Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přihláška Plysak 70lvl/přijat na zkušební dobu

+6
Asmidir
Prima
Dagon
Circe
Gaedr
Plysak
10 posters

Goto down

Přihláška Plysak 70lvl/přijat na zkušební dobu Empty Přihláška Plysak 70lvl/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Plysak Mon May 09, 2011 11:51 pm

Zdravim

1) nick užívany ve hře: Plysak
2) class, /lvl/, talenty, řemesla, jejich úroveň a zdůvodnění proč právě tato: Druid, 70lvl, Balance http://vipdb.blackbone.cz/module/talents/talents.html?en&druid&51002221250313523135000000000000000000000050203320000000000000 (rád si nechám poradiť, popřípadně přízpůsobit se),
Profese: alch/herb obě 375, potion master chybí cca 8 receptů
3) přibližná úroveň vašeho equipu ( např.: T4 ), jaké prequesty máte hotové/rozpracované: kromě sextantu si troufám tvrdit top do BT, predq mám všechny hotové
4) důvod, proč se hlásíte právě do naší guildy, koho zde znáte: doslechl jsem se, že jste super kolektiv a hlavně se nebojíte progressu, znám všechny taktiky po swp, nevadí mi ani dlouhý progress bosse (v SotC jsme byl 10 hodin na illidanovi Very Happy )
Z vaší guildy znám např. Raista,Stevokillera
5) jaký přínos pro naší guildu spatřujete ve svém příchodu k nám?: druida hraju 3 roky (s menšíma přestávkama) takže už mám nějaké rozšířené základy, je vyexpený mnou také na balance.
6) ve kterých guildách jste byl/a a proč jste odešel/a: Tak první guilda byla Warriors of Ironforge později jsem přešel do Legends of Ironforge, tato guilda byla založena jádrem a starými členy WoI. Tuto guildu jsem opustil protože skoro všichni odešly na wotlk. Poslední moje guilda byla Souls of the Crusader a důvod odchodu je takový, že se chodili dokola T5 + hyjal, a v progressu se vůbec nepokročilo
7) jaké jsou vaše zkušenosti s wowkem ( jak dlouho hrajete a za jaké postavy ): jak už jsem psal wow hraju cca 3 roky s menšíma přestávkama, aktivně hraji za balance druida a protect paladina, kterého jsem ale vyměnil za maga (70 za 70), paladina jsem vytáhl ze zeleniny na T6 úroveň
8 ) uveďte vaše alty a umístění v guildách: tak mám alta s nickem Plysoun je to 70 lvl protect paladin eq 4x T6 + doplňky z tk,hs profese zatím mining, musím se dokopat k vyskillení bs Very Happy v pozdější době plánuju udělat holy eq, s toutou postavou bych rád zůstal v SotC kvůli pár skvělým lidem s tím že bych byl ochoten v jakémkoli situaci zaskočit v případě potřeby, pokud by to ale hodně vadilo jsem ochoten se přizpůsobit a přejít i s touto postavou
9) zda-li používáte mumble jen k poslouchání či aktivně s mikrofonem: mumble je pro mě samožrejmost, momentálně jen k poslouchání
10) váš přibližný věk, něco málo o sobě tak jmenuji se kuba, je mi 17 let chodím do druháku na průmku, zajímám se o sport (fotbal,hokej), mám rád dobré jídlo,pití a krasné ženy Very Happy

Předem děkuju za vyřízení
S pozdravem
Plysak

Plysak

Poèet pøíspìvkù : 2
Reputation : 0
Join date : 09. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

Přihláška Plysak 70lvl/přijat na zkušební dobu Empty Re: Přihláška Plysak 70lvl/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Gaedr Tue May 10, 2011 12:15 am

reference na tebe sou kladné,ode mě pro
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Přihláška Plysak 70lvl/přijat na zkušební dobu Empty Re: Přihláška Plysak 70lvl/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Circe Tue May 10, 2011 12:28 am

PRO

Circe
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 135
Reputation : 26
Join date : 04. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Přihláška Plysak 70lvl/přijat na zkušební dobu Empty Re: Přihláška Plysak 70lvl/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Dagon Tue May 10, 2011 4:19 am

To ses dozvěděl od Hexara že můžeš hrát za více panáčků každý v jiné guildě? Hodně takových todlencto zkoušelo a pak většinou sami odešli zpátky ke svým kamarádům, nebo sme jim museli pomoct. Přijde mi to vyčůraný a na to tady máme zkušební dobu ,tak sem zvědav jak zaboduješ. Pro
Dagon
Dagon
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 297
Reputation : 20
Join date : 17. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Přihláška Plysak 70lvl/přijat na zkušební dobu Empty Re: Přihláška Plysak 70lvl/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Prima Tue May 10, 2011 10:45 am

Pro na zkušební dobu Smile
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Přihláška Plysak 70lvl/přijat na zkušební dobu Empty Re: Přihláška Plysak 70lvl/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Asmidir Tue May 10, 2011 11:16 am

hmmm dalsi balance... no kdyz jsou z tebe tak nadseni, tak asi pro

zkusebni doba:
- neni pevne urcena delka
- po dobu zkusebky, narok na loot az jako posledni v poradi

Asmidir
Class Leader
Class Leader

Pisces Rat
Poèet pøíspìvkù : 641
Reputation : 23
Join date : 29. 06. 10
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Přihláška Plysak 70lvl/přijat na zkušební dobu Empty Re: Přihláška Plysak 70lvl/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Aristin Tue May 10, 2011 4:18 pm

Pro Cool
Aristin
Aristin

Taurus Pig
Poèet pøíspìvkù : 577
Reputation : 8
Join date : 02. 09. 09
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Přihláška Plysak 70lvl/přijat na zkušební dobu Empty Re: Přihláška Plysak 70lvl/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Plysak Tue May 10, 2011 4:31 pm

Dagon napsal:To ses dozvěděl od Hexara že můžeš hrát za více panáčků každý v jiné guildě? Hodně takových todlencto zkoušelo a pak většinou sami odešli zpátky ke svým kamarádům, nebo sme jim museli pomoct. Přijde mi to vyčůraný a na to tady máme zkušební dobu ,tak sem zvědav jak zaboduješ. Pro

Ne to jsem se nedozvědel od Hexara ale jak řikám pokud by to hodně vadilo tak klidně přestoupim

Plysak

Poèet pøíspìvkù : 2
Reputation : 0
Join date : 09. 05. 11

Návrat nahoru Goto down

Přihláška Plysak 70lvl/přijat na zkušební dobu Empty Re: Přihláška Plysak 70lvl/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Sigarni Tue May 10, 2011 8:59 pm

Pro , zatím si tam toho paladina nech uvidíš sám a mi taky Wink


Naposledy upravil Sigarni dne Wed May 11, 2011 4:09 pm, celkově upraveno 1 krát
Sigarni
Sigarni

Poèet pøíspìvkù : 572
Reputation : 59
Join date : 27. 06. 10
Location : BRNO

Návrat nahoru Goto down

Přihláška Plysak 70lvl/přijat na zkušební dobu Empty Re: Přihláška Plysak 70lvl/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Gaedr Tue May 10, 2011 11:10 pm

tak na zkušební dobu přijat
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Přihláška Plysak 70lvl/přijat na zkušební dobu Empty Re: Přihláška Plysak 70lvl/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Haerfík Wed May 11, 2011 3:06 am

POZOR!! POZOR!! Tohle je zamerna mystifikace! Podle nasledujiciho citatu:

skoro všichni odešly na wotlk

byly WoI/LoI jen ženského pohlaví a o tom si dovolím po setkání se s Conanem silně pochybovat!!

A cítím se uražen, že jsem nebyl zmíněn v tom progressu, ačkoliv jsem tam byl déle než dva zmínění!!

Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

prej pro...
Haerfík
Haerfík

Poèet pøíspìvkù : 796
Reputation : 52
Join date : 26. 06. 10

http://www.broukej.cz/wow/

Návrat nahoru Goto down

Přihláška Plysak 70lvl/přijat na zkušební dobu Empty Re: Přihláška Plysak 70lvl/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Hexar Mon May 16, 2011 3:54 pm

JAK OD HEXARA? Very Happy .... si snad děláš prcku ne? Very Happy Dagone Very Happy

Hexar

Poèet pøíspìvkù : 11
Reputation : -1
Join date : 15. 04. 11

Návrat nahoru Goto down

Přihláška Plysak 70lvl/přijat na zkušební dobu Empty Re: Přihláška Plysak 70lvl/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru