Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přihláška - Holy Paladin / Nepřijat

+12
Prima
Slunicko
juigin
Hubicak
Sigarni
Gaedr
Meluzina
Cody
qapa
Guma
Menethil
Epi
16 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Přihláška - Holy Paladin / Nepřijat Empty Přihláška - Holy Paladin / Nepřijat

Příspěvek  Lares Mon Mar 19, 2012 9:31 pm

1) Lares
2) Dwarf Holy Paladin lvl 70 (Profese: Mining(375) + Engineering(358))
3) Eq: Full Epick 4/5 T5, Full preQ + klíče (Arca, KZ, SHH, SL apod. Very Happy)
4) Chtěl bych začít chodit T6 Raidy a SWP např. do BT sem se ještě ani nepodíval Sad
5) Kvalitních healeru není níkdy dost Wink
6) Hlásil sem se do H3F ale nevzali me protože uz maj prý hodně Holy Paladinů Question
7) Hraju už asi 2 roky za Huntera Mage Paladina Warriora Priesta a Druida
8 ) Jsem s cerstve doexpenym warrirorem v gilde SOLVE ET COAGULA abych mohl chodit T4 a progressovat s nimi SSC ale slysel sem ze odešlo vedení do jiný gildy takze to nevypada moc dobře...
9) Mumble a jine Addony mám a používám je Wink
10) Je mi 16 let studuju na střední škole obor Informační technologie a programování a mezi moje koníčky patří Basketball a samozřejmě WoWko! Very Happy

Lares
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Holy Paladin / Nepřijat Empty Re: Přihláška - Holy Paladin / Nepřijat

Příspěvek  Epi Mon Mar 19, 2012 10:31 pm

no eq slabší, ale holly palach je určitě potřeba, takže jsem pro, eq si dobereš, když se budeš snažit a budeš chodit..
Epi
Epi
Class Leader
Class Leader

Leo Horse
Poèet pøíspìvkù : 190
Reputation : 9
Join date : 06. 02. 11
Age : 33
Location : Kousek od Litomyšle :)

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Holy Paladin / Nepřijat Empty Re: Přihláška - Holy Paladin / Nepřijat

Příspěvek  Menethil Mon Mar 19, 2012 10:35 pm

Holy paladin I love you bounce I love you bounce
Menethil
Menethil

Leo Goat
Poèet pøíspìvkù : 184
Reputation : 12
Join date : 31. 01. 11
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Holy Paladin / Nepřijat Empty Re: Přihláška - Holy Paladin / Nepřijat

Příspěvek  Guma Mon Mar 19, 2012 10:41 pm

4) Chtěl bych začít chodit T6 Raidy a SWP např. do BT sem se ještě ani nepodíval
6) Hlásil sem se do H3F ale nevzali me protože uz maj prý hodně Holy Paladinů

Tohle není nejchytřejší si napsat do přihlášky Very Happy.Máme zatím jen jednoho aktivního HPaldu ,takže mé rozhodnutí bude - PRO

(Ale vím ,že nemám právo rozhodovat tyhle věci Twisted Evil )

PS:Taktiky doufám znáš

Guma

Poèet pøíspìvkù : 21
Reputation : 2
Join date : 02. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Holy Paladin / Nepřijat Empty Re: Přihláška - Holy Paladin / Nepřijat

Příspěvek  qapa Mon Mar 19, 2012 11:14 pm

Řeknu to takhle, holy paladin je potřeba! Přihláška velmi stručná. Přesto jsem pro, ale má to háček. Musíš ukázat co v tobě je.. Musíš znát taktiky. NeAFKovat na raidech. A chodit na raidy připraven. Máš u mě 14dní zkušebku, pokud neprojdeš budeme se muset s tebou rozloučit. afro

qapa

Poèet pøíspìvkù : 135
Reputation : 17
Join date : 26. 04. 11
Location : Letohrad

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Holy Paladin / Nepřijat Empty Re: Přihláška - Holy Paladin / Nepřijat

Příspěvek  Cody Mon Mar 19, 2012 11:22 pm

No holy paladin by se nam hodil. Ale neverim ze bys byl nakej prinos. Rikas ze si ani nebyl BT a hlasis se do guildy kde je priorita SWP. Neverim ze mas skill na healovani tak tezky instance jakou SWP je. Dalsi kotva kterou je nutno vlacet. PROTI
Cody
Cody
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 875
Reputation : 53
Join date : 15. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Holy Paladin / Nepřijat Empty Re: Přihláška - Holy Paladin / Nepřijat

Příspěvek  Meluzina Mon Mar 19, 2012 11:25 pm

IMBAKRUTOPRÍSNA ZKUŠOBKA, ale ak to zvládneš, ukážeš skill a získaš si naše srdiečko a Katangov pipík tak si náš - PRO
Meluzina
Meluzina

Poèet pøíspìvkù : 243
Reputation : 14
Join date : 03. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Holy Paladin / Nepřijat Empty Re: Přihláška - Holy Paladin / Nepřijat

Příspěvek  Gaedr Mon Mar 19, 2012 11:40 pm

můj názor se shoduje s codyho,nevěřím že když si ještě nebyl ani v bt že bys nám byl platným hráčem v raidech,chodí se už hlavně swp a tam už si nemůžem dovolit brát někoho kdo na to nemá,zvlaště u healeru to platí dvojnásobně
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Holy Paladin / Nepřijat Empty Re: Přihláška - Holy Paladin / Nepřijat

Příspěvek  Sigarni Tue Mar 20, 2012 12:45 am

Hmmm holly paladinové Menethil -dost aktivní a umí
Anadelka - aktivní potřebuje chodit raidy aby dosáhla lepších výsledků
Dessmond - však on zase někdy přijde

Další netřeba priorita je swp a na to nemáme plošné heal! restodruidů 4 a v raidu můžou bejt na swp max 2 ideálka většinou sedí dva na lavce je to smutné ale je to tak, holy paladinů tam třeba 1. Co nemáme resto shamans je jen 1 primča a to se vždy modlíte aby přišla co máme dál 4prísty to je fajn ale když 2nedojdou ejhle swp se nejde není heal. Takže opravdu chcete dalšího holy palu co bude sedět na lavce navíc nemá projité ani BT co bude dělat v swp?Takže radši at anadelka chodí víc do raidů eq má a určite jí to pujde líp pokud se jí budete věnovat.

Nic osobního chlape ale tohle jsou fakta.
Sigarni
Sigarni

Poèet pøíspìvkù : 572
Reputation : 59
Join date : 27. 06. 10
Location : BRNO

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Holy Paladin / Nepřijat Empty Re: Přihláška - Holy Paladin / Nepřijat

Příspěvek  Hubicak Tue Mar 20, 2012 4:06 am

Len súhlasím so sigiho komentom. Nie darmo musím niekedy retalentovať zo spirita do coh lebo nieje plošný heal, nie single target ( desmond je plošný single ale to je jedno Very Happy ).
Takže radšej doeqipovať to čo máme už v guilde a zbytočne nenaberať niekoho kto tu bude iba vysedávať a dúfať že sa dostane do raidu.
Ak by si mal rshamana, tak názor rýchlo zmením.
Hubicak
Hubicak

Pisces Goat
Poèet pøíspìvkù : 124
Reputation : 7
Join date : 05. 07. 11
Age : 33
Location : Humenné

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Holy Paladin / Nepřijat Empty Re: Přihláška - Holy Paladin / Nepřijat

Příspěvek  juigin Tue Mar 20, 2012 9:06 am

Nesplňuješ podmínky pro přijetí - proti
juigin
juigin

Scorpio Buffalo
Poèet pøíspìvkù : 173
Reputation : 19
Join date : 06. 01. 11
Age : 38
Location : Prahaaaa

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Holy Paladin / Nepřijat Empty Re: Přihláška - Holy Paladin / Nepřijat

Příspěvek  Slunicko Tue Mar 20, 2012 11:08 am

Za me je to jasne PROTI, promin, ale 5/8 T6 paladin je podle me pro nas jeste malo, potrebujem nadupane palachy s aspon nejakym swp eq... ty s tvym eq budes v swp jak kapat na manu, tak budes omezeny hastem, ktery taktez urcite nemas :-(

Slunicko

Poèet pøíspìvkù : 114
Reputation : 11
Join date : 28. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Holy Paladin / Nepřijat Empty Re: Přihláška - Holy Paladin / Nepřijat

Příspěvek  Prima Tue Mar 20, 2012 11:23 am

přikláním se k CL - PRO na zkušební dobu
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Holy Paladin / Nepřijat Empty Re: Přihláška - Holy Paladin / Nepřijat

Příspěvek  Saige Tue Mar 20, 2012 12:54 pm

Promin ale PROTI... stejne bys vetsinu raidu prosedel na lavce, to bys to wowko nemusel hrat vubec...

Saige

Poèet pøíspìvkù : 251
Reputation : 29
Join date : 13. 08. 10
Location : checked

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Holy Paladin / Nepřijat Empty Re: Přihláška - Holy Paladin / Nepřijat

Příspěvek  Succube Tue Mar 20, 2012 1:23 pm

PROTI. Nebud blbej a progresni si BT...
Succube
Succube

Poèet pøíspìvkù : 579
Reputation : 71
Join date : 24. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Holy Paladin / Nepřijat Empty Re: Přihláška - Holy Paladin / Nepřijat

Příspěvek  Lares Wed Mar 21, 2012 6:56 pm

Nevim o zadny gilde ktera by progressovala BT snad krome DoA ale k tem nechci...

Lares
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Holy Paladin / Nepřijat Empty Re: Přihláška - Holy Paladin / Nepřijat

Příspěvek  Guma Wed Mar 21, 2012 7:32 pm

Samaritan Guild (Tuším ). Ale ,ještě není nic ztraceno ... albino

Guma

Poèet pøíspìvkù : 21
Reputation : 2
Join date : 02. 09. 11

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Holy Paladin / Nepřijat Empty Re: Přihláška - Holy Paladin / Nepřijat

Příspěvek  Goty Thu Mar 22, 2012 12:12 am

Koukám ty lidi se sem z MP nějak sbíhají Laughing

Goty

Poèet pøíspìvkù : 67
Reputation : 2
Join date : 13. 08. 11

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Holy Paladin / Nepřijat Empty Re: Přihláška - Holy Paladin / Nepřijat

Příspěvek  Hypno Thu Mar 22, 2012 12:15 am

Zdravím, nejprve se omlouvam, že píšu do fóra guildy, ke které nepatřím, ale Laresova zmínka o DoA mě dost vytočila.
Lares píše, že k nám nechce – no ještě aby chtěl, když jsem ho kickla za ignoraci a naprostou nepřizpůsobivost. Dam pár příkladů, čtyřikrát jsem mu na raidu napsala, ať rozhodí bomy, ignorace. Když jsem po něm chtěla Pallypower, což je u nás povinný addon pro paláty, tak si ho nebyl schopný stáhnout. Strhla jsem mu za to dkp v hodnotě jednoho bosse a začal na mě nadávat, že jsem mu strhla moc. O socketech se ani nebudu zmiňovat, to má napsané v našem blacklistu na fóru DoA.
Takže pokud ho berete, určitě si s ním užijete =)
(A jen tak pro tvojí informaci Laresi, tři ID po sobě jsme dali Illidana a posledně i Kalecgose. V tom na WoA sice nemáme, ale i tak jsme na to patřičně hrdí.)

To je ode mě vše, přeju pěkný den a dobrý loot =)

Hypnotica

Hypno
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Holy Paladin / Nepřijat Empty Re: Přihláška - Holy Paladin / Nepřijat

Příspěvek  qapa Thu Mar 22, 2012 12:23 am

Díky za Info. Uzavřen! Nepřijat

qapa

Poèet pøíspìvkù : 135
Reputation : 17
Join date : 26. 04. 11
Location : Letohrad

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Holy Paladin / Nepřijat Empty Re: Přihláška - Holy Paladin / Nepřijat

Příspěvek  sabotage Thu Mar 22, 2012 12:35 am

Hypno napsal:Zdravím, nejprve se omlouvam, že píšu do fóra guildy, ke které nepatřím, ale Laresova zmínka o DoA mě dost vytočila.
Lares píše, že k nám nechce – no ještě aby chtěl, když jsem ho kickla za ignoraci a naprostou nepřizpůsobivost. Dam pár příkladů, čtyřikrát jsem mu na raidu napsala, ať rozhodí bomy, ignorace. Když jsem po něm chtěla Pallypower, což je u nás povinný addon pro paláty, tak si ho nebyl schopný stáhnout. Strhla jsem mu za to dkp v hodnotě jednoho bosse a začal na mě nadávat, že jsem mu strhla moc. O socketech se ani nebudu zmiňovat, to má napsané v našem blacklistu na fóru DoA.
Takže pokud ho berete, určitě si s ním užijete =)
(A jen tak pro tvojí informaci Laresi, tři ID po sobě jsme dali Illidana a posledně i Kalecgose. V tom na WoA sice nemáme, ale i tak jsme na to patřičně hrdí.)

To je ode mě vše, přeju pěkný den a dobrý loot =)

Hypnotica
Sry za OT:
Pally power je pro lamy!!! Zeptejte se Dessmonda jak se ma buffovat Wink
sabotage
sabotage

Leo Goat
Poèet pøíspìvkù : 334
Reputation : 35
Join date : 31. 01. 11
Age : 32
Location : Blansko

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Holy Paladin / Nepřijat Empty Re: Přihláška - Holy Paladin / Nepřijat

Příspěvek  Hypno Thu Mar 22, 2012 1:10 am

My používáme PP hlavně kvůli tomu, aby každý palát viděl, co buffují ostatní. Většinou se za jeden raid vystřídá několik paladinů a předchází se tím dohadování na mumblu. Jestli má Dessmond lepší metodu, jak tohle řešit, tak si to ráda poslechnu Wink Pokud možno ve hře, tohle je naposledy co spamuju tuhle přihlášku Very Happy

Hypno
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Holy Paladin / Nepřijat Empty Re: Přihláška - Holy Paladin / Nepřijat

Příspěvek  Cody Thu Mar 22, 2012 1:28 am

Klido sem pis nikomu to nevadi. Jinak metoda:D Jeden rekne jak to bude a tak to je:D
Cody
Cody
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 875
Reputation : 53
Join date : 15. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Holy Paladin / Nepřijat Empty pp

Příspěvek  Menethil Thu Mar 22, 2012 10:03 am

jen tak mimochodem PP hodně zpřehlednuje a urychluje bufování Smile jasne jde to i bez nej ale s PP to je o mnoho přehlednější a rychlejsi Smile
Menethil
Menethil

Leo Goat
Poèet pøíspìvkù : 184
Reputation : 12
Join date : 31. 01. 11
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Holy Paladin / Nepřijat Empty Re: Přihláška - Holy Paladin / Nepřijat

Příspěvek  Succube Thu Mar 22, 2012 12:06 pm

PP je lame Very Happy vzdyt to projedes a mas nabufovane za minutu normalne. V xpearlu pak jen uvidis kdo danej buff ma a kdo ne a je vystarano. Zbytecny plytvani pameti Smile
Succube
Succube

Poèet pøíspìvkù : 579
Reputation : 71
Join date : 24. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Holy Paladin / Nepřijat Empty Re: Přihláška - Holy Paladin / Nepřijat

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru