Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Rujko - feral tank

+8
Asmidir
Hubicak
Sigarni
Prima
Cody
Stevend
Gaedr
Taubens
12 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Rujko - feral tank Empty Rujko - feral tank

Příspěvek  Rujko Wed Jul 13, 2011 11:02 am

Zdravím členy WoA, taky jim bych chtěl být..

1) Nick užívany ve hře
Rujko

2) Class, /lvl/, talenty, řemesla, jejich úroveň a zdůvodnění proč právě tato
Druid (70)
Talenty (myslím, že na ferala to ani jinak nejde, abych dosáhl potřebných bodů):
Profese: Engineering (kvuli TOP brýlím ze SWP) a skinning (kvuli farmení/prodávání)

3) Přibližná úroveň vašeho equipu ( např.: T4 ), jaké prequesty máte hotové/rozpracované
Tady bych byl rád, aby to posoudil feral, nejlépe tank. Protože každý si řekne Very Happy "áá, ten nemá t6 to bude looser". Já bych řekl úroveň t6/swp (odpovídají tomu staty). V raidu je to přes 70% dodge.

Armory:
Ohledně trinketu z SSC trashe - ten měním za moroesov trinket na dodge.
Neck vyměním podle potřeby za dodge (teď je na hit a expertise).

off spec:
Heal equip: v restu mám 2k BH a 600 regenu
Feral equip: na tomhle se pracuje, protože uvědomil jsem si, když jdu za ferala a zrovna netankuju, mám slabých 950 dps. Ale slibuju, dodělám ho co nejdřív! Very Happy

Preq: všechny hotové

4) Důvod, proč se hlásíte právě do naší guildy, koho zde znáte
Hledám nějakou konečnou, poslední guildu ve které budu (natrvalo), protože já bych si každý den večer zaraidoval/zaprogresoval.
Důvod proč WoA a ne GoE je, že se mi strašně líbí váš systém ať už v pravidlech, na fóru nebo v raidech a progresech. Navíc tady znám pár lidí co odešli z bývalých guild.

5) Jaký přínos pro naší guildu spatřujete ve svém příchodu k nám?
Špatně se mi tahle odpověď vyplňuje Very Happy ale myslím, že progres mě opravdu baví (když nejsem sám) a jsem dost aktivní. Můžu nabídnout tankování SWP nebo stromeček do BT a míň.

6) Ve kterých guildách jste byl/a a proč jste odešel/a
Začalo to wolfíkama (progres HS) ale po nějakých 2 měsících, co jsem tam byl, se rozpadli. Přestoupil jsem do SotC (progres BT), ti se zhruba po dalších 2 měsících rozpadli, že byl 1 člověk v guildě online. Poslední guilda byla HTF (progres SWP), ale neprogresují a nelíbí se mi jejich přístup k raidu.

7) Jaké jsou vaše zkušenosti s wowkem ( jak dlouho hrajete a za jaké postavy )
Hraju asi 1,5 roku na tomhle serveru a přehled ve WoW mám určitě. Co se týče classů, za ferala tanka (v restu se nevyznám až tak moc) to umím jako nikdo. Ale je to má jediná classa, za kterou jsem hrál pořádně.

8 ) Uveďte vaše alty a umístění v guildách
Jen lock lvl 53.

9) Zda-li používáte mumble jen k poslouchání či aktivně s mikrofonem ( Mumble a některé addony jsou podmínkou přijetí do naší guildy )
Jasně, na mumble jsem zvyklý ze SotC, mikrofon mám Very Happy funguje, ale půjčuji ho z 50%.

10) Váš přibližný věk, něco málo o sobě
Tak začnu věkem. Je mi 16 let a jsem na gymnáziu (i tak mám čas, na WoW jsem od 17 h +). Když mám volno tak se věnuju breakdance (trénuju už 4 roky a dal jsem rekord 15 otoček na jedné ruce! Very Happy).

Rujko
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rujko - feral tank Empty Re: Rujko - feral tank

Příspěvek  Taubens Wed Jul 13, 2011 11:54 am

Odkaz na armory jsem v tvém topicu nenašel, tak ho sem postnu, abych ušetřil ostatním čas http://armory.mystiq.org/insomnia/index.php?searchType=profile&character=Rujko&realm=Insomnia
"Důvod proč WoA a ne GoE je, že se mi strašně líbí váš systém ať už v pravidlech, na fóru nebo v raidech a progresech." ... Tady bych si rýpnul, můžeš být konkrétní? Docela by mě zajímaly ty rozdíly Wink
"Co se týče classů, za ferala tanka to umím jako nikdo." ... Silné tvrzení, chci vidět, co na tebe řeknou jména jako Vissitor, Stevend a jim podobní, taky to nejsou špatní feralové Very Happy
"Mikrofon mám, funguje, ale půjčuji ho z 50%." ... Tohle je prostě jenom hrozně vtipně formulované.
... Jak víte, nemá můj komentář žádnou hodnotu, co se hlasu týče, takže ho klidně ignorujte Smile
Taubens
Taubens

Poèet pøíspìvkù : 320
Reputation : 34
Join date : 07. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

Rujko - feral tank Empty .

Příspěvek  Rujko Wed Jul 13, 2011 12:23 pm

"Důvod proč WoA a ne GoE je, že se mi strašně líbí váš systém ať už v pravidlech, na fóru nebo v raidech a progresech." ... Tady bych si rýpnul, můžeš být konkrétní? Docela by mě zajímaly ty rozdíly

Myslím tím celý styl psaní, uspořádání, ale celkově na mě působí WoA mnohem líp, vím co chci.

"Co se týče classů, za ferala tanka to umím jako nikdo." ... Silné tvrzení, chci vidět, co na tebe řeknou jména jako Vissitor, Stevend a jim podobní, taky to nejsou špatní feralové

Tak tohle jsem myslel dost obrazně chci jen říct, že se ve feralovi tankovi vyznám a mám o něm dost velký přehled.

Heh, no mikrofon někdy budu mít a někdy ne, každopádně na mumblu budu vždy, s internetem problém nemám.

Rujko
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rujko - feral tank Empty Re: Rujko - feral tank

Příspěvek  Taubens Wed Jul 13, 2011 12:27 pm

V pohodě, dík za reakci Smile
Taubens
Taubens

Poèet pøíspìvkù : 320
Reputation : 34
Join date : 07. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

Rujko - feral tank Empty Re: Rujko - feral tank

Příspěvek  Gaedr Wed Jul 13, 2011 1:26 pm

osobne bych teda par casti eq mel uplne jinak...no ale budu pro,ve zkušebce uvidíme jak ses aktivni a jak to opravdu ovladas

ale na tom dmg eq zacni makat...za bojky sou hezky veci,z craftu z profesi taky...bez toho se v raidech tezko obejdes,protoze ne vzdy budes moct tankovat a kdyz nebude tankovat budem od tebe potrebovat co nejvetsi dmg...coz kdyz nebudes davat nejak na raidech nebudes mit uplatneni
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Rujko - feral tank Empty Re: Rujko - feral tank

Příspěvek  Stevend Wed Jul 13, 2011 1:53 pm

Tvoj equip nie je špatný, ale dal by sa ešte určite vylepšiť Wink . Zmenil by som pár enchantov a gemov... hlavne metasocket je podľa mňa úplne na nič - 18 stam + 5% stun resist je viac do pvp ako pve a v T6 raidoch (hlavne SWP) sa treba sústrediť skôr na zvýšenie TPSka. Čiže z toho vyplýva, že najlepšie ťa vyjde metasocket 12 agi + 3% increased critical dmg. Ďalej by ti pomohlo pár kusov T6 (minimálne 2, najlepšie však 4 kusy kvôli set bonusu = ďalšie zvýšenie TPS).
Ohledně trinketu z SSC trashe - ten měním za moroesov trinket na dodge.
Ten trinket z SSC trashu prosím zahoď - pre T6 tanka sú určite lepšie trinkety ako tento. Ten z Moroesa je fajn, ale ako píšeš ...
V raidu je to přes 70% dodge.
... máš veľa dodge a čím viac ho budeš ešte zvyšovať, tým menej budeš mať rageu a tým sa ti bude horšie aggrovať Wink . Doporučil by som ti Shard of Contempt z MGT.

Btw. staty sú základ, ale rozhodne nie sú všetko. Treba tú postavičku vedieť aj ovládať Smile . Máš odo mňa malé bezvýznamné PRE na skúšobnú dobu. Rád by som videl ako ti to pôjde a či budeš stačiť s aggrom našim warlockom, mágom...
Stevend
Stevend
Admin
Admin

Libra Cat
Poèet pøíspìvkù : 131
Reputation : 16
Join date : 08. 06. 09
Age : 36
Location : Slovakia / Žilina

Návrat nahoru Goto down

Rujko - feral tank Empty prihlaska

Příspěvek  Rujko Wed Jul 13, 2011 2:10 pm

Aaah, to máš pravdu s tím meta Very Happy díky.
Ale ohledně gemů a enchantů se mi to měnit nechce, ztratil bych dodge a 12k HP se mi zdá akorát.

Jasně Smile trinketů mám plno.

A s tím agrem... t6 bonus samozdřejmě chci, ale ty 4 věci (head, chest, kalhoty a ruky) mám lepší než t6, chtěl bych wrist, pásek a boty.. to už je větší problém

Agro - crituju skoro každou ránu a tím to vyrovnám (ty určitě taky, koukám že máš stejnej crit).

Děkuju za názor

Rujko
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rujko - feral tank Empty Re: Rujko - feral tank

Příspěvek  Cody Wed Jul 13, 2011 2:11 pm

a me jako stacit nema jo? koncis Stevo
Cody
Cody
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 875
Reputation : 53
Join date : 15. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Rujko - feral tank Empty Re: Rujko - feral tank

Příspěvek  Prima Wed Jul 13, 2011 2:12 pm

Já jsem PRO na zkušební dobu Smile Třeba se budete se Stevem navzájem špičkovat o lepší výkony ^^
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Rujko - feral tank Empty Re: Rujko - feral tank

Příspěvek  Sigarni Wed Jul 13, 2011 5:02 pm

Pro ale musí hodit na youtube video s těma 15otáčkama Razz můžeš i víc Twisted Evil
Sigarni
Sigarni

Poèet pøíspìvkù : 572
Reputation : 59
Join date : 27. 06. 10
Location : BRNO

Návrat nahoru Goto down

Rujko - feral tank Empty prihlaska

Příspěvek  Rujko Wed Jul 13, 2011 5:31 pm

Heh, na videu se pracuje, bude za měsíc rendeer

Rujko
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rujko - feral tank Empty Re: Rujko - feral tank

Příspěvek  Hubicak Wed Jul 13, 2011 6:44 pm

No ak som bol ešte v HtF mal som s tebou menšie problémy. Ako tankovať vieš tým že vieš držať agro a tým tvoje tankovanie končí. V heale to isté. T6 dungy už niesú len o tom stáť a tlačiť do klávesnice.
A prečo nie GoE ale WoA ? Netušíš aký tam je systém a nevzali by ťa lebo druidov majú full, a mali by veľa dotazov na teba, čiže by ťa aj preto nevzali Smile A že si dobrý ako nikto, to si nepoviem ani ja ani nikto v WoA že je najlepší ani len obrazne, každý sa učí Smile
Hubicak
Hubicak

Pisces Goat
Poèet pøíspìvkù : 124
Reputation : 7
Join date : 05. 07. 11
Age : 33
Location : Humenné

Návrat nahoru Goto down

Rujko - feral tank Empty prihlaska

Příspěvek  Rujko Wed Jul 13, 2011 7:43 pm

Už jsem psal, že jsem to myslel jen obrazně a chci tím říct to, že za svoji classu umím (feral).
Moje main spec je feral, v HtF jsem byl za heal (poprvé jsem healoval a rovnou do swp, to jsem ale neřekl a já vim...můj problém), poprvé v swp, poprvé na brutalusovi. Řekl jsi: buděš so mnou healovat burny. 3 2 1 pull
Jinak, teď je mi to jasné, protože jsem to zažil Very Happy A díky za názor...

Rujko
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rujko - feral tank Empty Re: Rujko - feral tank

Příspěvek  Asmidir Wed Jul 13, 2011 10:19 pm

tak bohuzel sem propasl prilezitost a v armory vidim jen nejaky pvp hnus

rikas ze tank... to neni nejaky usmrkany dmger, ktery kdyz zalami, tak ostatni to dozenou... ten kdyz zalami, tak wipe... takze se trochu poptam

1) rikals, ze si progresoval BT v SotC... jake bosse si tam tankoval?

2) v armory to neni, takze kolik mas expertise?

3) je ti expertise jako tankovi knecemu?

4) mas tank eq, heal eq... mas i nejake modifikace? nejake specialitky pro vyjimecne udalosti?

5) byl si i v swp... jednoduchy boss brutalus, jakou rotaci do nej tocis?

6) taktiku na nej urcite znas, tanci si ho navzajem tauntujou... kolik mas mit hit rating, aby ti bossik neresistnul taunt? (respektive by to nemel udelat)

7) zatim staci + nahod ten pve eq, chci videt ty sokety a enchy

jinak:

Talenty (myslím, že na ferala to ani jinak nejde, abych dosáhl potřebných bodů)
- tim bych si nebyl tak jisty... navic jako nereg clen nemuzes davat odkazy, tak to sem dej este jednou a bez odkazu, jen tu adresu zkopiruj do textu

Profese: Engineering (kvuli TOP brýlím ze SWP) a skinning (kvuli farmení/prodávání)
- mam tomu rozumet tak, ze uz jinou head na tbc nebudes chtit?


jo pockej ten hybridni radoby pvp eq je tvuj tankovaci?


Naposledy upravil Asmidir dne Wed Jul 13, 2011 11:24 pm, celkově upraveno 1 krát

Asmidir
Class Leader
Class Leader

Pisces Rat
Poèet pøíspìvkù : 641
Reputation : 23
Join date : 29. 06. 10
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Rujko - feral tank Empty Re: Rujko - feral tank

Příspěvek  Dagon Wed Jul 13, 2011 10:42 pm

Já nevim ,fakt nevim, nezlobte se na mě. Sad
Dagon
Dagon
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 297
Reputation : 20
Join date : 17. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Rujko - feral tank Empty Re: Rujko - feral tank

Příspěvek  Mufinqua Thu Jul 14, 2011 12:06 am

Dneska nam tankoval MGT HC, mel za zady me, Fatalite a Ewa == zadny cajicek. A utankoval to v klidu, v pohode a celkem s prehledem.

EDIT: Casteri nemeli salvu Smile .
Mufinqua
Mufinqua

Poèet pøíspìvkù : 574
Reputation : 47
Join date : 19. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Rujko - feral tank Empty Re: Rujko - feral tank

Příspěvek  Haerfík Thu Jul 14, 2011 12:10 am

Asmiho otázky uhodily na hřebík, počkám si na odpovědi.
Haerfík
Haerfík

Poèet pøíspìvkù : 796
Reputation : 52
Join date : 26. 06. 10

http://www.broukej.cz/wow/

Návrat nahoru Goto down

Rujko - feral tank Empty Re: Rujko - feral tank

Příspěvek  Taubens Thu Jul 14, 2011 12:33 am

Mufinqua napsal:Dneska nam tankoval MGT HC, mel za zady me, Fatalite a Ewa == zadny cajicek. A utankoval to v klidu, v pohode a celkem s prehledem.

EDIT: Casteri nemeli salvu Smile .

... mě nepřipadá nezajímavý, zkušebka to jistí, ne?
Taubens
Taubens

Poèet pøíspìvkù : 320
Reputation : 34
Join date : 07. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

Rujko - feral tank Empty Re: Rujko - feral tank

Příspěvek  Dagon Thu Jul 14, 2011 11:25 am

Není podstatný jakej má eq. Viděl sem tady hrůzostrašnej počet panáčků s téměř top end game gearem a výkonnost sotva s1,t4, nebo ještě lepší mrtvoly do 20s po pullu. Rád bych viděl i pár těch tzv bugerů keří sou na tomhle českém serveru čechy tak nadšeně označováni. Pro
Dagon
Dagon
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 297
Reputation : 20
Join date : 17. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Rujko - feral tank Empty prihlaska

Příspěvek  Rujko Thu Jul 14, 2011 11:48 am

Když jsem byl ještě v SotC, tak jsem chodil za DPS. Netankoval jsem.

Expertise v armory vidím (5 - s trinketem z MGT 16) a podlě mě je určitě k něčemu, snižuje šanci, že dáš parry / dodge - tím pádem větší threat.

Jestli myslíš např. fire equip, shadow tak ten nemám.

Jestli jde o rotaci na brutaluse u tanka, tak jsem ho šel jen za heal. Taktiku znám.
U rotace bych řekl maximální threat, udržovat si idol (na agi). Nějaká speciální rotace na brutaluse není.
Určitě se rád přiučím a chtěl bych pro to dělat vše.

Hit cap u ferala je 142 (cat forma) u tanka je to 130.

Ano, na TBC pro tanka chci jen z eng. Jasně, že vím o KJ, ale tam bych ztratil 1% dodge, hit a získal bych 15 stam a 1% crit šance.. každopádně si nemyslím že je to nějaký podstatný rozdíl Smile

Za ten slabý dmg equip se omlouvám.. Už mám tank equip, jen se musí aktualizovat armory. S tím, že na chest si chci dát +6 all stats.

Rujko
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rujko - feral tank Empty Re: Rujko - feral tank

Příspěvek  Mufinqua Thu Jul 14, 2011 12:58 pm

Rujko napsal:

Ano, na TBC pro tanka chci jen z eng. Jasně, že vím o KJ, ale tam bych ztratil 1% dodge, hit a získal bych 15 stam a 1% crit šance.. každopádně si nemyslím že je to nějaký podstatný rozdíl Smile
Tohle tu nerikej, nebo te ukamenuji Very Happy . Berou podstatny rozdil i pul procenta Very Happy .
Mufinqua
Mufinqua

Poèet pøíspìvkù : 574
Reputation : 47
Join date : 19. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Rujko - feral tank Empty prihlaska

Příspěvek  Rujko Thu Jul 14, 2011 1:03 pm

Jasně no Shocked všechno se skládá z jednoho.. ale tady ti to něco ubere a něco přidá

Rujko
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rujko - feral tank Empty Re: Rujko - feral tank

Příspěvek  Gaedr Fri Jul 15, 2011 11:21 am

počkám jestli to asmi nebo harfik do vecera neuzavrou a kdyztak ji vecer uzavru
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Rujko - feral tank Empty Re: Rujko - feral tank

Příspěvek  Haerfík Fri Jul 15, 2011 12:29 pm

Já bych ho zkusil. PRO
Haerfík
Haerfík

Poèet pøíspìvkù : 796
Reputation : 52
Join date : 26. 06. 10

http://www.broukej.cz/wow/

Návrat nahoru Goto down

Rujko - feral tank Empty Re: Rujko - feral tank

Příspěvek  Anonymní Fri Jul 15, 2011 1:41 pm

Co se týče mého pohledu na věc, takže Rujka znám ještě z posledního funkčního období v SOTC. Podle mě je to dobrý hráč a myslím, že pokud dostane šanci, tak na sobě určitě ještě bude moci pracovat. Nikdy jsem s ním neměl žádný problém, jako člověk mi přijde sympatický a naše SH už začínají být LEGENDÁRNÍ Very Happy Jasné PRO Ohledně aktivity je to taky bez problémů....

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Rujko - feral tank Empty Re: Rujko - feral tank

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru