Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Melyl-Priest-Příhláška / nepřijat (low lvl)

4 posters

Goto down

Melyl-Priest-Příhláška / nepřijat (low lvl) Empty Melyl-Priest-Příhláška / nepřijat (low lvl)

Příspěvek  Melyl Mon Dec 06, 2010 11:10 pm

1) nick užívany ve hře
1)) Melyl
2) class, /lvl/, talenty, řemesla, jejich úroveň a zdůvodnění proč právě tato
2)) Priest / Prozatím 26 / Shadow / Harbalism a Alchemy (kolem 120 skill) / Ještě jsem jako jedinou alchymii nikdy nejel.
3) přibližná úroveň vašeho equipu ( např.: T4 ), jaké prequesty máte hotové/rozpracované
3)) Myslím, že popisovat equip na mé úrovni nemá prozatím žádný smysl, taktéž prequesty
4) důvod, proč se hlásíte právě do naší guildy, koho zde znáte
4)) Zjistil jsem, že je vaše guilda na dobré úrovni a že nepřestupuje na WotLK, tak mě zaujala a hráč "Prima" mi řekl, ať si alespoň zkusím podat přihlášku na tomto lvlu, možná mi to prý vyjde...
5) jaký přínos pro naší guildu spatřujete ve svém příchodu k nám?
5)) Prozatím nejspíš žádný, později určitě na pomoc s raidy a ostatním hráčům guildy.
6) ve kterých guildách jste byl/a a proč jste odešel/a
6)) Na tomto serveru ještě v žádné, protože mě opravdu nezaujmou guildy, co mají 1000 členů, spíš jsem čekal na příležitost se dostat do nějaké lepší.
7) jaké jsou vaše zkušenosti s wowkem ( jak dlouho hrajete a za jaké postavy )
7)) WoW hraju od doby, co vyšel TBC datadisk, začínal jsem na Mystiq.cz, kde jsem hrál cca 2-3 roky Resto Druida a poté Arms Warra. S priestem začínám.
8 ) uveďte vaše alty a umístění v guildách
8 )) Alty si nemá cenu zakládat, dokud si nedoexpim první postavu.
9) zda-li používáte ventrilo jen k poslouchání či aktivně s mikrofonem ( Ventrilo a některé addony jsou podmínkou přijetí do naší guildy )
9)) Osobně používám raději Skype/TS, ale Ventrilo neni žádnej problém. Samozdřejmě, že i mluvim a addony mám do guildy základní (jako je např. Group Calendar)
10) váš přibližný věk, něco málo o sobě
10)) 17 let, Průmyslová škola, obor I.T.

Melyl
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Melyl-Priest-Příhláška / nepřijat (low lvl) Empty Re: Melyl-Priest-Příhláška / nepřijat (low lvl)

Příspěvek  Cody Tue Dec 07, 2010 12:05 am

sry potrebujem lidi co maji 70 eq a preq takze proti
Cody
Cody
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 875
Reputation : 53
Join date : 15. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Melyl-Priest-Příhláška / nepřijat (low lvl) Empty Re: Melyl-Priest-Příhláška / nepřijat (low lvl)

Příspěvek  Asmidir Tue Dec 07, 2010 12:17 am

sice ted nabirame, ale pod 70 lvl fakt ne... PROTI

Asmidir
Class Leader
Class Leader

Pisces Rat
Poèet pøíspìvkù : 641
Reputation : 23
Join date : 29. 06. 10
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Melyl-Priest-Příhláška / nepřijat (low lvl) Empty Re: Melyl-Priest-Příhláška / nepřijat (low lvl)

Příspěvek  Gaedr Tue Dec 07, 2010 12:20 am

bohužel jak už se píše nahoře,pod 70lvl berem pouze alty našich členů,nemáme ti už co nabídnout a ani ty nám
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Melyl-Priest-Příhláška / nepřijat (low lvl) Empty Re: Melyl-Priest-Příhláška / nepřijat (low lvl)

Příspěvek  Prima Tue Dec 07, 2010 12:21 am

aa pardon jsem přehlídla ten lvl ... řikal že bude hotovej rychle Sad omlouvam se Melyle .. vážně.. ale je ho škoda ^^
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Melyl-Priest-Příhláška / nepřijat (low lvl) Empty Re: Melyl-Priest-Příhláška / nepřijat (low lvl)

Příspěvek  Melyl Tue Dec 07, 2010 12:28 am

V cajku. Plně to chápu a vlastně jsem i takovouhle odpověď trochu čekal, ale jak se řiká, "za pokus nic nedáš."
Zkusím se ozvat znovu, až ten 70lvl doexpim, třeba mi to pak už vyjde.
Zatim...

Melyl
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Melyl-Priest-Příhláška / nepřijat (low lvl) Empty Re: Melyl-Priest-Příhláška / nepřijat (low lvl)

Příspěvek  Gaedr Tue Dec 07, 2010 12:31 am

měj se a ať se daří
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Melyl-Priest-Příhláška / nepřijat (low lvl) Empty Re: Melyl-Priest-Příhláška / nepřijat (low lvl)

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru