Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přihláška - Wes/přijat na zkušební dobu

+6
Prima
Nakhled
Dagon
Gaedr
Cody
Haerfík
10 posters

Goto down

Přihláška - Wes/přijat na zkušební dobu Empty Přihláška - Wes/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Wes Wed May 25, 2011 9:04 pm

1) nick užívany ve hře
Wes

2) class, /lvl/, talenty, řemesla, jejich úroveň a zdůvodnění proč právě tato
Warrior 7o, Protection, Fury/Arms, Blacksmithing 375, Mining 375

3) přibližná úroveň vašeho equipu ( např.: T4 ), jaké prequesty máte hotové/rozpracované
EQ Prot: T5, Fury/Arms T5/T6, preq: Hyjal, na BT chybí Rage Winterchill

4) důvod, proč se hlásíte právě do naší guildy, koho zde znáte
Touha zajít si T6 dungy, znám trochu Winstrona, Lucienn (kdo by si nezapamatoval někoho s azzinotkama Very Happy), Menethil, Aroman, Awake (tipický SW afker Very Happy)

5) jaký přínos pro naší guildu spatřujete ve svém příchodu k nám?
Malá chodící encyklopedie Very Happy co vím, poradím, vysoká aktivita, pokud bude potřeba epic gemy,

6) ve kterých guildách jste byl/a a proč jste odešel/a
Defenders of Alliance - důvod odchodu: osobní

7) jaké jsou vaše zkušenosti s wowkem ( jak dlouho hrajete a za jaké postavy )
Hraji od classicu, celkem hraji 5 let, hrál jsem za všechno, nejvíce warrior, priest, druid, mage

8 ) uveďte vaše alty a umístění v guildách
Night Elf Priest 65 lvl bez guildy

9) zda-li používáte mumble jen k poslouchání či aktivně s mikrofonem ( Mumble a některé addony jsou podmínkou přijetí do naší guildy )
Používám mumble, ventrilo, teamspeak 2/3, skype, icq a další komunikační prostředky, mikrofon mám

10) váš přibližný věk, něco málo o sobě
Jmenuji se Jakub (pro známé Jimmy), bude mi 20, záliby: cestování, filmy, PC, hospoda minimálně, takže co se týče pátečních raidů, tak nebude problém. Nepředpokládám, že mě vezmete, jelikož bych vás pravděpodobně brzdil v progressu, ale za zkoušku nic nedám.

Wes
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Wes/přijat na zkušební dobu Empty Re: Přihláška - Wes/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Haerfík Wed May 25, 2011 9:06 pm

Osobně proti. Chodících encyklopedií s chudou gramatikou tu máme dost pale .
Haerfík
Haerfík

Poèet pøíspìvkù : 796
Reputation : 52
Join date : 26. 06. 10

http://www.broukej.cz/wow/

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Wes/přijat na zkušební dobu Empty Re: Přihláška - Wes/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Wes Wed May 25, 2011 9:09 pm

Co myslíš tím "chudou gramatikou"???

Wes
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Wes/přijat na zkušební dobu Empty Re: Přihláška - Wes/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Cody Wed May 25, 2011 10:18 pm

proti neni eq
Cody
Cody
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 875
Reputation : 53
Join date : 15. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Wes/přijat na zkušební dobu Empty Re: Přihláška - Wes/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Gaedr Wed May 25, 2011 10:22 pm

mluvil jsem s nim a budu na zkoušku pro at se ukáže,máme tu těd cromeho na kterého především pujde equip ale třeba mě překvapí a co se si s ním psal vypadá jako rozumnej člověk navíc jak on sám napsal ani s tim nepočítá,ode mě šanci dostane a pokud to nepujde kicknem ho a najde si pro něj lepší guildu
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Wes/přijat na zkušební dobu Empty Re: Přihláška - Wes/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Dagon Thu May 26, 2011 12:59 am

Omlouvám se vám pánové, ale já sem Pro. Pokud je to pořád stejný majitel,tak sem si jistej že v přihlášce nelže. Dřív nebo později se ty top hráči u sebe sejdou a bude tu zas něco jako Genesis.
Byl sem s nim nějaký randomy 10men a par HC a moc se mi líbilo že se s tim nešmrdlal jako většina na tomhle serveru. Navíc je to podle mě právě takovej "pacient" kerýho hledáme. Bude určitě wajpovat až do rána. Zdá se mi že je to dříč a rytíř (viz. ta známka skromnosti). Při jeho zkušenostech mu můžem udělit jinou mainspec úlohu (pro progres jenom). Třeba fury, nebo arms PvE spec na Mu´ru. Chce to někoho stálýho. Ne se nervovat že zas tamtomu jedinýmu možnýmu to maminka vypnula apod. Sad Co ty na to Gajdo? Smile
Dagon
Dagon
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 297
Reputation : 20
Join date : 17. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Wes/přijat na zkušební dobu Empty Re: Přihláška - Wes/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Wes Thu May 26, 2011 1:21 am

Dagone, jestli myslíš , tak ten mi ten char prodal

Wes
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Wes/přijat na zkušební dobu Empty Re: Přihláška - Wes/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Nakhled Thu May 26, 2011 1:23 am

sympaticky ze se prizna, u me mas + i kdyz to nic neznamena Smile
Nakhled
Nakhled

Capricorn Horse
Poèet pøíspìvkù : 508
Reputation : 27
Join date : 19. 06. 10
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Wes/přijat na zkušební dobu Empty Re: Přihláška - Wes/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Prima Thu May 26, 2011 8:57 am

já jsem i PRO na zkušební dobu k prokázání skillu a aktivity
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Wes/přijat na zkušební dobu Empty Re: Přihláška - Wes/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Dagon Thu May 26, 2011 12:54 pm

Wes napsal:Dagone, jestli myslíš , tak ten mi ten char prodal

Shocked Uf. A jak dlouho za to hraješ? Jestli to bude nějakej ten měsíc tak ten můj verdikt pořád platí. Myslim že majitel před tebou byl nějakej Pvp pacient kerej s tim dělal věci jako 2200 rat za 60 her....(takovýho moc nevyužijem). Potkaval sem toho panáčka pořád u arena masterů. Smile
Dagon
Dagon
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 297
Reputation : 20
Join date : 17. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Wes/přijat na zkušební dobu Empty Re: Přihláška - Wes/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Mufinqua Thu May 26, 2011 1:05 pm

Po malem pokecu prijemny clovek Smile . EQ na dmg na urovni spis T6 nez T5. Na ty preq, co ma, bych rekl asi temer nejlepsi itemy Wink .
Mufinqua
Mufinqua

Poèet pøíspìvkù : 574
Reputation : 47
Join date : 19. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Wes/přijat na zkušební dobu Empty Re: Přihláška - Wes/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Wes Thu May 26, 2011 1:14 pm

2 Dagon: Tady na serveru hraji od září, tohoto warra mám od listopadu +- jinak celkově za warra hraji už nějaký ten pátek, PvPčkař moc nejsem. Neřikam, že si občas nezajdu BG 4 fun, ale to je opravdu jenom výjimečně.

Wes
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Wes/přijat na zkušební dobu Empty Re: Přihláška - Wes/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Sigarni Thu May 26, 2011 6:24 pm

Pro
Sigarni
Sigarni

Poèet pøíspìvkù : 572
Reputation : 59
Join date : 27. 06. 10
Location : BRNO

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Wes/přijat na zkušební dobu Empty Re: Přihláška - Wes/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Asmidir Thu May 26, 2011 7:21 pm

pro, at ma gajda taky nejake ovecky :-p

Asmidir
Class Leader
Class Leader

Pisces Rat
Poèet pøíspìvkù : 641
Reputation : 23
Join date : 29. 06. 10
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Wes/přijat na zkušební dobu Empty Re: Přihláška - Wes/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Aristin Thu May 26, 2011 7:28 pm

Tak asi taky PRO ^^
Aristin
Aristin

Taurus Pig
Poèet pøíspìvkù : 577
Reputation : 8
Join date : 02. 09. 09
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Wes/přijat na zkušební dobu Empty Re: Přihláška - Wes/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Wes Fri May 27, 2011 4:06 pm

Děkuji za přijetí, aspoň na zkušební dobu Smile komu si můžu napsat o invite???

Wes
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Wes/přijat na zkušební dobu Empty Re: Přihláška - Wes/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Haerfík Fri May 27, 2011 6:19 pm

Haerfa/Gaedr/Aristin/Khuzdul/Sigarni/Dagon...
Haerfík
Haerfík

Poèet pøíspìvkù : 796
Reputation : 52
Join date : 26. 06. 10

http://www.broukej.cz/wow/

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Wes/přijat na zkušební dobu Empty Re: Přihláška - Wes/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru