Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Balance Druid/přijata na zkušební dobu

+2
Dagon
Mufinqua
6 posters

Goto down

Balance Druid/přijata na zkušební dobu Empty Balance Druid/přijata na zkušební dobu

Příspěvek  lilicek Sun Aug 28, 2011 6:40 pm

1) Lilik

2) Balance druid (level 70), LW, dřív skinning, ale díky balanci jsem si zvolila Tailoring (365) kvůli cloth věcem, které se mi více hodí. Smile Ale LW mám stále kvůli záplatám, o které je stále zájem.

3) EQ - 1xT6 (hlava) + věci z BT a Hyjalu, preQ všechny

4) Byla to má první guilda, když jsem před 2 lety začala hrát Wow. Díky neshodám skrze plánování raidů jsem odešla hledajíc jinou guildu. Víceméně jsem se setkala později s lidmi, kteří byli schopni progresovat např. BT, ale jejich počáteční nadšení opadlo a nikam se to nehnulo. Z WoA stále znám Gajdu, Forestly, Circe nebo Meluzínu.

5) Přínos pro vaši guildu by zpočátku mohl být takový, že jsem se dozvěděla, že by se vám mohl i nějaký balance druid ještě hodit. Dále doufám v dobrou spolupráci se "starými známými", dobrý kolektiv a komunikaci.

6) Solve et Coagula - chtěli progres, se kterým všichni souhlasili. Parta lidí byla dobrá, jenže poté byl problém složit raid, např. na SSC nebo TK, lidi začali odcházet a guilda se začala rozpadat. Poté už jsem blya on-line snad jenom já, a v tu chvíli mi bylo jasné, že v této guildě už to zřejmě nemá smysl.

7) Wow hraji 2 roky, a stále za druida. Dříve jsem měla ferala, ale chtěla jsem zkusit něco jiného. Balance mě velmi baví. Škodolibé castění např. ve WSG z dálky je moji velkou oblibou. Smile Raidy jsou pro mě z pozice balance přijatelnější, mám větší přehled a v nejnutnějších případech mohu použít i nějaký ten heal. Celkově si ten raid dokážu daleko víc užít.

Cool alt - gnome rogue (lvl 50) v guildě Coagula et Solve (spadá po Solve et Coagula, pouze pro alty)

9) mám Ventrilo, ale častěji používám Mumble společně s přítelem. Mikrofon mám, ale víceméně mi tento program slouží k poslechu.

10) věk 19 let, záliby: wow, posezení s přáteli u dobrého pivka, popř. jízda na kole

lilicek
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Balance Druid/přijata na zkušební dobu Empty Re: Balance Druid/přijata na zkušební dobu

Příspěvek  Mufinqua Sun Aug 28, 2011 7:23 pm

jojojojojojojoooooooooooooooooo rendeer rendeer rendeer
Mufinqua
Mufinqua

Poèet pøíspìvkù : 574
Reputation : 47
Join date : 19. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Balance Druid/přijata na zkušební dobu Empty Re: Balance Druid/přijata na zkušební dobu

Příspěvek  Dagon Sun Aug 28, 2011 7:33 pm

Mě se líbí. Pro
Dagon
Dagon
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 297
Reputation : 20
Join date : 17. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Balance Druid/přijata na zkušební dobu Empty Re: Balance Druid/přijata na zkušební dobu

Příspěvek  Taubens Sun Aug 28, 2011 8:22 pm

Zase OT: Pojďte vzít zpátky Lilíka i Walerii, prosím Wink
Taubens
Taubens

Poèet pøíspìvkù : 320
Reputation : 34
Join date : 07. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

Balance Druid/přijata na zkušební dobu Empty Re: Balance Druid/přijata na zkušební dobu

Příspěvek  Mufinqua Sun Aug 28, 2011 8:27 pm

Taubens napsal:Zase OT: Pojďte vzít zpátky Lilíka i Walerii, prosím Wink

I Rumicka ! Very Happy Smile

EDIT: Aha sry, nevedel jsem, ze Walerie je Rumik Very Happy
Mufinqua
Mufinqua

Poèet pøíspìvkù : 574
Reputation : 47
Join date : 19. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Balance Druid/přijata na zkušební dobu Empty Re: Balance Druid/přijata na zkušební dobu

Příspěvek  Haerfík Sun Aug 28, 2011 9:44 pm

Já teď zas budu ten zlej, klasika, ale nevím jak se k tomu postavit. Vy dva jste mi vždycky dělali strašný problémy. Člověk skládal raid, snažil se vyhovět 25 lidem a součty vycházely jen tak tak. A z ničeho nic se ozvalo "Když nejde on, tak já taky ne, my jsme si přišli zahrát spolu!". Najednou se našly dva takovýhle páry a ze skládání raidu se stala ještě větší noční můra, než předtím. A pak to uvedete jako důvod odchodu... Hm... Fajn no...

Chci vás zpátky, ale slíbíte mi, že se pokusíte být trochu chápavější v tom, co zrovna raid potřebuje? A že někdy se prostě musí pro položení bosse rozdělit i Romeo a Julie? Smile
Haerfík
Haerfík

Poèet pøíspìvkù : 796
Reputation : 52
Join date : 26. 06. 10

http://www.broukej.cz/wow/

Návrat nahoru Goto down

Balance Druid/přijata na zkušební dobu Empty Re: Balance Druid/přijata na zkušební dobu

Příspěvek  lilicek Sun Aug 28, 2011 11:40 pm

já s tím problém nemám, když se nedostaneme, tak se holt nedá nic dělat. Smile

lilicek
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Balance Druid/přijata na zkušební dobu Empty Re: Balance Druid/přijata na zkušební dobu

Příspěvek  Gaedr Sun Aug 28, 2011 11:49 pm

j harfik to napsal trefne je plno raidu kde to nejde jim tam s kymkoliv a to ze vas treba nahrazujem v tom raidu by mel byt spis signal pro vas snazit se protoze co si vybavuju tak to harfik psal dobre s tim ze ste tim bud oba nebo zadnej obcas toho rl docela vydrirali stejne jako to ze nekteri se snazili ty raidy chodili a vydropovali co museli-tudiz se snazili a tim padem i potom meli vetsi sanci se do toho raidu dostat

tudiz pro a u ruma tez
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Balance Druid/přijata na zkušební dobu Empty Re: Balance Druid/přijata na zkušební dobu

Příspěvek  Sigarni Mon Aug 29, 2011 4:49 pm

Pro, většinou je dost místa... jen swp je dost našláplé pro dmg.... tech je plno ale healu na jedné ruce je napočítáš Sad
Sigarni
Sigarni

Poèet pøíspìvkù : 572
Reputation : 59
Join date : 27. 06. 10
Location : BRNO

Návrat nahoru Goto down

Balance Druid/přijata na zkušební dobu Empty Re: Balance Druid/přijata na zkušební dobu

Příspěvek  Gaedr Mon Aug 29, 2011 6:08 pm

můžeš si napsat o inv komukoliv z vedení ve hře,jsi přijata na zkušební dobu
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Balance Druid/přijata na zkušební dobu Empty Re: Balance Druid/přijata na zkušební dobu

Příspěvek  lilicek Mon Aug 29, 2011 11:49 pm

fajn, moc děkuji Smile

lilicek
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Balance Druid/přijata na zkušební dobu Empty Re: Balance Druid/přijata na zkušební dobu

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru