Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Zios, Combat ROGUE/přijat

+4
Prima
Gaedr
Haerfík
Succube
8 posters

Goto down

Zios, Combat ROGUE/přijat Empty Zios, Combat ROGUE/přijat

Příspěvek  Zios Mon Apr 04, 2011 12:30 am

Nejprve bych chtěl pozdravit celou guildu Warriors of Alliance, a také poblahopřát, k dnešnímu složení brutala...Teď tedy přejdeme, k samotné přihlášce.

1) nick užívany ve hře: Zios

2) class, /lvl/, talenty, řemesla, jejich úroveň a zdůvodnění proč právě tato: Rogue, level 70, Combat (bez improved Exp. Armor -> stačí 1 rogue, když to má, popřípadně, můžu respec), Alch / Herb full

3) přibližná úroveň vašeho equipu ( např.: T4 ), jaké prequesty máte: Můj equp, je někde na úrovni t5/t6... mám 1x t6 (hlava) + věci za BoJ (SWP vendor) + doplňky Hyjal / Bt... PreQ mám FULL

4) důvod, proč se hlásíte právě do naší guildy, koho zde znáte: Zdáte se mi, jako parta v pohodě lidí, co mají chuť, jít do progressu, což se mi líbí... u Vás bohužel neznám nikoho

5) jaký přínos pro naší guildu spatřujete ve svém příchodu k nám? Mno, rogunu jsem hrál 1-2 roky v PvE, takže bych možná byl přínosem, také znám taktiky po felmyst...

6) ve kterých guildách jste byl/a a proč jste odešel/a: Nebudu lhát, postavu jsem si sehnal u Aliance, protože jsem asi 3-4 roky hrál jen HORDU, proto jsem chtěl zkusit alianční PvE, u hordy už tedy nic nemám, ale jak jsem výše psal, rogunu jsem hrál cca 1-2 roky, takže za svojí classu... nemůžu říct umím, protože člověk se má vždy co učit... Řekl jsem pravdu, protože tady hrát divadýlko, že postava je mnou vyexpená, se mi nezdá moc košér

7) jaké jsou vaše zkušenosti s wowkem ( jak dlouho hrajete a za jaké postavy ): WoW, jako celkově hraji cca 4-5 let, na mystiqu se to blíží okolo 3-4 let... Jak jsem psal, za Rogue jsem hrál docela dlouho...

8 ) uveďte vaše alty a umístění v guildách: Mám ještě alta paladina, ale ten je low, má nějakej ZA/T4 equip na holy a není nikde v guildě...

9) zda-li používáte mumble jen k poslouchání či aktivně s mikrofonem: Mám: TS2,TS3,Ventrilo,Mumble + Mikrofon, takže v tomhle bych problém neviděl Smile

10) váš přibližný věk, něco málo o sobě: Taaak, jmenuji se Patrik, je mi 16 let, bydlím v okolo Břeclavi... Rád hraji WoW, kterému věnuji docela dost času, také rád poslouchám tvrdší muziku a zajímá mě také vše, co má kola a motor...


Kdybych se nedostal k Vám do guildy, tak Vám chci alespoň poděkovat, za přečtení přihlášky a popřát mnoho zdaru dále...

S Pozdravem Zios

Zios
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Zios, Combat ROGUE/přijat Empty Re: Zios, Combat ROGUE/přijat

Příspěvek  Succube Mon Apr 04, 2011 12:48 am

Škoda, vypadáš jako velice fajn chlapík, ae bojím se, že rogun máme už víc než dost...ae rozhodně +1 za povedenou přihlášku, takovou jsem tu dlouho neviděl.
Succube
Succube

Poèet pøíspìvkù : 579
Reputation : 71
Join date : 24. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Zios, Combat ROGUE/přijat Empty Re: Zios, Combat ROGUE/přijat

Příspěvek  Haerfík Mon Apr 04, 2011 1:17 am

Mluvil jsem s Nakhledem, a na jeho doporučení PRO.
Haerfík
Haerfík

Poèet pøíspìvkù : 796
Reputation : 52
Join date : 26. 06. 10

http://www.broukej.cz/wow/

Návrat nahoru Goto down

Zios, Combat ROGUE/přijat Empty Re: Zios, Combat ROGUE/přijat

Příspěvek  Gaedr Mon Apr 04, 2011 1:42 am

to je v cudu,je kdesi v africe ve hre se neukaze ale s nakhledem si klido mluvi Very Happy ja též mluvil s nakhledem a na zkoušku by možná šlo ho vzít,ukáže se jak to za rogunu umí+jak je aktivní,ale musí počítat s tím že se do hodně raidu nepodívá,protože rogunky tu máme a momentalně docela aktivní
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Zios, Combat ROGUE/přijat Empty Re: Zios, Combat ROGUE/přijat

Příspěvek  Prima Mon Apr 04, 2011 1:51 am

pro na zkušebku
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Zios, Combat ROGUE/přijat Empty Re: Zios, Combat ROGUE/přijat

Příspěvek  Asmidir Mon Apr 04, 2011 8:25 am

uplne to vypada, ze sis prostudoval par prihlasek co tady mame a podle toho psal aby ses vyvaroval chyb (+1)... anebo se mi to jen zda, ale prihlaska dobra.... PRO

Asmidir
Class Leader
Class Leader

Pisces Rat
Poèet pøíspìvkù : 641
Reputation : 23
Join date : 29. 06. 10
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Zios, Combat ROGUE/přijat Empty Re: Zios, Combat ROGUE/přijat

Příspěvek  Nakhled Mon Apr 04, 2011 11:53 am

sice to uz nic neznamena, ale jsem pro Twisted Evil
hlavne ze jsi ho gajdo poslal za mnou ;P
Nakhled
Nakhled

Capricorn Horse
Poèet pøíspìvkù : 508
Reputation : 27
Join date : 19. 06. 10
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Zios, Combat ROGUE/přijat Empty Re: Zios, Combat ROGUE/přijat

Příspěvek  Sigarni Mon Apr 04, 2011 12:26 pm

přihláška fakt nice je vidět že si dal práci +1 Smile

jak se tady už psalo asi se do hodně raidů nepodíváš protože mele dmg je poměrně dost na to kolik jich berem do raidu.

Pro

piš si o inv už je tady tech pro až moc Very Happy
Sigarni
Sigarni

Poèet pøíspìvkù : 572
Reputation : 59
Join date : 27. 06. 10
Location : BRNO

Návrat nahoru Goto down

Zios, Combat ROGUE/přijat Empty Re: Zios, Combat ROGUE/přijat

Příspěvek  Dagon Tue Apr 05, 2011 3:15 am

Trochu s křížkem po funuse ,ale taky hlasuju pro. Jen ať se trošku snažej ty kerý ted nazýváte chodiči. Třeba přijdou další šikovný wowkaři co to uměj daleko víc než oni a aspoň je to donutí víc se do toho opřít. Navíc není nikdy vyloučeno že byses nějak nevešel. Když nás bude jako psů a Cleadeři budou chtít od vás něco vidět, tak vás pustíme na raid za naše mainy. Tim myslim BT, HS a progresnutý bosse v SWP. Je potřeba rychle vydropovat zbytek věcí a začlenit se pak do progres party.
Dagon
Dagon
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 297
Reputation : 20
Join date : 17. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Zios, Combat ROGUE/přijat Empty Re: Zios, Combat ROGUE/přijat

Příspěvek  Gaedr Wed Apr 06, 2011 12:41 pm

promazány offtopic,kluci jestli máte něco na srdci takšup s tím na forko,jinak prosím jen k tématu
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Zios, Combat ROGUE/přijat Empty Re: Zios, Combat ROGUE/přijat

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru