Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Secondchance - Hunter/zkušební doba

4 posters

Goto down

Secondchance - Hunter/zkušební doba Empty Secondchance - Hunter/zkušební doba

Příspěvek  elgruzz Wed May 25, 2011 8:12 am

1) nick užívany ve hře
Secondchance
2) class, /lvl/, talenty, řemesla, jejich úroveň a zdůvodnění proč právě tato
Hunter, 70, BM 41/20/0 popřípadě surv, kdybych resocketnul, LW/skin 375 kvůli bubnům a top equipu z LW
3) přibližná úroveň vašeho equipu ( např.: T4 ), jaké prequesty máte hotové/rozpracované
T6, většina věcí z BT, něco málo ze SWP. Prequesty na všechno hotové.
4) důvod, proč se hlásíte právě do naší guildy, koho zde znáte
Na wotlku se teď nedá aktivně hrát, protože se tam nic neděje. Rád bych se zase podíval do raidů, ve kterých jsou potřeba lidi a ne opice. V GoE mě to nebaví. Tady znám Dagona a pokud k vám po převodu šel někdo z rafíků, tak se s ním budu znát určitě taky.
5) jaký přínos pro naší guildu spatřujete ve svém příchodu k nám?
Tak Second je skoro hotová postava, tím pádem dobrý dmger.
6) ve kterých guildách jste byl/a a proč jste odešel/a
Pokud nepočítám nějaké guildy, ve kterých jsem začínal, tak to jsou hlavně rafíci + krátké pobyty v Genesis a OH. Z rafíků jsem odešel kvůli převodu a z Genesis a OH jsem odešel kvůli rafíkům Smile
7) jaké jsou vaše zkušenosti s wowkem ( jak dlouho hrajete a za jaké postavy )
O prázdninách oslavím 4. rok od té doby, co jsem zapl wow. Od začátku hraji huntera + mám zkušenosti s priestem a shamanem. Tipuju, že bych zvládl ovládat i destro locka Smile
8 ) uveďte vaše alty a umístění v guildách
Žádní tu nejsou. Tohle je postava kamaráda, který šel hrát na offik, takže vlastně ani není úplně moje.
9) zda-li používáte mumble jen k poslouchání či aktivně s mikrofonem ( Mumble a některé addony jsou podmínkou přijetí do naší guildy )
Na mumblu jsem na každý raid. Poslouchám a pokud je potřeba, tak bez problému mluvím. Addony nejsou problém, řekněte jaké a budu je mít.
10) váš přibližný věk, něco málo o sobě
V červenci oslavím 18 let, studuji gymnázium v jihočeském velkoměstu jménem Strakonice (všichni znáte, netřeba představovat...dudáci, hnusný pivo atp.). Věnuju se samozřejmě wowku, pak filmům a muzice (pasivně). Pokud nejsem ve škole nebo mě někdo po dlouhé době nepřemluví na nějakou akci, tak mě není problém sehnat. Aktivní můžu být každý den kdykoliv od 16 do 23. Pokud něco potřebujete vědět, tak se ptejte Smile

elgruzz
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Secondchance - Hunter/zkušební doba Empty Re: Secondchance - Hunter/zkušební doba

Příspěvek  Haerfík Wed May 25, 2011 10:27 am

Mně se líbíš, ale pres CL hunteru nepujdu. Prozatimni pro.
Haerfík
Haerfík

Poèet pøíspìvkù : 796
Reputation : 52
Join date : 26. 06. 10

http://www.broukej.cz/wow/

Návrat nahoru Goto down

Secondchance - Hunter/zkušební doba Empty Re: Secondchance - Hunter/zkušební doba

Příspěvek  Dagon Wed May 25, 2011 1:33 pm

Čau emo. Very Happy
No dobře tak Pro, abys nepomlouval. Jo a pozor máme tady podobnýho pacienta přez huntery : CL Cody (main Kuzdul) jako ses ty. Deš s + po funuse. Mu´ru down, ještě "mystiq" Kil´jaden na poslední rařvání. edit: Musíme dřív než Goe!! Takže si to trošku prokaučoval. Ale neva, když se budeš chtít přidat a tolerovat tady ty faily, tak to bude supr. bounce
Dagon
Dagon
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 297
Reputation : 20
Join date : 17. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Secondchance - Hunter/zkušební doba Empty Re: Secondchance - Hunter/zkušební doba

Příspěvek  Cody Wed May 25, 2011 5:32 pm

pche
Tady ani nemuzu dat proti to proste nejde:)
PRO
Jen asi by se nejvic hodilo abys nahodil SV talentiky:) ohledne resocketu tak gemu mam 3 prdele a nwm co s nima aj naky ty sutriky ti udelam takze staci jen houknout:)
Cody
Cody
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 875
Reputation : 53
Join date : 15. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Secondchance - Hunter/zkušební doba Empty Re: Secondchance - Hunter/zkušební doba

Příspěvek  Gaedr Wed May 25, 2011 6:24 pm

nemám k těmhle wotlkářům moc důvěru...nikdy nevíme kdy se nam tu na to vykaknou...viz nagashi a mnozí další

ale pokud to s ním chcete skusit tak ok :-) třeba aktivitou překvapí ikdyž na wotlku otevřou další instance...
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Secondchance - Hunter/zkušební doba Empty Re: Secondchance - Hunter/zkušební doba

Příspěvek  elgruzz Wed May 25, 2011 6:50 pm

Cody: retalentnuto už mám, není to žádná extra sláva, ale na slušný support a dps to asi stačí. Gemy mi překvapivě chybí jen 3.
Gaedr: WotLK zatím vypadá tak, že mám ještě tak rok čas, než se něco začne dít.

elgruzz
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Secondchance - Hunter/zkušební doba Empty Re: Secondchance - Hunter/zkušební doba

Příspěvek  Gaedr Wed May 25, 2011 7:09 pm

nachám se překvapit a dám si na tebe bacha :-)

napiš si komukoliv z vedení o inv,budeš přijat na zkušební dobu
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Secondchance - Hunter/zkušební doba Empty Re: Secondchance - Hunter/zkušební doba

Příspěvek  Cody Wed May 25, 2011 7:11 pm

si snad dam bacha ja ne ty sasku:D
Cody
Cody
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 875
Reputation : 53
Join date : 15. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Secondchance - Hunter/zkušební doba Empty Re: Secondchance - Hunter/zkušební doba

Příspěvek  Gaedr Wed May 25, 2011 7:11 pm

ty bezkat zas chytnes nejakou naladu a neukazes se mesice ve hre Very Happy
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Secondchance - Hunter/zkušební doba Empty Re: Secondchance - Hunter/zkušební doba

Příspěvek  Cody Wed May 25, 2011 7:34 pm

jasny:D kdyz me kopli tak uz se nak nemam na co ucit:D maybe zkus najit job ale uz sem tu a zustanu tady:D
Cody
Cody
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 875
Reputation : 53
Join date : 15. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Secondchance - Hunter/zkušební doba Empty Re: Secondchance - Hunter/zkušební doba

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru