Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Warrior-Smashed/přijat na zkušební dobu

+7
Katanga
juigin
Meluzina
sabotage
qapa
Slunicko
Cody
11 posters

Goto down

Warrior-Smashed/přijat na zkušební dobu Empty Warrior-Smashed/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Smažka Tue Apr 24, 2012 12:52 pm

Zdravím WoA! Nějak se rozepíšu protože jsem dlouho nehrál.
Nevím jestli si mě ještě pamatujete, ale působil jsem v Centurii za dob progresu a FK KJ.(Priest - Smashed, Shaman- Smashedz).Přestal jsem hrát kvůli nedostatku času, ale teď bych se chtěl vrátit, nikoli k hordě ale vyzkoušet komunikativní a rozvíjecící se Alianci.Zkušenosti mám od HCček až po KJ. ( jen si to trošku oklepat po tom "skoro" roku) Teď teda k té přihlášce.

1) nick užívany ve hře: Teď je to Hradak, ale bude rename.
2) class, /lvl/, talenty, řemesla, jejich úroveň a zdůvodnění proč právě tato:Warrior,70,Furry,ENG + BS (secondary mám FA, Cooking, Fishing , takže ideální na farmení)
3) přibližná úroveň vašeho equipu: Úroveň EQ je SWP /popřípadě dodám armory/
4) důvod, proč se hlásíte právě do naší guildy, koho zde znáteJak jsem říkal chci zkusit Alianci a vy se mi zdáte komunikativní, já se nemám problém seznámit Very Happy Neznám tu skoro nikoho jen pár starý hráčů ještě z dřívějška ale to jen od vidění.
5) jaký přínos pro naší guildu spatřujete ve svém příchodu k nám? Vám už asi nic nedám jelikož jste už vše dali, takže vám můžu nabídnout pouze to co vy už sami umíte Smile
6) ve kterých guildách jste byl/a a proč jste odešel/aFůůů kdybych to měl brát od začátku tak bych si to asi ani nepamatoval, ale od takové té lepší úrovně to byly tyto guildy: Made in HELL, Guardians of Eternity, Triumvirate, Centuria.
7) jaké jsou vaše zkušenosti s wowkem ( jak dlouho hrajete a za jaké postavy ) Vše na TBC pokořeno. Jak dlouho? To už ani nevím, ale zkušenosti asi tak se všema postavama krom huntera.
8 ) uveďte vaše alty a umístění v guildách V této době žádné nemám, ale určitě si nějaké zařídím.
9) zda-li používáte mumble jen k poslouchání či aktivně s mikrofonem ( Mumble a některé addony jsou podmínkou přijetí do naší guildy )Jsem hrozně moc ukecaný Very Happy
10) váš přibližný věk, něco málo o sobě Ták jmenuji se Lukáš, chodím na Stavební Průmyslovou školu.Sportovně hraji fotbal, dříve floorball. Více infa vám kdyžtak dodám Smile

Děkuji alespoň za přečtení přihlášky a přeji zbytek pěkného dne.

Smashed What a Face

Smažka
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Warrior-Smashed/přijat na zkušební dobu Empty Re: Warrior-Smashed/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Cody Tue Apr 24, 2012 1:03 pm

No EQ je tam peknej. Zkusenosti pokud este naky mas si muzem overit ve zkusebce. Jedinej problem je, ze meleecek je docela dost. Ale v tomhle pripade bych klidne i byl PRO. Jen otazka za armse umis/neumis pripadne byl by si schopen za to chodit? Samo pokud te to nebavi nema to cenu a zustal by si furry.
Cody
Cody
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 875
Reputation : 53
Join date : 15. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Warrior-Smashed/přijat na zkušební dobu Empty Re: Warrior-Smashed/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Smažka Tue Apr 24, 2012 1:23 pm

Zkušenosti ti nikdo neveme Wink Takže si je oklepu a půjde to . No heleď furry mě baví o 100 % víc než arms.

Smažka
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Warrior-Smashed/přijat na zkušební dobu Empty Re: Warrior-Smashed/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Slunicko Tue Apr 24, 2012 5:20 pm

No je pravda, ze na muru nekdy chybi tank, ale myslim si, ze tech meelek je fakt hodne:-X svuj hlas necham na CL warru sunny

Slunicko

Poèet pøíspìvkù : 114
Reputation : 11
Join date : 28. 03. 11

Návrat nahoru Goto down

Warrior-Smashed/přijat na zkušební dobu Empty Re: Warrior-Smashed/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  qapa Tue Apr 24, 2012 5:31 pm

Melek je tu opravdu mnoho, přesto veřím že jeden dobrý warr se tu uživí. PRO

qapa

Poèet pøíspìvkù : 135
Reputation : 17
Join date : 26. 04. 11
Location : Letohrad

Návrat nahoru Goto down

Warrior-Smashed/přijat na zkušební dobu Empty Re: Warrior-Smashed/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  sabotage Tue Apr 24, 2012 6:47 pm

Armse každej cement rád supportne Very Happy
sabotage
sabotage

Leo Goat
Poèet pøíspìvkù : 334
Reputation : 35
Join date : 31. 01. 11
Age : 32
Location : Blansko

Návrat nahoru Goto down

Warrior-Smashed/přijat na zkušební dobu Empty Re: Warrior-Smashed/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Meluzina Tue Apr 24, 2012 7:43 pm

PRO
Meluzina
Meluzina

Poèet pøíspìvkù : 243
Reputation : 14
Join date : 03. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Warrior-Smashed/přijat na zkušební dobu Empty Re: Warrior-Smashed/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  juigin Tue Apr 24, 2012 9:20 pm

Jsem PRO
juigin
juigin

Scorpio Buffalo
Poèet pøíspìvkù : 173
Reputation : 19
Join date : 06. 01. 11
Age : 38
Location : Prahaaaa

Návrat nahoru Goto down

Warrior-Smashed/přijat na zkušební dobu Empty Re: Warrior-Smashed/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Katanga Tue Apr 24, 2012 10:09 pm

odo mna ma male bezvyznamne PRE lebo ma neokradol o MM Very Happy
justin bieber powa Very Happy
Katanga
Katanga

Libra Horse
Poèet pøíspìvkù : 153
Reputation : 7
Join date : 05. 11. 11
Age : 33
Location : stormwind

Návrat nahoru Goto down

Warrior-Smashed/přijat na zkušební dobu Empty Re: Warrior-Smashed/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Smažka Tue Apr 24, 2012 10:38 pm

Katanga : Já tě zastřelím ! Very Happy Šak počkej Razz

Smažka
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Warrior-Smashed/přijat na zkušební dobu Empty Re: Warrior-Smashed/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Saige Tue Apr 24, 2012 10:46 pm

CL je pro tak ja jsu taky PRO na zkusebku... Razz

Saige

Poèet pøíspìvkù : 251
Reputation : 29
Join date : 13. 08. 10
Location : checked

Návrat nahoru Goto down

Warrior-Smashed/přijat na zkušební dobu Empty Re: Warrior-Smashed/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Cody Tue Apr 24, 2012 11:00 pm

Co dyt gajdu tu este nepsal saige:D
Cody
Cody
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 875
Reputation : 53
Join date : 15. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Warrior-Smashed/přijat na zkušební dobu Empty Re: Warrior-Smashed/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Spyware Tue Apr 24, 2012 11:10 pm

Gajda je invisible Very Happy
Spyware
Spyware

Aries Snake
Poèet pøíspìvkù : 334
Reputation : 73
Join date : 08. 09. 10
Age : 35
Location : Košice, Slovensko

Návrat nahoru Goto down

Warrior-Smashed/přijat na zkušební dobu Empty Re: Warrior-Smashed/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Saige Tue Apr 24, 2012 11:29 pm

Cody napsal:Co dyt gajdu tu este nepsal saige:D
hmmm Very Happy stourale Razz Very Happy

Saige

Poèet pøíspìvkù : 251
Reputation : 29
Join date : 13. 08. 10
Location : checked

Návrat nahoru Goto down

Warrior-Smashed/přijat na zkušební dobu Empty Re: Warrior-Smashed/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Smažka Tue Apr 24, 2012 11:42 pm

Tak zatím děkuji za všechny vyjádření na mou osobu. Smile

Smažka
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Warrior-Smashed/přijat na zkušební dobu Empty Re: Warrior-Smashed/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Crome Tue Apr 24, 2012 11:52 pm

sic je to konkurence ale dnes sem si s nim chvili chatoval a prisel mi v pohode
Guma vetsinou konci driv tak by se urcite jeden warr este vlezl
akorad nevim jak casto by jsi se dostaval do raidu jak pisou ostatni meelek je spousta
PRO
Crome
Crome

Aries Rooster
Poèet pøíspìvkù : 173
Reputation : 8
Join date : 05. 06. 11
Age : 31

Návrat nahoru Goto down

Warrior-Smashed/přijat na zkušební dobu Empty Re: Warrior-Smashed/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Gaedr Wed Apr 25, 2012 12:10 am

mno vsichni tu pisou pro,tak se asi jeste jeden war uzivi,ja ted moc nehraju,takze to s tebou muzem skusit jestli v raidech najdes uplatneni,jak se tu castokrat pise zkusebka to jisti, jen si rikam jak dlouho u nas vydrzis

přijat
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Warrior-Smashed/přijat na zkušební dobu Empty Re: Warrior-Smashed/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru