Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hunter - Banished 70 lvl / zkusebni doba

+2
Cody
Epi
6 posters

Goto down

Hunter - Banished 70 lvl / zkusebni doba Empty Hunter - Banished 70 lvl / zkusebni doba

Příspěvek  Kuba Thu Jun 02, 2011 9:26 pm

Jeste nez to zacnete cist.. Omlouvam se predem, bude to dlouhe :-D Ja to vim, mel jsem rad slohy.
lol!

1) nick užívany ve hře
Banished

2) class, /lvl/, talenty, řemesla, jejich úroveň a zdůvodnění proč právě tato
Jsem hunter, me talenty jsou survival a to prevazne kvuli velkemu supportu raidu v DMG (Expose Wakness). Jinak se soustredim prevazne na crit / haste a nesocketuji moc hit, mam ho capnuty, pokud zapocitate "heroic presence".
Jsem vyuceny herbalista a delam prekrasne predmety, roby, gatata a rukavice z kuze a brneni :-)
Herbal delam hlavne pro penize a k tomu suroviny na elixiry, takze se to vyplati. No a druha profese je preci jasna, bych preci nemohl mit chest :-) Jak bych bez ni mohl zapasit s tolika potvorami? :-/

3) přibližná úroveň vašeho equipu ( např.: T4 ), jaké prequesty máte hotové/rozpracované
Mam hotove vsechny preQ az do BT a ten mam dodelany i s porazenym Illidanem ktery padl a narikal, my jsme s evsak neslitovali a nemilosrdne ho vylootovali! :-D Mám exalted s reputaci z BT, bohuzel nemam trinket, naposledy jsem v BT nemel penize a od te doby jsem se tam nedostal.

4) důvod, proč se hlásíte právě do naší guildy, koho zde znáte
Proc se k vam hlasim... Chtel bych pokorit bosse v SWP, zazit poradne vzruseni, konecne chodit se zkusenymi lidmi, od kterych bych s emohl i neco naucit.
Bohuzel u vas nikoho neznam, duvod vysvetlim pozdeji.

5) jaký přínos pro naší guildu spatřujete ve svém příchodu k nám?
Tak urcite veliky support pro melee dmgery jelikoz uz mam celkem vypilovanou agilitu, potom taky pohodovyho typka kterej se nikdy moc nehada a je celkem ucenlivej novym taktikam atd :-)

6) ve kterých guildách jste byl/a a proč jste odešel/a
Takze, ted bych vam mel objasnit proc neznam nikoho z vasi guildy. Zde na serveru hraji asi mesic, mel jsem zde warlocka, ktereho jsem koupil od kamarada za symbolickou cenu a toho jsem pozdeji vymenil za zde zmineneho huntera :-) Tudiz jsem neprosel moc guild, byl jsem v Mystiq Paradise a v Amanare, prave ted jsem v "DoA", kde byl byvaly majitel postavy. Bohuzel teprve ted zacnaji progressovat Hyjal a ja bych uz rad postoupil na uroven BT / SWP + bezproblemovy Hyjal.

7) jaké jsou vaše zkušenosti s wowkem ( jak dlouho hrajete a za jaké postavy )
S WoW jsem zacal pred tremi lety na serveru Equilibrium, ma prvni postava byla warlock a od ted doby jsem do nich zamilovany (tedy pouze do gnome warlocku :-D, humani nejsou moc dobre udelani, nelibi se mi jak behaji a UD jsou bohuzel u hordy ). S warlockem mam asi nejvic zkusenosti ze vsech class, potom jsem dlouhou dobu hral huntera jeste na Equilibriu, warriora a druida. Nikdy jsem nebyl na healery, vzdy jsem hral DPS (pripadne fekal tanka).
Pak jsem presel na Anathemu, kde jsem hral warlocka (gnome nick Banished, pokud me nekdo zna tak prosim o jasnou PROTEKCI :-D ).
Deffender BG - 4/5 S4, S4 weapon warlock

8 ) uveďte vaše alty a umístění v guildách
Mam tu pouze huntera, ale zacinam expit warlocka. Zatim neni v zadne guilde.

9) zda-li používáte mumble jen k poslouchání či aktivně s mikrofonem ( Mumble a některé addony jsou podmínkou přijetí do naší guildy )
Mumble, VNT, nic pro me neni problem. Pripadne addony stahnu :-)
Jsem ukecanej capek, mikrofon temer prilepeny k puse a rad kousnu jablka do mikrofonu Twisted Evil

10) váš přibližný věk, něco málo o sobě
Je mi cerstvych 18 let (ó ano, uz jsem muz king ), mezi me konicky patri WoW, snowboarding, jezdeni na jednokolce... Obcas zmizim treba na tyden a lezu po horach :-D
Mam pritelkyni, musim se ji venovat, takze bohuzel nemuzu byt na WoW kazdy vecer... Bohuzel. Jsem prilis sexualne vytezovan takze i kdybch se doplazil na PC tak tam usnu
lol!

Kuba
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hunter - Banished 70 lvl / zkusebni doba Empty Re: Hunter - Banished 70 lvl / zkusebni doba

Příspěvek  Kuba Thu Jun 02, 2011 9:29 pm

Jo na neco jsem zapomel...

"hunter - closed"
"Ještě jednou připomínám, že schválit vaši přihlášku můžeme, i když je na vaši classu/specku stav closed. Stačí jen dobré odůvodnění."

Me oduvodneni - Mam krasneho zeleneho raptora a bileho lva, to musite mit! Budete ozdoba serveru affraid

Kuba
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hunter - Banished 70 lvl / zkusebni doba Empty Re: Hunter - Banished 70 lvl / zkusebni doba

Příspěvek  Epi Thu Jun 02, 2011 11:56 pm

chvilí jsem si s ním psal a zdá se jako fajn kluk, nevím jak se rozhodne o přijetí, ale zdá se být super...
Epi
Epi
Class Leader
Class Leader

Leo Horse
Poèet pøíspìvkù : 190
Reputation : 9
Join date : 06. 02. 11
Age : 33
Location : Kousek od Litomyšle :)

Návrat nahoru Goto down

Hunter - Banished 70 lvl / zkusebni doba Empty Re: Hunter - Banished 70 lvl / zkusebni doba

Příspěvek  Cody Fri Jun 03, 2011 12:35 am

misto je takze davam ti PRO pohlidam si te a snad se ukazes jako platny dps:)
Cody
Cody
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 875
Reputation : 53
Join date : 15. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Hunter - Banished 70 lvl / zkusebni doba Empty Re: Hunter - Banished 70 lvl / zkusebni doba

Příspěvek  Prima Fri Jun 03, 2011 3:39 am

PRO - když už se nám všichni hunteři .. ehm .. "rozutekli" Rolling Eyes
vypadáš na slibného člověka ^^
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Hunter - Banished 70 lvl / zkusebni doba Empty Re: Hunter - Banished 70 lvl / zkusebni doba

Příspěvek  Tlamaus Fri Jun 03, 2011 4:25 am

Jás sem můžu napsat jako referenci to, že byl v mnoha mých SWP trashích. Vždy bezproblémový a slušný. Temhle člověk u mě má + Wink Jenom taková malá, nicneříkajíci a nicovlivňující poznámka Wink
Tlamaus
Tlamaus

Taurus Monkey
Poèet pøíspìvkù : 253
Reputation : 16
Join date : 09. 06. 10
Age : 32
Location : Prahaháá

Návrat nahoru Goto down

Hunter - Banished 70 lvl / zkusebni doba Empty Re: Hunter - Banished 70 lvl / zkusebni doba

Příspěvek  Haerfík Fri Jun 03, 2011 10:48 am

Mně se líbíš, vypadáš na rozumného člověka (konečně někdo kdo taky trochu řeší formulace vět a gramatiku Smile ). Nevím, jestli jsi u nás správně na "bezproblemovy Hyjal", protože ten podle mě úplně bezproblémový není nikdy a nikde. Ale dokud budeš na mumblu kecat, držet dobrou atmosféru a taky mlčet až tě o to raidleader poprosí, mělo by být všechno v pořádku.

Místo na tebe myslím máme, CL se s tebou také dozajista zvládne dohodnout Smile. Dávám si za povinnost zmínit, že u nás TOP loot nejde na nové hráče úplně hned, abys nebyl zklamaný (důvod tohoto oznámení není důležitý, ale pokud tě stále zajímá, rád ti ho sdělím až tě přijmeme, protože jsem si jist, že o tebe tahle super parta lidí zájem má! Smile )

Jo, to jakože PRO.
Haerfík
Haerfík

Poèet pøíspìvkù : 796
Reputation : 52
Join date : 26. 06. 10

http://www.broukej.cz/wow/

Návrat nahoru Goto down

Hunter - Banished 70 lvl / zkusebni doba Empty Re: Hunter - Banished 70 lvl / zkusebni doba

Příspěvek  Dagon Fri Jun 03, 2011 12:35 pm

Tak jo no. Smile Pro do test time.
Dagon
Dagon
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 297
Reputation : 20
Join date : 17. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Hunter - Banished 70 lvl / zkusebni doba Empty Re: Hunter - Banished 70 lvl / zkusebni doba

Příspěvek  Cody Fri Jun 03, 2011 12:41 pm

takze na zkusebni dobu
napis si o inv komukoliv z vedeni
Cody
Cody
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 875
Reputation : 53
Join date : 15. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Hunter - Banished 70 lvl / zkusebni doba Empty Re: Hunter - Banished 70 lvl / zkusebni doba

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru