Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Holy Paladin/přijat

+5
Haerfík
Mufinqua
Asmidir
Gaedr
Succube
9 posters

Goto down

Holy Paladin/přijat Empty Holy Paladin/přijat

Příspěvek  Tzerts Tue May 24, 2011 5:20 pm

1. Nick užívaný ve hře (se kterým se k nám hlásíte):
1) Tzerts

2. Class, /lvl/, talenty, řemesla, jejich úroveň a zdůvodnění proč právě tato:
2) Human Paladin , 70, holy vlastní produkce možnost inspectu , enchanting 375 jevelcrafting 260 , výhodné pro holy paladina enchanty

3. Přibližná úroveň vašeho equipu ( např.: T4 ), jaké prequesty máte hotové/rozpracované:
3) 2x T6 ( head , hands ) , 2x T5 ( shoulder , chest ) - ostatní skládaný lze inspectnout , prequesty: SSC , TK , Hyjal , rozpracovaný pre q na BT musím do Hyjalu na 1 bose

4. Důvod, proč se hlásíte právě do naší guildy, koho zde znáte:
4) Slyšel jsem že máte výborný kolektiv a stejně tak dobrý progres dungeonů a rád bych se k vám připojil. Znám tu krátce pár lidí a to Belagio a Kristin možná ještě další ale nemůžu si vzpomenout na nicky 

5. Jaký přínos pro naší guildu spatřujete ve svém příchodu k nám?
5) Jsem spolehlivý člověk

6. Ve kterých guildách jste byl/a a proč jste odešel/a:
6) SOTC ( souls of the crusaders ) doufám že to je dobře napsané , důvod odejití byl ten že jsem nešel na wotlk a ostatní lidi který jsem znal jo , poté mě tam moc nedrželo

7. Jaké jsou vaše zkušenosti s wowkem ( jak dlouho hrajete a za jaké postavy)
7) Hraji 3 roky 2 roky PVE a rok PVP takže mám zkušenosti co se týče taktik krom toho BT a SWP ale vše se dá dostudovat a i v PVP nejsem úplně k zahození doufám , hraji u aliance za Shamana (cement , resto) druid (feral , balance , resto , r-kin) , mage (fire/frost) a paladin

8. Uveďte vaše alty a umístění v gildách
Cool Vercik-shaman (phoenix-moje gilda , jen kvůli bance) , Elrinuss-druid ( lost end forgoten – pvp gilda) , Adrykk-mage (samaritani – progres KZ ,ZA , heroiky , SSC )

9. Zda-li používáte ventrilo jen k poslouchání či aktivně s mikrofonem ( Ventrilo a některé addony jsou podmínkou přijetí do naší guildy )
9) Používám vt jsem tam stále , na arény upřednostňuji skype. Addony a a vt mám a využívám

10. Váš přibližný věk, něco málo o sobě
10) Je mi 19 let dostudoval jsem a začíná pracovat na plný úvazek , bydlím na moravě v takové malé vesničce to je asi tak vše 

Tzerts
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Holy Paladin/přijat Empty Re: Holy Paladin/přijat

Příspěvek  Succube Tue May 24, 2011 6:39 pm

Vážně se chceš připravit o progres BT? Pro mě to byla nej doba (krom swp progresu Smile), kterou bych bez mrknuti oka zopakoval. My už chodíme to BT jen farmit na pár itemů. Navíc ten eq taky není nic moc a u našich healů by jsi měl velkou konkurenci, jsou to profíci Smile V SWP nám nepomůžeš a na zbyle t6 dungy mame furt plno, tak nevim no Sad Vypadáš jako v pohodě člověk, ale po progresové stránce ani equipově bys pro nás přínesem nebyl. Ale móžná mají ostatní jiný názor Smile
Succube
Succube

Poèet pøíspìvkù : 579
Reputation : 71
Join date : 24. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Holy Paladin/přijat Empty Re: Holy Paladin/přijat

Příspěvek  Gaedr Tue May 24, 2011 6:51 pm

vidím tě dost často...a hlavně v pvp,tak nevím,ale hlavně jde o to že nevím jestli by jsi tu našel uplatnění s tím eq,do swp by ses mezi našima healerama těžko prosazoval,bt a hyjal nebejva problém zaplnit našima hráčema a někdy sice je paldu nedostatek ale někdy je jich tolik že nevíme co s nima...tudíž to nechám na našem moudrém CL které jistě má přehled a bude si vědět rady Very Happy
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Holy Paladin/přijat Empty Re: Holy Paladin/přijat

Příspěvek  Asmidir Tue May 24, 2011 8:31 pm

chtěl jsem napsat něco... něco... mě zrovna nic nenapadá... každopádně proti

Asmidir
Class Leader
Class Leader

Pisces Rat
Poèet pøíspìvkù : 641
Reputation : 23
Join date : 29. 06. 10
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Holy Paladin/přijat Empty Re: Holy Paladin/přijat

Příspěvek  Mufinqua Tue May 24, 2011 9:25 pm

Z jake strany se to vezme. Na raidy je vzdycky alespon jeden, vetsinou dva, stane se, ze i tri. Ale taky se stane, ze ani jeden, a to je pak nejsou buffyyy nejsou buffyyy.
- Co se tyce skillu... u holadina bych rekl, ze kdyz umis pvp, tak zarucene umis pve. Je to urcite lehci.
- Co se tyce eq... Co si budem povidat, vetsina lidi z BT/Hyjalu ma na 95,4687% vsechno. Takze prenechat par tokenu nekomu misto hodit to na offspec bych nerekl, ze je takovy problem.
- Co se tyce vsech palatu... je to moznost naucit se za sve altiky (ikdyz vim, ze mnozi neradi slysi slovo alt...ALT...jeste jednou ALT Very Happy ). Sem tam uz je to stereotypni a clovek si chce projit dungy z jineho pohledu - z pohledu jine postavy / jineho specu.
- Co se tyce meho kvakani tady... jenom si tak renderuju Hyjal a nudim se, tak pisu osobni nazor, ktery je mozna z nekterych uhlu hodny zamysleni Very Happy

*offtopic*
Mufinqua
Mufinqua

Poèet pøíspìvkù : 574
Reputation : 47
Join date : 19. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Holy Paladin/přijat Empty Re: Holy Paladin/přijat

Příspěvek  Haerfík Wed May 25, 2011 10:32 am

Znam tvuj skill i styl hrani ze SotC a nebudes nikdy zapalen pro progress. Jdi mlatit lidi do bg, pro nas nebude dalsi nahodne aktivni clen prinosem.
Haerfík
Haerfík

Poèet pøíspìvkù : 796
Reputation : 52
Join date : 26. 06. 10

http://www.broukej.cz/wow/

Návrat nahoru Goto down

Holy Paladin/přijat Empty Holy Paladin

Příspěvek  Tzerts Wed May 25, 2011 11:08 am

Znam tvuj skill i styl hrani ze SotC a nebudes nikdy zapalen pro progress. Jdi mlatit lidi do bg, pro nas nebude dalsi nahodne aktivni clen prinosem.


ono když poslední rok+ hraju pvp tak se není čemu divit.

Tzerts
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Holy Paladin/přijat Empty Re: Holy Paladin/přijat

Příspěvek  Aristin Wed May 25, 2011 1:13 pm

No, s tzersem sem se setkal, kdyz mi psal, jestli ma vubec cenu davat si k nam prihlasku. Zaujal me namakrovanyma libramama a tech par hc, co jsem s nim sel, taky zvladal dobre. Dal jsem mu podminku, ze pokud si dodela preq na bt aspon po hyjal, dam mu v prihlasce pro. nicmene uz je to asi mesic. Neprijde mi, ze je tak tezke, zajit si s nekym alara na preq, pripadne si to sam poskladat. Tvuj skill se mi libi, ale dost pochybuju o tvem nadseni pro pve, zvlast po tom, co napsal haerfik. To "pro" sem ti slibil, takze tady ho mas. Ale vez, ze jestli se k nam dostanes, dam si obzvlast pozor na tvoji zkusebni dobu.
PS: Pardon za chybejici diakritiku, pisu to z mobilu. ^^
Aristin
Aristin

Taurus Pig
Poèet pøíspìvkù : 577
Reputation : 8
Join date : 02. 09. 09
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Holy Paladin/přijat Empty Re: Holy Paladin/přijat

Příspěvek  Aristin Wed May 25, 2011 1:21 pm

A jeste jedna vec: Nejsem kristin. Evil or Very Mad


Naposledy upravil Aristin dne Wed May 25, 2011 3:06 pm, celkově upraveno 1 krát
Aristin
Aristin

Taurus Pig
Poèet pøíspìvkù : 577
Reputation : 8
Join date : 02. 09. 09
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Holy Paladin/přijat Empty Re: Holy Paladin/přijat

Příspěvek  Dagon Wed May 25, 2011 1:25 pm

Pro, jen když nebude spamovat G chat kdy pro něj poskladame raid na predquesty.
Dagon
Dagon
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 297
Reputation : 20
Join date : 17. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Holy Paladin/přijat Empty Re: Holy Paladin/přijat

Příspěvek  Sigarni Wed May 25, 2011 4:59 pm

Pro na zkušebku.
Sigarni
Sigarni

Poèet pøíspìvkù : 572
Reputation : 59
Join date : 27. 06. 10
Location : BRNO

Návrat nahoru Goto down

Holy Paladin/přijat Empty Holy Paladin

Příspěvek  Tzerts Wed May 25, 2011 5:45 pm

Aristin promiň Smile jsem se uklikl a zkuste to se mnou prosím Smile ... když nebudu v práci tak tu budu asi jako každý tady kdo pracuje ..

Tzerts
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Holy Paladin/přijat Empty Re: Holy Paladin/přijat

Příspěvek  Gaedr Wed May 25, 2011 7:12 pm

aristine je to na tobě,přihlaška trochu nerozhodná...
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Holy Paladin/přijat Empty Re: Holy Paladin/přijat

Příspěvek  Prima Wed May 25, 2011 7:41 pm

Pro na zkušební dobu kdy prokážeš svou aktivitu a skill Smile
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Holy Paladin/přijat Empty Re: Holy Paladin/přijat

Příspěvek  Aristin Fri May 27, 2011 9:20 am

Rozhodnuto, jsi přijat. Ale teď moc nepočítej s tím, že by jsi se dostal do SWP.... máš teď zkušební dobu, ve které máš právo na loot jako poslední, po altech a offspecech. Během ní chci vidět přesnej opak toho, co psal haerfik. ^^
Aristin
Aristin

Taurus Pig
Poèet pøíspìvkù : 577
Reputation : 8
Join date : 02. 09. 09
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Holy Paladin/přijat Empty Re: Holy Paladin/přijat

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru