Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Eliss - 70lvl/prijat na zkusebni dobu

+2
Prima
Haerfík
6 posters

Goto down

Eliss - 70lvl/prijat na zkusebni dobu Empty Eliss - 70lvl/prijat na zkusebni dobu

Příspěvek  Eliss Fri Jul 01, 2011 9:27 pm

Nick: Eliss
Class: Shaman
talenty: main spect Ele - jsem schopen retalentovat a podle potreby guildy healovat nektere raidy
profese: LW a skin full - Lw se my hodi na raidy hlavne kvuli bubinkam ,, ale taky z LW si taky chcem udelat heal eq
eq: Ele (main) - 4xt6 (ruce,ramena,panty,helm) chest z hyjal trash + doplnky za bojky a T5 T6 raidu
resto (off) - 4xt5 (ruce,chest,helm,,ramena) + doplnky t5t6 raidu
cement (off) - 2xt5 zbitek taky urovne t5 ( tento spect zrovna moc nerozvijim ,, hlavne se zaměřuju na ele a resto)
proc zrovna WOA ? -- znam v guilde Meluzinu , je to dobrej kamos kerej my rikal ze by mě tam rad vydel ,, ale i ja sam bych chtel patřit mezi vas ,,, guilda Woa vydala ze sebe to nejlepsi a dospela k velmy dobrych vysledku a ja bych chtel bejt ten kdo by mohl k vaši snaze trochu prispět a bejt jeden z vas
co guildě mohu přinest ? -- momentalne nwm co bych guilde mohl nabidnut krom svoju ochotu , spolupraci a snaha pomoct
ve kterých guildách jste byl/a a proč jste odešel/a ? -- byl jsem v Solve Et Coagula ,, odesel jsem kvuli nedostatku raidovnich akci ,, posledni dobou se tam nechodi skoro nic krom Hc ,, jsem PVE hrač uz 4 roky a raidy jsou moje droga Smile
zkusenosti s wow? -- wow hraju cca 5 let , takze vym toho poměrně hodně , prosel jsem vsechny dungi na TBC krom SWP a Illidana ,hral jsem uz za hodne classu , asi vsechny , ale nejvic času jsem se věnoval hunteru,shamanu a rogue , dokazu tankovat za vsechny tank classy , a healovat za vsechny heal classy , ovladam vsechny dmg classy krom retry paly
alty? -- momentalne zadne alty nemam
wois programs ? -- mumble mam , sice malo mluvim ale kdyz je treba tak promluvim
neco o sobě ? -- tak je my 18 let , vetsina volneho času travim u wowka a nebo spim ,,, prosim omluvte me pravopisne chiby , jsme puvodem z Asije a česky jazyk ovladam dobře ale pravopis je pro mě furt tvrdy ořišek .

Eliss
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Eliss - 70lvl/prijat na zkusebni dobu Empty Re: Eliss - 70lvl/prijat na zkusebni dobu

Příspěvek  Haerfík Fri Jul 01, 2011 11:50 pm

Je to asi diskriminace, ale já bych v guildě nevystál tuhle gramatiku... PROTI
Haerfík
Haerfík

Poèet pøíspìvkù : 796
Reputation : 52
Join date : 26. 06. 10

http://www.broukej.cz/wow/

Návrat nahoru Goto down

Eliss - 70lvl/prijat na zkusebni dobu Empty Eliss

Příspěvek  Meluz Sat Jul 02, 2011 12:00 am

Viem ze nemam hlas ale je to skiller a urcite by nam pomohol :-)

Meluz
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Eliss - 70lvl/prijat na zkusebni dobu Empty Re: Eliss - 70lvl/prijat na zkusebni dobu

Příspěvek  Prima Sat Jul 02, 2011 12:13 am

Já jsem PRO na zkušební dobu, kdy prokážeš svou aktivitu a skill ^^

+ budeš muset počítat aspoň pro začátek s tím, že v současné době máme 3 aktivní ele shamany, takže by se mohlo stát, že se nedostaneš na každej raid (ale snad to bude dobře vycházet)

navíc věta " vetsina volneho času travim u wowka a nebo spim " zní pro guildu velice slibně Razz
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Eliss - 70lvl/prijat na zkusebni dobu Empty Re: Eliss - 70lvl/prijat na zkusebni dobu

Příspěvek  Gaedr Sat Jul 02, 2011 2:01 am

na zkousku pro
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Eliss - 70lvl/prijat na zkusebni dobu Empty Re: Eliss - 70lvl/prijat na zkusebni dobu

Příspěvek  Sigarni Sat Jul 02, 2011 8:55 pm

pro
Sigarni
Sigarni

Poèet pøíspìvkù : 572
Reputation : 59
Join date : 27. 06. 10
Location : BRNO

Návrat nahoru Goto down

Eliss - 70lvl/prijat na zkusebni dobu Empty Re: Eliss - 70lvl/prijat na zkusebni dobu

Příspěvek  Dagon Sun Jul 03, 2011 3:29 am

OK
Dagon
Dagon
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 297
Reputation : 20
Join date : 17. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Eliss - 70lvl/prijat na zkusebni dobu Empty Re: Eliss - 70lvl/prijat na zkusebni dobu

Příspěvek  Succube Mon Jul 04, 2011 2:37 am

Hearfiku amici museli taky dlouho snašet tu tvoji přistěhovaleckou gramatiku, tak projev trochu pochopení Razz každopádně ze zkušenosti vim, že lidi z Asie mají při hraní online her 20 prstu na rukách Smile
Succube
Succube

Poèet pøíspìvkù : 579
Reputation : 71
Join date : 24. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Eliss - 70lvl/prijat na zkusebni dobu Empty Re: Eliss - 70lvl/prijat na zkusebni dobu

Příspěvek  Haerfík Mon Jul 04, 2011 10:34 am

Však máme tak postavenej systém, že jedno PROTI ničemu neškodí.
Haerfík
Haerfík

Poèet pøíspìvkù : 796
Reputation : 52
Join date : 26. 06. 10

http://www.broukej.cz/wow/

Návrat nahoru Goto down

Eliss - 70lvl/prijat na zkusebni dobu Empty Re: Eliss - 70lvl/prijat na zkusebni dobu

Příspěvek  Gaedr Mon Jul 04, 2011 11:11 pm

tak si pis o inv na zkusebni dobu
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Eliss - 70lvl/prijat na zkusebni dobu Empty Re: Eliss - 70lvl/prijat na zkusebni dobu

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru