Warrior/nepřijat Empty Re: Furry Warrior/nepřijat

Příspěvek  Prima Sat Apr 09, 2011 1:11 pm

preq, preq ... zatím proti
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Furry Warrior/nepřijat Empty Re: Furry Warrior/nepřijat

Příspěvek  Dagon Sat Apr 09, 2011 7:01 pm

Seš simpaťák. Musím ale dělat špinavou práci Cl týhle guildy (ostatní kvalifikovaní mi to s chutí hodili na hlavu) a napsat taky proti. Moc se omlouvám, ale když budeš trpělivej a mákneš na tom základnim co po uchazečích chcem tak bude šance se tady prosadit. Smile
Dagon
Dagon
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 297
Reputation : 20
Join date : 17. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Furry Warrior/nepřijat Empty ......

Příspěvek  Anonymní Wed Aug 17, 2011 12:51 pm

No já vím že nejsem žádný class leadr , ale toho kluka znám jene v pohodě .. byl sem sním několokrát v dungu .. dáse sním promluvit .. je snaživej .. oledně Q jen má smůlu že ještě nenašel lidi co by mu daly možnost se ukázat a splnit Q do BT a aspolll u všech je na konečný .. jen mu pomoc a splnit ten ukol co je třeba ... aby sem byl přijat co mu pomoct ? já vím že budu delete nebo tu buduou odpovědi ty sem nemáš co psát a já to vím ... ale za tu dobu co sem ležel v nemocnici se zmenilo hodnitost e ... 50% lidi v guildě neznám což je škoda já osobně WOA miluju a vy to víte promě ste srdeční zaležitost skuste přimouřit očko nad snaživím človek Twisted Evil WOA Evil or Very Mad



WOA is the best love

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Furry Warrior/nepřijat Empty .......

Příspěvek  Anonymní Wed Aug 17, 2011 1:09 pm

jeste jedna vec ... tomuhle nejde o itemy ale o to hrani ... je něco jako já já se nepřidal k WOA kvuly tomu abych měl itemy sem tu přez půl roku mam pár věcí ... on je takovej člověk co chce proslavit guildu byt best dal prvni kj ... a bejt TOP TO P TOP jako ja ... nejde mi o itemy ale oto byt nejlepsi pomozte mu ktomu .. ten kluk mi nekolikrat psal jestli dem SSc, TK hyjal ... by miohl splnit Q aby mohl knam ale bohuzel nepotkal G která by ho ktomu dostala .. Sad

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Furry Warrior/nepřijat Empty Re: Furry Warrior/nepřijat

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru