Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

přihláška /Neprijaty

+2
Haerfík
Dagon
6 posters

Goto down

přihláška /Neprijaty Empty přihláška /Neprijaty

Příspěvek  Harque Tue May 17, 2011 7:46 pm

1. Harque
2. Priest SH nebo holy, k obema specializacim mam cca T5,T6 EQ umim hrat oboje, ale byl bych radsi kdybych se specializoval jen na jedno, a to na to co se vam bude vic hodit, jinak rozhazovani talentu u priesta mam v maliku, i rotace spelu u SH je mi dobre znama, u holy v raidech pouzivam ruzne adony ktere mi ulehcuji prehled raidu x-pearl, heal bot
3.preQ mam temer full, na BT me chybi zabit prvniho bose v Hyjalu
4.Do teto guildy se hlasim pravě proto že jste velice aktivni v raidovani, a byl bych moc rad kdybych mohl přispět i svoji aktivitou, jinak u vas znam hrace vissy
5.Cetl jsem na WW ze schanite healery, ale i jako SH bych mohl prispet k progresovani bosu, musim se priznat ze v BT a SWP nemam moc skusenosti, ale potrebne taktiky nastuduji.
6.Byl jsem v guilde wolfici, po dlouhe dobe neraidovani jsem se rozhodl tuto guildu opustit
7.Hraju téměř 4 roky, tuto postavu jsem si sám vyexpil
8.Mám ještě máka s full preQ a cca T5,T6 EQ, on je zatím pořát ve wolfikach, ja bych chtel ale hlavne pomoci a zapojit se s tímto priestem, myslim si že člověk by mel hrat hlavne za jednu postavu
9.Mumble pouzivam aktivně i s mikrofonem
10. je mi 19 let, ted jsem nejaky cas na wow nemel moc casu kvuli maturite ale ta se zdarila a ted se chci zacit venovat o5 vic wowku, jinak jsem ve hre vetsinou tak 5-6 dni v tydnu mezi 17:00-23:00 nedela mi problem zustat dele

Harque
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

přihláška /Neprijaty Empty Re: přihláška /Neprijaty

Příspěvek  Dagon Tue May 17, 2011 9:42 pm

Hm. Mám pocit, že už si tady byl, nebo někdo nevýraznej s podobným nickem. Tady se kluci taky učej na maturity a stejně choděj na progresy. Buď tě to baví, nebo ne. Pokud jo, tak čas se vždycky najde. Rozmysli se pořádně co chceš. Já nechci nikoho nutit do něčeho co ho nebaví. Máme svý tempo a může se stát ,že tě to tady zas nebude bavit. Tvoje přihláška se čte jak měsíční složenka na úhradu nájemnýho. Není vůbec vidět ani kapku nadšení a energie. Takovým hráčům tady nechci kazit hru. Za mě zatím NE.
Dagon
Dagon
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 297
Reputation : 20
Join date : 17. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

přihláška /Neprijaty Empty Re: přihláška /Neprijaty

Příspěvek  Haerfík Tue May 17, 2011 11:09 pm

Já si pamatuju nick a nějak ho podvědomě nemám spojenej s ničím dobrým. A přihláška mě neoslnila.

PROTI (leda by CL říkal nějak super PRO PRO PRO)
Haerfík
Haerfík

Poèet pøíspìvkù : 796
Reputation : 52
Join date : 26. 06. 10

http://www.broukej.cz/wow/

Návrat nahoru Goto down

přihláška /Neprijaty Empty obhajoba

Příspěvek  Harque Tue May 17, 2011 11:15 pm

ano už jste me jednou do guildy vzali, bohuzel jsem mel jen preQ na SSC a TK a to uz se u vas temer nechodilo, proto jste si me asi nijak extra nezapamatovali, a jen vam moje jmeno letmo uvizlo v pameti.
Ja jen muzu rict ze za skousku ni nedate, a myslim ze vas svoji aktivitou mile prekvapim

Harque
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

přihláška /Neprijaty Empty Re: přihláška /Neprijaty

Příspěvek  Tomus Wed May 18, 2011 1:00 am

V guilde mame momentalne 2 aktivnych SH priestov, treti by nebol na skodu, dokonca sa mi paci ze si si vyexpil postavu sam. To dava ako taky predpoklad ze SH priestovy rozumies. Ale to ze nemas este ani preQ na BT znamena ze by ti este isty cas farmenie itemov zabralo a tym ze si si nim este nepresiel, nemal moznost konfrontovat sa s jeho obtiaznostou (ktore je v porovnani so swp docela easy dung), by sme ta len sotva mohli zobrat niekam kde by sme SH priesta potrebovali. Ajked mozno sa mylim. Kazdopadne kym by sme ta mohli pouzit tam kde je treba by preslo este dost vela casu. Mozno by si mal skusit inu guildu, prefrcat hyjal, bt, swp az po muruho ako nozik cez maslo by nebolo ono a prisiel by si o to najlepsie co tato hra ponuka. A nakoniec aj keby sme ta zobrali, mal by si nizku prioritu na loot a zo swp by si si zobral asi max wristy. Este posledna vec. Mal som tu uz zopar ludi ktory ked sa nedostali do dungu (lebo nebolo miesto alebo boli na to proste low) alebo nedostali nejaky item, alebo sa stale vyhovarali ze nemaju cas... kazdopadne ak by si bol rovnaky tak sa s dalsou smutnou tvarickou zaoberat nebudem. Musis brat to do coho chces ist tak ako ti tu pisem, a nepredpokladat ze sa to za tyzden zmeni.
Odpis mi na toto nieco, potom sa rozhodnem.
Tomus
Tomus

Poèet pøíspìvkù : 607
Reputation : 51
Join date : 27. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

přihláška /Neprijaty Empty Re: přihláška /Neprijaty

Příspěvek  Gaedr Wed May 18, 2011 1:52 am

nvm šance u nas byla,musel bys moc dohanět a beztak by tě to přestalo bavit,klidně se ještě zařídím podle toho jak to s tebou uvidí lety, ale zatím jsem jednoznačně proti(přihlláška podáná i v goe-aneb všude to zkusit...když už o nas tak stojíš tak bys ses podle toho taky měl chovat)
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

přihláška /Neprijaty Empty Re: přihláška /Neprijaty

Příspěvek  Prima Wed May 18, 2011 2:06 pm

Já bych byla i PRO - equip přece není překážkou (dá se rychle nabrat - jak už se ukázalo v několika případech), jestliže ten člověk za svoji postavu umí (a tady se zdá, že ano) a má chuť raidovat, tak by měl dostat i druhou šanci

ale jestli je pravda, že si podal přihlášku i ke GoE tak PROTI
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

přihláška /Neprijaty Empty Re: přihláška /Neprijaty

Příspěvek  Sigarni Wed May 18, 2011 5:20 pm

Za holy priesty říkám ne!!! máme aktivní 3-5 jak kdy že ale to bohate stačí takže jedine že si te veme lety jako sh ale jinak byl jsi unás ano že se chodilo málo T5 ano chodilo se málo ale i tak se sem tam šlo a dodělání pred q ti nic nebránilo byl jsi tady myslím tak měsíc nebo nějak tak za to se dá pred q udělat all v pohode v té době co jsi tady byl se T5 chodilo jen na pred q a top item ale aspon 2x do měsíce oba raidy jak ssc tak tk
Sigarni
Sigarni

Poèet pøíspìvkù : 572
Reputation : 59
Join date : 27. 06. 10
Location : BRNO

Návrat nahoru Goto down

přihláška /Neprijaty Empty Re: přihláška /Neprijaty

Příspěvek  Tomus Thu May 19, 2011 12:05 pm

no tak kedze doteraz sa neozval tak to tu uzavrem. Neprijaty
Tomus
Tomus

Poèet pøíspìvkù : 607
Reputation : 51
Join date : 27. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

přihláška /Neprijaty Empty Re: přihláška /Neprijaty

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru