Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prihlaska - Crome Warrior Protect/nepřijat

+2
Gaedr
Sigarni
6 posters

Goto down

Prihlaska - Crome Warrior Protect/nepřijat Empty Prihlaska - Crome Warrior Protect/nepřijat

Příspěvek  Crome Tue Apr 26, 2011 4:48 pm

• Crome
Warrior Protect 70 LvL, 11/5/45, Ench a Engenering 375 obě (z engenu je téměř TOP hlava )
• Úroveň EQ je na úrovni BT (už mi chybí z BT jen BOTY a T6 ramena ) a jsem pripraven na SWP. Mám také postaveny FIRE RESSIST set (297 ressist, Def cap, Hit cap - unbufed). Co se preQ týče mam hotové všechny . Znalost taktik až po Counsil a Kalegoce.
• K vám bych rád šel nejen proto že mate super guildovni úspěchy ale také tu znám par lidi (Qapa, Raistik, Ghorien , Ozzzy) a rád poznám i další bezva lidi.
• Doslechl jsem se že máte poněkud málo aktivních Protect warú. A za sebe si myslím ze ze ja jsem dobrý TANK (učenlivý , přátelský) a hledam guildu se kterou bych konečně porazil KJ.
• Guildy: High Templars – doexpil jsem tam a nabral první EQ (dodnes jsem guilde za jednoho ze svých altu) odešel jsem proto že se guilda začala pomalu rozpadat a nesložilo se ani GL ML(pro nedostatek lidí)
Souls of the Crusaders – odchod z důvodu neochoty lidí pokračovat v progressu.
• Zkušenosti s WoW mám dlouholeté (3-5 let jde o to jestli počítáte pauzy nebo ne Very Happy). Na tomto serveru bohužel jen necelý 1 rok za svého maina (Warrior). Jinak všude možně po TBC serverech(ANATHEMA, TWINSTAR) za snad všechny postavy.
• Alti : Ramirez : Paladin jak holy tak prot (postava vyměněná nejsem původní majitel) – High Templars. Jsem ochoten s nim chodit raidy ale ne přejit.
Trimona : Saman elemental (postava expená mnou) – rad bych s ni přešel (nemá eq ani na T5 úrovni chci s ni chodit PvP)
A pak mraky 5 LVL Very Happy
• Mumble mám a použivám deně nejen pro komunikaci s přátely. Tudíž používám Aktivně
K těm addonům mam takové ty základni jako DBM, OMEN, Gatherer, Item Rack . Budou-li potřeba neaké další není problém říct a já si je sezenu.
• Je mi 18 let a mezi mé záliby patři rybařeni, Floorball, hrani na PC(hlavne WoW), a to nejdůležitější pokec s dobrými přáteli jak INGAME tak REAL.

To je ode mě vše dekuji za jakoukoli odezvu Crome[wow][/wow]

Crome
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Prihlaska - Crome Warrior Protect/nepřijat Empty Re: Prihlaska - Crome Warrior Protect/nepřijat

Příspěvek  Sigarni Tue Apr 26, 2011 4:56 pm

Pro. Wink
Sigarni
Sigarni

Poèet pøíspìvkù : 572
Reputation : 59
Join date : 27. 06. 10
Location : BRNO

Návrat nahoru Goto down

Prihlaska - Crome Warrior Protect/nepřijat Empty Re: Prihlaska - Crome Warrior Protect/nepřijat

Příspěvek  Gaedr Tue Apr 26, 2011 5:22 pm

taky Pro
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Prihlaska - Crome Warrior Protect/nepřijat Empty Re: Prihlaska - Crome Warrior Protect/nepřijat

Příspěvek  Prima Tue Apr 26, 2011 7:19 pm

pro
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Prihlaska - Crome Warrior Protect/nepřijat Empty Re: Prihlaska - Crome Warrior Protect/nepřijat

Příspěvek  Aristin Tue Apr 26, 2011 10:37 pm

Pro, akorát muśim napsat, že Ghorien nás díky své neaktivitě opustil....
Aristin
Aristin

Taurus Pig
Poèet pøíspìvkù : 577
Reputation : 8
Join date : 02. 09. 09
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Prihlaska - Crome Warrior Protect/nepřijat Empty Prihlaska - Crome Warrior Protect

Příspěvek  Crome Tue Apr 26, 2011 11:28 pm

Omlouvam se vsem ale situace v soucasne guilde se zmenila timto rusim prihlasku a doufam ze vratka se mi zde nezavrou kdyz bych se chtel nekdy pozdeji pripojit s Uctou a prejici hodne stesti v progressu Crome

Crome
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Prihlaska - Crome Warrior Protect/nepřijat Empty Re: Prihlaska - Crome Warrior Protect/nepřijat

Příspěvek  porucik Wed Apr 27, 2011 12:47 pm

??? Tak to je dobrý Exclamation

porucik

Pisces Buffalo
Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 12
Join date : 18. 07. 10
Age : 39
Location : Kutná Hora

Návrat nahoru Goto down

Prihlaska - Crome Warrior Protect/nepřijat Empty Re: Prihlaska - Crome Warrior Protect/nepřijat

Příspěvek  Haerfík Thu Apr 28, 2011 7:21 am

Kde jsou ty časy "harfíku nedělej protekt warra, ten se tu nikdy neuživí..." xD
Haerfík
Haerfík

Poèet pøíspìvkù : 796
Reputation : 52
Join date : 26. 06. 10

http://www.broukej.cz/wow/

Návrat nahoru Goto down

Prihlaska - Crome Warrior Protect/nepřijat Empty Re: Prihlaska - Crome Warrior Protect/nepřijat

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru