Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Furry Warrior - Přijat na zkušební dobu

+7
Crome
vejvyk
Dagon
Nakhled
Gaedr
Taubens
Cody
11 posters

Goto down

Furry Warrior - Přijat na zkušební dobu Empty Furry Warrior - Přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Guma Wed Aug 24, 2011 9:15 am

Zdravím guildu Warriors of Alliance !!!

Tak a těd už k samotné přihlášce Very Happy


1) nick užívany ve hře :
Gumadrian , nick který bych si nikdy nezměnil , protože se skládá z mého jména a přezdívky Very Happy

2) class, /lvl/, talenty, řemesla, jejich úroveň a zdůvodnění proč právě tato:
Warrior,70 lvl ,Furry talenty pouzivám,protože jsou super do PvE a hodně mě baví Very Happy,Mining a Engineering =375,
tyhle professe používám kvůli SWP brýlím .

3) přibližná úroveň vašeho equipu ( např.: T4 ), jaké prequesty máte hotové/rozpracované:
Jakou mam uroveň EQ se přiznám že nevím ale asi něco mezi T5/T6 Very Happy Jinak mám SWP brýle a ruce , něco za BoJky + Zul Aman a jinak věci z T5 dungu Very Happy PreQ : SSC, TK , Hyjal a na BT mi chybí první boss v Hyjalu .

4) důvod, proč se hlásíte právě do naší guildy, koho zde znáte:
Důvod proč se hlásím k WoA je : Opravdu skvělí kolektiv a fajn lidi , Ochota progressu a guilda s velkou tradicí Very Happy
Jinak znám : Gaedra , Ekyu , Primu ,Orichiho,Taubense,Lucienn,Hubicaka.
5) jaký přínos pro naší guildu spatřujete ve svém příchodu k nám?:

Mysím si že Furry Warrior je v raidu opravdu potřebný a je jich celkem málo .Jinak rád pomůžu Smile

6) ve kterých guildách jste byl/a a proč jste odešel/a
Já sem měl tu čest být ve Dragons Last Hope = důvod odchodu rozpad ... a Defenders of Alliance = neschoda s pár lidmi ...

7) jaké jsou vaše zkušenosti s wowkem ( jak dlouho hrajete a za jaké postavy ):
Tak hraju WoW asi 2 roky a sem do něj uplně blázen Very Happy Hraju jen Warriory a myslím si že ho ovládam dost dobře .

8 ) uveďte vaše alty a umístění v guildách:
Tak alta žádného zatím nemam Very Happy a ani to neplánuju.

9) zda-li používáte mumble jen k poslouchání či aktivně s mikrofonem ( Mumble a některé addony jsou podmínkou přijetí do naší guildy ):

Tak Mumble i mikrofón mám ale jsem spíše posluchač Very Happy ale to neznamená že si rád nepokecám Very Happy

10) váš přibližný věk, něco málo o sobě:

Tak jmenuji se Adrian ale stejně mi všichni říkají Guma Smile Je mi 13 let a bydlím v okolí Ostravy Very Happy Ve volném čase dělám Judo a Freerun Le parkour Very Happy

Jěště pár slov nazávěr Smile

Do téhle guild se nehlásím jen kvůli EQpu nebo něčeho takového ,ale především kvůli kamarádu Very Happy

S pozdravem Guma Very Happy

Guma
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Furry Warrior - Přijat na zkušební dobu Empty Re: Furry Warrior - Přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Cody Wed Aug 24, 2011 11:20 am

warrioru je podle me dost. PROTI
btw do t5/t6 eq mas hodne daleko.....
Cody
Cody
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 875
Reputation : 53
Join date : 15. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Furry Warrior - Přijat na zkušební dobu Empty Re: Furry Warrior - Přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Guma Wed Aug 24, 2011 5:58 pm

Ano , to se omlouvám . Bohužel mi tu nejde dát link na Armory .

Guma
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Furry Warrior - Přijat na zkušební dobu Empty Re: Furry Warrior - Přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Taubens Wed Aug 24, 2011 6:10 pm

Armory je tady... http://armory.mystiq.org/insomnia/index.php?searchType=profile&character=Gumadrian&realm=Insomnia
T5/T6 to není, spíš T5 celkově... Tenhle klučina je "pacient", ale warrů máme dost, to je pravda no...
Taubens
Taubens

Poèet pøíspìvkù : 320
Reputation : 34
Join date : 07. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

Furry Warrior - Přijat na zkušební dobu Empty Re: Furry Warrior - Přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Gaedr Wed Aug 24, 2011 6:21 pm

tak teď nevím kde berete to přesvědčení že fury warcu je nějak hodně,co vím jsem to jen já za main postavu,thomsn a aroman jsou arms wari a cody ma wara alta ale huntu ma s lepsi eq a dps,o sorfenovi ani psat nebudu...takže mě z toho vychází že jedinej fury war sem tu ja a jestli se vam to zda hodně tak to cg Very Happy

budu tady pro,sice je to klučina někdy dosti otravnej ale snaží se a tu šanci na zkušební dobu bych mu rád dal,jen nevím jak mu v 13.letech bude vyhovovat nase raidovaci doba od 7 do 10/11/12 vecer...
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Furry Warrior - Přijat na zkušební dobu Empty Re: Furry Warrior - Přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Cody Wed Aug 24, 2011 6:33 pm

jn ze chodis za fury kazdej raid gajdo:D Raci sehnat healery at muzes jezdit za furynu. vic nez ty se nam stejne nevyplati:D 2 budou zatez a nja M'uru se dalsi najde vzdy...
Cody
Cody
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 875
Reputation : 53
Join date : 15. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Furry Warrior - Přijat na zkušební dobu Empty Re: Furry Warrior - Přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Nakhled Wed Aug 24, 2011 7:50 pm

myslim ze jinych zatezi je dost, ze si to muzem dovolit Very Happy
Nakhled
Nakhled

Capricorn Horse
Poèet pøíspìvkù : 508
Reputation : 27
Join date : 19. 06. 10
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Furry Warrior - Přijat na zkušební dobu Empty Re: Furry Warrior - Přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Dagon Thu Aug 25, 2011 3:35 am

Nevěřim ti že vydržís. Klidně se na to kouknu jak se na to po kratkym čase vybodneš. Pro
Dagon
Dagon
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 297
Reputation : 20
Join date : 17. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Furry Warrior - Přijat na zkušební dobu Empty Re: Furry Warrior - Přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Guma Thu Aug 25, 2011 7:28 am

Dagone já myslím že věřit mi můžeš Very Happy

Guma
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Furry Warrior - Přijat na zkušební dobu Empty Re: Furry Warrior - Přijat na zkušební dobu

Příspěvek  vejvyk Thu Aug 25, 2011 9:25 am

Hmmmm sice sem tak nějak neaktivní,ale za tohoto kluka bych se celkem přimluvil,pohodovej týpek,kterej se na to jen tak nevybodne a už mi několikrát psal že bych moc chtěl k nám do guildy.Chápu že ten EQ není žádná sláva(sám sem mu říkal že to bude velká překážka),ale myslím že je snaživej a brzo se vytáhne a bude přínosem guildě na každém raidu (ne jak já Razz )
vejvyk
vejvyk

Poèet pøíspìvkù : 190
Reputation : -13
Join date : 07. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

Furry Warrior - Přijat na zkušební dobu Empty Re: Furry Warrior - Přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Crome Thu Aug 25, 2011 12:05 pm

ja bych se chtel jen zeptat jestli to neni postava menena nebo prejmenovana?
je to trocsku mimo ale v prihlasce sem to nenasel.
protoze tenhle eq znam od byvaleho kamose co prodaval postavu
Crome
Crome

Aries Rooster
Poèet pøíspìvkù : 173
Reputation : 8
Join date : 05. 06. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Furry Warrior - Přijat na zkušební dobu Empty Re: Furry Warrior - Přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Guma Thu Aug 25, 2011 12:52 pm

Crome,můžu Tě ujistit že není tuhle postavu jsem si vyxpil Very Happy

Guma
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Furry Warrior - Přijat na zkušební dobu Empty Re: Furry Warrior - Přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Crome Thu Aug 25, 2011 1:07 pm

OK jen ze mas hodne stejny eq a rasu
Crome
Crome

Aries Rooster
Poèet pøíspìvkù : 173
Reputation : 8
Join date : 05. 06. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Furry Warrior - Přijat na zkušební dobu Empty Re: Furry Warrior - Přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Sigarni Thu Aug 25, 2011 5:04 pm

Pro, ale je děsný jak každej hraje jen za dmg ... heal postav hraje tak málo Crying or Very sad
Sigarni
Sigarni

Poèet pøíspìvkù : 572
Reputation : 59
Join date : 27. 06. 10
Location : BRNO

Návrat nahoru Goto down

Furry Warrior - Přijat na zkušební dobu Empty Re: Furry Warrior - Přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Gaedr Fri Aug 26, 2011 12:14 am

teď už spíš nehraje si chtěl napsat ne?
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Furry Warrior - Přijat na zkušební dobu Empty Re: Furry Warrior - Přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Guma Sat Aug 27, 2011 7:35 am

Omlouvám se , ale přes víkend budu pryč Very Happy Tak se nezlobte ,že nebudu moci odpověděd na Vaše dotazy . Děkuji za pochopení .

Guma
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Furry Warrior - Přijat na zkušební dobu Empty Re: Furry Warrior - Přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Orichi Sat Aug 27, 2011 7:28 pm

Zdar,
jsme teď na chvilku v nákupním centru na free netu, ale k tomuhle prostě musím přispět Very Happy
Gumadrian je ve své podstatě fajnej typ člověka, v raidu sem ho sice zažil jen jednou (bylo to ok), ale ve hře ho s Prim známe už od dob jeho čerstvé 70, je to zvědavý človíček, jak zmínil Gaedr, občas více, než-li méně Very Happy, ale jeho aktivita a touha stát se naším členem se drží od dob co ho znám. Myslím, že proti hovoří asi jen ten věk no, ale na druhou stranu Melu není o moc starší a dává si to taky dobře, myslím do budoucna solidní wowkař Very Happy
Orichi
Orichi

Poèet pøíspìvkù : 370
Reputation : 83
Join date : 19. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Furry Warrior - Přijat na zkušební dobu Empty Re: Furry Warrior - Přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Prima Sat Aug 27, 2011 7:34 pm

Tak tak, připojuji pouze PRO na zkušební dobu.
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Furry Warrior - Přijat na zkušební dobu Empty Re: Furry Warrior - Přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Succube Sat Aug 27, 2011 11:48 pm

Takze pokud dobre pocítám 6x PRO. Tak tedy prija na zkusebni dobu. Piš si o INV do guildy.
Succube
Succube

Poèet pøíspìvkù : 579
Reputation : 71
Join date : 24. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Furry Warrior - Přijat na zkušební dobu Empty Re: Furry Warrior - Přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru