Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Feral dps// přijat

+5
Gaedr
Asmidir
Aristin
Nakhled
Tomus
9 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Feral dps// přijat Empty Feral dps// přijat

Příspěvek  Octavus Thu Mar 24, 2011 12:32 am

1) nick užívany ve hře
Octavus ( mnozí mě znají jako Misty )
2) class, /lvl/, talenty, řemesla, jejich úroveň a zdůvodnění proč právě tato
Druid (feral), 70lvl, JWL a skinning full a proč ? Abych si něco občas přivydělal na opravy Smile
3) přibližná úroveň vašeho equipu ( např.: T4 ), jaké prequesty máte hotové/rozpracované
tak úroveň mého eq.. se pohybuje kolem T5 ( pro větši zájem můžu postnout ale nechtěl jsem tu moc spamovat) preQ mám hotové všechny
4) důvod, proč se hlásíte právě do naší guildy, koho zde znáte
Hlásím se sem ze dvou důvodů. Tím prvním je, že mám rád PvE a u aliance není moc na výběr kam jít a taky si myslím že máte jako z mála guild nějakou morálku, aspoň v to doufám Very Happy. A za druhé jsou lidi, ve vaší guildě znám asi nejvíce lidí.
5) jaký přínos pro naší guildu spatřujete ve svém příchodu k nám?
Tak nevím jestli bych zrovna přinesl štěstí a radost ve vašich srdíčkách ale rozhodně bych přinesl zkušenosti. Znám všechny instance od KZ až po SWP -> Muru. A jinak by sem mohl nabídnout doufám že snad slušné kočičí dps.
6) ve kterých guildách jste byl/a a proč jste odešel/a
Byl jsem v guildě SOTC, odešel jsem proto, že: 1. právě ta morálka na raidech, každý si tam v podstatě dělal co chtěl 2. jejich dkp systém, kde loot, který využije mnoha lidí s main spec. jde na off alty apod. a za 3. pochybné taktiky, kde si nenechají poradit a potom se wipuje..
7) jaké jsou vaše zkušenosti s wowkem ( jak dlouho hrajete a za jaké postavy )
WoWko hraji už nějaký ten pátek a myslím si že svoji classu ovládám, samozřejmě si nechám poradit od zkušenějších hráčů.
8 ) uveďte vaše alty a umístění v guildách
Misty, Laysha -> GoE
9) zda-li používáte mumble jen k poslouchání či aktivně s mikrofonem ( Mumble a některé addony jsou podmínkou přijetí do naší guildy )
Mubleee zrovna moc nemusím ale každopádně se podřídím, mikrofon používám.
10) váš přibližný věk, něco málo o sobě
Táhne mi skoro na 20 let, jsem špinavý automechanik, bohužel u wowka trávím sakramentsky hodně času a když ne, tak trávím čas s přítelkyní nebo chytáním děravého míčku. Vím že asi T5kovou kočku dps nehledáte ale chtěl jsem to aspoň zkusit.

Octavus
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Feral dps// přijat Empty Re: Feral dps// přijat

Příspěvek  Octavus Thu Mar 24, 2011 12:34 am

no koukám že už sem pohnojil hned ten začátek Very Happy

Octavus
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Feral dps// přijat Empty Re: Feral dps// přijat

Příspěvek  Tomus Thu Mar 24, 2011 2:11 am

Len pre info: dkp mame aj tu takze k lootu by si sa ajtak nedostal hned prvy raid. Co planujes spravit ked budes uz na urovni T6 ? Vyexpil si si tuto postavu sam? Ak budu v goe akurat potrebovat ferala a ty nebudes mat id, co spravis? (viem ze sem nenapises ze pojdes s goe, je to skor pre tvoje zamyslenie). Dalsia mozno zbytocna otazka, s mainom asi ostavas u goe j? Posledne co ma teraz napadlo: preco si ho rovno nedas do goe?
Tomus
Tomus

Poèet pøíspìvkù : 607
Reputation : 51
Join date : 27. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Feral dps// přijat Empty Re: Feral dps// přijat

Příspěvek  Octavus Thu Mar 24, 2011 2:49 am

S tím samozřejmě počítám že si nelootnu první 2 měsíce nejspíš nic, to bych byl hodně naivní..
Jinak kdybych se dostal na úroveň T6 určitě by sem rad vypomohl v progressu SWP. Co se týká toho jestli v goe budou potřebovat ferala tak určitě nebudou Wink, z mainem ano zůstavávám v goe. A do goe si ho nedám jelikož sem závislý na PvEčkaření a u nás se celkem často a pravidelně stává že nesložíme ani T5 protože lidi proste nechtějí.

Octavus
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Feral dps// přijat Empty Re: Feral dps// přijat

Příspěvek  Nakhled Thu Mar 24, 2011 2:56 am

trochu se obavam ze to co se ti deje u GoE se ti stane i u nas.. a to lootovani na offspecky? hm hm..

jinak jsem mel tu cest ho dneska cely vecer pozorovat v heracich, a vpohode clovek ;p - jestli tu jeste aspon trochu hrajem na to kdo je vpohode a kdo ne tak

moje PRO
Nakhled
Nakhled

Capricorn Horse
Poèet pøíspìvkù : 508
Reputation : 27
Join date : 19. 06. 10
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Feral dps// přijat Empty Re: Feral dps// přijat

Příspěvek  Aristin Thu Mar 24, 2011 3:53 am

No, příjemnej člověk jako ty se do guildy určitě hodí Smile

Pro za to BM hc ve dvou Smile
Aristin
Aristin

Taurus Pig
Poèet pøíspìvkù : 577
Reputation : 8
Join date : 02. 09. 09
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Feral dps// přijat Empty Re: Feral dps// přijat

Příspěvek  Asmidir Thu Mar 24, 2011 8:50 am

hmmm hmmm

mne se to nelibi... budes s nama chodit hyjal, bt... budes sbirat eq... a az budem potrebovat tebe s eq do swp, tak nepujdes, protoze zrovna tam bude i goe a ty tam budes s jinou postavou.... mozna to tak neplanujes, ale stejne

vsem tady piseme, ze nejsme odkladiste altu a proto davam PROTI

Asmidir
Class Leader
Class Leader

Pisces Rat
Poèet pøíspìvkù : 641
Reputation : 23
Join date : 29. 06. 10
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Feral dps// přijat Empty Re: Feral dps// přijat

Příspěvek  Gaedr Thu Mar 24, 2011 10:59 am

jak píše asmi...nelíbí se to ani mě
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Feral dps// přijat Empty Re: Feral dps// přijat

Příspěvek  Cody Thu Mar 24, 2011 11:58 am

PROTI
feral dps? mame a myslim ze lepsi jak dobry nemel bys misto v raidech a navic main v GoE...
Cody
Cody
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 875
Reputation : 53
Join date : 15. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Feral dps// přijat Empty Re: Feral dps// přijat

Příspěvek  Dagon Thu Mar 24, 2011 12:16 pm

Mylim si, že vim o co mu jde. Ví, že nemáme vedení plný blbců a zkusil jít k nám v naději že to Pve tady bude mít nějakou úroveň. Za pár týdnů bude mít panáček většinu blbostí z Bt a Hs a může se jít pak zkusit plácat do swp. V Goe to není možný rychle protože mají loot system suitable pro nebuglý instance kam se nedá portovat nekonečný zástupy zbytečnejch panáčků. Eq mě nezajímá. Kdybyses nevytahoval zbytečnejma informacena z Goe tak dám pro. Nemáme žádný top feral dps a bojim se že možná bude za hoodně dlouho (nemyslím gear). Ti poradim. Příště to udělej jako já : Vyexpil sem si panáčka na Insomnii u hordy a dal přihlášku do nějaký tý jejich guildy. Nikam sem nepsal jak sem hrozně dobrej, jak všechno vim a všemu rozumim, od čeho všeho mám klíče a jaký mám další hrozně důležitý top eq panáčky. Vzali mě a je klid. Protože tam maj supr zkušenýho a důslednýho RL tak okamžitě poznal že nejsem začátečník a kdykoliv se lognu v půlce raidů už mi choděj whispy, jestli mám čas atd. Eq na ní mám zatím slabší a výkon ..řekněme průměr. To je ale nezajímá, potřebujou takový pacienty přesně jako my a ty možná takovej ses. Zkus si přejmenovat panáčka a podej novou přihlášku, nikdo nic nepozná a a vemou tě všichni i ty lakomý.
Dagon
Dagon
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 297
Reputation : 20
Join date : 17. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Feral dps// přijat Empty Re: Feral dps// přijat

Příspěvek  Octavus Thu Mar 24, 2011 12:17 pm

Rozhodně nejsem ten typ člověka co jde za eq.. to fakt ne. Mě jde jen o to si zaraidovat když se u nás nic nesloží jelikož mě večer nebaví skákat po SC.

Octavus
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Feral dps// přijat Empty Re: Feral dps// přijat

Příspěvek  Octavus Thu Mar 24, 2011 12:24 pm

Dagone kdybych chtěl právě eq, tak si ho do goe už dám dávno. S tím vytahováním, no nevím jestli to z mé přihlášky vyznělo takhle ale rozhodně sem to v plánu neměl a radši napíšu pravdu, než tu něco tutlat a vymýšlet si.

Octavus
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Feral dps// přijat Empty Re: Feral dps// přijat

Příspěvek  Prima Thu Mar 24, 2011 2:07 pm

Kdyby se ti u nás líbilo, uvažoval bys o přestupu k nám i s mainama? Nebo to nepřipadá v úvahu s tím, že tvůj domov je GoE?
Proč ses rozhodl dát si alta do jiné guildy a nenechat ho v GoE, kde máš jistě zázemí?
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Feral dps// přijat Empty Re: Feral dps// přijat

Příspěvek  Octavus Thu Mar 24, 2011 2:45 pm

Tak může se stát cokoliv ale zatím o tom vůbec nepřemyslím a pojem alt main no.. tak to nějak nerozlišuju, prostě hraju za to co je třeba a co mě baví.

Octavus
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Feral dps// přijat Empty Re: Feral dps// přijat

Příspěvek  Octavus Thu Mar 24, 2011 2:49 pm

jinak jestli si četl moji přihlášku, tak je tam napsané proč sem se sem hlásil Wink znám tu více lidí než např. z htf, wolfici.. apod. a myslím, aspoň teda co sem slyšel z doslechu že máte zodpovědnější přístup k raidům.

Octavus
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Feral dps// přijat Empty Re: Feral dps// přijat

Příspěvek  Gaedr Thu Mar 24, 2011 3:06 pm

v tomhle vidím prácě ten kámen urazu...

Mě jde jen o to si zaraidovat když se u nás nic nesloží jelikož mě večer nebaví skákat po SC

a fory feral dps s dobrým potenciálem a je aktivní...takže nevím,jeden do raidu stačí a na progres ještě nějakou dobu nemáš eq
u mě prostě proti,hledáme lidi co to budou brát vážně:-) ne jako nějakou oddechovku když jinde zrovna nic nemaj
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Feral dps// přijat Empty Re: Feral dps// přijat

Příspěvek  Octavus Thu Mar 24, 2011 3:38 pm

Jasný chápu, no chtěl jsem to zkusit abych viděl jak na tom budu tak se mějte Smile

Octavus
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Feral dps// přijat Empty Re: Feral dps// přijat

Příspěvek  Aristin Thu Mar 24, 2011 4:31 pm

Přejmennuj se Smile Rolling Eyes
Aristin
Aristin

Taurus Pig
Poèet pøíspìvkù : 577
Reputation : 8
Join date : 02. 09. 09
Age : 29

Návrat nahoru Goto down

Feral dps// přijat Empty Re: Feral dps// přijat

Příspěvek  Octavus Thu Mar 24, 2011 5:07 pm

Myslím ze to už je jedno a nemělo by to smysl, přeci nebudu podávat 2. přihlášku někam kde o mě nemají zájem Smile

Octavus
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Feral dps// přijat Empty Re: Feral dps// přijat

Příspěvek  Nakhled Thu Mar 24, 2011 5:52 pm

prave jsme prisli o vpohode cloveka.. hlavne feral je pouzitelny i jako tank ze.. skoda no.. a kdyz neni fory neni feral
Nakhled
Nakhled

Capricorn Horse
Poèet pøíspìvkù : 508
Reputation : 27
Join date : 19. 06. 10
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Feral dps// přijat Empty Re: Feral dps// přijat

Příspěvek  Sigarni Thu Mar 24, 2011 6:08 pm

Člověk určite suprovej ale je tu to ale jak se psalo nejsme gilda pro další postavy hodně lidí se tady už zamítlo protože nešli se všema postavama proč? budou se krejt raidy u nás a u goe s kým pujdeš? Crying or Very sad no ale napsal jsi to upřímě takže já bych dal pro na zkoušku podíváš se snáma na nějakej ten raid a uvidíš jestli tady chceš bejt a jestli tě tady chceme by se řeklo tak za 14dní od přijetí

Pro na zkušebku
Sigarni
Sigarni

Poèet pøíspìvkù : 572
Reputation : 59
Join date : 27. 06. 10
Location : BRNO

Návrat nahoru Goto down

Feral dps// přijat Empty Re: Feral dps// přijat

Příspěvek  Tomus Thu Mar 24, 2011 6:12 pm

ono zas aj keby si sa premenoval, tak fakt ze je toto len tvoja bokovka by nakoniec ajtak zapricinil ze sa nedostanes na ziadny raid pretoze neaktivnych hracov RL proste neconfirmne.

Ja by som to mozno s nim skusil ale musis brat na vedomie ze minimalne ja ako RL dam urcite prednost niekomu stalemu z guildy ako tebe.

256. prispevok affraid
Tomus
Tomus

Poèet pøíspìvkù : 607
Reputation : 51
Join date : 27. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Feral dps// přijat Empty Re: Feral dps// přijat

Příspěvek  Asmidir Thu Mar 24, 2011 6:16 pm

pro: 4
proti: 3

pojdme lidi, nezdrzujme, nejak tu prihlasku musime doresit...

(dagon, prima: nejak nevim jestli to melo byt pro nebo proti :-D)

Asmidir
Class Leader
Class Leader

Pisces Rat
Poèet pøíspìvkù : 641
Reputation : 23
Join date : 29. 06. 10
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Feral dps// přijat Empty Re: Feral dps// přijat

Příspěvek  Prima Thu Mar 24, 2011 7:37 pm

pro člověka Pro

pro postavu ale PROTI. To znamená buď všechno, nebo nic. Jestli tě nebaví skákat po SC, když zrovna GoE nic nejde a říkáš si "nooo tak bych mohl zkusit to WoA, třeba zrovna něco půjdou", tak takhle ne. Nejsme žádnej zájmovej kroužek pro alty GoE.
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Feral dps// přijat Empty Re: Feral dps// přijat

Příspěvek  Dagon Thu Mar 24, 2011 10:07 pm

Octavus napsal:Dagone kdybych chtěl právě eq, tak si ho do goe už dám dávno. S tím vytahováním, no nevím jestli to z mé přihlášky vyznělo takhle ale rozhodně sem to v plánu neměl a radši napíšu pravdu, než tu něco tutlat a vymýšlet si.

Hm, tohle tě prozradilo. Je vidět že seš ještě mladej kluk a neumíš psát diplomaticky ,ale pouze zaujatě. Za to že chcem na panáčky eq se nemusíme stydět. Co je to za blbost? Vždyť to je jeden z vedlejších účelů týhle hry. Psal sem do přihlášky za horde alta že chci co nejdřív top eq a bych mohl bejt max pomoc při progresu. Jinej účel pro mě neexistuje. Nikdo nechce abys lhal, jen neříkal vždy celou pravdu. To je rozdíl. To není lhaní a k tvé věci by to jenom pomohlo. Teď sito pokonil a vidíš jak to dopadlo.... Asi tak nějak sem to za těch pár hodin od mého posledního příspěvku čekal. Sou nerozhodný, celkově spíž ne. Já se tady na tom foru jen bavim co tu většinou řešíme za blbiny. Možná je to proto že už je to dost dávno co mi bylo 18 a v týhle komunytě sem spíž tak trochu ojedinělá anomálie. Pokud si přeje náš Class leader pro druidy můj verdikt, tak dám Pro. Ať je ještě vetší sranda. Všechno co tě tady za Octava čeká ti kuci a naše hvězda Prima nastinili dřív. Tak Gl.
Dagon
Dagon
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 297
Reputation : 20
Join date : 17. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Feral dps// přijat Empty Re: Feral dps// přijat

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru