Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Resto Druid /přijat na zkušební dobu

5 posters

Goto down

Resto Druid /přijat na zkušební dobu Empty Resto Druid /přijat na zkušební dobu

Příspěvek  majki Mon Mar 14, 2011 2:34 am

1. Nick ve hře
Themajki

2. Class, /lvl/, talenty, profky
Druid resto / 70 / Talenty: 2 / 15 / 44, Profese: herb/alch - potionů a elixírů na raid není nikdy dost !

3. Přibližná úroveň vašeho equipu ( např.: T4 ), jaké prequesty máte hotové/rozpracované:
Ramena - t6, mace - s3, Head, Hands, Boots, Back - BT, trinekty, off hand - badge, prstynek, wrist - quardians, preQ - FULL

4. Důvod, proč se hlásíte právě do naší guildy, koho zde znáte:
Chci rozšířt své obzory ( swp ) a pomoct zdolávat Brutalla a později třeba i další bosse v sunwellu

5. Jaký přínos pro naší guildu spatřujete ve svém příchodu k nám?
Vzheldem k tomu, že v hyjalu ani v BT už pro mě žádný item v celku nečeká tak pomoct ostatním nabrat uroveň t6 a pomoct progressovat swp

6. Ve kterých guildách jste byl/a a proč jste odešel/a:
Might & Duty - rozpad, HTF - Nejasná pravidla v raidu, které si GuM upravoval během raidu jak se mu to zrovna hodí. N2kolik zajímavých výměn názorů s GuM (Formaggi - kdo zná, tak ví že víc řikat nemusím ), v případě zájmu upřesním o co přesně šlo... nechci to tu rozebírat...

7. Jaké jsou vaše zkušenosti s wowkem ( jak dlouho hrajete a za jaké postavy)
WoW hraji přibližně 3 roky vždy TBC zkušenosti mám s Druidem, Lockem, Rogue a Priestem

8. Uveďte vaše alty a umístění v guildách
SH priest - také bez guildy chtěl bych ho mít ve stejné s mainem. na preq SSC zbývá zabít Grulla a na TK zbývají projít Trialky.na BT také rozpracovaný

9. Zda-li používáte ventrilo jen k poslouchání či aktivně s mikrofonem ( Ventrilo a některé addony jsou podmínkou přijetí do naší guildy )
VT - aktivně používám mikrofon

10. Váš přibližný věk, něco málo o sobě
za týden mi bude 20 let. záliby: hokej, kolo,...




majki
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Resto Druid /přijat na zkušební dobu Empty Re: Resto Druid /přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Aristin Mon Mar 14, 2011 11:35 am

Já jsem pro, pěkně napsaná přihláška Smile A restodruidů-mainů moc teď nemáme..... Smile
Aristin
Aristin

Taurus Pig
Poèet pøíspìvkù : 577
Reputation : 8
Join date : 02. 09. 09
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Resto Druid /přijat na zkušební dobu Empty Re: Resto Druid /přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Sigarni Mon Mar 14, 2011 5:50 pm

5. Jaký přínos pro naší guildu spatřujete ve svém příchodu k nám?
Vzheldem k tomu, že v hyjalu ani v BT už pro mě žádný item v celku nečeká tak pomoct ostatním nabrat uroveň t6 a pomoct progressovat swp

fakt Shocked

Pro
Sigarni
Sigarni

Poèet pøíspìvkù : 572
Reputation : 59
Join date : 27. 06. 10
Location : BRNO

Návrat nahoru Goto down

Resto Druid /přijat na zkušební dobu Empty Re: Resto Druid /přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Gaedr Tue Mar 15, 2011 1:11 am

ja pro dávám,resto druidi u nás jsou ale equipnutých na progres zas tolik mainů není a ty bys pomoc být mohl,takže na zkušební dobu si tě rád omrknu v raidech
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Resto Druid /přijat na zkušební dobu Empty ok ok ok

Příspěvek  Anonymní Tue Mar 15, 2011 1:33 am

Tak i já jsme pro..je to v pohodě týpek,za druida myslím umí..a ten jeho shadow priestík se nám taky bude myslím hodit,až dá preq.Toho by sem mohl hodit taky,po přijetí..zatím nikdo není proti:o)) Tak už skoro vítej..rád tě tu uvidím. cheers

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Resto Druid /přijat na zkušební dobu Empty Re: Resto Druid /přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Asmidir Wed Mar 16, 2011 12:45 am

PRO

zkušebka 14 dní... po uplynutí doby se rozhodne zda zůstat či nikoliv

Asmidir
Class Leader
Class Leader

Pisces Rat
Poèet pøíspìvkù : 641
Reputation : 23
Join date : 29. 06. 10
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Resto Druid /přijat na zkušební dobu Empty Re: Resto Druid /přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Gaedr Wed Mar 16, 2011 12:53 am

přijat na zkušební dobu,nabrali sme teď nějaky resťáky tak uvidíme který si necháme
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Resto Druid /přijat na zkušební dobu Empty Re: Resto Druid /přijat na zkušební dobu

Příspěvek  garry48 Thu Mar 17, 2011 6:05 pm

Jen pár osobních postřehu k nicku Themajki:

- Má prořízlá ústa a nedodržuje psaná pravidla (24x mute na WW)
- Mínusová reputace na forku
- Několikrát leavnul partu bez důvodu uprostřed raidu
- Pokud měl leadera v dungu a z bosse byl vynikající loot tak kickoval lidi z party
- Těžkej cholerik

Za mě: nedoporučuji.
garry48
garry48

Aries Rat
Poèet pøíspìvkù : 92
Reputation : 12
Join date : 20. 06. 10
Age : 40
Location : Chomutov

Návrat nahoru Goto down

Resto Druid /přijat na zkušební dobu Empty Re: Resto Druid /přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru