Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přihláška - Patchouli;Shaman/přijat na zkušební dobu

+5
Asmidir
Aristin
Haerfík
Dagon
Nakhled
9 posters

Goto down

Přihláška - Patchouli;Shaman/přijat na zkušební dobu Empty Přihláška - Patchouli;Shaman/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Patchy Fri May 06, 2011 12:21 am

Zdravím WoA Smile

1) nick užívany ve hře
Patchouli
2) class, /lvl/, talenty, řemesla, jejich úroveň a zdůvodnění proč právě tato
Shaman, main spec resto, off mam cement i ele
profky jewel a mining full, protože jsem lenoch skillit nějaký LW Wink

3) přibližná úroveň vašeho equipu ( např.: T4 ), jaké prequesty máte hotové/rozpracované
preq mám všechny Smile
- resto BT/T6 úroveň
- cement BT/T6/T5
- ele slabší, něco z T6/T5

4) důvod, proč se hlásíte právě do naší guildy, koho zde znáte
Protože jsem s wowkem přestal s otevřením SWP, a to mě trochu mrzelo, když jsem viděl jaká je úroveň raidů na WOTLKu, rád bych do kvalitní guildy na kvalitní progress Wink Staří známí jsou Vissy a Dagon, se kterýma jsme toho naprogressovali celkem dost Smile
5) jaký přínos pro naší guildu spatřujete ve svém příchodu k nám?
Troufám si říct, že zastanu roli solidního healu ^_^ nebo se o to budu snažit.
6) ve kterých guildách jste byl/a a proč jste odešel/a
Pokud si dobře pamatuju, tak Guardians of Eternity, Ensidia.. skončil jsem tak nějak z celkové únavy wowkem, po roce jsem se vrátil s otevřením Daemonici, ale PVE na WOTLKu je pro bambuse, proto jsem se chtěl vrátit na SWP, které jsem vpodstatě vynechal Smile (samozřejmě nejen na swp, ale hlavně kvuli němu) Baví mě když je to nějaká výzva a ne jen tank'n'spank a free loot.
7) jaké jsou vaše zkušenosti s wowkem ( jak dlouho hrajete a za jaké postavy )
Zkušeností mám z TBC hodně, wowku jsem ze svého mládí věnoval nemálo hodin a dní >.<" Shamíka jsem hrál už na albatrosu, což nějaký ten pátek je.
8 ) uveďte vaše alty a umístění v guildách
Na Insomnii mám jenom shamíka, na Daemonice mám potom jednoho warra Adana, na víc postav nemám nervy ani čas Razz
Patchouli jsem měl na Daemo, ale převedl jsem si ji z5, takže chudinka nemá ani potku ani goldy Very Happy ale to se nafarmí .)

9) zda-li používáte mumble jen k poslouchání či aktivně s mikrofonem ( Mumble a některé addony jsou podmínkou přijetí do naší guildy )
MU mám, pokud jsem doma tak aktivně, pokud ne, tak jen poslouchám ^^
10) váš přibližný věk, něco málo o sobě
Přobližný věk 21 ^^ snažim se studovat v Brně, zatim úspěšně, mám toho rád hodně, ale to tu rozepisovat nebudu Smile jsem nekonfliktní a vstřícný, občas trochu kritický Very Happy ale s chladnou hlavou Razz


Patchy
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Patchouli;Shaman/přijat na zkušební dobu Empty Re: Přihláška - Patchouli;Shaman/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Nakhled Fri May 06, 2011 12:49 am

budes z nas mit pekny nerviky Very Happy
Nakhled
Nakhled

Capricorn Horse
Poèet pøíspìvkù : 508
Reputation : 27
Join date : 19. 06. 10
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Patchouli;Shaman/přijat na zkušební dobu Empty Re: Přihláška - Patchouli;Shaman/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Dagon Fri May 06, 2011 2:31 am

Shocked
Vemte Ho (ji) pls. ProAhoj. Ses musel přesvědčit sám že wotlk pwe sux? do Otevřeni Icc tam neni a nemá cenu nic progresovat ,pokud se to progresem dá nazvat. Já bych chtěl aby tě to zas bavilo tady a moh si s náma kiilnout Mu´ru a Kjadena. Hrajem si tu na ňákou tu zkušební dobu, tak se nenech odradit. Vemeš si na svoji krasotinku nový blbůstky z swp a předběhnem všecky v progresu ! Very Happy
Dagon
Dagon
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 297
Reputation : 20
Join date : 17. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Patchouli;Shaman/přijat na zkušební dobu Empty Re: Přihláška - Patchouli;Shaman/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Anonymní Fri May 06, 2011 2:54 am

Daguu Smile mne to proste nedalo, musel jsem se podivat, wotlk je v mnoha ohledech jiny, nerikam ze lepsi, je fajn, ale to pve tam na zacatku fakt nema zadnou uroven. Neboj, nejsem tu kvuli blbustkam na princeznu Very Happy proste mi chybi to umirani pod bossem pig neco, cemu se da rikat progress.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Patchouli;Shaman/přijat na zkušební dobu Empty Re: Přihláška - Patchouli;Shaman/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Haerfík Fri May 06, 2011 3:07 am

Ačkoliv o tom nutně neví, prošel jsem s ním pár dungů na daemonice a jeden emař o něm vždy mluví jako "jediném rozumném z GoE", takže za mě ze zámoří PRO
Haerfík
Haerfík

Poèet pøíspìvkù : 796
Reputation : 52
Join date : 26. 06. 10

http://www.broukej.cz/wow/

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Patchouli;Shaman/přijat na zkušební dobu Empty Re: Přihláška - Patchouli;Shaman/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Aristin Fri May 06, 2011 5:43 am

Absolutně jasně pro, další pacient jako Dagon bude významnou podporou naší guildy při progresu Smile
Aristin
Aristin

Taurus Pig
Poèet pøíspìvkù : 577
Reputation : 8
Join date : 02. 09. 09
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Patchouli;Shaman/přijat na zkušební dobu Empty Re: Přihláška - Patchouli;Shaman/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Asmidir Fri May 06, 2011 8:22 am

zobeš antidepresiva? ne? no u nás začneš :-D. PRO

(žeby Orichi konečně vyprášil blechy z cementa? :-p)

Asmidir
Class Leader
Class Leader

Pisces Rat
Poèet pøíspìvkù : 641
Reputation : 23
Join date : 29. 06. 10
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Patchouli;Shaman/přijat na zkušební dobu Empty Re: Přihláška - Patchouli;Shaman/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Prima Fri May 06, 2011 1:28 pm

pro
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Patchouli;Shaman/přijat na zkušební dobu Empty Re: Přihláška - Patchouli;Shaman/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Orichi Fri May 06, 2011 2:36 pm

Asmidir napsal:zobeš antidepresiva? ne? no u nás začneš :-D. PRO

(žeby Orichi konečně vyprášil blechy z cementa? :-p)

+ 1 :DDD i za ty antidepresiva :DDD

(sry za OT)
Orichi
Orichi

Poèet pøíspìvkù : 370
Reputation : 83
Join date : 19. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Patchouli;Shaman/přijat na zkušební dobu Empty Re: Přihláška - Patchouli;Shaman/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Cody Fri May 06, 2011 4:11 pm

PRO patchouli:D starej ensidiaak:D
Cody
Cody
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 875
Reputation : 53
Join date : 15. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Patchouli;Shaman/přijat na zkušební dobu Empty Re: Přihláška - Patchouli;Shaman/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Gaedr Fri May 06, 2011 6:03 pm

tož přijat,piš si o inv komukoliv z vedení ve hře
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Patchouli;Shaman/přijat na zkušební dobu Empty Re: Přihláška - Patchouli;Shaman/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Anonymní Sun Jun 19, 2011 5:03 pm

Zdravim,
asi jste si vsimli ze jsem posledni dobou nebyl ve hre prakticky vubec aktivni, chtel jsem se timhle omluvit. Uz v prihlasce jsem psal ze hraju i na wotlku a ted pred prazdninama ve zkouskovem nestiham hrat ve 2 guildach a zaroven vest relativne normalni RL. Chtel jsem podekovat za to, ze jsem mohl byt u killu Mura, byla to skvela atmosfera, rad bych videl padnout i KJ, ale bohuzel uz se v nejblizsi dobe na tbc nepodivam. Muzete se mi smat, ze jsem srac co hraje na wotlku (jen si rypni dagu Smile )asi to tak je, ale jak vite tady od vas skoro nikoho neznam, mam "svoji" guildu tam... takze jeste jednou sry, fakt jsem tenkrat myslel ze to budu stihat oboje, ale nemam na to, takze preju GL a HF s kil'jaedenem, Patchouli konci.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Patchouli;Shaman/přijat na zkušební dobu Empty Re: Přihláška - Patchouli;Shaman/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru