Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Banished - Survival Hunter/zkusebka

+2
Dagon
juigin
6 posters

Goto down

Banished - Survival Hunter/zkusebka Empty Banished - Survival Hunter/zkusebka

Příspěvek  Banished Fri Jul 01, 2011 11:34 am

Nick: Banished

Class: Hunter
Talenty: Survival - důvod: Můj equip není stavěn na Hit Rating, takže jsem nevolil klasické BM DPS, i když to v budoucnu plánuji. V raidu točím DPS cca 1900+/-.

Equip:

Proč právě k vám?:
Přecházím z Hordy k Alianci a optal jsem se, která guilda progressuje SWP. Pár guild mi bylo navrhnuto, ale rozhodl jsem se pro vás kvůli dlouhodobé tradici, slušnému kolektivu lidí a serióznímu jednání.

Přínos pro vás:
Jsem pohodový člověk, který se pohybuje ve WoW světě cca 5 let. Už od počátku MystiQ. Equipově je na tom postava dost dobře, takže v raidech také nebudu zaostávat. Můžete se na mě s čímkoliv obracet. A protože dělám korektora na Mystiq Times, můžete po mně chtít i nějaké věci s tímto spojené (stránky, nábor, přihlášky)

V kterých guildách jsem byl?
Tak... Tady nastane kámen úrazu. Né, že bych emigroval z jedné guildy do druhé, ale těch, převážně, 5 let jsem se věnoval PVP. Takže u Ali v guildě My Healer is Behind Me, u Hordy v Ira Dei a chvilku v PVP Kostecce.

Mé zkušenosti:
Celkově jsou mé zkušenosti velmi bohaté a troufám si říct, že není věc o které bych něco nevěděl. Ovšem, tohle neplatí o taktikách na bosse. V PVE jsem se nikdy moc nepohyboval a teď bych to chtěl změnit, proto přechod k Alianci a proto nákup PVE postavy. Každopádně jsem učenlivý a dělám to, co se po mně chce. Takže v tomhle směru jsem schopný prostě "držet hubu a krok" s ostatními. Každopádně mám také svůj názor, který se nebojím sdělit - způsobem diplomatickým. Nemívám s lidmi spory, jen s opravdovými tupci, co mě naštvou, když přijdu z práce, chápete.

Tak většinou jsem používal VNT nebo TS, ale samozřejmě Mumble není problém, na forku je návod na jeho používání, přečtu, zprovozním. Mikrofon samozřejmě mám.

Věk a něco o mně:
Je mi 19 let, pocházím ze Žatce (Ústecký kraj, ČR). Ve volném času se profesionálně věnuji nohejbalu a WoWku. Chodím do práce - na ranní, domů se vracím okolo 16. hodiny, kolem páté mívám treninky a k dispozici bych byl cca od 20. hodiny. Samozřejmě můžu pár treninků vynechat kvůli potřebě guildy.

S pozdravem
Scynt

Banished
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Banished - Survival Hunter/zkusebka Empty Equip

Příspěvek  Banished Fri Jul 01, 2011 1:50 pm

Nevím, proč se neukázaly armory, tak to zkusím znovu teď.


Banished
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Banished - Survival Hunter/zkusebka Empty Re: Banished - Survival Hunter/zkusebka

Příspěvek  juigin Fri Jul 01, 2011 1:58 pm

Ti helpnu ARMORY
juigin
juigin

Scorpio Buffalo
Poèet pøíspìvkù : 173
Reputation : 19
Join date : 06. 01. 11
Age : 38
Location : Prahaaaa

Návrat nahoru Goto down

Banished - Survival Hunter/zkusebka Empty Re: Banished - Survival Hunter/zkusebka

Příspěvek  Dagon Fri Jul 01, 2011 5:34 pm

Ja nevim jak sme na tom s účastí hunterů, nechám zbaběle na Cl hunterů. Jo a hele, Pve je na tomhle serveru 10x víc náročnější než nějaký pvp. Nejde o obtížnosti instancí kerý sou stupidně lehký i pro bezruký a beznohý ,ale o .... no to poznáš silent
Dagon
Dagon
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 297
Reputation : 20
Join date : 17. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Banished - Survival Hunter/zkusebka Empty Re: Banished - Survival Hunter/zkusebka

Příspěvek  Haerfík Fri Jul 01, 2011 11:48 pm

Neříká mi něco Scynt?
Haerfík
Haerfík

Poèet pøíspìvkù : 796
Reputation : 52
Join date : 26. 06. 10

http://www.broukej.cz/wow/

Návrat nahoru Goto down

Banished - Survival Hunter/zkusebka Empty Re: Banished - Survival Hunter/zkusebka

Příspěvek  Prima Sat Jul 02, 2011 12:17 am

Já bych byla i PRO, nicméně nevím přesně, jak je to v současné době s hunterama - jestli CL hunterů usoudí, že je jich už dost, tak PROTI
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Banished - Survival Hunter/zkusebka Empty Re: Banished - Survival Hunter/zkusebka

Příspěvek  Cody Sat Jul 02, 2011 1:41 am

hm no jednoho este snesem takze PRO na zkusebku
btw chci videt tech 1900 O.o
Cody
Cody
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 875
Reputation : 53
Join date : 15. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Banished - Survival Hunter/zkusebka Empty Re: Banished - Survival Hunter/zkusebka

Příspěvek  Gaedr Sat Jul 02, 2011 2:00 am

co se scyntem? ten u nas v guilde uz byl...a banished taky...nvm menena postava takova ta kolovaci co vydrzi u majitele tejden a pak ho prestane bavit...nejak nemam k tobe duveru
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Banished - Survival Hunter/zkusebka Empty Re: Banished - Survival Hunter/zkusebka

Příspěvek  Haerfík Sat Jul 02, 2011 2:14 am

Pokud byl Scynt u náa - je to ten člověk? Není?
Haerfík
Haerfík

Poèet pøíspìvkù : 796
Reputation : 52
Join date : 26. 06. 10

http://www.broukej.cz/wow/

Návrat nahoru Goto down

Banished - Survival Hunter/zkusebka Empty Re: Banished - Survival Hunter/zkusebka

Příspěvek  Banished Mon Jul 04, 2011 8:59 pm

O tom, že jsem byl u vás nevím, ale huntera jménem Scynt jsem opravdu měl, než mě o něj okradli.

Momentálně jsem ten pravý Scynt, který dělá pro Mystiq Times editora.

Důvěru si nezískám napsáním přihlášky, s tím počítám.

S pozdravem
Scynt

Banished
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Banished - Survival Hunter/zkusebka Empty Re: Banished - Survival Hunter/zkusebka

Příspěvek  Cody Mon Jul 04, 2011 9:47 pm

nikdo nic tak si napis o INV zkusim to ale musis se snazit
Cody
Cody
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 875
Reputation : 53
Join date : 15. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Banished - Survival Hunter/zkusebka Empty Re: Banished - Survival Hunter/zkusebka

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru