Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Shaman Chimi/přijat na zkušební dobu

5 posters

Goto down

Shaman Chimi/přijat na zkušební dobu Empty Shaman Chimi/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Chimi Thu Jun 02, 2011 8:49 pm

1) nick užívany ve hře:
Chimi
2) class, /lvl/, talenty, řemesla, jejich úroveň a zdůvodnění proč právě tato :
Shaman lvl 70
Min + BS full..tak bs jsem měl kvůli zbraní na cementa
3) přibližná úroveň vašeho equipu ( např.: T4 ), jaké prequesty máte hotové/rozpracované :
cement - 5x t6 ( ale nosím 4x t6 + gatě z Hyjalu )
resto - 6x t6 (také nosím jenom 5x t6 + gatě z Hyjalu xD )
4) důvod, proč se hlásíte právě do naší guildy, koho zde znáte :
u Aliance jedna z nejlepších guild , ale lidi znám jen od vidění
5) jaký přínos pro naší guildu spatřujete ve svém příchodu k nám? :
tak resto shamana jsem hrál hodně dlouho a i toho cementa , ale musím oprášit svoje zkušenosti a rád si nechám i poradit
6) ve kterých guildách jste byl/a a proč jste odešel/a :
GOTC a potom jsem si dal menší pauzu
7) jaké jsou vaše zkušenosti s wowkem ( jak dlouho hrajete a za jaké postavy ) :
tak wow hraji něco málo přes 3 roky , takže shamana bych měl trochu už ovládat , ale jak říkám vždy si nechám poradit
8 ) uveďte vaše alty a umístění v guildách :
alta zatím nemám žádného
9) zda-li používáte mumble jen k poslouchání či aktivně s mikrofonem ( Mumble a některé addony jsou podmínkou přijetí do naší guildy ) :
ano, mumble používám
addony - tak základ je x-perl nebo healbot , potom jsem tu měl DBS , omen + zbytek adonu musím dostahovat
10) váš přibližný věk, něco málo o sobě :
je mi 17 let , hraji fotbal,cyklistika,brusle a veškerý spor

Chimi
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Shaman Chimi/přijat na zkušební dobu Empty Re: Shaman Chimi/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Prima Fri Jun 03, 2011 3:30 am

pro
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Shaman Chimi/přijat na zkušební dobu Empty Re: Shaman Chimi/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Haerfík Fri Jun 03, 2011 10:40 am

Já budu asi za zlýho, ale chtěl bych asi slyšet trochu víc informací. Expil jsi tu postavu, nebo koupil? Co přesně čekáš od naší guildy? Jde ti o položení bosse/equip/dobrou partu/nosit pod jménem hezkej název guildy? Jseš spíš člověk tichej, nebo ukecanej? Jak se tváříš na progressy do noci? A tak no Smile
Haerfík
Haerfík

Poèet pøíspìvkù : 796
Reputation : 52
Join date : 26. 06. 10

http://www.broukej.cz/wow/

Návrat nahoru Goto down

Shaman Chimi/přijat na zkušební dobu Empty Re: Shaman Chimi/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Dagon Fri Jun 03, 2011 12:29 pm

Hm, eq na cementa máš supr (podle armory). My ale musíme vědět, jestli je to tvůj panáček pořád od začátku, nebo koupený ,vyměněný apod. Nemůžem si dovolit brát hráče jen na základě pěknýho gearu (zvlášť na tomhle serveru). Běhá tu vážně moooc panáčků s top eq kerý podávají v raidech výkony "zelenomodrých " sebevrahů.
Jinak nevím moc jak to máme se shamany, ale jestli náš CL je pro,tak se asi ještě vejdou. + je že můžes v top raidech respec na resto.
Dagon
Dagon
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 297
Reputation : 20
Join date : 17. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Shaman Chimi/přijat na zkušební dobu Empty Re: Shaman Chimi/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Chimi Fri Jun 03, 2011 2:22 pm

Bohužel tohle postavu jsem vyměnil s kámošem z guildy , ale dřív jsem měl podobného shamana a mačkat rotace ještě zvládám Very Happy

Chimi
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Shaman Chimi/přijat na zkušební dobu Empty Re: Shaman Chimi/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  sabotage Fri Jun 03, 2011 3:08 pm

Chimi napsal:Bohužel tohle postavu jsem vyměnil s kámošem z guildy , ale dřív jsem měl podobného shamana a mačkat rotace ještě zvládám Very Happy

Ještě abys to nezvládal, šak SS + ES (FS) mačkat na cd není zase takovej problém ne?

Jinak doporučoval bych ti retalent + následnou změnu pár gemů a hlavně enchantnout tu main handu Wink ovšem pouze v případě, že bys byl přijatej za enha, v případě resto nemůžu sloužit, tam by Ti určitě líp poradila Primka Smile
sabotage
sabotage

Leo Goat
Poèet pøíspìvkù : 334
Reputation : 35
Join date : 31. 01. 11
Age : 32
Location : Blansko

Návrat nahoru Goto down

Shaman Chimi/přijat na zkušební dobu Empty Re: Shaman Chimi/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Chimi Fri Jun 03, 2011 3:54 pm

nejsou surky zatim na ench , ale to je detail Very Happy a potrebuju zvednou hit tak na 160 aspon , protoze to misuje jako zmrd Very Happy Very Happy
jinak resto haste/regen ...mam nejak 318 haste ,ale chce to tak 340 pak uz nestiham GC na spell

Chimi
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Shaman Chimi/přijat na zkušební dobu Empty Re: Shaman Chimi/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Chimi Fri Jun 03, 2011 3:57 pm

a nebo ty talenty do resto na hit no

Chimi
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Shaman Chimi/přijat na zkušební dobu Empty Re: Shaman Chimi/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Prima Fri Jun 03, 2011 10:09 pm

aaa aby nedošlo k nějaké desinformaci: bavila jsem se s tím člověkem malinko ve hře a psala jsem mu, že na resto by ještě místo bylo, tak jsem předpokládala rovnou, že ten main spec, za který by byl tento hráč přijat, by byl resto. A kdyby bylo ooobr moc potřeba cementa do raidu, tak samozřejmě je možnost retalentu Smile
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Shaman Chimi/přijat na zkušební dobu Empty Re: Shaman Chimi/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Chimi Sat Jun 04, 2011 12:00 am

tak nejake goldy na retalent jeste mam Very Happy ale rad si zahraju toho resto shamana no

Chimi
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Shaman Chimi/přijat na zkušební dobu Empty Re: Shaman Chimi/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Dagon Sat Jun 04, 2011 3:05 pm

OK, tak sem to blbě pochopil. Dávám Pro na přijmutí in test. Main resto (u nás to znamená lútovat jen věci na resto po test time)a off enhacement. Máš štěstí, protože máme v guild nejlepčejší restoshamanku Primu a nejlepčejšího Ehacement Sabotage u Aliance. Smile
Dagon
Dagon
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 297
Reputation : 20
Join date : 17. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Shaman Chimi/přijat na zkušební dobu Empty Re: Shaman Chimi/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Gaedr Sun Jun 05, 2011 12:40 pm

uzavřu to tedy na zkušební dobu pro za resto shamana,případně se pak uvidí jak to bude s cementem
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Shaman Chimi/přijat na zkušební dobu Empty Re: Shaman Chimi/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru