Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arms/Fury/Prot warrior/přijat na zkušební dobu

+6
Epi
Succube
Gaedr
TheAce
Prima
Sigarni
10 posters

Goto down

Arms/Fury/Prot warrior/přijat na zkušební dobu Empty Arms/Fury/Prot warrior/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Trex Fri Oct 14, 2011 4:45 pm

Přeji pěkny den Vám všem co jste právě využili klavesové zkratky Alt-tab a uračili jste se přečíst pár vět ode mne.
Mimo jiné se předem omlouvam za pravopisné chyby.


1) nick užívany ve hře
Trex,Trexbank Smile
2) class, /lvl/, talenty, řemesla, jejich úroveň a zdůvodnění proč právě tato
Warrior, tuším že je to level 70
Řemesla: Vždy sebou nosím nějáké to kladívko,sadu hřebíčků matek a prázdné lahvinky na pár koktejlů z alchemie Smile
Takže tedy Kovařina a Alchemie.
Talenty:Jak se to veme Smile běham pořad s něčím jiným a hádám že u stromečku ve Stromwindu mě najdete vždycky Smile tak mužete sami zkouknout, alternativa jsou pak armory.
3) přibližná úroveň vašeho equipu ( např.: T4 ), jaké prequesty máte hotové/rozpracované
T5 jsem nedávno smazal protože mám silny nedostatek místa jak v inventáři tak i v bance Sad jinak na sobě nejčastěji nosím nějáké harampádí od vendora z Hyjal Summit Smile a pak nějake drobnosti ze Sunwellu
Jinak prequesty snad hotové, ale mám dojem že mi pořád ten panďulák uprostřed Shattrathu dává quest na SHH Hc Smile
4) důvod, proč se hlásíte právě do naší guildy, koho zde znáte
Doufám že by pár lidi z vás rádo afkovalo se mnou u stromečku v SW Smile pakliže né rád s vámi pujdu zabit par hodin času do raidu
Připadně se podívát na velkého červeného
Jinak očekávám raidy bez zbytečných afků, aktivní progress KJ a raidy s příjemným kolektivem Smile a hlavně rázným vedením Vaší guildy.
5) jaký přínos pro naší guildu spatřujete ve svém příchodu k nám?
Jaky přinos ?Smile Snad jen to že jsem schopny hrat za všechny specky a z tech je mi opravdu jedno za co budu hrat Smile a na 2x retalent za jeden Sunwell jsem zvyklý Smile
6) ve kterých guildách jste byl/a a proč jste odešel/a
Tak asi nejvíce času sem proafkoval v guildach Happpy Three Friends,Heroes of Night a Guardians of Eternity...o duvodech odchodu snad možna víte a pakliže ne tak to klidně někomu sdělím do whispu Smile veřejně to opravdu řešit nechci když bych měl bejt upřímný.I tak to budou víceméně stejné duvody jak u Harpica.
7) jaké jsou vaše zkušenosti s wowkem ( jak dlouho hrajete a za jaké postavy )
No celkově wow hraju asi 4-5?Let nevím přesně je to spousta času a vesměs se pořád aktivně věnuju jedinné classe (warrior).Krom toho začaky jako nubík jsem měl na serveru Spojka.org Smile tam jsem si po pár měsících vypěstoval tauren warr tanka takže mé začatky byly u hordy.Na oném serveru jsem přestal hrát kvuli nasazení wotlku ( wotlk hrát nehodlám a ano zkusil sem jej).Dále sme se s naší bandou ze Spojky vydali na server Twinstar (kde jsem hral shamanku) do dob kdy tam ještě byl TBC.Založil jsem si tam s kamarádem guildu která úspěšně progressovala BT.Nadale po přechodu na wotlk jsem opět přestal hrát a charr jsem věnoval kamaradovi ktery se o něj staral.No a jako posledni server je tedy Mystiq.org, tady už troskotám něco málo přes Rok.
8 ) uveďte vaše alty a umístění v guildách
Trexbank - guilda Buck The Flizzard
9) zda-li používáte mumble jen k poslouchání či aktivně s mikrofonem ( Mumble a některé addony jsou podmínkou přijetí do naší guildy )
používám Smile
10) váš přibližný věk, něco málo o sobě
Jmenuju se David jsem z Brna a je mi už 21 let Smile, no jsem pro každou špatnost, rad pokecam na vnt / mumble jinak asi nolifer Smile

Trex
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Arms/Fury/Prot warrior/přijat na zkušební dobu Empty Re: Arms/Fury/Prot warrior/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Sigarni Fri Oct 14, 2011 5:31 pm

pro brňák další co bude platit jedno kolo Razz ztřískáme se
Sigarni
Sigarni

Poèet pøíspìvkù : 572
Reputation : 59
Join date : 27. 06. 10
Location : BRNO

Návrat nahoru Goto down

Arms/Fury/Prot warrior/přijat na zkušební dobu Empty Re: Arms/Fury/Prot warrior/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Prima Fri Oct 14, 2011 5:40 pm

pro
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Arms/Fury/Prot warrior/přijat na zkušební dobu Empty Re: Arms/Fury/Prot warrior/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  TheAce Fri Oct 14, 2011 5:43 pm

Wow, tak v tohle jsem nikdy nedoufal, že s ním budu někdy ve stejné guildě. Tohoto člověka bych velice rád viděl v našich řadách. "Trumberu" už trochu znám Very Happy Takže pro, ikdyž vím, že můj hlas nemá žádnou váhu. Smile

TheAce

Gemini Goat
Poèet pøíspìvkù : 174
Reputation : 20
Join date : 27. 05. 11
Age : 32
Location : Kladno

Návrat nahoru Goto down

Arms/Fury/Prot warrior/přijat na zkušební dobu Empty Re: Arms/Fury/Prot warrior/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Gaedr Fri Oct 14, 2011 5:58 pm

moje pro bude mit jednu podminku,tj prestanes s tema child vylevama na ww,jinak te u nas nechci
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Arms/Fury/Prot warrior/přijat na zkušební dobu Empty Re: Arms/Fury/Prot warrior/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Succube Fri Oct 14, 2011 6:54 pm

PRO Smile
Succube
Succube

Poèet pøíspìvkù : 579
Reputation : 71
Join date : 24. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Arms/Fury/Prot warrior/přijat na zkušební dobu Empty Re: Arms/Fury/Prot warrior/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Epi Fri Oct 14, 2011 7:07 pm

Trexe trošku znám, jako člověk super, za postavičku umí Smile, takže bych ho rád přivítal u nás Smile
Epi
Epi
Class Leader
Class Leader

Leo Horse
Poèet pøíspìvkù : 190
Reputation : 9
Join date : 06. 02. 11
Age : 33
Location : Kousek od Litomyšle :)

Návrat nahoru Goto down

Arms/Fury/Prot warrior/přijat na zkušební dobu Empty Re: Arms/Fury/Prot warrior/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Menethil Fri Oct 14, 2011 7:42 pm

Juuuu Trex 0.o Smile
Menethil
Menethil

Leo Goat
Poèet pøíspìvkù : 184
Reputation : 12
Join date : 31. 01. 11
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Arms/Fury/Prot warrior/přijat na zkušební dobu Empty Re: Arms/Fury/Prot warrior/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Dagon Sat Oct 15, 2011 1:47 am

Pomluvy mě nezajímaj nikdy a nikde. Je to zkreslený a zavádějící. Zajímá mě jenom zájem a to jestli se u tebe ty symptomy zájmu : ( makat s náma na Kjadenovi ) projeví, se brzo uvidí. Když se ukáže že chceš, ovládneš všecko okolo a dokonce začneš poslouchat i tyhle oproti tobě herně podstatně míň zkušený hráče. Sem na to moc zvědavej a těšim se, Pro. Very Happy
Dagon
Dagon
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 297
Reputation : 20
Join date : 17. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Arms/Fury/Prot warrior/přijat na zkušební dobu Empty Re: Arms/Fury/Prot warrior/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Gaedr Sat Oct 15, 2011 9:20 pm

slib o omezeni spamu s klofisem a dalsima na ww jsem obdrzel takze jsem zvedavej jestli se u nas uchytis,mas ode me pro a muzes si tim padem psat o inv
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Arms/Fury/Prot warrior/přijat na zkušební dobu Empty Re: Arms/Fury/Prot warrior/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Stevend Mon Oct 17, 2011 6:16 pm

Stevend
Stevend
Admin
Admin

Libra Cat
Poèet pøíspìvkù : 131
Reputation : 16
Join date : 08. 06. 09
Age : 36
Location : Slovakia / Žilina

Návrat nahoru Goto down

Arms/Fury/Prot warrior/přijat na zkušební dobu Empty Re: Arms/Fury/Prot warrior/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Rujko Mon Oct 17, 2011 6:29 pm

Tohle nikdo nečekal! TREX MÁ CEMENTA!


Ale teď vážně... ten příspěvek na forku je psanej asi o týden později, tak třeba si to rozmyslel.. jinak by mě zaráželo, proč by si podával přihlášku, když končí? Ale jak říkáš Stevozabijaku, je to Question Question Question
Rujko
Rujko

Poèet pøíspìvkù : 79
Reputation : 12
Join date : 17. 07. 11

Návrat nahoru Goto down

Arms/Fury/Prot warrior/přijat na zkušební dobu Empty Re: Arms/Fury/Prot warrior/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Gaedr Tue Oct 18, 2011 12:09 am

neprodejne postavy :-) viz kykushyn saman,tohle se udalo tusim pri pobytu mimo guildu goe pri zajimavych udalostech o kterych bych se tu nerozepisoval,z obchodu myslim seslo proto se k nam trex prihlasil,tot vse k tomuto tematu
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Arms/Fury/Prot warrior/přijat na zkušební dobu Empty Re: Arms/Fury/Prot warrior/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru