Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Holy priest/nepřijat

4 posters

Goto down

Holy priest/nepřijat Empty Holy priest/nepřijat

Příspěvek  Galora Mon Dec 13, 2010 7:53 pm

1)nick užívany ve hře
Galora

2)class, /lvl/, talenty, řemesla, jejich úroveň a zdůvodnění proč právě tato
Priest / Holy / 70 lvl /enchanting(full) / tailoring(full)
Istého čašu ma zaujímal len výhradné Hunter to je aj môj Main, ale veci sa menia a začalo ma baviť healovanie.
Profesie som si vybral preto také, lebo dané profesie ešte som nemal a ma bavili skilovat.

3)přibližná úroveň vašeho equipu ( např.: T4 ), jaké prequesty máte hotové/rozpracované
Moj EQ je HYJAL/SUNVELL/SSC/KZ. PreQsty mam všetky na TBC verzii.

4)důvod, proč se hlásíte právě do naší guildy, koho zde znáte
Mnohý ma poznajú pod menom Andresan som bol v začiatkoch guildy keď sa ešte zakladala možno ty čo sú od začiatku v guilde si ma pamätajú. Hlásim sa do tejto guildy znova, lebo viacero aliančných guild sa rozpadlo kôly tomu, že ma prísť wotlk. Po rozhovore s istými ľuďmi som dospel k záveru, že woa je jedna z mala guild, ktorá má šancu prežiť prechod hráčov na wotlk a znova raidovat na TBC. Poznám tu viacero ľudí, asi by to bol dlhy zoznam.

5)aký přínos pro naší guildu spatřujete ve svém příchodu k nám?
Pomôcť tento guilde dávať aj sunvell a cele BT. Ale hlavne vyžadujem od ľudí kde do guldy prídem aby boli pohodový a nehnali sa za eqipom a nesprávali sa arogantne na raidoch len koly eqipu. To nerobím ani ja tak dúfam, že to v tejto guilde nebude.

6)ve kterých guildách jste byl/a a proč jste odešel/a
Kedže je to postava, ktorá je zabezpečena proti krádeži z dôvodu súkromnej GB tak k Vám chcem dat zástupcu Warriora s menom Artuscz. V minulosti som ju nikdy nikde nedával do guildy a ani nemám v umysle ju davat preto si do guild dávam zástupcu pre tento pripad je to Artuscz.

7)jaké jsou vaše zkušenosti s wowkem ( jak dlouho hrajete a za jaké postavy )
moje skúsenosti sú 3 a pol ročné. Warrior, Hunter, Priest, Mag ovládam veľmi dobre.

8 )uveďte vaše alty a umístění v guildách
Andresan(70hunt)
Galora(70priest)Agapé(gum) je to jediná postava ktorú som nedával nikde do guildy a ani nemám v úmysle ju nikde dávať je to banker.
Melisska(70mag)
Artuscz(70warrior)

9)zda-li používáte ventrilo jen k poslouchání či aktivně s mikrofonem ( Ventrilo a některé addony jsou podmínkou přijetí do naší guildy )
VT mam aj mikrofón mam.

10)váš přibližný věk, něco málo o sobě
Môj vek je 21. Študujem na TUKE(Technicka Univerzia v Košiciach) obor Elektronika.
Moje záľuby sú Elektroakustika a ozvučovanie priestorov, vytváranie ozvučovacích zariadení.
Preferujem cyklistiku a turistiku. Mam rad pohodu na raidoch a trochu humoru nezaškodí si myslím. Rad si pokecám na vt, ale aj osobne.
Ku vám do guildy sa hlásim len s postavou Artuscz nerád by som bol keby som musel leavovat tie guildy ktoré som spomínal, je na to veľa dôvodov a nechcem opúšťať kamarátov len z toho dôvodu, že chcem si zaraidovat.

Za vzniknuté chyby, ktoré som si nevšimol počas písania sa ospravedlnujem.

Galora
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Holy priest/nepřijat Empty Holy priest

Příspěvek  Galora Mon Dec 13, 2010 7:55 pm

Tak som tu napisal prihlasku za priesta ako bolo zmienovane Smile

Galora
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Holy priest/nepřijat Empty Re: Holy priest/nepřijat

Příspěvek  Mufinqua Mon Dec 13, 2010 8:00 pm

Very Happy co se zmenilo od minule prihlasky? Very Happy napsal si to jinak, ale pointa, ktera vsem vadi, je tu porad... kdyz tu chces priesta, tak tu dej priesta... kdyz si vsimnes, tak na te miule prihlasce vsem vadilo, ze tu chces dat warra misto priesta... svoji logiku to ma Wink ...a postava chranena pred kradezi muze byt kazdy lvl 1 na acc, od ktereho mas mail...
Mufinqua
Mufinqua

Poèet pøíspìvkù : 574
Reputation : 47
Join date : 19. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Holy priest/nepřijat Empty Holy priest

Příspěvek  Galora Mon Dec 13, 2010 8:03 pm

Kady mame svoje zasady a ja koly niekomu ich nebudem menit Smile fungovalo to aj doteraz tak to musi fungovat aj dalej.

Galora
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Holy priest/nepřijat Empty Re: Holy priest/nepřijat

Příspěvek  Cody Mon Dec 13, 2010 8:08 pm

fungovalo do tedka funguje dal je pekna kravina:D btw ty chces neco od nas chces do guildy a podminky sme ti rekli:D vazne nechapu jako pros chces chodit raidy za priesta ale do guildy ho nechces:D to me vazne unika...
Cody
Cody
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 875
Reputation : 53
Join date : 15. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Holy priest/nepřijat Empty Re: Holy priest/nepřijat

Příspěvek  Anonymní Mon Dec 13, 2010 10:05 pm

Proti pokud chce hrat za postavukterou nebude mit v G tak at si ji eqipne jinde waru mame dost

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Holy priest/nepřijat Empty Re: Holy priest/nepřijat

Příspěvek  Tomus Tue Dec 14, 2010 2:21 am

Ty jo... neni to sice koser ale priest sa hodi. Nemam teraz prehlad o pocte potencialne aktivnych ludi ktory budu hrat po zavedeni wotlku ale aby nas potom nebolo malo...
Tomus
Tomus

Poèet pøíspìvkù : 607
Reputation : 51
Join date : 27. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Holy priest/nepřijat Empty Re: Holy priest/nepřijat

Příspěvek  Gaedr Wed Dec 15, 2010 12:47 am

z minulého topicu převládali pro,ale ja stále nevím co si o tom mám myslet...počkam ještě na nějaké vyjádření(max ve středu nebo čtvrtek to rozseknu)
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Holy priest/nepřijat Empty Re: Holy priest/nepřijat

Příspěvek  Gaedr Fri Dec 17, 2010 11:54 am

nepřijat,o priesta zájem máme,ale když si ho k nám nehodláš dát...tak asi nic...
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Holy priest/nepřijat Empty Re: Holy priest/nepřijat

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru