Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Balance Druid // přijat na zkušební dobu

+3
Dagon
Haerfík
Tomus
7 posters

Goto down

Balance Druid // přijat na zkušební dobu Empty Balance Druid // přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Wawy Thu Aug 25, 2011 7:41 pm

1) Wawy
2) Druid, /70/, Balance, Enchanting-Tailoring, 375 a Sunfire Roba Tailor a Enchanting Dobře mi vidělava
3) T6+ , All PreQ
4) Slyšel sem že set dobrá guilda směr a rad bych si zachodil vše pro zabavu v dobrém Kolektivu.. a znám Meluzínu a Qapu
5) Aktivnost na raidy a ochotu se rychle učit a poslouchat vedeni a bavit se a tvořit dobru atmosferu
6) DoA,Centuria,Triumvate,
7) zkušenosti dobre dlouhodobé ( 7 Let--Mage-Druid-Lock-Priest-Shaman-Warrior Za tyto hraji )
8 )žadné
9) Ano adony a mumble mám a mikrofon tež ..Smile Rád si povídam
10) 25 Let, Sem Sportovec,a Težce pracujci človiček, a mam zajmu všecko Ale to hlavni Internet a wowko a Psi

Děkuji z Pozdravem Wawy

Wawy
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Balance Druid // přijat na zkušební dobu Empty Re: Balance Druid // přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Tomus Fri Aug 26, 2011 1:16 am

preco chces ist hrat prave k nam? centura / triumvirat neponukaju nieco co my ano? resp preco si od nich odisiel?
Tomus
Tomus

Poèet pøíspìvkù : 607
Reputation : 51
Join date : 27. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Balance Druid // přijat na zkušební dobu Empty Re: Balance Druid // přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Wawy Fri Aug 26, 2011 1:30 am

Protože jsem Aliance a nie Horda a život chce zmenu.. a nové známosti a slušenosti a ...a Ste bojovnici za alianci a stoji snad vždy za alianci nie ?

Wawy
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Balance Druid // přijat na zkušební dobu Empty Re: Balance Druid // přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Haerfík Fri Aug 26, 2011 2:12 am

Nikoho kdo si "videlava" v guilde nechci.

-- Samozřejmě fór (nicméně opravit to po sobě pořád můžeš, i spellcheck ve wordu udělá hodně). Než se nějak vyjádřím, rád bych si s tebou pokecal na mumble, případně s tebou skočil nějaký hero, abych si tě omrknul v akci Smile


Naposledy upravil Haerfík dne Fri Aug 26, 2011 11:22 am, celkově upraveno 1 krát
Haerfík
Haerfík

Poèet pøíspìvkù : 796
Reputation : 52
Join date : 26. 06. 10

http://www.broukej.cz/wow/

Návrat nahoru Goto down

Balance Druid // přijat na zkušební dobu Empty Re: Balance Druid // přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Dagon Fri Aug 26, 2011 4:48 am

Hurá sportovec. Jak vážnej? Protože ty drsnejší i víc vydržej, nemaj problém tam kde ostatní brečej. Takový tu kuci původně chteli ,jak se zdálo a doufam že pořád chtej, protože bych musel lívnout i já. Sad
Tak já bych tě mezi náma rád viděl. Hlavně prosimtě neházej hned flintu jak to tady někerý nový i starší hráči dělaj když převládá všeobecná ignorance a nechutenství v raidování. Každej se někdy topil v šedivce, ale potřebujem právě ty sportovce kerý nás z toho vytahnou no. Pro.
Dagon
Dagon
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 297
Reputation : 20
Join date : 17. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Balance Druid // přijat na zkušební dobu Empty Re: Balance Druid // přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Wawy Fri Aug 26, 2011 10:37 am

Harfíku..prosím ja nijak nevidělávam na nicem..se mně s někým pleteš asi.
Dagone tak chodím plavat dělav fitnes běham 3 v tydnu . posiluji fotbal sprint maraton umím-- dělám Street Fighter Kick Box Sem dělal řecko římske zapasy sem delal na ZK 4 Roky.. Rád hraju nohejbal volejbal někde na písku a někdy se jen tak sluním lepši ako solárko Very Happy

Wawy
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Balance Druid // přijat na zkušební dobu Empty Re: Balance Druid // přijat na zkušební dobu

Příspěvek  juigin Fri Aug 26, 2011 11:03 am

Haerfík je pedant ... a byla to narážka na tvou gramatiku. VYdělávat.
Ale celkově píšeš nějak divně. Cizinec?
juigin
juigin

Scorpio Buffalo
Poèet pøíspìvkù : 173
Reputation : 19
Join date : 06. 01. 11
Age : 38
Location : Prahaaaa

Návrat nahoru Goto down

Balance Druid // přijat na zkušební dobu Empty Re: Balance Druid // přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Wawy Fri Aug 26, 2011 11:24 am

Ano jsem němec.. Very Happy a plete se mně teraz Slovenština z CZ a gramatiku moc neumím som rád že píšem Very Happy

Wawy
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Balance Druid // přijat na zkušební dobu Empty Re: Balance Druid // přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Meluzina Fri Aug 26, 2011 12:12 pm

Iceeho poznám už niakú nedeľu. A je to pohodový a dobrý hráč. Viem, že nemám hlas... ale odporúčam. cheers
Meluzina
Meluzina

Poèet pøíspìvkù : 243
Reputation : 14
Join date : 03. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Balance Druid // přijat na zkušební dobu Empty Re: Balance Druid // přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Wawy Fri Aug 26, 2011 12:47 pm

Meluzína.. co ty.. nedelu poznáš jo a co pátek a soboty ty sme se taky viděly :DD Razz

Wawy
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Balance Druid // přijat na zkušební dobu Empty Re: Balance Druid // přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Succube Fri Aug 26, 2011 2:31 pm

Hera sem s nim uz sel. Nijak to nekazil, tak bych byl pro na zkusebku, at zjistime, jestli jsme meli pravdu Razz
Succube
Succube

Poèet pøíspìvkù : 579
Reputation : 71
Join date : 24. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Balance Druid // přijat na zkušební dobu Empty Re: Balance Druid // přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Meluzina Fri Aug 26, 2011 9:24 pm

Nezabúdaj pondelok.
Meluzina
Meluzina

Poèet pøíspìvkù : 243
Reputation : 14
Join date : 03. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Balance Druid // přijat na zkušební dobu Empty Re: Balance Druid // přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Aristin Sat Aug 27, 2011 2:01 am

Pokecal jsem si s tímto čověkem ve hře a jsem pro, i když je potřeba zvážit narůstající počet balance druidů.
Aristin
Aristin

Taurus Pig
Poèet pøíspìvkù : 577
Reputation : 8
Join date : 02. 09. 09
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Balance Druid // přijat na zkušební dobu Empty Re: Balance Druid // přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Haerfík Sat Aug 27, 2011 2:23 am

Tak příjímáme na zkušebku, ale budeme tě sledovat!
Haerfík
Haerfík

Poèet pøíspìvkù : 796
Reputation : 52
Join date : 26. 06. 10

http://www.broukej.cz/wow/

Návrat nahoru Goto down

Balance Druid // přijat na zkušební dobu Empty Re: Balance Druid // přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Meluzina Sat Aug 27, 2011 5:38 pm

Aristin ja by som povedal, ze s Wawym je nas teraz akurat dost.
Meluzina
Meluzina

Poèet pøíspìvkù : 243
Reputation : 14
Join date : 03. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Balance Druid // přijat na zkušební dobu Empty Re: Balance Druid // přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru