Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shaman Nagashi/přijat na zkušební dobu

+9
Haerfík
Tomus
Dagon
Menethil
Aristin
Vission
Nakhled
Gaedr
Asmidir
13 posters

Goto down

Shaman Nagashi/přijat na zkušební dobu Empty Shaman Nagashi/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Gioo Fri Apr 15, 2011 11:10 pm

1) Nagashi
2) class-shaman, 70 , resto , jwc + ench , full a nejlepši na shamana, možná místo jwc udělat lw
3) 4x t6 heal , 2x t6 cement a to same ele ...full preq, mám zkušenosti až po Muru
4) Chci si ještě zajít nějakej progress swp
5) To záleží na Vás co po mě požadujete , ale v "rafíci" jsem býval 1. - 2. v healing tabulce
6) Rafici, GOTC , OH tam stále jsem ....
7) Zkušenosti mám se shamanem,warem,druidem,palatem
8 ) Asi jen rogue 4x t6
9) Ano, mám mumble,vt a mikrofón.
10) 17 let, hraju fotbal ,škola ....

Gioo
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Shaman Nagashi/přijat na zkušební dobu Empty Re: Shaman Nagashi/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Asmidir Sat Apr 16, 2011 1:59 am

ja davam treba proti

Asmidir
Class Leader
Class Leader

Pisces Rat
Poèet pøíspìvkù : 641
Reputation : 23
Join date : 29. 06. 10
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Shaman Nagashi/přijat na zkušební dobu Empty Re: Shaman Nagashi/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Gaedr Sat Apr 16, 2011 2:55 am

taky proti...resto shamiky potrebujem hodně ale tys nějak neoslnil
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Shaman Nagashi/přijat na zkušební dobu Empty Re: Shaman Nagashi/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Gioo Sat Apr 16, 2011 12:21 pm

nevím proč nějak oslňovat, když jsem napsal že jsem byl nejlepší healer v rafikach Very Happy ale je to vaše věc

Gioo
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Shaman Nagashi/přijat na zkušební dobu Empty Re: Shaman Nagashi/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Nakhled Sat Apr 16, 2011 12:25 pm

->lol

EDIT - zkus progresnout swp sam, treba ty mobiky nejak oslnis aby te nesundali Wink


Naposledy upravil Nakhled dne Sat Apr 16, 2011 12:53 pm, celkově upraveno 1 krát
Nakhled
Nakhled

Capricorn Horse
Poèet pøíspìvkù : 508
Reputation : 27
Join date : 19. 06. 10
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Shaman Nagashi/přijat na zkušební dobu Empty Re: Shaman Nagashi/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Asmidir Sat Apr 16, 2011 12:48 pm

lol

Asmidir
Class Leader
Class Leader

Pisces Rat
Poèet pøíspìvkù : 641
Reputation : 23
Join date : 29. 06. 10
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Shaman Nagashi/přijat na zkušební dobu Empty Re: Shaman Nagashi/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Gioo Sat Apr 16, 2011 1:15 pm

ja swp nepotrebuju progresovat Very Happy ja jsem chtel jen helpnout ale kdyz vidim co pisete tak radsi na to seru ....

Gioo
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Shaman Nagashi/přijat na zkušební dobu Empty Re: Shaman Nagashi/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Asmidir Sat Apr 16, 2011 1:19 pm

ty jo to je kec, ze si chtel helpnout... chtel sis ty bosse zajit, pobrat nejaky loot z nich, byt tam... tak jako vsichni, na tom prece nic neni... ze pry help, vzdyt nas ani neznas

Asmidir
Class Leader
Class Leader

Pisces Rat
Poèet pøíspìvkù : 641
Reputation : 23
Join date : 29. 06. 10
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Shaman Nagashi/přijat na zkušební dobu Empty Re: Shaman Nagashi/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Vission Sat Apr 16, 2011 1:22 pm

Co na to říct, potřebujem tu možná zkušený a kvalitní lidi, ale rozhodně ne lidi s tvým povýšeným chováním... (Pán se rozhodl obětovat se a pomoct nám a my máme poslouchat) :/
Vission
Vission

Poèet pøíspìvkù : 79
Reputation : 16
Join date : 11. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

Shaman Nagashi/přijat na zkušební dobu Empty Re: Shaman Nagashi/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Aristin Sat Apr 16, 2011 1:38 pm

Jsem proti, btw, jak si přišel k tomu šamanovi? Mrkni se na podpis třetího hráče odshora v tomhle topicu....
http://forum.mystiq.org/topic/18589-warriors-of-alliance/page__st__105
Aristin
Aristin

Taurus Pig
Poèet pøíspìvkù : 577
Reputation : 8
Join date : 02. 09. 09
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Shaman Nagashi/přijat na zkušební dobu Empty Re: Shaman Nagashi/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Menethil Sat Apr 16, 2011 3:24 pm

Bud change nebo jsi opoměl pár altu Shocked
Menethil
Menethil

Leo Goat
Poèet pøíspìvkù : 184
Reputation : 12
Join date : 31. 01. 11
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Shaman Nagashi/přijat na zkušební dobu Empty Re: Shaman Nagashi/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Gaedr Sat Apr 16, 2011 7:37 pm

o tom oslňování,když si projdeš tvou přihlášku a přihlášky jinejch, tak i na tom jak je přihláška podaná a jakou si s ní dal dotyčný praci se hodnotí pro/proti,nemluvě o tom že ses ani moc nesnažil ji nějak přepracovat od té která byla k vidění na goe forku
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Shaman Nagashi/přijat na zkušební dobu Empty Re: Shaman Nagashi/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Nixx Sat Apr 16, 2011 10:35 pm

Sorry, že se vměšuju, ale tady se ho musím zastat, tu shamanku jsem s ním vyměnil, neopomenul žádné alty ... jen já ještě neměl čas editnout signaturku Smile ještě jednou pardon ...

Nixx
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Shaman Nagashi/přijat na zkušební dobu Empty Re: Shaman Nagashi/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Dagon Sun Apr 17, 2011 4:51 am

Já nevim, vážně nevim. 17 let ... no hele, jde o tohle:
Když budeš někde napohovorech až si budeš shánět práci ,nebo cokoliv kde musíš ukázat nejen svý skalifikace ( v tvym případě supr,to bez debat) ,tak z tvyho projevu musí bejt patrnej opravdovej zájem a podle toho se pozná jak moc velký oběti seš ochotnej pro to dělat. První taková oběť je přemoct svoji lenost, zahodit aspoň na chvilku oblek nadutýho borečka s nosánkem nahoře a trošku se skromností přistoupit i když ti Ti šéfíci nesahaj ani po kotníky. Já vim že tady de jen o kreténskou hru ,nějaký wowko podělaný pro 12+,ale nedělal bych z toho kovbojku kdyby nešlo o progres swp. Swp je tady na servru opravdu top instance bez výrazných bugů a téměř blizzlike. Ten dung je test lidí a jednotlivý bossové sou jakobytakovej filtr kerej odděluje plevel od zrna. Bojim se že bys byl jeden z těch plevelů a možná bys byl zklamanej i z našich zatim bohužel průměrných výkonů. Ještě si to rozmysli a vyjádři se tak, aby bylo vidět že ses silně rozhodnutej. Z tohodle tvýho topicku si nejsem moc jistej jestli to myslíš skutečně vážně. Já tady mám nevděčnou úlohu a musím pro kluky zastávat funkci classleadera pro warlockos. Mojí povinností je hlasovat o tvém přijetí. Takže tady je : proti Sad ...ale mrzí mě to.
Dagon
Dagon
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 297
Reputation : 20
Join date : 17. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Shaman Nagashi/přijat na zkušební dobu Empty Re: Shaman Nagashi/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Gioo Sun Apr 17, 2011 5:51 pm

neboj dagone s tebou jsem taky byl v rafikach pokud si ten puvodni jeste a to by sis jeste mohl pamatovat kdo jak healoval ...Ano pomoct, ja uz si to swp prosel ...Nerikam ze bych nechtel eq ,ale hlavne bych si chtel zajit nejakej dung ...kdyz by me hrac Prima se me neptal na guildu tak bych si ani prihlasku nedaval

Gioo
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Shaman Nagashi/přijat na zkušební dobu Empty Re: Shaman Nagashi/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Tomus Sun Apr 17, 2011 6:05 pm

Toho coho sa obavate, na to mame mechanizmi v podobe RL ktory neaktivnych ludi proste neconfirmnu. Osobne si myslim ze by sa hodil, pac okrem primi a oriciho(ktory tu obaja bud su alebo nie) ineho resto s. nemame. Takze za mna (ajked ma prihlaska nenadchla) PRO. Ale ber na vedomie ze by si si tu musel este vybudovat istu reputaciu.
Tomus
Tomus

Poèet pøíspìvkù : 607
Reputation : 51
Join date : 27. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Shaman Nagashi/přijat na zkušební dobu Empty Re: Shaman Nagashi/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Haerfík Sun Apr 17, 2011 7:57 pm

do guildy se prihlasujou lidi, ne postavicky. takovouhle postavicku bych tu chtel, takovyhleho cloveka ne. tecka. PROTI
Haerfík
Haerfík

Poèet pøíspìvkù : 796
Reputation : 52
Join date : 26. 06. 10

http://www.broukej.cz/wow/

Návrat nahoru Goto down

Shaman Nagashi/přijat na zkušební dobu Empty Re: Shaman Nagashi/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Gioo Sun Apr 17, 2011 10:36 pm

Proč dělat unáhlené závěry ? Nikdo z vás mě ještě neviděl healovat a hned jsem za nejhoršího člověka....ano přihlášku jsem udělal úplně stejným stylem jako v GoE "vysral jsem na ni" sry, ale přihláška a raid je rozdíl. Za shamana hraji už skoro 3 roky a zůstal jsem stále u něj, na tbc to je jeden z nejlepších healeru co může být.

Gioo
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Shaman Nagashi/přijat na zkušební dobu Empty Re: Shaman Nagashi/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Taubens Sun Apr 17, 2011 11:55 pm

Nikdo tě tady nekritizuje za tvoje skilly, neohromil jsi nás tebou samotným, chápeš? Nejsme banda anonymních sobeckých blbců, jsme lidi a je to pro nás důležité.
Taubens
Taubens

Poèet pøíspìvkù : 320
Reputation : 34
Join date : 07. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

Shaman Nagashi/přijat na zkušební dobu Empty Re: Shaman Nagashi/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Succube Mon Apr 18, 2011 1:49 am

Nejrozporuplnější přihláška, nejrozpooruplnější debata Smile jako člověka má málokdo právo ho soudit, kdo z nás ho opravdu zná. Na druhou stranu, první dojem, ač je to klišé, je velice důležitý a ty sám musíš počítat s tím, že přihláška je první kontakt hráče s guildou a něco to o člověku bezpochyby vypovídá, ať v širším či užším smyslu. Tvoje pryhláška je, jak sám správně říkáš, "vysraná". Přesto eq a skill tam očivině je, tak proč to nezkusit. Jako člověk bude určitě výrazný a jistě brzo přijdeme na to, co je opravdu zač Smile
Succube
Succube

Poèet pøíspìvkù : 579
Reputation : 71
Join date : 24. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Shaman Nagashi/přijat na zkušební dobu Empty Re: Shaman Nagashi/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Prima Mon Apr 18, 2011 2:05 am

Like a Star @ heaven přihláška je na první pohled odfláklá, nicméně je tam vše
Like a Star @ heaven equipnutej resto shaman by se v guildě rozhodně ještě uživil
Like a Star @ heaven za CL šamanů dávám PRO na zkušební dobu - v té vyžaduji aktivitu a nezkonit nic velkýho v raidu (alespoň ne opakovaně) - prostě prokázat jakousi ukázněnost v raidu a samozřejmě ukázat svůj um hrát za shamana Smile)
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Shaman Nagashi/přijat na zkušební dobu Empty Re: Shaman Nagashi/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Gaedr Mon Apr 18, 2011 2:25 am

no po delší debatě to teda udělame jak píše primul,vemem tě na zkušebku a ukažeš jak o nás stojíš
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Shaman Nagashi/přijat na zkušební dobu Empty Re: Shaman Nagashi/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Sigarni Mon Apr 18, 2011 2:58 pm

já se přiznám tady jsem čekal jak to dopadne a radši se nevyjadřoval Very Happy Very Happy


Za shamana hraji už skoro 3 roky a zůstal jsem stále u něj, na tbc to je jeden z nejlepších healeru co může být.


poradím ti dávej si bacha na naše heal písty prej jsou děsně arogantní neustále heldí jen do tabulek healu a nechtej na první příčky nikoho pustit Twisted Evil
Sigarni
Sigarni

Poèet pøíspìvkù : 572
Reputation : 59
Join date : 27. 06. 10
Location : BRNO

Návrat nahoru Goto down

Shaman Nagashi/přijat na zkušební dobu Empty Re: Shaman Nagashi/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Asmidir Mon Apr 18, 2011 3:01 pm

jeden obzvlast :-D


Sigi: vůbec nevím koho máš na mysli lol!

Asmidir
Class Leader
Class Leader

Pisces Rat
Poèet pøíspìvkù : 641
Reputation : 23
Join date : 29. 06. 10
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Shaman Nagashi/přijat na zkušební dobu Empty Re: Shaman Nagashi/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru