Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Meluzína (Druid) 70/přijat na zkušební dobu

+5
TheAce
Gaedr
Asmidir
Cody
Haerfík
9 posters

Goto down

Meluzína (Druid) 70/přijat na zkušební dobu Empty Meluzína (Druid) 70/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Meluzina Sun Jun 05, 2011 5:16 pm

Nick : Meluzína

Class, lvl, talenty, profesie: Druid 70 Feral Resto a Balance, myslím, že viem dobre za všetky, po spravení enchantov na prstene som si zvolil alchemy&herbalism - 1. Mať vždy na sebe elixír sa oplatí 2. Dobre sa za to zarábajú goldy 3. Robil som vtedy balance a kapal som strašne na manu a v tom mi pomohol [Sorcerer's Alchemist Stone], dáva mi 63spelldmg + moje mana potiony mi dávali o 40% viac many.

Feral -
Balance - Zbraň, doplnky T5, ZA, badge (full epik) Vytiahol som tým 1150dps+.
Resto - 1xT4, ZA, swprukavice, HS doplnky. (full epik )

Od vyexpenia 70 som bol v guilde Solve et coagula, ktorá chodila raidy so Souls of the Crusaders a High Templars. Ľudia začali leavovať a už nevieme zložiť ani 25 ľudí a nechcem stále chodiť dokola len HC, KZ, ZA. Z vašej guildy poznám Qapu, ktorý bol kedysi našim členom.

Rád by som pomohol v progresse SWP.

Bol som iba v jednej ako som písal a odišiel som, pretože už nevieme zložiť ani T4-T5.

Myslím, že skúsenosti s WoW mám celkom bohaté keď som mal 11 hru priniesol domov brat a vtedy som si začal robiť prvú postavu a chytilo ma to. Wow poznám od 100x prejdených HC až po T6 Akamu a Kalegoca.

Mám ešte T5 combat rogue v guilde Solve et coagula.

Ventrilo aj mumble mám, addony používam xpearl, healbot, auctioneer, ackis recipe list, gatherer, omen a maličkosti ako bagnon, cartographer, questhelper, atlas loot.

Tak ako som písal v 11 hru doniesol domov brat a teraz mám 14. Chodím do 8. triedy v Bratislave.


Smile

Meluzina
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Meluzína (Druid) 70/přijat na zkušební dobu Empty Re: Meluzína (Druid) 70/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Haerfík Sun Jun 05, 2011 5:20 pm

Chtěl bych si s tebou pokecat na mumblu, než něco napíšu.
Haerfík
Haerfík

Poèet pøíspìvkù : 796
Reputation : 52
Join date : 26. 06. 10

http://www.broukej.cz/wow/

Návrat nahoru Goto down

Meluzína (Druid) 70/přijat na zkušební dobu Empty Re: Meluzína (Druid) 70/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Cody Sun Jun 05, 2011 6:34 pm

Balance PRO. Ale aktivitu to chce maximalni!
Cody
Cody
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 875
Reputation : 53
Join date : 15. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Meluzína (Druid) 70/přijat na zkušební dobu Empty Re: Meluzína (Druid) 70/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Asmidir Sun Jun 05, 2011 8:41 pm

jsem dost na vazkach... my chodime raidy od 7 vecer do cca 10 az 11 pricemz to muze byt kterykoliv den (vikend i vsedni dny)... jak by to s tebou vypadalo? jak bys tu mohl byt? je ti jedno jestli je pondeli streda nebo sobota? muzes tu byt kazdy den stejne? takove lidi totiz potrebujem. Tvuj eq je hodne low, takze bude treba posbirat hoodne vecicek, nez nam k necemu budes. Proto musime vedet jestli by se takova investice vubec vyplatila. Dalsi vec: musis mit stanovenu jen jednu specializaci na kterou se berou veci. Ktera by to byla? feral? balance? resto?

vypadas jako snazivy hrac, ale zatim si me nepresvedcil. Cekam co odpovis.

Asmidir
Class Leader
Class Leader

Pisces Rat
Poèet pøíspìvkù : 641
Reputation : 23
Join date : 29. 06. 10
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Meluzína (Druid) 70/přijat na zkušební dobu Empty c

Příspěvek  Meluzína Sun Jun 05, 2011 10:31 pm

No ja tu môžem byť tak do 11. max 12-1. Ale o 11. tu určite som. A k tomu, že či feral/resto/balance. Codyy tu po mne chcel balance. Čo ma baví, takže balance by som išiel.

Meluzína
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Meluzína (Druid) 70/přijat na zkušební dobu Empty Re: Meluzína (Druid) 70/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Gaedr Sun Jun 05, 2011 11:28 pm

za aktivniho balance pro
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Meluzína (Druid) 70/přijat na zkušební dobu Empty Re: Meluzína (Druid) 70/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Haerfík Sun Jun 05, 2011 11:46 pm

Já jsem PRO, ochotně mluví a můžeš si ho proklepnout. Když bude snaha a neleavne nám s nabraným EQ, tak budiž.
Haerfík
Haerfík

Poèet pøíspìvkù : 796
Reputation : 52
Join date : 26. 06. 10

http://www.broukej.cz/wow/

Návrat nahoru Goto down

Meluzína (Druid) 70/přijat na zkušební dobu Empty Re: Meluzína (Druid) 70/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  TheAce Mon Jun 06, 2011 12:26 am

Ten člověk je strašně moc ukecanej Very Happy

TheAce

Gemini Goat
Poèet pøíspìvkù : 174
Reputation : 20
Join date : 27. 05. 11
Age : 32
Location : Kladno

Návrat nahoru Goto down

Meluzína (Druid) 70/přijat na zkušební dobu Empty Re: Meluzína (Druid) 70/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Prima Mon Jun 06, 2011 12:38 am

pro
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Meluzína (Druid) 70/přijat na zkušební dobu Empty Re: Meluzína (Druid) 70/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Anonymní Mon Jun 06, 2011 2:21 pm

neboj neleavne. nema kam. v goe ma s timhle vekem dvere zavreny. alien

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Meluzína (Druid) 70/přijat na zkušební dobu Empty Re: Meluzína (Druid) 70/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Dagon Mon Jun 06, 2011 2:27 pm

Meluzína Shocked to je nick. tongue
No dobře, ať má na chviku radost. Smile Pro
Dagon
Dagon
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 297
Reputation : 20
Join date : 17. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Meluzína (Druid) 70/přijat na zkušební dobu Empty Re: Meluzína (Druid) 70/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Anonymní Mon Jun 06, 2011 4:21 pm

ty mas rogunu s nickom piatyclovek ci tak dajak?

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Meluzína (Druid) 70/přijat na zkušební dobu Empty roguna

Příspěvek  Meluzína Mon Jun 06, 2011 5:03 pm

j

Meluzína
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Meluzína (Druid) 70/přijat na zkušební dobu Empty Re: Meluzína (Druid) 70/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Anonymní Mon Jun 06, 2011 5:23 pm

Hmm ... no v prvom rade chcem napisat, ze ja nemam pravo ti davat pro alebo proti. No povazujem za svoju povinnost voci WoA sa vyjadrit. Pamatam si ta z raidov u SOtC a ked pocujem nick piatyclovek nevyvolava to vo mne dake pozitivne pocity.
Prepac mozno budem zly, ale utkvel si mi v pamati dvoma vecami: za a) ked som si musel na teba dat mute v SSC pretoze sa tvoje keci nedali pocuvat ... a to znesiem dost a za b) ked si pri Archim 2 alebo 3x ostal a zhorel v plamenoch a potom si vravel ze ti to seka a pod. (nechcem vraviet ze to tak nebolo, obcas to laguje kazdemu).
Ale zas na druhu stranu aktivita u teba bola, to urcite ano a ochota tiez, vzdy ked ta RL poziadal o log na inu postavu tak si ochotne siel. Uzavriem to asi tak, ze ked slubis ze nebudes cez raidy riesit kraviny tak bude unmute Very Happy a budem rad hravat po tvojom boku.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Meluzína (Druid) 70/přijat na zkušební dobu Empty Re: Meluzína (Druid) 70/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Meluzína Mon Jun 06, 2011 5:41 pm

Od vtedy sa dosť zmenilo. K tomu Archimu, bolo to myslím prvý krát alebo tak.. a prispelu k tomu aj to, že mi to vtedy začalo trocha lagovať.

Meluzína
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Meluzína (Druid) 70/přijat na zkušební dobu Empty Re: Meluzína (Druid) 70/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Asmidir Mon Jun 06, 2011 8:03 pm

hmmm vidim ze si uz byl nabran, takze nema cenu abych sem neco psal...

Asmidir
Class Leader
Class Leader

Pisces Rat
Poèet pøíspìvkù : 641
Reputation : 23
Join date : 29. 06. 10
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Meluzína (Druid) 70/přijat na zkušební dobu Empty Re: Meluzína (Druid) 70/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Spyware Mon Jun 06, 2011 9:48 pm

poznal som starého majiteľa... nevolal som ho Meluzína ale Gebuzina Very Happy
Spyware
Spyware

Aries Snake
Poèet pøíspìvkù : 334
Reputation : 73
Join date : 08. 09. 10
Age : 35
Location : Košice, Slovensko

Návrat nahoru Goto down

Meluzína (Druid) 70/přijat na zkušební dobu Empty Re: Meluzína (Druid) 70/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Mufinqua Mon Jun 06, 2011 10:01 pm

Spyware napsal:poznal som starého majiteľa... nevolal som ho Meluzína ale Gebuzina Very Happy
Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Mufinqua
Mufinqua

Poèet pøíspìvkù : 574
Reputation : 47
Join date : 19. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Meluzína (Druid) 70/přijat na zkušební dobu Empty Re: Meluzína (Druid) 70/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru