Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přihláška/nepřijat

4 posters

Goto down

Přihláška/nepřijat Empty Přihláška/nepřijat

Příspěvek  Kojot Wed Sep 29, 2010 2:31 pm

1) nick užívany ve hře: Kojot
2) class, /lvl/, talenty, řemesla, jejich úroveň a zdůvodnění proč právě tato druid, 70lvl, skinning 375 a Leatherworking 356
3) přibližná úroveň vašeho equipu ( např.: T4 ), jaké prequesty máte hotové/rozpracované Mám pár věcí z KZ a PvP S2..dělám preQ na Tempest Keep a chci si dodělat všechny.
4) důvod, proč se hlásíte právě do naší guildy, koho zde znáte Našel jsem si WoA na mystiq foru a zaujala mě hlavně PvE, které chci začít pořádně chodit
5) jaký přínos pro naší guildu spatřujete ve svém příchodu k nám? Určitě se chci zapojovat do Raidů a hc dungů
6) ve kterých guildách jste byl/a a proč jste odešel/a Nyní jsem v Horde Executots, což je naše PvP Guilda. Chci odejít proto že nás je málo a PvE se u nás moc nechodí.
7) jaké jsou vaše zkušenosti s wowkem ( jak dlouho hrajete a za jaké postavy ) Hraju tak 3/4 roku.. Hrál jsem za všechny classy krom Paladina..Za druida hraju tak 2 měsíce a vyhovuje mi nejvíc.
8 ) uveďte vaše alty a umístění v guildách NE Hunter v Horde Executors 70 lvl.. pak mám priesta 30lvl, locka 35lvl.. ty ostatní už za zmínku nestojí..:-)
9) zda-li používáte ventrilo jen k poslouchání či aktivně s mikrofonem ( Ventrilo a některé addony jsou podmínkou přijetí do naší guildy ) Již mám stažené...stačí si koupit mikrák:-)
10) váš přibližný věk, něco málo o sobě Je mi 25 a jsem pracující :-((

Na rovinu říkám, že jsem si dal 2 přihlášky a to sem a do Happy Three Friends.. Kdo mě vezme tam půjdu.. Když mě nevezme nikdo..tak teprve potom začnu hledat jinde..
Popravdě s PvE začínám a moc zkušeností nemám.. proto je chci nabrat v nějaké velké Guildě jako je tato.. :-D

Kojot
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přihláška/nepřijat Empty Re: Přihláška/nepřijat

Příspěvek  Cody Wed Sep 29, 2010 3:15 pm

Druid druid nwm Very Happy jako ted jich zas tolik neni...... Prihlasku do vice guild hmmm aspon to rekl hned coz me ani nak nevadi ale talenty??? cetl sem to v rychlosti tak sem je asi nezaznamenal Wink Ale zatim nwm uvidi se na CL so k tomu reekne
Cody
Cody
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 875
Reputation : 53
Join date : 15. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Přihláška/nepřijat Empty Re: Přihláška/nepřijat

Příspěvek  Asmidir Wed Sep 29, 2010 4:02 pm

hmmm... no ty talenty mi tam chybí (feral?, balance?, restoration?)... takže sem napiš co teda jseš viz závorka... ale zatím musím říct že asi PROTI... možná kdybych tě viděl ve hře... kdyžtak mi zkus večer před sedmou whispnout a kouknu se na tebe a uvidíme


nedostatky: preq, nedostatečný equip, talenty neznámé

Asmidir
Class Leader
Class Leader

Pisces Rat
Poèet pøíspìvkù : 641
Reputation : 23
Join date : 29. 06. 10
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Přihláška/nepřijat Empty Re: Přihláška/nepřijat

Příspěvek  Kojot Wed Sep 29, 2010 6:21 pm

jaaaj...na to jsem poněkud pozapoměl :-D
Talenty mam na ferala..talenty:

po vylepšení equipu bych chtěl jít do tanka...

Kojot
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přihláška/nepřijat Empty Re: Přihláška/nepřijat

Příspěvek  Gaedr Wed Sep 29, 2010 7:03 pm

trochu sem doufam že to bude resto,no takhle musím říct proti...feralů je u nás tolik že to vůbec není pěkný,navíc chcem progresovat hyjal a tam ty se ještě dlouho nedostaneš a spíš teď dovybavíme feraly co už sou v guildě než equipovat ještě dalšího...a druid je expenej nebo koupenej?
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Přihláška/nepřijat Empty Re: Přihláška/nepřijat

Příspěvek  Asmidir Wed Sep 29, 2010 7:48 pm

jj jak říká Gaedr ... bohužel PROTI, feralů máme moc a stejně se k tankování zachvíli ani nedostanou vzhledem k počtu warů tanků... je mi líto

Asmidir
Class Leader
Class Leader

Pisces Rat
Poèet pøíspìvkù : 641
Reputation : 23
Join date : 29. 06. 10
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Přihláška/nepřijat Empty Re: Přihláška/nepřijat

Příspěvek  Kojot Wed Sep 29, 2010 8:19 pm

Druid je poctivě vyexp... no nedá se nic dělat..třeba časem přejdu na resta, tak bych si podal přihlášku znova..

Kojot
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přihláška/nepřijat Empty Re: Přihláška/nepřijat

Příspěvek  Gaedr Wed Sep 29, 2010 11:51 pm

mákni na preqvestech a resto eq a berem tě...prozatím uzavírám jako nepřijat
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Přihláška/nepřijat Empty Re: Přihláška/nepřijat

Příspěvek  Taubens Thu Sep 30, 2010 8:02 am

Jenom bych chtěl s radosti konstatovat, že se tam objevila formulace "našel jsem si vás na MystiQ foru", což už dlooouho ne. Takže Primčo, Gajdo, díky moc Wink
Taubens
Taubens

Poèet pøíspìvkù : 320
Reputation : 34
Join date : 07. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

Přihláška/nepřijat Empty Re: Přihláška/nepřijat

Příspěvek  Anonymní Thu Sep 30, 2010 12:49 pm

Tak jestli ho veme Kady tak to už se asi nevrátí

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přihláška/nepřijat Empty Re: Přihláška/nepřijat

Příspěvek  Gaedr Thu Sep 30, 2010 7:54 pm

njn riziko...
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Přihláška/nepřijat Empty Re: Přihláška/nepřijat

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru