Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přihláška

5 posters

Goto down

Přihláška Empty Přihláška

Příspěvek  Kitana Sat Jul 09, 2011 4:44 pm

1) nick užívany ve hře
Ve hře se jmenuji Kitana.
2) class, /lvl/, talenty, řemesla, jejich úroveň a zdůvodnění proč právě tato
Hraju za Protect Paladina( Human ) , lvl 70. Moje Profese jsou, Enchanting a Jewelcrafting, obě profky mám na úrovni 375. Enchanting mám hlavně kvůli enchntům na prtýnky Smile. Jewel mám kvůli kamínkům a hlavně trinkety.
3) přibližná úroveň vašeho equipu ( např.: T4 ), jaké prequesty máte hotové/rozpracované
No úroveň eq se dá říct, že hodně slušná T6-ka. Po SWP se dá říci, že mám TOP equip.
4) důvod, proč se hlásíte právě do naší guildy, koho zde znáte
Z předchozí guildy odešli moji nejlepší kámoši. Jeden skončil uplně a druhý je u vás, a proto se hlásím kvám. U vás znám Hubicaka, Luhahuntera, Sinueha a možná ještě pár dalších.
5) jaký přínos pro naší guildu spatřujete ve svém příchodu k nám?
Na tuto otázku nerad odpovídám Smile Přínos pro guildu u sebe vidim vtom, že sem hodně aktivní, můžu retal nebo relog na jiné postavy a tak.
6) ve kterých guildách jste byl/a a proč jste odešel/a
H3F.. a důvod sem uvedl výše, ale ještě bych dodal velká neaktivita...
[color=red]7) jaké jsou vaše zkušenosti s wowkem ( jak dlouho hrajete a za jaké postavy )
Wowko hraju už 5 let, začínal jsem na normal WoW kde sem hrál asi 2 měsíce a pak přišlo TBC.. Z kámošem sem začal expit na srv. Anathema (projekt Might and Magic). Tam jsem hrál 2 roky za Druid, Maga, Paladina, Warra a Locka (všetcky postavy jsem vyexpil na lvl 70). V pozdější době jsem s tímto serverem přešel i na WOTLK, ale tam jsem doexpil jen Druida a ostatní postavy jsem prodal. Asi po 3. měsících mě WOTLK přestal bavit tak jsem se vrátil na starý dobrý TBC-čko na srv. Narnias. Tam jsem vyexpil Huntera a pak jsem ho vyměnil s kámošem z real life za Maga. S Narniasem jsem nechtěl přecházet na WOTLK tak jsem si od WoW chtěl dát menší pauzu, která mi vydržela asi dva týdny a žačl jsem expit na Mystiqu. A jsem tu až do teď
8 ) uveďte vaše alty a umístění v guildách
Fatalite (Warlock) - HTF + kámoš končí takže mi dá Balance Druida, který je v Amanare
9) zda-li používáte mumble jen k poslouchání či aktivně s mikrofonem ( Mumble a některé addony jsou podmínkou přijetí do naší guildy )
Mumble mám a Mikrofon také, takže si rád pokecám Smile
10) váš přibližný věk, něco málo o sobě
Jsem 15-ti letý kluk, který nemá rád hádky, pomluvy a takové to věci. V Real Life se věnuji hokeji, plavání, jízdě na kole a teď sem začal i s Kung Fu Smile Jinak přítelkyni nemám a jsou prázdniny, takže mám fůru času na raidy.. Studuji střední odboré učiliště, obor Kuchař - Číšník a po prázdnicnách jdu do 2. ročníku.

Jinak jsem se doslechl, že váš raid time je od 19:00 do 22 - 23 : 00 a to mi vyhovuje, takže semnou počítejte na každý raid.

S Pozdravem Fatalite


Kitana

Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 0
Join date : 09. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Přihláška Empty Re: Přihláška

Příspěvek  Aristin Sat Jul 09, 2011 5:57 pm

Tak, shodou náhod vím, že tenhle paladin ještě před pár týdny patřil Pístovi, kterej se ho snažil vyměnit.... Tankadin by se sem ještě jeden dal nacpat, ale zatím s tím problém není. A warlocky/balance druidy potřebujeme víc, aspoň mám ten pocit..... tobě dám určitě pro, jestli přímo Paladinovi ještě uvidím..... chtěl bych tě někdy vidět ve hře a podívat se na to, jak to zvládáš.
Aristin
Aristin

Taurus Pig
Poèet pøíspìvkù : 577
Reputation : 8
Join date : 02. 09. 09
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Přihláška Empty RE: Přihláška

Příspěvek  Kitana Sat Jul 09, 2011 6:03 pm

Není problém.. Paladina jsem dostal od Písta.. máme na něj přístup oba.. Si řekni a ja klidně lognu.. Locka bo Palacha.. Druida ješě nemám.. kámoš dneska odjel do čtvrtka na dovču takže ho buud mít asi pak...

Kitana

Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 0
Join date : 09. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Přihláška Empty Re: Přihláška

Příspěvek  Aristin Sat Jul 09, 2011 6:14 pm

No, musíš se rozhodnout, kterou postavu bys tu chtěl mít jako maina....... teď právě balím do Chorvatska, takže moc nestíhám..... Jen by mě zajímalo, kolik máš za protect paladina nahráno, co jsi s ním tankoval atd.....
Aristin
Aristin

Taurus Pig
Poèet pøíspìvkù : 577
Reputation : 8
Join date : 02. 09. 09
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Přihláška Empty RE: Přihláška

Příspěvek  Kitana Sat Jul 09, 2011 6:18 pm

Tak jako main bych si dal asi Locka nebo toho Palacha. Pravda je ta ze za Locka mam nahrano vice nez za Paldu ale za nej to umim podle me taky slusne.. Odtankovane dungy, all HC, T4 a T5 taky all, Hyjal 4/5 (n Archiho sem sel za Locka), BT po Ilika sem tankoval all bosse a do SW sme se jeste s Paladinem nedostal (na bosse), na trashi sme byl mockrat

Kitana

Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 0
Join date : 09. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Přihláška Empty Re: Přihláška

Příspěvek  Aristin Sat Jul 09, 2011 6:21 pm

No, počkáme si, jestli se jěště vyjádří někdo další ^^ Asi bych nebyl proti tě vzít za paladina, ale nejdřív bych tě chtěl někde otestovat Razz
Aristin
Aristin

Taurus Pig
Poèet pøíspìvkù : 577
Reputation : 8
Join date : 02. 09. 09
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Přihláška Empty Re: Přihláška

Příspěvek  Gaedr Sat Jul 09, 2011 6:25 pm

nevím vzpomínám si že jednu chvili mě chodili whispy každej den že už podává přihlášku s několika dalšíma lidma z hf,nakonec se k tomu nedodhodlal a zůstal u nich,což mu není potřeba zazlívat ale s tím nickem si vybavuji nějakou špatnou zkušenost jen už si nejsem jistej co přesně to bylo

btw jestli je ten paladin měněnej a swp si za něj ještě nebyl,budu proti
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Přihláška Empty RE: Přihláška

Příspěvek  Kitana Sat Jul 09, 2011 6:32 pm

Rikam ze asi Palacha necham asi jako alta.. preci jenom s warlockem uz mam SWP projite k M´uru takze by byla blbost nechavat Palacha jako maina... je to an vas...

Kitana

Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 0
Join date : 09. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Přihláška Empty Re: Přihláška

Příspěvek  Gaedr Sat Jul 09, 2011 6:35 pm

na nás to je jen z části...je to hlavně na tobě za co se k nam chceš hlásit a co tě bude bavit a také s čím pro nás myslíš že budeš větším přínosem...
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Přihláška Empty RE: Přihláška

Příspěvek  Kitana Sat Jul 09, 2011 6:37 pm


Kitana

Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 0
Join date : 09. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Přihláška Empty RE: Přihláška

Příspěvek  Kitana Sat Jul 09, 2011 6:38 pm

tak urcite vetsim prinosem budu za Locka... za Pala neumim tak dobre jako za Locka.. ale pokud bude potreba tanka budu k dispozici.. a je tam i Holy eq na ten sem zapomel.. T6 / S4 ale..

Kitana

Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 0
Join date : 09. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Přihláška Empty Re: Přihláška

Příspěvek  Aristin Sat Jul 09, 2011 6:42 pm

Tak jak koukám na toho paladina..... musel bys mě přesvědčit někde na mumble...... ty talenty + pár částí eq.....
Aristin
Aristin

Taurus Pig
Poèet pøíspìvkù : 577
Reputation : 8
Join date : 02. 09. 09
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Přihláška Empty RE: Přihláška

Příspěvek  Kitana Sat Jul 09, 2011 6:45 pm

jasnacka.. pokecame.. klidne si encham poradit.. neni problem.. kdyz mluvis o tom Mumble.. jaky je to server a takhle.. jestli mi to muzete napsat

Kitana

Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 0
Join date : 09. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Přihláška Empty Re: Přihláška

Příspěvek  Prima Sat Jul 09, 2011 6:50 pm

já jsem PROTI, jestli na nějakou z těch postav má přístup Píst, nebo jestli se nějakým způsobem od tebe může dozvědět heslo na náš mumble .. Jestli se tohle nějak vyřeší, jsem PRO na zkušební dobu, a to spíše za toho warlocka (pokud CL locků nebude proti ^^).
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Přihláška Empty RE: Přihláška

Příspěvek  Kitana Sat Jul 09, 2011 6:55 pm

tak Pist ma pristup jen na toho paladina.. ale on uz na Insomnii nehraje.. takze ten paladin je uz muj.. na Locka mam prihlaseni jen ja a bracha.. ktery ale uz wowko nehraje.. a na MUMBLE nikomu heslo davat nebude...

Kitana

Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 0
Join date : 09. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Přihláška Empty Re: Přihláška

Příspěvek  Dagon Sat Jul 09, 2011 7:11 pm

Hele ,není možný, aby tady běhalo stádo různejch hráčů za jednu nebo několik postav. Nedělej nám v tom bramboračku. Rozmysli se za jakýho panáčka budeš hrát a s tou si dej přihlášku. Hraj si na jeden život naplno, ne 20 na půl plynu. Podle toho k tobě budem taky přistupovat. Poradím ti do budoucna : Altama se moc nevytahuj. Je víc než jistý že čím víc tech panáčků máš tím horší je kvalita hraní za ně. To my poznáme.
Takový nemaj v top raidech co dělat. Jestli se buděš hlásit za warlocka, tak budeš poslední kerej dostane Zelenou. Momentálně je nás tak ako rád. Tzn. že když bude morová pohroma,tak tu jeden až 2 budou na raid a když ne ,tak zas 1-2 budou na lavičče. Víc už by nedělalo dobře.
Dagon
Dagon
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 297
Reputation : 20
Join date : 17. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Přihláška Empty RE: Přihláška

Příspěvek  Kitana Sat Jul 09, 2011 7:15 pm

OK hale.. Warlock me vzdycky bavil a bavit bude.. takze etd mam napsat novou prihlasku nebo jak? Very Happy

Kitana

Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 0
Join date : 09. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Přihláška Empty RE: Přihláška

Příspěvek  Kitana Sat Jul 09, 2011 7:52 pm

Lidi tak ja tuto prihlasku proste encham byt a udelam novou ze se hlasim za Warlocka

Kitana

Poèet pøíspìvkù : 30
Reputation : 0
Join date : 09. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Přihláška Empty Re: Přihláška

Příspěvek  Aristin Sat Jul 09, 2011 8:16 pm

Mmm, dobrej nápad ^^
Aristin
Aristin

Taurus Pig
Poèet pøíspìvkù : 577
Reputation : 8
Join date : 02. 09. 09
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Přihláška Empty Re: Přihláška

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru