Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Warrior

+4
Aristin
Asmidir
Prima
Haerfík
8 posters

Goto down

Warrior Empty Warrior

Příspěvek  Artuscz Thu Dec 09, 2010 3:07 pm

1)nick užívany ve hře
Artuscz

2)class, /lvl/, talenty, řemesla, jejich úroveň a zdůvodnění proč právě tato
Warrior / Protect / 70 lvl /alchemy(full) / herbalism(full)
Istého čašu ma zaujímal len výhradné Hunter to je aj môj Main, ale veci sa menia a začalo ma baviť tankovanie. Keďže ma výhradné baví tankovanie bossov tak som si urobil warriora.
Profesie som si vybral preto také, lebo som veľmi závislý na fľaškách a potionoch.
A herbalism, lebo ma velmi bavi zbieranie kvietkov po OL a starom svete.

3)přibližná úroveň vašeho equipu ( např.: T4 ), jaké prequesty máte hotové/rozpracované
Moj EQ je BT/T6(4casti)/HYJAL/SUNVELL. PreQsty mam všetky na TBC verzii.

4)důvod, proč se hlásíte právě do naší guildy, koho zde znáte
Mnohý ma poznajú pod menom Andresan som bol v začiatkoch guildy keď sa ešte zakladala možno ty čo sú od začiatku v guilde si ma pamätajú. Hlásim sa do tejto guildy znova, lebo viacero aliančných guild sa rozpadlo kôly tomu, že ma prísť wotlk. Po rozhovore s istými ľuďmi som dospel k záveru, že woa je jedna z mala guild, ktorá má šancu prežiť prechod hráčov na wotlk a znova raidovat na TBC. Poznám tu viacero ľudí, asi by to bol dlhy zoznam.

5)aký přínos pro naší guildu spatřujete ve svém příchodu k nám?
Pomôcť tento guilde dávať aj sunvell a cele BT. Ale hlavne vyžadujem od ľudí kde do guldy prídem aby boli pohodový a nehnali sa za eqipom a nesprávali sa arogantne na raidoch len koly eqipu. To nerobím ani ja tak dúfam, že to v tejto guilde nebude.

6)ve kterých guildách jste byl/a a proč jste odešel/a
Bol som v guilde Rafíci a odišiel som preto lebo skoro všetci prechádzajú na wotlk alebo leavly z toho dôvodu, že sa tam nechodia raidy.

7)jaké jsou vaše zkušenosti s wowkem ( jak dlouho hrajete a za jaké postavy )
moje skúsenosti sú 3 a pol ročné. Warrior, Hunter, Priest, Mag ovládam veľmi dobre.

8 )uveďte vaše alty a umístění v guildách
Andresan(70hunt)GOTC(vysoká hodnosť)(Main)
Galora(70priest)Agapé(gum) je to jediná postava ktorú som nedával nikde do guildy a ani nemám v úmysle ju nikde dávať je to banker.
Melisska(70mag)GOTC(alt)

9)zda-li používáte ventrilo jen k poslouchání či aktivně s mikrofonem ( Ventrilo a některé addony jsou podmínkou přijetí do naší guildy )
VT mam aj mikrofón mam.

10)váš přibližný věk, něco málo o sobě
Môj vek je 21. Študujem na TUKE(Technicka Univerzia v Košiciach) obor Elektronika.
Moje záľuby sú Elektroakustika a ozvučovanie priestorov, vytváranie ozvučovacích zariadení.
Preferujem cyklistiku a turistiku. Mam rad pohodu na raidoch a trochu humoru nezaškodí si myslím. Rad si pokecám na vt, ale aj osobne.
Ku vám do guildy sa hlásim len s postavou Artuscz nerád by som bol keby som musel leavovat tie guildy ktoré som spomínal, je na to veľa dôvodov a nechcem opúšťať kamarátov len z toho dôvodu, že chcem si zaraidovat.

Za vzniknuté chyby, ktoré som si nevšimol počas písania sa ospravedlnujem.

Artuscz
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Warrior Empty Re: Warrior

Příspěvek  Haerfík Thu Dec 09, 2010 3:37 pm

Já jsem PRO

Andersana znám ze SotC a v tu dobu, kdy jsem tam aktivně raidoval, to byl průměrně schopný, ač lehce ukecaný člověk. Aspoň bude na koho vyhlašovat odměnu na astře Razz
Haerfík
Haerfík

Poèet pøíspìvkù : 796
Reputation : 52
Join date : 26. 06. 10

http://www.broukej.cz/wow/

Návrat nahoru Goto down

Warrior Empty Re: Warrior

Příspěvek  Prima Thu Dec 09, 2010 3:39 pm

já jsem pro (i proto že je to jeden ze zakládajících členů WoA), potřebujeme ted každou ruku. Jen mě lehce znepokojuje ten hunter? ..
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Warrior Empty Re: Warrior

Příspěvek  Asmidir Thu Dec 09, 2010 4:14 pm

no já nechávám rozhodnutí na CL

Asmidir
Class Leader
Class Leader

Pisces Rat
Poèet pøíspìvkù : 641
Reputation : 23
Join date : 29. 06. 10
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Warrior Empty Warrior

Příspěvek  Artuscz Thu Dec 09, 2010 4:20 pm

Ja mám záujem chodit raidy za priesta, ale kedže nikdy som ho nikde nedaval do guildy a ani nebudem, tak warriora som si vybral ako zastupcu do guildy.

Artuscz
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Warrior Empty Re: Warrior

Příspěvek  Asmidir Thu Dec 09, 2010 5:07 pm

to se mi moc nelibi... jestli chces k nam do guildy, tak proc si nedas prihlasku s postavou se kterou budes raidovat?

Asmidir
Class Leader
Class Leader

Pisces Rat
Poèet pøíspìvkù : 641
Reputation : 23
Join date : 29. 06. 10
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Warrior Empty warrior

Příspěvek  Artuscz Thu Dec 09, 2010 5:15 pm

Ako som vyššie uvadzal tak tuto postavu som nikdy nikde nedaval preto, lebo je to banker a je zabezpečena proti krádeži. A inu postavu si bankera nedávam.

Artuscz
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Warrior Empty Re: Warrior

Příspěvek  Aristin Thu Dec 09, 2010 5:28 pm

Nechávám to na CL....
Aristin
Aristin

Taurus Pig
Poèet pøíspìvkù : 577
Reputation : 8
Join date : 02. 09. 09
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Warrior Empty Re: Warrior

Příspěvek  Mufinqua Thu Dec 09, 2010 5:53 pm

[5.worldwide][Andresan]Som dmg na KZ /w me

jak my se tomu s kamosem smali Very Happy klidne kazdy den take zachvaty Very Happy

Az prijde Gajda, tak uvidis, jak to vypada, kdyz nekdo chce mit maina tam, alta tam a dalsiho alta zase tam Very Happy . To bude fofr xD .
Navic pokud jsi zustal tak dlouhou dobu v GotC i pres jejich rozpady a opetovne seskupeni, tak tim budes silne degenerovany ne? Very Happy GotC vymyva mozky o_O
Mufinqua
Mufinqua

Poèet pøíspìvkù : 574
Reputation : 47
Join date : 19. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Warrior Empty Re: Warrior

Příspěvek  Gaedr Thu Dec 09, 2010 5:59 pm

promiň ale za wara proti...waři tankové jsou jedna z mála class co jakš takž máme dobře aktivní,a rád bych za něj i já chodil raidy...navíc ty postavy v jiných guildách-s tím mám problém u každého kdo to takhle chce mít...zatím nemám moc dobrejch zkušeností s lidma co maj postavy ve více guildách

jo lidi potřebujem...ale za wara tanka se na mě nezlobte ja budu proti,ikvůli těm postavám v jiných guildách...
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Warrior Empty Warrior

Příspěvek  Artuscz Thu Dec 09, 2010 6:57 pm

Vdim ze neiktory vytahuju stare spomienky rok a pol do zadu... na to nebudem reagovat kedze to pre mna nema zmysel... Urazat cloveka ktoreho tiez osobne nepoznas nieje chytre si myslim Mufinqua.
A warriora som chcel len ako zastupcu mal som v umysle chodit raidy za priesta, ale ako som spominal tak to nieje mozne prejst s nim do inej guildy.
Gotc - vytahovat guildu na prihlaske nieje velmi chytre tiez sa racej zdrim komentu kedze v tej guilde si nikdy nebol.
Mimoguildovne postavy: kezde som len v 2ch guildach a jedna z nich je moja sukromna banka s kamaratmi tak si myslim ze v tom nevidim problem. Ano v GOTC som, ale u nich sa raidy docasne nechodia a som tam len na pokec tiez v tom nevidim velky problem.
V suvislosti s tym asi by mnohy namietali preco chodim raidy kedze niesom v guilde tak preto som tu chcel dat warriora na ktoreho nemam zaujem brat eq maximale zo sunvelu kedze je full eqipnuty pred sunvelom. V tomto case ma zacal bavit priest ci uz heal, alebo shadow kedze je tu tento problem tak inak ho nemozem riesit iba prestupom inej postavy ako zastupcu.

Artuscz
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Warrior Empty Re: Warrior

Příspěvek  Sigarni Thu Dec 09, 2010 7:19 pm

sice velice divné ale z jistého uhlu pohledu se to pochopit dá Smile pokud budeš chodit aktivně raidy tak já jsem pro prístů chodí na raidy málo jinak vyjádření CL??? vy jste sem někdo viděli hollyho někdy něco psát?
Sigarni
Sigarni

Poèet pøíspìvkù : 572
Reputation : 59
Join date : 27. 06. 10
Location : BRNO

Návrat nahoru Goto down

Warrior Empty Re: Warrior

Příspěvek  Asmidir Thu Dec 09, 2010 8:48 pm

no ja psal o vyjadreni CL kdyz to vypadalo jako prihlaska na wara... btw, jestli chces chodit raidy za priesta, tak proc to nenapises do prihlasky rovnou + jeho eq? to jakeho mas wara prece uplne nepodstatne a jako zastupce si sem muzes dat i lvl 1 nejakou postavu

tak co ten priest? jake ma preq a jaky eq?

Asmidir
Class Leader
Class Leader

Pisces Rat
Poèet pøíspìvkù : 641
Reputation : 23
Join date : 29. 06. 10
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Warrior Empty Re: Warrior

Příspěvek  Mufinqua Thu Dec 09, 2010 10:05 pm

Byl jsem v GotC dost dlouho na to, abych poznal, jaky je Torn a sebranka vedeni Wink . A kladne ohlasy rozhodne nemaji. Bohuzel, tady nemame ve zvyku rozpustit raid po prvnim wipu na trashi, nemame tu absolutismus a nemame spoustu veci, kterym se GotC vyznacovala Smile .
Ta poznamka ze GotC DOCASNE raidy nechodi Very Happy . Rekni rovnou, ze uz to je peknou radku tydnu, mozna mesicu od jejiho "znovuzrozeni", kdy vsichni lidi byli kicknuti a ti, co se chteli vratit, se vratili. To byla cistka krasna. Bohuzel nedokonala v tom ohledu, ze od te doby GotC neslozi ani ZA Wink .
Mufinqua
Mufinqua

Poèet pøíspìvkù : 574
Reputation : 47
Join date : 19. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Warrior Empty Holy/shadow

Příspěvek  PRIEST Thu Dec 09, 2010 10:50 pm

Priest ma FULL preQsty na TBC
Je to haste heal full epic sunvelll/ ssc/ hyjal/ veci.
Ja hlavne vela hrajem za priesta kazdy nen po 18:00, cize aktyvny som.
Hratelnost mam na slusnej urovni ci uz za shadow, alebo holy, skor ma bavi v atualnej dobe holy priest.

Ano mam v umysle chodit raidy za holy priesta wara som chcel do guildy len ako zastupcu.

V guilde Gotc som nemal moznost spoznat ludi typu thorn a dalsi s nimi som si nejak vztah nerozvyjal, lebo mali iny pohlad na veci ako ja, pravdu povediac velmi odlysny.


PRIEST
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Warrior Empty Holy

Příspěvek  Priest Thu Dec 09, 2010 11:05 pm

Tu pridavam link s mojim Eqipom a talentami:

Profesie mam enchanting (full) tailoring(full)

Priest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Warrior Empty Holy

Příspěvek  Priest Thu Dec 09, 2010 11:08 pm

Tak nezobrazlio link pre blizsie info som v hre na postave Galora (priest)

Priest
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Warrior Empty Re: Warrior

Příspěvek  Haerfík Fri Dec 10, 2010 1:00 pm

Takže zatím shrnuji:

Haerfa - PRO
Prima - PRO

Gaedr - (proti?)
Sigarni - (pro?)
Haerfík
Haerfík

Poèet pøíspìvkù : 796
Reputation : 52
Join date : 26. 06. 10

http://www.broukej.cz/wow/

Návrat nahoru Goto down

Warrior Empty Re: Warrior

Příspěvek  Asmidir Fri Dec 10, 2010 8:28 pm

no tak asi bych dal pro na zkousku

Asmidir
Class Leader
Class Leader

Pisces Rat
Poèet pøíspìvkù : 641
Reputation : 23
Join date : 29. 06. 10
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Warrior Empty Re: Warrior

Příspěvek  Cody Fri Dec 10, 2010 9:07 pm

hm ja sem nak nepochopil jako s cim ze to chce chodit? kdyz chce chodit s priestem poda prihlasku s priestem takto to beru ze chce chodit s warrem..... necham na ostatnich
Cody
Cody
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 875
Reputation : 53
Join date : 15. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Warrior Empty Re: Warrior

Příspěvek  Aristin Sat Dec 11, 2010 9:36 pm

Dej si sem přihlášku znova, s postavou, se kterou sem chceš jít.
Aristin
Aristin

Taurus Pig
Poèet pøíspìvkù : 577
Reputation : 8
Join date : 02. 09. 09
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Warrior Empty Re: Warrior

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru