Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jardec - feral druid (dps) // přijat

+2
Mufinqua
Haerfík
6 posters

Goto down

Jardec - feral druid (dps) // přijat Empty Jardec - feral druid (dps) // přijat

Příspěvek  Jardec Sat Dec 04, 2010 12:42 pm

1. Jardec
2. Druid, 70lvl, Feral, skinning + leatherworking (full + 350) - enchanty v podobě záplat
3. 2x T4, chest ze ZA, něco za badge, pár věcí z KZ, zbíva mi kolem 15 Badge of Justice na feral staff za badge, potřebuji zatím magneta na trial na TK
4. hlásím se kvám z důvodů přechodu mé bývalé guildy na realm Deamonica (WoTLK), bohužel nikoho zde neznám
5. mohl bych se stát novou posilou DPS v 10 men raidech a HC dungů, + výroba věcí z LW, občas nějaký ten přízpěvek do GB
6. byl jsem v guildě Amanare, celkem se mi tam líbí ohledně chození instancí ale znepokojuje mě chování některých členů guildy, přechýzím z důvodů přechodu této guildy na jiný realm který jsem uvedl výše
7. hraju 4 roky kde byla roční pauza, takže řekněme 3 roky, hrál jsem za warriora (tank), druid (heal) a teď hraji zase druida (dps)
8. zatím žádné alty nemám ale mám v plánu začít expit protadina
9. Ventrilo mám, aktivně komunikuji s ostatní mi spoluhráči na ventrile, používám omen2 a jsem schopen používat addony jako je Guild Event Manager ap. které by mohli být potřeba při domluvě v guildě
10. jsem student SOŠ v Jindřivhově Hradci - obor Informační technologie, ke hře se dostanu v podstatě kdy bude potřeba a jak se domluvíme, nedostavím se jen v případě vážnějších problémů

Jardec
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Jardec - feral druid (dps) // přijat Empty Re: Jardec - feral druid (dps) // přijat

Příspěvek  Haerfík Sat Dec 04, 2010 12:49 pm

Pokud nebude CL vysloveně proti, mně bys tu nijak nevadil.
NEUTRAL
Haerfík
Haerfík

Poèet pøíspìvkù : 796
Reputation : 52
Join date : 26. 06. 10

http://www.broukej.cz/wow/

Návrat nahoru Goto down

Jardec - feral druid (dps) // přijat Empty Re: Jardec - feral druid (dps) // přijat

Příspěvek  Mufinqua Sat Dec 04, 2010 12:52 pm

Nechcu vam do toho kecat, ale kdyz posledni dobou chybi i na TK 4-5 lidi, tak by se hodil kazdy novy, ktery nejake to dps / heal / aggro (u tanka) vytoci Smile .
Mufinqua
Mufinqua

Poèet pøíspìvkù : 574
Reputation : 47
Join date : 19. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Jardec - feral druid (dps) // přijat Empty Re: Jardec - feral druid (dps) // přijat

Příspěvek  Haerfík Sat Dec 04, 2010 1:03 pm

Proto tam ode mě není proti Smile
Haerfík
Haerfík

Poèet pøíspìvkù : 796
Reputation : 52
Join date : 26. 06. 10

http://www.broukej.cz/wow/

Návrat nahoru Goto down

Jardec - feral druid (dps) // přijat Empty Re: Jardec - feral druid (dps) // přijat

Příspěvek  Asmidir Sat Dec 04, 2010 1:22 pm

normalne bych byl proti, pac feral dps staci v gilde par, ale vzhledem k tomu, ze jeden od nas urcite odchazi na wotlk, tak jsem pro, aby se zaplnilo prazdne misto... ale chce to maknout na PreQ, at s nama muzes co nejdriv do BT

PRO

Asmidir
Class Leader
Class Leader

Pisces Rat
Poèet pøíspìvkù : 641
Reputation : 23
Join date : 29. 06. 10
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Jardec - feral druid (dps) // přijat Empty Re: Jardec - feral druid (dps) // přijat

Příspěvek  Sigarni Sat Dec 04, 2010 1:55 pm

jelikož je asmi jako cl druidů pro tak za mě Pro
Sigarni
Sigarni

Poèet pøíspìvkù : 572
Reputation : 59
Join date : 27. 06. 10
Location : BRNO

Návrat nahoru Goto down

Jardec - feral druid (dps) // přijat Empty Re: Jardec - feral druid (dps) // přijat

Příspěvek  Aristin Sat Dec 04, 2010 2:07 pm

Taky pro Smile
Aristin
Aristin

Taurus Pig
Poèet pøíspìvkù : 577
Reputation : 8
Join date : 02. 09. 09
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Jardec - feral druid (dps) // přijat Empty Re: Jardec - feral druid (dps) // přijat

Příspěvek  Prima Sat Dec 04, 2010 2:25 pm

já jsem určitě pro - v pohodě člověk se kterým se dá domluvit a kterej ví co chce :-)
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Jardec - feral druid (dps) // přijat Empty Re: Jardec - feral druid (dps) // přijat

Příspěvek  Haerfík Sat Dec 04, 2010 3:03 pm

Po tom co řekli Prima s Asmim -> PRO

5x PRO, to je dobrá zpráva pro tebe. Přijat.
Haerfík
Haerfík

Poèet pøíspìvkù : 796
Reputation : 52
Join date : 26. 06. 10

http://www.broukej.cz/wow/

Návrat nahoru Goto down

Jardec - feral druid (dps) // přijat Empty Re: Jardec - feral druid (dps) // přijat

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru