Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Combat rogue Rufdy/přijat na zkušební dobu

+4
Prima
Gaedr
Epi
Tomus
8 posters

Goto down

Combat rogue Rufdy/přijat na zkušební dobu Empty Combat rogue Rufdy/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Rufdy Wed Jun 15, 2011 10:46 pm

1) nick užívany ve hře: Rufdy
2) class, /lvl/, talenty, řemesla, jejich úroveň a zdůvodnění proč právě tato: Rogue, 70lvl, Alchemie full skill a dělám teď LW
3) přibližná úroveň vašeho equipu ( např.: T4 ), jaké prequesty máte hotové/rozpracované: EQ T5+, preQ all
4) důvod, proč se hlásíte právě do naší guildy, koho zde znáte: Hlásím se hlavně kvůli kámošovi, jmenuje se Epimétheus Smile uz dlouho me premlová ať si k Vám aspoň tu přihášku skusím dát, tak sem mu chtel udelat radost i kdyz upřímně moc nevěřím že byste mě vzali...
5) jaký přínos pro naší guildu spatřujete ve svém příchodu k nám?: Hlavně mám určite chuť do progressu, hlavně když se věci budou hýbat, ikdyz na SWP to zatím asi nebude Sad
6) ve kterých guildách jste byl/a a proč jste odešel/a: SOTC bylo to tam fajn ale lidi něják neměli zájem o BT , teď jsem v DOA a libi se mi tu ale rači bych hrál s kámošem
7) jaké jsou vaše zkušenosti s wowkem ( jak dlouho hrajete a za jaké postavy ): haju asi 2,5 roku nebo tak nejak, za rogunu a taky za feral druida a nově mám taky protect wara Smile
8 ) uveďte vaše alty a umístění v guildách: alti: Feoragon: prot war 3xT6
Aligray: epickej feral Smile v DOA sem novej tak umístění tomu odpovídá
9) zda-li používáte mumble jen k poslouchání či aktivně s mikrofonem ( Mumble a některé addony jsou podmínkou přijetí do naší guildy ): používám ale věčinou jen poslouchám
10) váš přibližný věk, něco málo o sobě: 16 sportuju, jezdím motokros a rad hraju wow Smile asi tak
Díky aspoň za to přečtení a tak jak tak GL na KJ preju Cool

Rufdy
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Combat rogue Rufdy/přijat na zkušební dobu Empty Re: Combat rogue Rufdy/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Tomus Wed Jun 15, 2011 11:53 pm

ja by som bol za, rogun sice mame dost ale v poslednej dobe mame problem vobec zlozit raid... ak to budes brat tak ze sa do raidu dostat nemusis vzdy (meelecok mame proste dost) tak som pro.
+ musel by si prejst aj s altom
Tomus
Tomus

Poèet pøíspìvkù : 607
Reputation : 51
Join date : 27. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Combat rogue Rufdy/přijat na zkušební dobu Empty Re: Combat rogue Rufdy/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Epi Thu Jun 16, 2011 12:02 am

nějaký pátek už ho znám Very Happy rád bych ho přivítal mezi námi ...
Epi
Epi
Class Leader
Class Leader

Leo Horse
Poèet pøíspìvkù : 190
Reputation : 9
Join date : 06. 02. 11
Age : 33
Location : Kousek od Litomyšle :)

Návrat nahoru Goto down

Combat rogue Rufdy/přijat na zkušební dobu Empty Re: Combat rogue Rufdy/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Gaedr Thu Jun 16, 2011 12:04 am

já bych byl rád kdyby si promluvil s nakhledem ve hře,jak to hraje,jakou má rotaci,jak enchuje a socketuje eq,jaké používá talenty... a podle nakhledova názoru se zařídím i já,že se zná s epim je plus ale moje pro/proti bude záviset i na názoru nakhleda

Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Combat rogue Rufdy/přijat na zkušební dobu Empty Re: Combat rogue Rufdy/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Epi Thu Jun 16, 2011 12:08 am

jj to je jasné Gajdo ..;-)
Epi
Epi
Class Leader
Class Leader

Leo Horse
Poèet pøíspìvkù : 190
Reputation : 9
Join date : 06. 02. 11
Age : 33
Location : Kousek od Litomyšle :)

Návrat nahoru Goto down

Combat rogue Rufdy/přijat na zkušební dobu Empty Re: Combat rogue Rufdy/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Prima Thu Jun 16, 2011 2:14 am

pro
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Combat rogue Rufdy/přijat na zkušební dobu Empty Re: Combat rogue Rufdy/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Dagon Thu Jun 16, 2011 4:04 am

Gaedr napsal:já bych byl rád kdyby si promluvil s nakhledem ve hře,jak to hraje,jakou má rotaci,jak enchuje a socketuje eq,jaké používá talenty... a podle nakhledova názoru se zařídím i já,že se zná s epim je plus ale moje pro/proti bude záviset i na názoru nakhleda

Si myslim že by se měl spíž zeptat Siage. V dmg teď Nakleda celkem strká do kapsy. Smile

Rufdy. To si pamatuju trpaslík rogue. Ty nebudeš asi původní majitel že? Původní majitel totiž expil se mnou před lety kdyz sem expil Dagon ještě na staronovém serveru Albatros.

Rogue je hodně, ale časy kdy někdo brečel že se nedostane do raidu sou pryč. Kluky to přestává bavit, takže se může stát, že buděš chodit s náma celkem pravidelně a často. Naděje umírá poslední. Dej nám šanci. Dávám Pro. Když to nepude z nějakýho důvodu, nevadí. Vyber si jinou cestu.
Favour the road traveled by few. Smile
Dagon
Dagon
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 297
Reputation : 20
Join date : 17. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Combat rogue Rufdy/přijat na zkušební dobu Empty Re: Combat rogue Rufdy/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Nakhled Thu Jun 16, 2011 12:09 pm

napis mi sem Rufdy kdy budes ve hre at se na Tebe muzu prijit podivat :-)
Nakhled
Nakhled

Capricorn Horse
Poèet pøíspìvkù : 508
Reputation : 27
Join date : 19. 06. 10
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Combat rogue Rufdy/přijat na zkušební dobu Empty Re: Combat rogue Rufdy/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Vission Thu Jun 16, 2011 1:45 pm

Původního majitele si pamatuju, chodili jsme kdysi HC runy, zachraňoval tam krizový situace a dmg měl dost dobrej.. Teď jde jen o to, jestli je to pořád původní majitel nebo desátej majitel, co za to hraje týden.
Vission
Vission

Poèet pøíspìvkù : 79
Reputation : 16
Join date : 11. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

Combat rogue Rufdy/přijat na zkušební dobu Empty Re: Combat rogue Rufdy/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Rufdy Thu Jun 16, 2011 3:08 pm

Tak původní majitel kupodivu jsem Very Happy expil sem se od 1lvl, to přejití s altama beru jako samozdřejmost Smile a online ve hře bych dneska měl být tak okolo 7 nebo 8 hodiny

Rufdy
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Combat rogue Rufdy/přijat na zkušební dobu Empty Re: Combat rogue Rufdy/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Nakhled Thu Jun 16, 2011 8:58 pm

Gaedr napsal:já bych byl rád kdyby si promluvil s nakhledem ve hře,jak to hraje,jakou má rotaci,jak enchuje a socketuje eq,jaké používá talenty... a podle nakhledova názoru se zařídím i já,že se zná s epim je plus ale moje pro/proti bude záviset i na názoru nakhleda

taak jsem s nim chvili popsal, prohlidl jsem ho a jsem PRO.. zjevne fajn clovek, eq se doladi, a za rogunu se klikat nauci i opicak :-) uvidime jestli se mu u nas bude libit ne? Smile
Nakhled
Nakhled

Capricorn Horse
Poèet pøíspìvkù : 508
Reputation : 27
Join date : 19. 06. 10
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Combat rogue Rufdy/přijat na zkušební dobu Empty Re: Combat rogue Rufdy/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Epi Thu Jun 16, 2011 10:24 pm

Děkuji vám Very Happy
Epi
Epi
Class Leader
Class Leader

Leo Horse
Poèet pøíspìvkù : 190
Reputation : 9
Join date : 06. 02. 11
Age : 33
Location : Kousek od Litomyšle :)

Návrat nahoru Goto down

Combat rogue Rufdy/přijat na zkušební dobu Empty Re: Combat rogue Rufdy/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Aristin Thu Jun 16, 2011 10:45 pm

Tak podle Nakhleda jsem taky pro ^^
Aristin
Aristin

Taurus Pig
Poèet pøíspìvkù : 577
Reputation : 8
Join date : 02. 09. 09
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Combat rogue Rufdy/přijat na zkušební dobu Empty Re: Combat rogue Rufdy/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Gaedr Fri Jun 17, 2011 12:10 am

tak si můžeš psát o inv ve hře
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Combat rogue Rufdy/přijat na zkušební dobu Empty Re: Combat rogue Rufdy/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Rufdy Fri Jun 17, 2011 3:47 pm

Diky moc Smile to ste mi fakt udělali radost, jinak dneska po škole jedu k babičče a vracím se až v neděli večer tak o INV jestli to nevadí si napíšu až v pondelí

Rufdy
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Combat rogue Rufdy/přijat na zkušební dobu Empty Re: Combat rogue Rufdy/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru