Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Puskvorec - prijat na zkusebni dobu

+3
Prima
Succube
Circe
7 posters

Goto down

Puskvorec - prijat na zkusebni dobu Empty Puskvorec - prijat na zkusebni dobu

Příspěvek  Puskvore Fri Sep 23, 2011 10:09 pm

Tak vás lidi zdravím , a jsem tady zas tak se nelekněte Very Happy Jdu nato :
1.
Jednou sem už u vás přihlášku dával jestli pamatujete Captured rogue. Tak skuím to skratit snad to pochopite už mě bolej ruce tetkom Very Happy.

Mam Mága jako mého Maina 7/8 T6.
Včera jsem potkal vašeho znamého aristina ( Aristin ), A psal jestli nechcu si dat přihlšku k vám že Magu nemate mnoho. A ja mu říkam že už jsem dával z rogue ale že rogue je všude mnoho jak jsem aj všimal celkově Smile . Tak to skouším znova Very Happy No na uvod by to stačilo snad Smile

2.Classa-
Class: Mág

3.Talenty-
Zatím arcane ale budu měnit na fire Smile


4. Skušenosti-
SwP mam prokouknuty celé krom Mury a kill.. Jinač z taktykama nemám žadný problem .
BT a Hyjal jak by smet Smile

5.Něco o mě-
No budiš fuj . Ne dělam si srandu tak menuji se Marek Je mi 20 Let, Studuji Zemědělskou školu rád si zabulám Takže mě tam uvidíte . Moje Koničky: Stolní Tenis 2 Liga., Rybaření ( Nejlepší relax vám Povim ) Muj Kontakt asi psat nebudu ale Email mam : Marek.palowski@seznam.cz

6.Co mě lakalo k vám si podat přihlášku:
Myslím si nebo věřím že patři mezi nejlepší Guildy dalši na Insomanii kteří mají dobrou ze zajetou Bandou raidovat Tak jak se patří. Pár lidi z Vaší Guildy znám a už jsem se Ptal mnoha lidi jak to u vás chodí a jak se vam daří z raidovánim a Vždy sliším jen Dobrý spravy jak ma byt . A jak se říka zvědavost je svinstvo

7.Závěr-
Ja moc na psaní nejsem Tak se omlouvam předem kdyby se něco nehodilo . Jsem rád kdo jsi přečetl tenhle Topic a že si Hlavně udělal svuj Volný čas. Kdyby nahodou nevyšlo neva život de dál přeju vám Hodně Uspěchu ve Hře a v Realním životě .

Něco je z minulý Přihášky dáno Razz Až nekecám Very Happy





Puskvore
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Puskvorec - prijat na zkusebni dobu Empty Re: Puskvorec - prijat na zkusebni dobu

Příspěvek  Circe Fri Sep 23, 2011 10:24 pm

to ze jsi se bavil s Aristinem teda beru jako pritezujici okolnost Smile, ale proc te nevyzkouset, s magy to ted opravdu neni tak slavne, tak uvidime, co dokazes. Jsem PRO

Circe
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 135
Reputation : 26
Join date : 04. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Puskvorec - prijat na zkusebni dobu Empty Re: Puskvorec - prijat na zkusebni dobu

Příspěvek  Succube Fri Sep 23, 2011 10:37 pm

jak řekl circe Smile PRO
Succube
Succube

Poèet pøíspìvkù : 579
Reputation : 71
Join date : 24. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Puskvorec - prijat na zkusebni dobu Empty Re: Puskvorec - prijat na zkusebni dobu

Příspěvek  Prima Sat Sep 24, 2011 12:01 am

Nechám na CL - takže PRO
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Puskvorec - prijat na zkusebni dobu Empty Re: Puskvorec - prijat na zkusebni dobu

Příspěvek  Epi Sat Sep 24, 2011 1:21 am

pár chvilek na chatu, ale zdá se velmi v poho, ať se nám ukáže Smile
Epi
Epi
Class Leader
Class Leader

Leo Horse
Poèet pøíspìvkù : 190
Reputation : 9
Join date : 06. 02. 11
Age : 33
Location : Kousek od Litomyšle :)

Návrat nahoru Goto down

Puskvorec - prijat na zkusebni dobu Empty Re: Puskvorec - prijat na zkusebni dobu

Příspěvek  Aristin Sat Sep 24, 2011 12:15 pm

PRO, slíbil sem mu to Smile
Aristin
Aristin

Taurus Pig
Poèet pøíspìvkù : 577
Reputation : 8
Join date : 02. 09. 09
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Puskvorec - prijat na zkusebni dobu Empty Re: Puskvorec - prijat na zkusebni dobu

Příspěvek  Sigarni Sat Sep 24, 2011 7:21 pm

proti na dmg vám seru healy hlaste se
Sigarni
Sigarni

Poèet pøíspìvkù : 572
Reputation : 59
Join date : 27. 06. 10
Location : BRNO

Návrat nahoru Goto down

Puskvorec - prijat na zkusebni dobu Empty Re: Puskvorec - prijat na zkusebni dobu

Příspěvek  Gaedr Sun Sep 25, 2011 1:27 pm

pro
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Puskvorec - prijat na zkusebni dobu Empty Re: Puskvorec - prijat na zkusebni dobu

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru