Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přihláška: Warllic - Elemental Shaman/přijat na zkušební dobu

+4
Dagon
Cody
Andokai
Nakhled
8 posters

Goto down

Přihláška: Warllic - Elemental Shaman/přijat na zkušební dobu Empty Přihláška: Warllic - Elemental Shaman/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Warllic Sun Sep 11, 2011 3:44 pm

1) nick užívaný ve hře
Warllic
2) class, /lvl/, talenty, řemesla, jejich úroveň a zdůvodnění proč právě tato
shaman, 70, Elemental, Mining a Jewelcrafting, Min (full) - ekonomika + skill JWC. JWC (full) - sockety pro sebe i guildu.
3) přibližná úroveň vašeho equipu ( např.: T4 ), jaké prequesty máte hotové/rozpracované
PVE, T4/T5 + věci za BoJky, PreQ mám na TK, SSC, Hyjal i BT
4) důvod, proč se hlásíte právě do naší guildy, koho zde znáte
Vzhledem k tomu, že hraji hlavně PVE a pravidelně se účastním raidů, bych si rád vyzkoušel souboj s těmi nejtěžšíimi bossy na TBC. Nedávno jsem s vámi šel ZA a moc se mi líbilo, jak raid fungoval. Také bych rád poznal nové lidi, přímo zde neznám nikoho.
5) jaký přínos pro naší guildu spatřujete ve svém příchodu k nám?
Jak už jsem psal, jsem hlavně PVE hráč, vždy dávám přednost raidům. V současné guildě se účastním raidů prakticky denně, jsem ochotný a spolehlivý hráč. Myslím, že mám co nabídnout.
6) ve kterých guildách jste byl/a a proč jste odešel/a
V současnosti jsem u Mystiq Paradise, kde jsem prakticky od založení guildy. Proč chci odejít? Nemám s guildou nejmenší problém, bohužel to tam stojí jen na pár aktivních lidech, ostatním je to bohužel putna.
7) jaké jsou vaše zkušenosti s wowkem ( jak dlouho hrajete a za jaké postavy )
WoW hraji zhruba rok. Vyexpil jsem zde dvě postavy, nejprve paladin (nick Tharius) - toho jsem předal kamarádovi a pak shamana, kterého momentálně hraji. Ve volném čase expím mága.
8 ) uveďte vaše alty a umístění v guildách
Mám jen jediného alta - Melkin (32 lvl mage). Mám ho taktéž u Mystiq Paradise.
9) zda-li používáte mumble jen k poslouchání či aktivně s mikrofonem ( Mumble a některé addony jsou podmínkou přijetí do naší guildy )
Mumble i VNT mám, používám ho aktivně (s mikrofonem). Ostatní addony nutné pro raidování mám také.
10) váš přibližný věk, něco málo o sobě
Jsem Vojta, je mi 21 let a studuji VŠ. Aktivně sportuji (lyžování, cyklistika, plavání, atd...)

Warllic
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přihláška: Warllic - Elemental Shaman/přijat na zkušební dobu Empty Re: Přihláška: Warllic - Elemental Shaman/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Nakhled Sun Sep 11, 2011 4:23 pm

prijdes o ten krasnej progress HY, BT i SWP, je to nuda lootovat hned top veci ver mi ;P

EDIT - jsem PRO ;o


Naposledy upravil Nakhled dne Mon Sep 12, 2011 3:17 pm, celkově upraveno 2 krát
Nakhled
Nakhled

Capricorn Horse
Poèet pøíspìvkù : 508
Reputation : 27
Join date : 19. 06. 10
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Přihláška: Warllic - Elemental Shaman/přijat na zkušební dobu Empty Re: Přihláška: Warllic - Elemental Shaman/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Andokai Mon Sep 12, 2011 1:37 pm

nevím co napsat, no :-/ Momentálně máme aktivní ele shamíky 3, s tím že Succube a Vissy jsou praticky na každým raidu...I kdyby se místo našlo, budeme tě muset equipnout a to nějakou dobu zabere...
nechám na CL

Andokai

Leo Goat
Poèet pøíspìvkù : 96
Reputation : 4
Join date : 30. 06. 10
Age : 32
Location : kousek od Olomouce

Návrat nahoru Goto down

Přihláška: Warllic - Elemental Shaman/přijat na zkušební dobu Empty Re: Přihláška: Warllic - Elemental Shaman/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Cody Mon Sep 12, 2011 1:53 pm

ja asi PROTI neni misto
Cody
Cody
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 875
Reputation : 53
Join date : 15. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Přihláška: Warllic - Elemental Shaman/přijat na zkušební dobu Empty Re: Přihláška: Warllic - Elemental Shaman/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Dagon Mon Sep 12, 2011 2:59 pm

Mě se líbí ten kluk. Necejtim z něj moc lenivý, nezodpovědný lemro a takový mě nebolej equipovat,ale jak píše kolega Nakhled... je škoda přijít o ty tzv. first killy. Noale jak chceš, na freecku je to děsná křeč v tom Pve. Nakonec skoro nikdy neni nic tak, jak to plánuješ. Klidně ale vemu hráče kerý chtěj bejt nejlepší mezi nejlepšíma bez ohledu na eq. Čas ukáže jak moc chtěli... . Já bych ho vzal na zkušební dobu, protože mi připadá ,že ty tzv. aktivní ele shamani sou aktivní sem tam, viz. posledních pár (neswp) raidů kdy sme se radovali aspoň za jednoho. Např. ninja guilda triumvirate má asi 8 elemental shamanů v témeř endgame eq. kerý předváděj podprůměrný výkony na úroveň gearu kerej maj a moc je to netrápí. Náš Cl elemetalů Succube ti napíše jak to s tebou vidí, tak vydrž. Smile
Dagon
Dagon
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 297
Reputation : 20
Join date : 17. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Přihláška: Warllic - Elemental Shaman/přijat na zkušební dobu Empty Re: Přihláška: Warllic - Elemental Shaman/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Prima Mon Sep 12, 2011 4:24 pm

Jsem PRO, jednoho šamana do učení bychom ještě vzít mohli, ale chtěla bych, aby sis poskládal spíš resto equip a hrál za resta popřípadě sis poskládal equipy na retalentování.
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Přihláška: Warllic - Elemental Shaman/přijat na zkušební dobu Empty Re: Přihláška: Warllic - Elemental Shaman/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Sigarni Mon Sep 12, 2011 5:16 pm

máme skvělé ele shamany a do raidu se vesměs ani nevlezou takže za ele proti ale pokud tě primča ukecá na resto/ele tak pro Razz
Sigarni
Sigarni

Poèet pøíspìvkù : 572
Reputation : 59
Join date : 27. 06. 10
Location : BRNO

Návrat nahoru Goto down

Přihláška: Warllic - Elemental Shaman/přijat na zkušební dobu Empty Re: Přihláška: Warllic - Elemental Shaman/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Prima Thu Sep 15, 2011 8:22 pm

takže, tahle přihláška se na chvíli ztratila z přihlášek, ale nevadí, máme ji tu zpátky Very Happy

zatím to vypadá na čistě ele talenty, s tímhle člověkem jsem mluvila a vypadá to, že ví, co chce a že to s ním snad můžem zkusit Smile
máme tu tedy zatím 4x pro, počkáme si na poslední
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Přihláška: Warllic - Elemental Shaman/přijat na zkušební dobu Empty Re: Přihláška: Warllic - Elemental Shaman/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Gaedr Thu Sep 15, 2011 8:28 pm

dobrá tak zkusme ode mě taky pro a muzes si psat ve hre o inv
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Přihláška: Warllic - Elemental Shaman/přijat na zkušební dobu Empty Re: Přihláška: Warllic - Elemental Shaman/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Vission Thu Sep 15, 2011 8:29 pm

Pro pro pro Smile Ele sham se uživí. Welcome

edit:
Ty sráči, chčes s tim praštit co? Very Happy ..dagon
Vission
Vission

Poèet pøíspìvkù : 79
Reputation : 16
Join date : 11. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

Přihláška: Warllic - Elemental Shaman/přijat na zkušební dobu Empty Re: Přihláška: Warllic - Elemental Shaman/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru