Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

dva paladinove/prijati na zkusebni dobu

+3
Mufinqua
Aristin
Epi
7 posters

Goto down

dva paladinove/prijati na zkusebni dobu Empty dva paladinove/prijati na zkusebni dobu

Příspěvek  Oiler/ka Fri Nov 25, 2011 11:39 pm

Ahoj, píšu přihlášku za dva chary (oba moje), ale za jeden ted hraje jistá slečna (a hrát bude).

1) nick užívany ve hře
Oiller (já) Oilerka (ona)

2) class, /lvl/, talenty, řemesla, jejich úroveň a zdůvodnění proč právě tato
oba 70 paladini, oba mame eq na vsechny tři specky. Ale já jedu Protadina a ona Holadinku. Proč? Protože to je na dungy atd podle mě slušný kombo


3) přibližná úroveň vašeho equipu ( např.: T4 ), jaké prequesty máte hotové/rozpracované
eq máme slabší no, oba 2xt6 (na dané specky). Preq máme oba full

4) důvod, proč se hlásíte právě do naší guildy, koho zde znáte
Láká mě trochu zase pve a u hordy se to nějak nehejbe. Znam jen Hollyho z arének Smile

5) jaký přínos pro naší guildu spatřujete ve svém příchodu k nám?
těžko říct, equipem vás určitě neboostnu, určitě aktivitou a nejsem nějakej lolo co se na všechno ptá a je nutný ho tahat za ručičku.

6) ve kterých guildách jste byl/a a proč jste odešel/a
jen PVP (u ali). U hordy sem mel kdysi taky paladina v invictus scortum. uroven t5t6

7) jaké jsou vaše zkušenosti s wowkem ( jak dlouho hrajete a za jaké postavy )
oba hrajeme cca 2 roky.. Já hlavně paladina, ona huntera. (Myslím si ale, že pve holy paladin neni extra slozitej)

8 ) uveďte vaše alty a umístění v guildách
Máme jen horďáky - já warra moymoy, ona hunterku Anadell (oba guilda invictus scortum - staří známí)

9) zda-li používáte mumble jen k poslouchání či aktivně s mikrofonem
na mumble mluvíme oba

10) váš přibližný věk, něco málo o sobě
Mě je 22, pracuju jako grafik. Jí je o nejakej rok míň a studuje. Oba jsme z Litoměřic.

Doufám, že ten equip nebude moc velký problém (většinou co koukam běháte v sunwellu/ t6 ) a že to píšu za oba a že to píšu dost stroze..

Kdyby Vás cokoli zajímalo stačí se optat. .)

Oiler/ka
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

dva paladinove/prijati na zkusebni dobu Empty Re: dva paladinove/prijati na zkusebni dobu

Příspěvek  Oiller Fri Nov 25, 2011 11:46 pm

Nejde to editovat už koukám, tak jen doplním.. Já mám ještě t5 (swp ruce) warra u hordy a ona zelenou rogunu (swp ruce) a t5 huntera.. ale ted hrajeme hodně alíky.
A ještě jeden dodatek k eq.. oba máme 2xt6, zbyek t5 uroven. Aby to nevyznělo že máme 2xt6 ostatní zelené.

Oiller
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

dva paladinove/prijati na zkusebni dobu Empty Re: dva paladinove/prijati na zkusebni dobu

Příspěvek  Epi Sat Nov 26, 2011 12:03 pm

nevim, jak budeme na tom teď z paladina, každopádně prot i holy se hodí, rád bych dal pro, ale počkám si, jaký na to má názor Ari
Epi
Epi
Class Leader
Class Leader

Leo Horse
Poèet pøíspìvkù : 190
Reputation : 9
Join date : 06. 02. 11
Age : 33
Location : Kousek od Litomyšle :)

Návrat nahoru Goto down

dva paladinove/prijati na zkusebni dobu Empty Re: dva paladinove/prijati na zkusebni dobu

Příspěvek  Aristin Sat Nov 26, 2011 12:29 pm

No, předběžně bych řekl, že pro ^^
Ovšem ten eq, jak píšete, není zas tak slavnej...a rád bych si vás jako každého jiného paladina vyzkoušel Smile Dneska tu asi moc nebudu, ale zítra odpoledne bych měl mít čas, tak se na to můžeme podívat Smile
Aristin
Aristin

Taurus Pig
Poèet pøíspìvkù : 577
Reputation : 8
Join date : 02. 09. 09
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

dva paladinove/prijati na zkusebni dobu Empty Re: dva paladinove/prijati na zkusebni dobu

Příspěvek  Mufinqua Sat Nov 26, 2011 12:50 pm

Myslim, ze kdo umi za holace pvp a ma full S4ku, umi i pve Ari Razz
Mufinqua
Mufinqua

Poèet pøíspìvkù : 574
Reputation : 47
Join date : 19. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

dva paladinove/prijati na zkusebni dobu Empty Re: dva paladinove/prijati na zkusebni dobu

Příspěvek  Oiller Sat Nov 26, 2011 4:06 pm

Aristin: jasný, není problém.. připrav test a zkusíme :d Pravda za protadina zkušeností nemám, všechny palachy co jsem kdy měl jsem hrál hlavně holy .) ale že bych mačkal spelly jako bych hrál na klavír a netušil k čemu slouží nedělam .)

Oiller
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

dva paladinove/prijati na zkusebni dobu Empty Re: dva paladinove/prijati na zkusebni dobu

Příspěvek  qapa Sat Nov 26, 2011 4:10 pm

No do Bg jsou oba dobří parťáci, ale nevím jaký mají skill do PvE.. Crying or Very sad Do swp se jen tak nedostanete s tímto eq, ale Eq by neměl být problém... Very Happy Dal bych PRO. afro

qapa

Poèet pøíspìvkù : 135
Reputation : 17
Join date : 26. 04. 11
Location : Letohrad

Návrat nahoru Goto down

dva paladinove/prijati na zkusebni dobu Empty Re: dva paladinove/prijati na zkusebni dobu

Příspěvek  Sigarni Sat Nov 26, 2011 7:12 pm

7) jaké jsou vaše zkušenosti s wowkem ( jak dlouho hrajete a za jaké postavy )[/b]
oba hrajeme cca 2 roky.. Já hlavně paladina, ona huntera. (Myslím si ale, že pve holy paladin neni extra slozitej)

Tak to bych neřekl ...

Hrát na vysoké urovni a podat výkon v požadované situaci chce trochu umu nevím jak u prot paladina to posoudí aristin ale holy paladina tady hrával dessmond a ten byl schopnej healovat jak šílenec tak porovnáme Wink jinak máme menethila a i on je skvělí holy paladin


Pro oba


Naposledy upravil Sigarni dne Sun Nov 27, 2011 3:18 pm, celkově upraveno 1 krát
Sigarni
Sigarni

Poèet pøíspìvkù : 572
Reputation : 59
Join date : 27. 06. 10
Location : BRNO

Návrat nahoru Goto down

dva paladinove/prijati na zkusebni dobu Empty Re: dva paladinove/prijati na zkusebni dobu

Příspěvek  Gaedr Sat Nov 26, 2011 7:50 pm

pro
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

dva paladinove/prijati na zkusebni dobu Empty Re: dva paladinove/prijati na zkusebni dobu

Příspěvek  Oiller Sat Nov 26, 2011 10:50 pm

Sigarni jasně, takhle hodně nadneseně jsem to nemyslel.. holy paladin jako každej jinej jde hodně zcustomizovat. Menethil tušim valí haste (?) Hodně je to o zkušenostech a vědomostech co si kde můžeš dovolit.

Jinak zatím díky za všechny PRO. .)

Oiller
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

dva paladinove/prijati na zkusebni dobu Empty Re: dva paladinove/prijati na zkusebni dobu

Příspěvek  Mufinqua Sat Nov 26, 2011 11:11 pm

Tak ono kazdy topkovy holadin uz je tak nejak donucen to hazet do haste, stejne jako vsechny ostatni classy Smile .
Mufinqua
Mufinqua

Poèet pøíspìvkù : 574
Reputation : 47
Join date : 19. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

dva paladinove/prijati na zkusebni dobu Empty Re: dva paladinove/prijati na zkusebni dobu

Příspěvek  qapa Sun Nov 27, 2011 3:12 am

Sigi jenomže pan Dessmond byl COH paladin, bohužel už ho nemáme ve svých řadách.. Sad

qapa

Poèet pøíspìvkù : 135
Reputation : 17
Join date : 26. 04. 11
Location : Letohrad

Návrat nahoru Goto down

dva paladinove/prijati na zkusebni dobu Empty Re: dva paladinove/prijati na zkusebni dobu

Příspěvek  Holly Sun Nov 27, 2011 3:18 am

takze zaprve... neurazej Klavir !! Very Happy a za druhe mi bude cti svami hrat i v PvE ;-)*
Holly
Holly

Poèet pøíspìvkù : 45
Reputation : 3
Join date : 19. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

dva paladinove/prijati na zkusebni dobu Empty Re: dva paladinove/prijati na zkusebni dobu

Příspěvek  Aristin Sun Nov 27, 2011 1:04 pm

No, Olilere, ono je potřeba v jistém slova smyslu je potřeba hrát jako na klavír... napůl automaticky, abys u toho stíhal sledovat i jiné věci... ale pořád musíš vědět, co děláš, aby ses mohl přizpůsobit situaci ^^

Jinak, zatím tu máte tři pro, moje dostanete podle toho, jak vás uvidím a jestli sem pochopil správně Epiho odpověď, tak on svůj hlas přidá k mému. Takže, pokud tu dnesk budete od čtyř, možná pěti, tak to můžeme rozhodnout. Smile
Aristin
Aristin

Taurus Pig
Poèet pøíspìvkù : 577
Reputation : 8
Join date : 02. 09. 09
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

dva paladinove/prijati na zkusebni dobu Empty Re: dva paladinove/prijati na zkusebni dobu

Příspěvek  Oiller Sun Nov 27, 2011 3:58 pm

Aristin: Jasně, myslel sem to trošku jinak.. podobně jako když jsem hrál jako malej tekkena 3 na PSku, mačkal vsecko a nejak mi vychazeli komba.. Nejsme clickeři kteří se chovaní jak bot .)
ps: Už jsem měl hodně zkomolených nicků, ale Oliler jsem poprvé.. A dneska tu budem

Oiller
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

dva paladinove/prijati na zkusebni dobu Empty Re: dva paladinove/prijati na zkusebni dobu

Příspěvek  Aristin Sun Nov 27, 2011 5:53 pm

Za Olilera se omlouvám ^^
Aristin
Aristin

Taurus Pig
Poèet pøíspìvkù : 577
Reputation : 8
Join date : 02. 09. 09
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

dva paladinove/prijati na zkusebni dobu Empty Re: dva paladinove/prijati na zkusebni dobu

Příspěvek  Aristin Sun Nov 27, 2011 6:26 pm

Jsem pro, takže si můžete psát ve hře o inv ^^
Aristin
Aristin

Taurus Pig
Poèet pøíspìvkù : 577
Reputation : 8
Join date : 02. 09. 09
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

dva paladinove/prijati na zkusebni dobu Empty Re: dva paladinove/prijati na zkusebni dobu

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru