Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přihláška - 5 postav/přijati na zkušební dobu :)

+11
Saige
Hubicak
juigin
Cody
Epi
Circe
TheAce
Spyware
Kastin
Aristin
Nakhled
15 posters

Goto down

Přihláška - 5 postav/přijati na zkušební dobu :) Empty Přihláška - 5 postav/přijati na zkušební dobu :)

Příspěvek  Anonymní Wed Jan 18, 2012 12:13 am

Na začátek bych chtěla napsat, že toto je přihláška pro 5 lidí. Jdeme všichni spolu a proto je 5 lidí v jedné přihlášce.

1) nick užívaný ve hře

1. Asharina
2. Wonderman
3. Nat
4. Hysteeria ( Možno poznáte pod menom Skade Smile )
5. Papa

2) class, /lvl/, talenty, řemesla, jejich úroveň a zdůvodnění proč právě tato


1. Asharina – restoration druid – vyučená kožedělnictví a alchemystka na úrovni 375. LW kvůli chest a alchemy kvůli trinketu.
2. Wonderman – enhancement shaman Shaman, 70, Enhacement, LW (375) důvodem je SWP chesta, Skinning (375) je čistě ekonomická záležitost, v budoucnu předělám na něco užitečnějšího
3. Nat – Priest, talenty do shadow (14/0/47), tail full (kvůli ench a nějakému eq) a ench 259 (na prstýnky)
4. Hysteeria – Shaman 70 primárne Cement alee ak by bolo potrebné kludne aj Resto. LW a Eng full Smile LW kvôli carapace a aj cheste na heala. Eng kvôli brýlom na cementa.
5. Papa – combat rouge – LW a jewelcrafting – LW kvůli chestě carapace of sun and shadow a jewelcrafting kvůli TOP necku

3) přibližná úroveň vašeho equipu ( např.: T4 ), jaké prequesty máte hotové/rozpracované

Všichni máme hotové všechny preq a EQ na úrovni T6

4) důvod, proč se hlásíte právě do naší guildy, koho zde znáte

Chtěli bychom se posunout o krok napřed. Progress v Mystiq Paradise teď poněkud stagnoval, a proto jsme se rozhodli pro změnu.
A přiznejme si to, rádi bychom položili toho 'nejobávanějšího' bosse TBC Smile
Známe zde Qapu, Meluzínu, Imbeho, Hollyho, Aristina, Wistrona a pár další lidí, které jsme potkali na raidu.

5) jaký přínos pro naší guildu spatřujete ve svém příchodu k nám?

Především naší vysokou aktivitu a ochotu chodit raidy. A můžeme přinést i nějakou tu DPS.

6) ve kterých guildách jste byl/a a proč jste odešel/a

Všichni jsme byli v guilde Mystiq Paradise, po nějakou dobu jsme byli spokojení, ale vývoj v poslední době se nám bohužel nezamlouval a proto jsme se rozhodli odejít.
(Pokud by jste chtěli nějaké detailnější vysvětlení stačí se obrátit na kohokoli z nás).

7) jaké jsou vaše zkušenosti s wowkem ( jak dlouho hrajete a za jaké postavy )

1. Asharina - WoW hraji zhruba 4 roky. Začínala jsem hrát na WotLKu za balance druida. Když jsme se rozhodli jít hrát na TBC, rozhodla jsem se udělat resto druida a musím říct, že mě dost baví =)
2. Wonderman - WoW hraju cca čtyři roky, z toho poslední rok tady na Mystiqu. Class jsem prostřídal dost, hrál jsem hlavně Warlocka, Paladina a teď Shamana
3. Nat - Hraji rok a půl s malou pauzou. Hraji celou dobu jen za shadow priesta, mám ještě cement shamana.
4. Hysteeria - Najskôr som hrala za rogunu ale na horde, ktorá ma prestala bavit a chcela som druida:) Tak som isla na ali, lebo tauren sa mi nejako...nepáci Very Happy meno jeho bolo Iseult. Medzi tým som si vyexpila shamana ktorý ma baví zo vsetkeho najviac. Druida som prednedavnom vymenila za wariora ( Swordsong 70lvl ) ktorého ale chcem asi len na pvp. Lebo v pve mi zalezi najme na shamanovi ktorému sa chcem venovat.
Hrám asi 3roky dohromady.Smile
5. Papa – Jsem velmi adaptivní hráč. Zahrál jsem si a sám vyexpil tuším každou classu, sice ne na tomto serveru ale to na zkušenostech nic nemění. Wow hraju přibližně 4-5 let, nevím to jistě, je to dlouhá doba. Tady na Mystiqu hraju Main Rouga. Kdo mě zná, tak ví, že to za něj umím =)

8 ) uveďte vaše alty a umístění v gildách

1. Asharina - BM hunter Chimeria a nově SH priest (ještě nemá vymyšlený nick) dostanu ho jako „dárek“ (bez guildy)
2. Wonderman - Tharius (paladin), Soulshard (warlock). Obě postavy bez guildy a zřejmě za ně aktivně hrát již nebudu
3. Nat - Shaman Fry (nic), hunter Scrubs (S2, byl to dárek, prakticky vůbec za něj neumím)
4. Hysteeria - Swordsong 70 lvl nemá guildu
5. Papa - Holy paladin Blaser (bez guildy)

9) zda-li používáte mumble jen k poslouchání či aktivně s mikrofonem ( Mumble a některé addony jsou podmínkou přijetí do naší guildy )

Všichni máme mumble s mikrofonem. Používáme ho aktivně ať k poslechu, tak mluvení.

10) váš přibližný věk, něco málo o sobě

1. Asharina - Je mi 15 let a nyní studuji 9. ročník základní školy. Moje záliby jsou samozřejmě sport (hraji floobrall), kecání s kámoškama a hraní WoW.

2. Wonedrman - Je mi 21 let, studuji VŠ a ze zálib zmíním hlavně přátele, fotbal a samozřejmě WoWko Smile

3. Nat - Je mi 17 let. Studuji střední školu (gympl), ráda čtu knihy, hraju v kapele na klávesy, nějaký ten sport mi není taky proti srsti. Jsem z malé vesničky kousek od Brna.

4. Hysteeria - Takze mam 19 rokov. Som zo Slovenska ako ste si mozno uz aj všimly Very Happy Chodím na umeleckú skolu z coho vypliva ze rada kreslim, babrem sa v kompe a tak Smile nic viac ma také nenapadaa ked tak sa kludne spýtajte Smile

5. Papa - Takže začnu věkem. Je mi 17 let, skoro 18. Něco málo o mě? Tak tedy, studuji střední školu v Praze, většinu času trávím u WOW a v posteli (sám). Znáte to, život NO-Lifera =D

Přihláška - 5 postav/přijati na zkušební dobu :) Vectf

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přihláška - 5 postav/přijati na zkušební dobu :) Empty Re: Přihláška - 5 postav/přijati na zkušební dobu :)

Příspěvek  Nakhled Wed Jan 18, 2012 12:23 am

pro 2, pro 3 - to uz tu bylo.. ale 5? gratuluju, rekord Razz sry za spam
EDIT - Aristine, PRO Very Happy


Naposledy upravil Nakhled dne Wed Jan 18, 2012 12:25 am, celkově upraveno 1 krát
Nakhled
Nakhled

Capricorn Horse
Poèet pøíspìvkù : 508
Reputation : 27
Join date : 19. 06. 10
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - 5 postav/přijati na zkušební dobu :) Empty Re: Přihláška - 5 postav/přijati na zkušební dobu :)

Příspěvek  Aristin Wed Jan 18, 2012 12:25 am

PRO, PRO, PRO, PRO a PRO. Už jen kvůli jedné z vás. :-* A myslím si, že lidé jako vy snadno najdou v našem kolektivu uplatnění. Btw, kdo z ostatních dá pro, má u mě panáka. Very Happy

EDIT: Tato nabídka platí jen pro členy vedení, jejichž hlasy mají nějakou váhu. Nemyslete si, že budu zvát každýho, kdo sem napíše pro, na panáka Smile


Naposledy upravil Aristin dne Wed Jan 18, 2012 1:50 am, celkově upraveno 1 krát
Aristin
Aristin

Taurus Pig
Poèet pøíspìvkù : 577
Reputation : 8
Join date : 02. 09. 09
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - 5 postav/přijati na zkušební dobu :) Empty Re: Přihláška - 5 postav/přijati na zkušební dobu :)

Příspěvek  Kastin Wed Jan 18, 2012 12:55 am

Bude PRO, bude panák! Very Happy takže je to jasný, Ari platíš! Very Happy

(Teď ale vážně, myslím že to bude dobrý přínos pro guildu, a taky myslím, že lidi jako vy se umí rychle aklimatizovat do nového prostředí, přec jenom s některými zde přítomnými, jsem již raidoval a musím odpřísáhnout, že zrovna vy nejste ti, kterých přijetí by mi šlo proti srsti... ^^ Takže máte moji podporu, byť je to jen hlas prostého člena WoA! ^^

Kastin
Kastin

Scorpio Monkey
Poèet pøíspìvkù : 41
Reputation : 1
Join date : 18. 05. 10
Age : 31
Location : Jablonec n. N. a Habartice u Frýdlantu

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - 5 postav/přijati na zkušební dobu :) Empty Re: Přihláška - 5 postav/přijati na zkušební dobu :)

Příspěvek  Spyware Wed Jan 18, 2012 1:14 am

toľko žien Arrow Sigi už nebude mať najsexy hlas na Mumble Very Happy
Spyware
Spyware

Aries Snake
Poèet pøíspìvkù : 334
Reputation : 73
Join date : 08. 09. 10
Age : 35
Location : Košice, Slovensko

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - 5 postav/přijati na zkušební dobu :) Empty Re: Přihláška - 5 postav/přijati na zkušební dobu :)

Příspěvek  TheAce Wed Jan 18, 2012 1:39 am

Budou jenom guildě jenom ku prospěchu Smile takže PRO Wink

TheAce

Gemini Goat
Poèet pøíspìvkù : 174
Reputation : 20
Join date : 27. 05. 11
Age : 32
Location : Kladno

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - 5 postav/přijati na zkušební dobu :) Empty Re: Přihláška - 5 postav/přijati na zkušební dobu :)

Příspěvek  Circe Wed Jan 18, 2012 1:54 am

kdyz to mam posoudit jako balicek, tak PRO, ale pocitejte s tim, ze nekteri/nektere Smile z vas budou mit trochu problem se vejit do raidu

Circe
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 135
Reputation : 26
Join date : 04. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - 5 postav/přijati na zkušební dobu :) Empty Re: Přihláška - 5 postav/přijati na zkušební dobu :)

Příspěvek  Epi Wed Jan 18, 2012 2:08 am

jn, buď pro, nebo proti, ale pro všechny, takže jsem pro pro všechny, ale je to přesně tak jak píše Circe...
Epi
Epi
Class Leader
Class Leader

Leo Horse
Poèet pøíspìvkù : 190
Reputation : 9
Join date : 06. 02. 11
Age : 33
Location : Kousek od Litomyšle :)

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - 5 postav/přijati na zkušební dobu :) Empty Re: Přihláška - 5 postav/přijati na zkušební dobu :)

Příspěvek  Cody Wed Jan 18, 2012 2:33 am

Ja to napisu jak to vidim ja.
R druid?-nepotrebujem
Cement-1 by se este siknul
SH-urcite
Rouge-maybe
Nebudu davat pro ani proti, ale v pripade, ze budete prijati je dost realna sance ze raidy prosedite na lavicce minimalne co se swp tyka.
Cody
Cody
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 875
Reputation : 53
Join date : 15. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - 5 postav/přijati na zkušební dobu :) Empty Re: Přihláška - 5 postav/přijati na zkušební dobu :)

Příspěvek  Aristin Wed Jan 18, 2012 3:30 am

Tak Cody odemě nic nedostane.
Aristin
Aristin

Taurus Pig
Poèet pøíspìvkù : 577
Reputation : 8
Join date : 02. 09. 09
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - 5 postav/přijati na zkušební dobu :) Empty Re: Přihláška - 5 postav/přijati na zkušební dobu :)

Příspěvek  juigin Wed Jan 18, 2012 9:09 am

PRO pro všechny Wink

Edit by Aristin: Ty dostaneš neco pořádnýho Smile
juigin
juigin

Scorpio Buffalo
Poèet pøíspìvkù : 173
Reputation : 19
Join date : 06. 01. 11
Age : 38
Location : Prahaaaa

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - 5 postav/přijati na zkušební dobu :) Empty Re: Přihláška - 5 postav/přijati na zkušební dobu :)

Příspěvek  Hubicak Wed Jan 18, 2012 12:02 pm

Ako tlupe by som dal pre už len preto že nevykape na manu Smile

Edit by Aristin: Jo, ale nemaj tam tanka Very Happy
Hubicak
Hubicak

Pisces Goat
Poèet pøíspìvkù : 124
Reputation : 7
Join date : 05. 07. 11
Age : 33
Location : Humenné

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - 5 postav/přijati na zkušební dobu :) Empty Re: Přihláška - 5 postav/přijati na zkušební dobu :)

Příspěvek  Cody Wed Jan 18, 2012 3:12 pm

Sak ja nic nechci jen rikam jak to je. Pak totiz nechci cist whispy "proc nejsem vybranej na raid?" RL ma dost jiny prace nez resit naky cry whispy...

Edit by Aristin: Ok ok, tak taky dostaneš panáka ^^ ale aspoň jsi mohl napsat pro Smile
Cody
Cody
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 875
Reputation : 53
Join date : 15. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - 5 postav/přijati na zkušební dobu :) Empty Re: Přihláška - 5 postav/přijati na zkušební dobu :)

Příspěvek  Saige Wed Jan 18, 2012 3:21 pm

Azsharinko Razz Tebe musime prijmout uz kvuli Aristinovi navic si s nami uz neco aji byla takze tady jednoznacne PRO (ikdyz neim jak se budes dostavat na raidy restodruidu je hodne)

Wonderman/Hysteeria - ja jako rogunka cementy zboznuju a kdyz zrovna nemuze Sabo, Orichi, Glycol... tak je to uplne o nicem.. cement se vzdycky hodi Razz PRO

Nat - SH priesta mame aktivniho tak jednoho takze samozrejme PRO

Papa - mno vzhledem k tomu ze jsme aktivni ted tak dve tri rogunky z toho Lucienn chodi do prace tak davam PRO ale nezarucucju ze se do raidu vzdy vlezes... Sad lebo nikdo tu nema rad roguny ptz je to nonsupport class Very Happy (jen TY ktere shazuji armor - a to delam ja takze Very Happy )


btw: kdo delal ten obrazek? hysteeria? Smile (tipuju ptz jsi psala umelecka skola Smile tak bych rada vedela na koho se budu moci obracet jako na zkuseneho umeleckeho kritika Wink )


Přihláška - 5 postav/přijati na zkušební dobu :) Saige

Saige

Poèet pøíspìvkù : 251
Reputation : 29
Join date : 13. 08. 10
Location : checked

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - 5 postav/přijati na zkušební dobu :) Empty Re: Přihláška - 5 postav/přijati na zkušební dobu :)

Příspěvek  Menethil Wed Jan 18, 2012 3:39 pm

neni tech Pro nejak moc Very Happy lol! lol! afro
Menethil
Menethil

Leo Goat
Poèet pøíspìvkù : 184
Reputation : 12
Join date : 31. 01. 11
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - 5 postav/přijati na zkušební dobu :) Empty

Příspěvek  Hysteria Wed Jan 18, 2012 3:40 pm

A ano:D to som sa bavila ja :D

Hysteria
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přihláška - 5 postav/přijati na zkušební dobu :) Empty Re: Přihláška - 5 postav/přijati na zkušební dobu :)

Příspěvek  Aristin Wed Jan 18, 2012 3:41 pm

Vidím tu 5x pro od vedení, takže jsi přijati na zkušbní dobu. Smile

Pište si o inv komukoli z vedení.
Aristin
Aristin

Taurus Pig
Poèet pøíspìvkù : 577
Reputation : 8
Join date : 02. 09. 09
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - 5 postav/přijati na zkušební dobu :) Empty Re: Přihláška - 5 postav/přijati na zkušební dobu :)

Příspěvek  Sigarni Wed Jan 18, 2012 7:27 pm

Spyware napsal:toľko žien Arrow Sigi už nebude mať najsexy hlas na Mumble Very Happy

Embarassed Jsi mě dostal. Razz a když mě pořád tak lámeš na tu sexlinku tak zavedu sexlinkumumble Twisted Evil

Jinak myslím že kvalitní lidé a rozhodně podpoří dobrou náladu a kolektiv v gilde. Wink

Píšu pozde už je rozhodnuto ale chtěl jsem něco napsat. Smile
Sigarni
Sigarni

Poèet pøíspìvkù : 572
Reputation : 59
Join date : 27. 06. 10
Location : BRNO

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - 5 postav/přijati na zkušební dobu :) Empty Re: Přihláška - 5 postav/přijati na zkušební dobu :)

Příspěvek  Meluzina Wed Jan 18, 2012 8:34 pm

Nestihol som napísať... ale inak som rád, že ste prišli Very Happy
edit : Sigi, môžem byť tvoj prvý zákazník? Very Happy
Meluzina
Meluzina

Poèet pøíspìvkù : 243
Reputation : 14
Join date : 03. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - 5 postav/přijati na zkušební dobu :) Empty Re: Přihláška - 5 postav/přijati na zkušební dobu :)

Příspěvek  sabotage Wed Jan 18, 2012 9:30 pm

Meluzina napsal:Nestihol som napísať... ale inak som rád, že ste prišli Very Happy
edit : Sigi, môžem byť tvoj prvý zákazník? Very Happy

To nevíš, že takovéto věci jsou 18+ ? Very Happy
sabotage
sabotage

Leo Goat
Poèet pøíspìvkù : 334
Reputation : 35
Join date : 31. 01. 11
Age : 32
Location : Blansko

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - 5 postav/přijati na zkušební dobu :) Empty Re: Přihláška - 5 postav/přijati na zkušební dobu :)

Příspěvek  Meluzina Wed Jan 18, 2012 11:59 pm

To nikto nezistí Razz
Meluzina
Meluzina

Poèet pøíspìvkù : 243
Reputation : 14
Join date : 03. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - 5 postav/přijati na zkušební dobu :) Empty Re: Přihláška - 5 postav/přijati na zkušební dobu :)

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru