Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přihláška-Warrior

+3
Prima
Cody
Nakhled
7 posters

Goto down

Přihláška-Warrior Empty Přihláška-Warrior

Příspěvek  Anonymní Mon Aug 01, 2011 10:20 pm

Zdravím chtěl bych si k Vám podat přihlášku z důvodu které znají pouze dva členové Vaší guildy :-D.
1.Jmenuji se Thomsn ale tohle oficiálně není můj nick raději mam nick Ledrid ale ten už mám na altovi Smile.
2.Můj class je jak už název přihlášky napovídá Warrior level mám 70 (ale postavu jsem neexpil) živím se Blacksmithem ale zatím jsem pouze učenec na úrovni 360 umím také těžit a mé hornické zkušenosti jsou na úrovni 375,proč právě tato řemesla? No když už nosím plátovou zbroj tak si aspoň můžu místy nějaké kousky ukovat.
3.Úroveň mé zbroje je asi T6 pro obrannou a T5 pro útočnou, není to úplně nejlepší ale dá se s tím přežít.
4.Důvod mi není až tak znám, kdybych nemluvil za ty dva zmíněné v úvodní větě tak asi bude důvod takový že se mi z části rozpadla guilda ... znám docela dost lidí ve Vaší guildě a věřím že i oni znají mně jmenovat je všechny by bylo celkem na dlouho :-D.
5.Jaký úžitek bych pro Vás mohl mít?No to nevím ale doufám že pokud mně příjmete tak mi to povíte sami.
6.Byl jsem v guildách Solve et Coagula (částečný rozpad [chci jim ovšem ještě pomáhat v případě že to budou nutně potřebovat]) a Warriors of Aliance (jisté neshody s jedním člověkem a možná ještě pár dalších věcí u kterých doufám že už jsou lepši Smile ).
7.Moje zkušenosti s wow jsou docela dlouhé ale i přez to neumím ani za jedno povolání hrát úplně skvěle za Warriora hraji už asi tak rok a půl ale není to moc znát jelikož jsem hrál spíše takový ,,fun play,, než abych se zaučoval ve správném držení meče.Dále mám jisté zkušenosti s Druidem a Warlockem.
8.Můj alt je Druid se jménem Ledrid jeho guilda je nepodstatná protože slouží pouze ke skladování materiálu
9.Mumble používám a mikrofon mám, občas se rád přidám i k některým diskuzím na něm.
10.Můj přibližný věk je 17let a něco málo o mně,hmm nemám moc co o sobě říct snad jen to že se nerad nudím i když to je hlavní věc kterou poslední dobou provozuji. Neutral

Ale hae proste si nebyl prvni:D

Ve skutečnosti jsem byl první já. Schválil jsem ti ACC na fóru ještě před přihláškou. PRO, ~Haerfíček, vítej doma ty trdlo.


Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přihláška-Warrior Empty Re: Přihláška-Warrior

Příspěvek  Nakhled Mon Aug 01, 2011 10:33 pm

Thomsn Twisted Evil
Nakhled
Nakhled

Capricorn Horse
Poèet pøíspìvkù : 508
Reputation : 27
Join date : 19. 06. 10
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Přihláška-Warrior Empty Re: Přihláška-Warrior

Příspěvek  Cody Mon Aug 01, 2011 10:35 pm

PRO!!!
Cody
Cody
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 875
Reputation : 53
Join date : 15. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Přihláška-Warrior Empty Re: Přihláška-Warrior

Příspěvek  Prima Mon Aug 01, 2011 10:36 pm

PRO .)
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Přihláška-Warrior Empty Re: Přihláška-Warrior

Příspěvek  Gaedr Mon Aug 01, 2011 11:27 pm

taktez ti dam pro ale nechci zadne hadky...takze se guilde prispusobis a me jako cl taky,ok?muzes si psat o inv jestli to budes respektovat
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Přihláška-Warrior Empty Re: Přihláška-Warrior

Příspěvek  vejvyk Tue Aug 02, 2011 6:49 am

YAHOOOO bounce bounce bounce bounce bounce bounce Very Happy
vejvyk
vejvyk

Poèet pøíspìvkù : 190
Reputation : -13
Join date : 07. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

Přihláška-Warrior Empty Re: Přihláška-Warrior

Příspěvek  porucik Tue Aug 02, 2011 8:52 am

vítej zpátky:)

porucik

Pisces Buffalo
Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 12
Join date : 18. 07. 10
Age : 39
Location : Kutná Hora

Návrat nahoru Goto down

Přihláška-Warrior Empty Re: Přihláška-Warrior

Příspěvek  Orichi Wed Aug 03, 2011 12:44 am

To se nam to pekne schazi Very Happy Vitej zpatky Razz
Orichi
Orichi

Poèet pøíspìvkù : 370
Reputation : 83
Join date : 19. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Přihláška-Warrior Empty Re: Přihláška-Warrior

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru