Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přihláška - LLygrom the paladin/nepřijat

2 posters

Goto down

Přihláška - LLygrom the paladin/nepřijat Empty Přihláška - LLygrom the paladin/nepřijat

Příspěvek  Llgrom Sat Jun 18, 2011 3:28 pm

1. Nick užívaný ve hře (se kterým se k nám hlásíte):
Llygrom
2. Class, /lvl/, talenty, řemesla, jejich úroveň a zdůvodnění proč právě tato:
Paladin, lvl 70, Holy,Prot, Retri herb + alch (full) - mad alchemist potka, kytka na absorb; cook 372 - pochoutky vseho druhu, FA full Fishing 300
3. Přibližná úroveň vašeho equipu ( např.: T4 ), jaké prequesty máte hotové/rozpracované:
nasazene veci na heroic runy;
na holy 2x T4, mace za badge, S3 gate, doplnky z hyjalu, ZA a KZ - BH 1950, 21% crit,
na retri zbran z Archimonda, trinket MGT, S2 gate, S3 ruce, mam tam vsak bohuzel i modracky:( muzu ve hre ukazat
preQ po Hyjal (vcetne) - na BT jsem u Alara, zatím jsem nebyl vpuštěn do raidu abych si ho udělal - viz dále čl.6
4. Důvod, proč se hlásíte právě do naší guildy, koho zde znáte:
Po pořízení ntb jsem získal relativní dostatek času, chci se účastnit raidů. bavit se s rozumnými lidmi a užívat si WoW; neznám tady nikoho.
5. Jaký přínos pro naší guildu spatřujete ve svém příchodu k nám?
Nový aktivní hráč se smyslem pro humor i pro odpovědnost, relativně zkušený, znám svou postavu.
6. Ve kterých guildách jste byl/a a proč jste odešel/a:
Byl jsem v HTF, nespokojenost z důvodu nepochoipení jejich zvláštního smyslu pro humor, neochoty měnit složení raidů (důvod mého low equipu) a celkového nepochopení vize guildy. Dále absenece autority, která by kontrolovala dodržování pravidel a další, už nepodstatné detaily, které nechci vypisovat(osobní spory).
7. Jaké jsou vaše zkušenosti s wowkem ( jak dlouho hrajete a za jaké postavy)
Hraju cca 2 roky, vyexpil jsem paladina (tady a na Wotlku), locka na 50(následně zakoupen můj nový alt -> konec), dále hunter Wotlk 50, shaman a dalsich par postav kolem 30 urovne - to vse před objevenim insomnie na Drahyho serveru
8. Uveďte vaše alty a umístění v guildách
Koppyino (warlock lvl 70, T5plus) - guilda HTF
9. Zda-li používáte ventrilo jen k poslouchání či aktivně s mikrofonem ( Ventrilo a některé addony jsou podmínkou přijetí do naší guildy )
Ventrilo mám aktivně komunikuji/spíš poslouchám, omen a addony na healovaní samozřejmě mám. Nemám problém s pořízením nových addonů, jsem clovek otevrený novým možnostem.
10. Váš přibližný věk, něco málo o sobě
Jsem student (sš)/pracující, 18 let, na wowko se dostanu většinou celé odpoledne, pokud nepracuji + v případě absence zavolám/pošlu SMS/seženu náhradu - pár kamarádů hrálo, mají zkušenosti, ale nemají čas -> když je poprosím o záskok, je velká pravděpodobnost, že půjdou;
dále obětavost a snaha poznat WoW i bez kreténů, kteří jen náhodně klikají (asi), které občas potkávám

Děkuji alespoň za přečtení, Víko(real přezdívka Smile)

Llgrom
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přihláška - LLygrom the paladin/nepřijat Empty Re: Přihláška - LLygrom the paladin/nepřijat

Příspěvek  Aristin Sat Jun 18, 2011 3:57 pm

Bohužel, jsem proti. Sad Vypadáš jako fajn člověk, ale holy paladinů máme dost a pečlivě vybírám, kteří se nám ještě můžou hodit a kteří ne. Eq máš více než nedostačující (což by zase nebyl takovej problém), ale preq bys tu dělal asi dost dlouho, TK chodíme jen vyjímečně. Navíc už teď řeším další 2 holy paladiny, kteří se k nám chtějí přihlásit. Snad najdeš svoje místo jinde...
Aristin
Aristin

Taurus Pig
Poèet pøíspìvkù : 577
Reputation : 8
Join date : 02. 09. 09
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - LLygrom the paladin/nepřijat Empty Re: Přihláška - LLygrom the paladin/nepřijat

Příspěvek  garry48 Sun Jun 19, 2011 4:04 am

Llgrom napsal:
dále obětavost a snaha poznat WoW i bez kreténů, kteří jen náhodně klikají (asi), které občas potkávám

Tady tě zklamu, kreténismus je moje doména a zásadně klikám na všechno co vidím. Nicméně i když se jevíš jako fajn persóna tak si raději najdi guildu kde všichni žijou pro raidy tvé urovně. U nás už by si byl akorát břímě a do instancí které potřebuješ si stejně budeš shánět lidi horko těžko.
garry48
garry48

Aries Rat
Poèet pøíspìvkù : 92
Reputation : 12
Join date : 20. 06. 10
Age : 40
Location : Chomutov

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - LLygrom the paladin/nepřijat Empty warlock

Příspěvek  LLygrom Sun Jun 19, 2011 5:16 pm

A za locka byste mě taky nechtěli? PvP eq S3 kdyz je treba stamka, jinak (hlavne!) toto:
do preQ chybi Winterchilka, u nás s ním chodím SWP, když můžu.. díky

LLygrom
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přihláška - LLygrom the paladin/nepřijat Empty Re: Přihláška - LLygrom the paladin/nepřijat

Příspěvek  Aristin Sun Jun 19, 2011 5:27 pm

Pokud bys sem chtěl za locka, tak pro něj napiš další přihlášku, prosím. Klidně tam zkopíruj většinu téhle ^^
Aristin
Aristin

Taurus Pig
Poèet pøíspìvkù : 577
Reputation : 8
Join date : 02. 09. 09
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - LLygrom the paladin/nepřijat Empty Re: Přihláška - LLygrom the paladin/nepřijat

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru