Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přihláška / rogue / Zios <- prosím aspoň za přečtení :))/zamítnuto

5 posters

Goto down

Přihláška / rogue / Zios <- prosím aspoň za přečtení :))/zamítnuto Empty Přihláška / rogue / Zios <- prosím aspoň za přečtení :))/zamítnuto

Příspěvek  miksaak Thu Apr 21, 2011 8:40 pm

Zdravím guildu WoA Smile
Někteří z Vás si možná vzpomenou na holy paladina Miksak (takové nezkušené třeštidlo, co s Vámi chodilo T4 raidy / ZA Smile ), býval to můj ALT, který bohužel skončil na mnou nenáviděném WotLKu .. Tímto bych se chtěl omluvit za dezerci, ale začal jsem se v tu chvíli věnovat RL Smile Vím.. mohl jsem to aspoň oznámit .. Sad
Nuže dál... Po nějaké té chvilce jsem se nechal přemluvit kamarádem k tomu, abych se k wow vrátil .. A tak jsem se rozhodl vyexpit si rogue u hordy (ke které už celý život nepáchnu! Very Happy) A tak jsem se chviličku potrápil tam, než se ozval vlastník postavy Zios (byl Vašim členem), co chtěl měnit za moji..Teď mi už říká pane.
K této postavě :
- T6 head, S4 main sword, hyjal off fist + nějaký ten hyjal / BT drop, T5 legy.. není to top gear no .. Smile
- talenty 20/41/0 (improved expose)
- Alchem/herb full
------------------------------------------
Problém vidím v tom, že nemám zkušenosti s T6 raidy (musel bych bych hoodně chleba pojíst a taktik přečíst)
Další určitě bude ten, že nábor rogun je již uzavřen .. Smile
------------------------------------------
Pro většinu, co mě nezná..
- přezdívka : Mikša
- věk : 18 let
- mumble mám (používal jsem VT/TS3), mikrofon o5 nemám Sad Very Happy (doufejme, že se polepším!Very Happy)
- zkušenosti s WoW (mystiq + - 2 roky, ostatní servery tak 1 rok max Smile )
- proč k Vám ? ... na to si myslím, že není třeba odpovídat Smile
- kdyby někdo měl zájem mě poznat víc -xichtokniha je ideálním prostředkem (nick:Martin Mikša Mikšovský)
-----------------------------------------
Na samotný závěr bych Vám chtěl říct pár věcí. V žádném případě nepočítám s tím, že budu přijat:) (Primka říkala, že to mám zkusit:) ), takže se určitě nebudu zlobit a pochopím to ..
Dále bych Vám chtěl poděkovat za dřívější spolupráci (dost mi to pomohlo! Smile ) a hlavně.. Pogratulovat Vám k tomu, čeho jste dosáhli a popřát co nejvíce štěstí u progressu Murua.. (musíte předehnat GoE !! Very Happy)
Mikša What a Face

miksaak
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přihláška / rogue / Zios <- prosím aspoň za přečtení :))/zamítnuto Empty Re: Přihláška / rogue / Zios <- prosím aspoň za přečtení :))/zamítnuto

Příspěvek  Asmidir Thu Apr 21, 2011 10:58 pm

vypadas jako sympaticky clovek, ale rogun je dost a ten gear... byl bys ted spis pritezi... takze proti

Asmidir
Class Leader
Class Leader

Pisces Rat
Poèet pøíspìvkù : 641
Reputation : 23
Join date : 29. 06. 10
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Přihláška / rogue / Zios <- prosím aspoň za přečtení :))/zamítnuto Empty Re: Přihláška / rogue / Zios <- prosím aspoň za přečtení :))/zamítnuto

Příspěvek  Nakhled Thu Apr 21, 2011 11:56 pm

zase Zios? napis mi a pak se vyjardim.. weird..
Nakhled
Nakhled

Capricorn Horse
Poèet pøíspìvkù : 508
Reputation : 27
Join date : 19. 06. 10
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Přihláška / rogue / Zios <- prosím aspoň za přečtení :))/zamítnuto Empty Re: Přihláška / rogue / Zios <- prosím aspoň za přečtení :))/zamítnuto

Příspěvek  Prima Fri Apr 22, 2011 11:38 am

pro člověka rozhodně pro, pro postavu -> 14 dní na zkoušku
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Přihláška / rogue / Zios <- prosím aspoň za přečtení :))/zamítnuto Empty Re: Přihláška / rogue / Zios <- prosím aspoň za přečtení :))/zamítnuto

Příspěvek  Vission Fri Apr 22, 2011 12:43 pm

Člověk to může být sice pohodovej, ale 3 roguny se v raidu asi neuživěj, nemyslím si, že roguna s healerama v partě by byl dobrej přínos... Sad
Vission
Vission

Poèet pøíspìvkù : 79
Reputation : 16
Join date : 11. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

Přihláška / rogue / Zios <- prosím aspoň za přečtení :))/zamítnuto Empty Re: Přihláška / rogue / Zios <- prosím aspoň za přečtení :))/zamítnuto

Příspěvek  Sigarni Fri Apr 22, 2011 5:16 pm

Proti rogun je dsot a chudak saige se už tak na raidy většinou nevleze..... proste rogune ne pokud by jsi opravdu chtel hrát ve woa tak za jinou class za rogunu by jsi si moc nezahrál človek určite super.
Sigarni
Sigarni

Poèet pøíspìvkù : 572
Reputation : 59
Join date : 27. 06. 10
Location : BRNO

Návrat nahoru Goto down

Přihláška / rogue / Zios <- prosím aspoň za přečtení :))/zamítnuto Empty Re: Přihláška / rogue / Zios <- prosím aspoň za přečtení :))/zamítnuto

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru