Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prihlaska - Crome Warrior Protect/přijat na zkušebni dobu

+4
Dagon
juigin
porucik
Gaedr
8 posters

Goto down

Prihlaska - Crome Warrior Protect/přijat na zkušebni dobu Empty Prihlaska - Crome Warrior Protect/přijat na zkušebni dobu

Příspěvek  Crome Sun May 08, 2011 10:16 pm

• Crome
Warrior Protect 70 LvL, 8/5/48, Ench a Engenering 375 obě (z engenu je téměř TOP hlava )
• Úroveň EQ je na úrovni BT (už mi chybí z BT jen BOTY a T6 ramena ) a jsem pripraven na SWP. Mám také postaveny FIRE RESSIST set (297 ressist, Def cap, Hit cap - unbufed). Co se preQ týče mam hotové všechny . Znalost taktik až po Counsil a Kalegoce.
• K vám bych rád šel nejen proto že mate super guildovni úspěchy ale také tu znám par lidi (Qapa, Raistik, Ozzzy) a rád poznám i další bezva lidi.
• Doslechl jsem se že máte poněkud málo aktivních Protect warú. A za sebe si myslím ze ze ja jsem dobrý TANK (učenlivý , přátelský) a hledam guildu se kterou bych konečně porazil KJ.
• Guildy: High Templars – doexpil jsem tam a nabral první EQ (dodnes jsem guilde za jednoho ze svých altu) odešel jsem proto že se guilda začala pomalu rozpadat a nesložilo se ani GL ML(pro nedostatek lidí)
Souls of the Crusaders – odchod z důvodu neochoty lidí pokračovat v progressu.
• Zkušenosti s WoW mám dlouholeté (3-5 let jde o to jestli počítáte pauzy nebo ne Very Happy). Na tomto serveru bohužel jen necelý 1 rok za svého maina (Warrior). Jinak všude možně po TBC serverech(ANATHEMA, TWINSTAR) za snad všechny postavy.
• Alti : Ramirez : Paladin jak holy tak prot (postava vyměněná nejsem původní majitel) – High Templars. Jsem ochoten s nim chodit raidy ale ne přejit.
Trimona : Saman elemental (postava expená mnou) – rad bych s ni přešel (nemá eq ani na T5 úrovni chci s ni chodit PvP)
A pak mraky 5 LVL Very Happy
• Mumble mám a použivám deně nejen pro komunikaci s přátely. Tudíž používám Aktivně
K těm addonům mam takové ty základni jako DBM, OMEN, Gatherer, Item Rack . Budou-li potřeba neaké další není problém říct a já si je sezenu.
• Je mi 18 let a mezi mé záliby patři rybařeni, Floorball, hrani na PC(hlavne WoW), a to nejdůležitější pokec s dobrými přáteli jak INGAME tak REAL.

To je ode mě vše dekuji za jakoukoli odezvu Crome
mam teze podanou prihlasku ke GoE ale ta témer s jistotou nevijde
take se chci omluvit za predchozi prihlasku, ale ted uz je to definitivni

Crome
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Prihlaska - Crome Warrior Protect/přijat na zkušebni dobu Empty Re: Prihlaska - Crome Warrior Protect/přijat na zkušebni dobu

Příspěvek  Gaedr Sun May 08, 2011 10:46 pm

ode mě si minule pro dostal...nalozil si s tim jak si uznal za vhodne,druhou sanci u me uz necekej...
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Prihlaska - Crome Warrior Protect/přijat na zkušebni dobu Empty Re: Prihlaska - Crome Warrior Protect/přijat na zkušebni dobu

Příspěvek  porucik Mon May 09, 2011 12:29 pm

??? Hele, a ty si myslis, ze kdyz nam das kosem s tim, ze uz pro tebe nejsme dost dobry - tak ted te vezmem s plnou naruci?

porucik

Pisces Buffalo
Poèet pøíspìvkù : 159
Reputation : 12
Join date : 18. 07. 10
Age : 39
Location : Kutná Hora

Návrat nahoru Goto down

Prihlaska - Crome Warrior Protect/přijat na zkušebni dobu Empty Re: Prihlaska - Crome Warrior Protect/přijat na zkušebni dobu

Příspěvek  juigin Mon May 09, 2011 1:21 pm

No, můj názor znamená v podstatě muší prdnutí... ale jsem v dobrém po obědovém rozpoložení a já Cromeho vnímám jako sympaťáka, který si váží guildy a není to žádný píchám Vás z boku, loot a čau.

Crome napsal:Omlouvam se vsem ale situace v soucasne guilde se zmenila timto rusim prihlasku a doufam ze vratka se mi zde nezavrou kdyz bych se chtel nekdy pozdeji pripojit s Uctou a prejici hodne stesti v progressu Crome

Tedy on nám nedal "košem", prostě se nacházel v těžké situaci, kdy jeho guilda (podle něj stojí na bodě mrazu) a chtěl i když s hlubokou jizvou v srdci jí opustit .. někdo mu něco slíbil a přikývl, že jako imba hrdý protect Warrior guildu podrží. Nestalo se tak a znovu se připlazil s vidinou naděje k nám.

Jdu pro nanuka ...
juigin
juigin

Scorpio Buffalo
Poèet pøíspìvkù : 173
Reputation : 19
Join date : 06. 01. 11
Age : 38
Location : Prahaaaa

Návrat nahoru Goto down

Prihlaska - Crome Warrior Protect/přijat na zkušebni dobu Empty Re: Prihlaska - Crome Warrior Protect/přijat na zkušebni dobu

Příspěvek  Dagon Mon May 09, 2011 2:46 pm

Je těžký se umět dobře rozhodnout. Nikdy není nic jistýho v tomhle světě. To platí i o raidování u nás. Nemůžeš stát na dvou rozjíždějících se loďkách. Dřív nebo později se musíš rozhodnout jenom pro jednu z nich, jinak žbluňkneš. Je to tvůj boj a já ti v něm moc nepomůžu, protože dávám pro.
Dagon
Dagon
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 297
Reputation : 20
Join date : 17. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Prihlaska - Crome Warrior Protect/přijat na zkušebni dobu Empty Re: Prihlaska - Crome Warrior Protect/přijat na zkušebni dobu

Příspěvek  Asmidir Mon May 09, 2011 2:48 pm

ale ale, petruv zdar kamo... ja davam pro

Asmidir
Class Leader
Class Leader

Pisces Rat
Poèet pøíspìvkù : 641
Reputation : 23
Join date : 29. 06. 10
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Prihlaska - Crome Warrior Protect/přijat na zkušebni dobu Empty Re: Prihlaska - Crome Warrior Protect/přijat na zkušebni dobu

Příspěvek  Sigarni Mon May 09, 2011 4:51 pm

za mě pro at má gajduš konkurenci Very Happy
Sigarni
Sigarni

Poèet pøíspìvkù : 572
Reputation : 59
Join date : 27. 06. 10
Location : BRNO

Návrat nahoru Goto down

Prihlaska - Crome Warrior Protect/přijat na zkušebni dobu Empty Re: Prihlaska - Crome Warrior Protect/přijat na zkušebni dobu

Příspěvek  sabotage Mon May 09, 2011 5:29 pm

Vím, že můj názor má váhu stejně jako u Siliuse prdnutí muchy, ale... Na rovinu dobrej prot war by se v guilde hodil a aspon by se mohl gajda vic venovat furyne Smile
sabotage
sabotage

Leo Goat
Poèet pøíspìvkù : 334
Reputation : 35
Join date : 31. 01. 11
Age : 32
Location : Blansko

Návrat nahoru Goto down

Prihlaska - Crome Warrior Protect/přijat na zkušebni dobu Empty Re: Prihlaska - Crome Warrior Protect/přijat na zkušebni dobu

Příspěvek  Nakhled Mon May 09, 2011 7:20 pm

nikde nepsal ze pro nej nejsme moc dobri, Tvuj prispevek je vykrik do tmy poruciku..
me se taky libi O:-)
Nakhled
Nakhled

Capricorn Horse
Poèet pøíspìvkù : 508
Reputation : 27
Join date : 19. 06. 10
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Prihlaska - Crome Warrior Protect/přijat na zkušebni dobu Empty Re: Prihlaska - Crome Warrior Protect/přijat na zkušebni dobu

Příspěvek  Gaedr Mon May 09, 2011 8:31 pm

pro upřesnění se mi nelíbilo to že si podal již jednou zamítnutou přihlášku znova a čeká že padnem na zadek...ale hlavně to že k nam chtěl tak moc že si podal přihlášku do goe...

nicméně pokud myslíte že bude pro nás přínosem tak ho na zkušební období vemem a uvidí se co a jak...ten protect war se bude hodit akorat on se bude muset ještě hodně obléknout
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Prihlaska - Crome Warrior Protect/přijat na zkušebni dobu Empty Re: Prihlaska - Crome Warrior Protect/přijat na zkušebni dobu

Příspěvek  Lloyde Mon May 09, 2011 9:01 pm

U nás je pan Crome solved, díky dvojí přihlášce, tudíž si ho můžete vzít :)

Lloyde
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Prihlaska - Crome Warrior Protect/přijat na zkušebni dobu Empty Prihlaska - Crome Warrior Protect s plnou platnosti

Příspěvek  Crome Mon May 09, 2011 9:42 pm

gaedr necekam ze ze me padnete na zadek. To byhc si ani nedovolil

Crome
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Prihlaska - Crome Warrior Protect/přijat na zkušebni dobu Empty Re: Prihlaska - Crome Warrior Protect/přijat na zkušebni dobu

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru