Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přihláška, Lacoche, Warlock // nepřijat

+10
Haerfík
Tomus
Spyware
Mufinqua
Succube
Prima
Aristin
Nakhled
Menethil
Asmidir
14 posters

Goto down

Přihláška, Lacoche, Warlock // nepřijat Empty Přihláška, Lacoche, Warlock // nepřijat

Příspěvek  Lloyde Wed May 18, 2011 12:28 pm

Ahoj, krásný dobrý den,
můžete mě znát nebo pamatovat převážně pod jmény Lloyde, Cameronová, případně nyní Lacoche. Hlásím se k vám s jednou postavou, a sice s Warločí slečnou Lacoche, protože u vás očekávám lepší raidovací podmínky, než v guildě Guardians of Eternity, kterou, zároveň s podáním této přihlášky, opouštím.
Prosím, pohodlně se usaďte, dojděte si na záchod a občerstvěte se, přihláška a její čtení bude dlouhé, leč poučné Smile
(Kdo nerad čte a má rád fakta, odkazuji na odstavce 1, 2, 3 a první řádek položky 10, popřípadě číst půl věty před a půl věty po zvýrazněných položkách v textu)

__________________________________________________________________

1) Nick užívany ve hře:
Lacoche, pozn. z francouzského "la coche"
Přihláška, Lacoche, Warlock // nepřijat Charqo

2) Class, level, talenty, řemesla, jejich úroveň a zdůvodnění proč právě tato:

Warlock 70, 0/21/40 Shadow Destruction, Tailoring/Jewelcrafting (375/375) - zdůvodnění - Sunfire Robe + Pendant of Sunfire = 2 nejlepší itemy do daných slotů ve hře.

Přihláška, Lacoche, Warlock // nepřijat Talb

3) Přibližná úroveň vašeho equipu (např.: T4), jaké prequesty máte hotové/rozpracované:
Troufám si tvrdit, že na postavě je top equip pro Warlocka, co lze ve hře získat, mimo M'uru a KJ, viz. Armory.

4) Důvod, proč se hlásíte právě do naší guildy, koho zde znáte:

Chci dohrát TBC. Nespočet lidí znám od vidění, možná i z Mystiq Fóra a poslední dobou jsem narazil po whispu na Dagona, který je vlastně důvodem, proč právě čtete, co čtete, a sice, zhruba mi popsal, že jste guilda, kde se něco děje, kde na to lidi nekašlou a snaží se posunout dál, stejně tak jako já (prostě vás strejda Dagon vychválil do nebe, můžete být na něj hrdí, jak ta hezká slova umí prodat:) V neposlední řadě samozřejmě looty z M'uru a KJ, ale to je až vedlejší produkt po radosti ze hry a zlepšování se Smile

5) Jaký přínos pro naší guildu spatřujete ve svém příchodu k nám?
Přínos? hmm Smile Pomoc s organizací a koordinací raidů, zlepšování taktik, herní vědomosti a znalosti Warlocka, některým snad budu i novým virtuálním kamarádem, který vydrží ventrilovat až do pozdních ranních hodin, když je o čem, který se nebrání nezřízenému pití tvrdého alkoholu ve společnosti a dalším radostem reálného života, a ve finále by vaše OverallDPS v Recountu bylo bohatší o nějakých ~ 3000dps (podle toho jak se vyspím:)

6) Ve kterých guildách jste byl a proč jste odešel?
Inquisition Squad (2007)
Svobodní Templáři (2007/08)
Warriors of Ironforge (2008/09)
Old Heroes (2009)
Friends of Exodus (2009)
Made in HELL (2009)
Peace and Chocolate (Albatros 2009)
Warriors of Ironforge (2009/10)
Guardians of Eternity (2010/11)

___
Veškeré odchody z guild byly z mé strany, zpravidla delší pauza od WoW k RL, nebo rozpad guildy, až na poslední případ, kdy aktivita guildy vyhasla a není tam dostatek lidí, kteří by byli ochotní dělat pár hodin v týdnu něco naplno, pozorně a se zájmem. Na lidi v GoE nedám dopustit, jsou to, skoro bez výjimky, všichni skvělí lidé a dobrá parta, ale prostě potřebuju změnu.


7) Jaké jsou vaše zkušenosti s wowkem (jak dlouho hrajete a za jaké postavy):
2007 až 2011, od MC, BWL, AQ a Naxxramasu na 60 až k M'uru v SWP přes 2v2 arény, kde jsem několikrát nahrál 2200+. Warlocka hraju od 17. května roku 2007 a láska k němu mě nepřešla dodnes. Za tu dobu už jsem prošel většinu toho, co hra nabízí, zažil jsem éry různých bugů, potkal spousty nových lidí, podvodníků, bugfinderů, prevítů a jiných individuí, hlavně mnoho spoluhráčů, někteří se mi stali i dobrými známými a kamarády v RL. Z postav je to primárně Warlock, na dobré úrovni hraju ještě Protection Paladina, COH Priesta a trochu zkušeností mám i s Rogunou, Mágem a Druidem.

8 ) Uveďte vaše alty a umístění v guildách:
COH Priest Alenka, T6 BoJ (ohledně alta, pokud se rozhodnete mě přijmout, podal by si přihlášku ještě jeden hráč, který by pojal mého alta za vlastní postavu, v případě kladného vyřízení).

9) Zda-li používáte Mumble jen k poslouchání či aktivně s mikrofonem (Mumble a některé addony jsou podmínkou přijetí do naší guildy):
Mumble nepoužívám, ale stáhnu, a když mě budete chtít poslouchat, budu rád i mluvit Smile

10) Váš přibližný věk, něco málo o sobě:
Přibližný věk je přesně 19.
Nemám kamarády ani RL, protože jsem profesionální WoWkař a RL by mi byl překážkou v naplňování mých cílů ve WoW!
...
No, tak ještě jednou:
Táhne mi na dvacet a hýčkám si svých pár pixelů v podobě sexy černokněžnice v malé vesničce kousek od Kolína. Nestydím se, ani se nebojím napsat, že jsem závislý na tom, jak mi moje rodinka s oblibou předhazuje, "honění panáků a koníčků po obrazovce". Co se týče jiných neduhů, rád si huntuju život alkoholem, skvělou kávou, vybranými značkami cigaret a kvalitním sexem. Nejradši spím, když nespím, tak lelkuju, když nelelkuju, tak refreshuju okno internetového prohlížeče, a když zbyde přehnaně moc času a smrad v pokoji mě vyžene ven, rád si zalezu boulder nebo někde venku na skále. Kniha, nejlepší přítel člověka, tedy jen v případě, kdy selže veškerá zábava a technika; uchyluju se ke čtení publikací a článků o investicích, o lidském chování a o psychologii člověka. Žil jsem a doteď žiju docela pestrý život po stránce zálib, činností a společenského života, ale hádám, že pokud jste dočetli až sem, už vás ta všechna písmenka dost unavují a chcete už být na konci, tak to tu nebudu všechno vypisovat Smile Jsem kognitivně-simplexní typ člověka, týmový hráč, perfekcionista s narcistickými sklony a smyslem pro detail.
Jsem nezamněstnaným čekatelem na studium s občasnými závazky, ale moje časová dotace pro WoW je takřka neomezená.

Miluju děvčata, dobrou kávu a zázvorovej Tonic.

__________________________________________________________________
Děkuji za přečtení a přeju hezký zbytek dne Smile

Lloyde
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přihláška, Lacoche, Warlock // nepřijat Empty Re: Přihláška, Lacoche, Warlock // nepřijat

Příspěvek  Asmidir Wed May 18, 2011 1:15 pm

ty si se asi hodně nudil co? Very Happy Very Happy Very Happy

ale tímhle sis mě získal Very Happy
který se nebrání nezřízenému pití tvrdého alkoholu ve společnosti

pro

Asmidir
Class Leader
Class Leader

Pisces Rat
Poèet pøíspìvkù : 641
Reputation : 23
Join date : 29. 06. 10
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Přihláška, Lacoche, Warlock // nepřijat Empty Re: Přihláška, Lacoche, Warlock // nepřijat

Příspěvek  Menethil Wed May 18, 2011 1:17 pm

Já jsem PRO, za postavičku umí, jeho dmg jsem již jednou viděl myslím že kolem 3K to opravdu bylo :-) na progress SWP se takovahle postavicka fakt hodi :-)
Menethil
Menethil

Leo Goat
Poèet pøíspìvkù : 184
Reputation : 12
Join date : 31. 01. 11
Age : 32

Návrat nahoru Goto down

Přihláška, Lacoche, Warlock // nepřijat Empty Re: Přihláška, Lacoche, Warlock // nepřijat

Příspěvek  Asmidir Wed May 18, 2011 1:23 pm

menethile ty mlc, kdyz se bavi dospeli! :-p

Asmidir
Class Leader
Class Leader

Pisces Rat
Poèet pøíspìvkù : 641
Reputation : 23
Join date : 29. 06. 10
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Přihláška, Lacoche, Warlock // nepřijat Empty Re: Přihláška, Lacoche, Warlock // nepřijat

Příspěvek  Nakhled Wed May 18, 2011 1:35 pm

husty Very Happy
doufam ze Dagona strcis poradne do kapsy aby uz nam prestal rikat jak neumime hrat za svoje panacky a soustredil se trochu na sebe Very Happy


Naposledy upravil Nakhled dne Wed May 18, 2011 3:52 pm, celkově upraveno 1 krát
Nakhled
Nakhled

Capricorn Horse
Poèet pøíspìvkù : 508
Reputation : 27
Join date : 19. 06. 10
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Přihláška, Lacoche, Warlock // nepřijat Empty Re: Přihláška, Lacoche, Warlock // nepřijat

Příspěvek  Aristin Wed May 18, 2011 2:11 pm

Jn, Menethile, mlč. Razz
Já sem určitě pro, Dagon o nám o tobě říkal nejspíš něco podobného, jako tobě o nás. Smile
Btw, vážně úžasná přihláška. Nejlepší co jsem kdy viděl.
Aristin
Aristin

Taurus Pig
Poèet pøíspìvkù : 577
Reputation : 8
Join date : 02. 09. 09
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Přihláška, Lacoche, Warlock // nepřijat Empty Re: Přihláška, Lacoche, Warlock // nepřijat

Příspěvek  Prima Wed May 18, 2011 2:14 pm

pro
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Přihláška, Lacoche, Warlock // nepřijat Empty Re: Přihláška, Lacoche, Warlock // nepřijat

Příspěvek  Succube Wed May 18, 2011 2:37 pm

S nostalgickou vzpomínkou na předešlý víkend jsem pročítal tuto přihlášku a okouzlilo mě, s jakým enthuziasmem dokáže tento člověk podat dekadenci vlastní persóny Smile Každopádně dle eq super člověk na progres (s ním už tam snad lockové ty voidy nebudete tak moc lamit Razz ) a co se povahy týče, věřím na Dagův dobrý úsudek Smile Snad se tvé očekávání, které v tobě dagon vypěstoval, naplní do stejné míry, jako to naše. "cheers"

"Co se týče jiných neduhů, rád si huntuju život alkoholem, skvělou kávou, vybranými značkami cigaret a kvalitním sexem." "thumbs up"

btw Asmi tos zabil Very Happy Very Happy
Succube
Succube

Poèet pøíspìvkù : 579
Reputation : 71
Join date : 24. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Přihláška, Lacoche, Warlock // nepřijat Empty Re: Přihláška, Lacoche, Warlock // nepřijat

Příspěvek  Mufinqua Wed May 18, 2011 2:58 pm

Stipnete me, ja snad spim Razz . Moje davna ikona bude rozhazovat bolty po mem boku Razz .
Konecne bude mit Dagon konkurenci Razz .
Mufinqua
Mufinqua

Poèet pøíspìvkù : 574
Reputation : 47
Join date : 19. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Přihláška, Lacoche, Warlock // nepřijat Empty Re: Přihláška, Lacoche, Warlock // nepřijat

Příspěvek  Spyware Wed May 18, 2011 3:58 pm

Lloyde napsal:
Nemám kamarády ani RL, protože jsem profesionální WoWkař a RL by mi byl překážkou v naplňování mých cílů ve WoW!
lol!
Spyware
Spyware

Aries Snake
Poèet pøíspìvkù : 334
Reputation : 73
Join date : 08. 09. 10
Age : 35
Location : Košice, Slovensko

Návrat nahoru Goto down

Přihláška, Lacoche, Warlock // nepřijat Empty Re: Přihláška, Lacoche, Warlock // nepřijat

Příspěvek  Tomus Wed May 18, 2011 4:53 pm

Dalsi clovek ktoreho by nebolo treba do progresu kopat sa urcite hodi. A kedze ani eq nieje prekazkou, tak neostava nic ine nez dat pro.
Tomus
Tomus

Poèet pøíspìvkù : 607
Reputation : 51
Join date : 27. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Přihláška, Lacoche, Warlock // nepřijat Empty Re: Přihláška, Lacoche, Warlock // nepřijat

Příspěvek  Haerfík Wed May 18, 2011 5:09 pm

Za Klyu jsem tady s panem skillil JWC a viděl jsem i výkony v raidech GoE Razz Jednoznačné pro všemi větvemi.
Haerfík
Haerfík

Poèet pøíspìvkù : 796
Reputation : 52
Join date : 26. 06. 10

http://www.broukej.cz/wow/

Návrat nahoru Goto down

Přihláška, Lacoche, Warlock // nepřijat Empty Re: Přihláška, Lacoche, Warlock // nepřijat

Příspěvek  Haerfík Wed May 18, 2011 5:43 pm

To máme přijat, piš si o INV
Haerfík
Haerfík

Poèet pøíspìvkù : 796
Reputation : 52
Join date : 26. 06. 10

http://www.broukej.cz/wow/

Návrat nahoru Goto down

Přihláška, Lacoche, Warlock // nepřijat Empty Re: Přihláška, Lacoche, Warlock // nepřijat

Příspěvek  Sigarni Wed May 18, 2011 5:51 pm

Pro Wink pozde jako vždy Razz
Sigarni
Sigarni

Poèet pøíspìvkù : 572
Reputation : 59
Join date : 27. 06. 10
Location : BRNO

Návrat nahoru Goto down

Přihláška, Lacoche, Warlock // nepřijat Empty Re: Přihláška, Lacoche, Warlock // nepřijat

Příspěvek  Epi Wed May 18, 2011 7:36 pm

Hmm lepší přihlášku jsem nečetl Smile tak tě vítám u nás Smile
Epi
Epi
Class Leader
Class Leader

Leo Horse
Poèet pøíspìvkù : 190
Reputation : 9
Join date : 06. 02. 11
Age : 33
Location : Kousek od Litomyšle :)

Návrat nahoru Goto down

Přihláška, Lacoche, Warlock // nepřijat Empty Re: Přihláška, Lacoche, Warlock // nepřijat

Příspěvek  Lloyde Wed May 18, 2011 9:01 pm

Ahoj, chci se omluvit, že jste museli číst tolik textu a že jsem vás připravil o kousek téhle vysluněné středy, ale pohnulo se ve mně svědomí a ode mě jako od Officera by to bylo těžce bezcharakterní opustit loď, když to není zrovna růžové. Mějte pro to, prosím, pochopení a neberte to jako pokus o vtip.
Hodně štěstí při postupu SWP, zůstávám, kde jsem, ať už to bude jaké chce.

Díky.

Lloyde
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přihláška, Lacoche, Warlock // nepřijat Empty Re: Přihláška, Lacoche, Warlock // nepřijat

Příspěvek  Dagon Wed May 18, 2011 10:10 pm

Nemám moc rád lidi kerý utíkaj ze zdánlivě prohraný bitvy, nebo ty kerý si vybíráj v životě ty nejsnadnější cesty. (Sem si vždycky rád hrál na drsňáka no. Razz ) Potěšil si mě. Tak je koukej zvednout ze země ty lemry líný. Uź ste meli vymíst Swp dávno, aspoň 1/2 roku před hroudou vy ostudy. Very Happy

No kdybys dopad nakonec jako já asi v 10eti guildach tady na tomhletom divnym serveru (lognes se a online každý den na raid 7-10hráčů), tak se nestyď a přiď. Tady u nás zatím nejsme moc nakažení tou divnou "emo" náladou..na všecko dlabat.
Jen tehdy má cenu hodit flintu.
At se daří. Smile
Dagon
Dagon
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 297
Reputation : 20
Join date : 17. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Přihláška, Lacoche, Warlock // nepřijat Empty Re: Přihláška, Lacoche, Warlock // nepřijat

Příspěvek  Kykusha Wed May 18, 2011 11:07 pm

Neboj Dagone, my si ho zaměstnáme Razz

Kykusha
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přihláška, Lacoche, Warlock // nepřijat Empty Re: Přihláška, Lacoche, Warlock // nepřijat

Příspěvek  Dagon Thu May 19, 2011 3:59 am

/tar Kykusha
/plesk plesk Very Happy
Dagon
Dagon
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 297
Reputation : 20
Join date : 17. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Přihláška, Lacoche, Warlock // nepřijat Empty Re: Přihláška, Lacoche, Warlock // nepřijat

Příspěvek  Succube Thu May 19, 2011 4:21 pm

Bohužel nesdílím takové pochopení, jako Dagon, a Tvoji přihlášku nepovažuju za pokus o vtip, ale spíš za pokus udělat z nás blbce. Chápu, že rozhodnutí, jestli opustit nebo neopustit stávající guildu, je složité a vyžaduje rozvážného rozhodování, ale tím spíš, pokud člověk není na 100% rozhodnut, že guildu opustí a má seriózní zájem o guildu jinou, si přece nepodává přilášku. Pro mě jsi už "dead man", s Tebou v guildě být nechci a doufám, že ani nebudu. Po tom co jsi tady předvedl, bychom mohli všichni jen čekat, až se ráno špatně vyspíš a pošleš do háje nás. Popravdě řečeno se velice divím vedení GoE, že si chce i nádale hřát hada na prsou a jejich tolerance Tvých výroku, které jsi napsal do přihlášky ("...protože u vás očekávám lepší raidovací podmínky, než v guildě Guardians of Eternity, kterou, zároveň s podáním této přihlášky, opouštím." - Tvá odpověd na otázku: "Přoč chceš právě do WoA?".) mi nejde do hlavy. Nerozumím tomu a ani tomu rozumět nechci, je to interní politika GoE. Ale nemohu nevidět, jak touha po progresu za každou cenu (i s takovými lidmi, jako ty) je upředňostnována, a to jen díky equipu, před dobrým kolektivem a lidmi, kteří nezradí. Z mého pohledu jsi zradil hned dva kolektivy. A to v první řadě GoE a i nás, WoA. Ale pokud jsou u GoE lidi, kteří toto nevidí, kteří nevidí, že v době, kdy se nedařilo, jsi chtěl přeběhnout na druhou stranu, tak mám obavy o jejich soudnost. Velice mi připomínáš Reného Descarta, ten dokázal v jediné bitvě několikrát změnit stranu, podle toho, kdo zrovna vyhrával. Budu sice mluvit za sebe, ale ve WoA o takové lidi nestojíme, ať jsou jejich schopnosti jakékoli a upřímě se divím, že GoE ano. Raději prohraji po boku přátel, než vyhraji se slizským hadem.

PS: Sorry, že sem se zas rozkecal afro
Succube
Succube

Poèet pøíspìvkù : 579
Reputation : 71
Join date : 24. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Přihláška, Lacoche, Warlock // nepřijat Empty Re: Přihláška, Lacoche, Warlock // nepřijat

Příspěvek  Lloyde Thu May 19, 2011 6:52 pm

Ahoj,
já to tu nechci nijak rozdmýchávat, jen, pokud jsi měl o mých výrocích a důvodech z přihlášky měl pochybnosti už ze začátku, nechápu, proč ses pod to sám podepsal (citovat nebudu, určitě si to najdeš sám).

Zároveň s tebou musím souhlasit v bodě, kdy zmiňuješ to o "upřednostňování progressu a equipu před kolektivem" a v bodě o změně strany. Obojí jsem si včas uvědomil a přehodnotil, aniž bych tím komukoliv hmotně či psychicky uškodil. Myslím, že alespoň v tom jsme zajedno.
Přihlášku jsem uvedl smyslnou formou, beze lží a zatajování faktů a zároveň se domnívám, že jsem se zachoval velice slušně, když jsem dal včas vědět, jak se věci v konečném rozhodnutí mají, než abych dělal mrtvého brouka, nebo nechal věci rozeběhnout a měnil rozhodnutí, když se rozjede vlak.

Třebaže jsem pro tebe, možná i pro mnohé další od vás, jak píšeš, "dead man", pro mě mrtví nejste. Neodsoudím lidi, pokud to nejsou vyloženě hlupáci a špatní lidé, takže ať už půjde o Doomwalkera, doplnění lidí na ZA nebo jen vyřezávání gemů, případně si jen dobře popsat po whispu a spousty dalších drobností, kterými jsem někomu z vás kdy pomohl, u mě jsou dveře otevřené.
Že zaujmeš tak těžce negativistický přístup a začneš na mě vytahovat přirovnání o Descartovi a snažíš se ze mě udělat nějakého vlasti-zrádce, to už je tvoje věc.
A ještě poslední věc - já s nikým nesoutěžím :)

Hezký zbytek čtvrtečního odpoledne a radost z progressu přeje Ll

Lloyde
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přihláška, Lacoche, Warlock // nepřijat Empty Re: Přihláška, Lacoche, Warlock // nepřijat

Příspěvek  Nakhled Thu May 19, 2011 7:07 pm

fandim Ti Lloyde Razz
Nakhled
Nakhled

Capricorn Horse
Poèet pøíspìvkù : 508
Reputation : 27
Join date : 19. 06. 10
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Přihláška, Lacoche, Warlock // nepřijat Empty Re: Přihláška, Lacoche, Warlock // nepřijat

Příspěvek  Gaedr Thu May 19, 2011 7:36 pm

kámo co vím to pro ti dal protože myslel že pro naši guildu budeš přínos a protože si přečetl že goe jsi leavnul s podáním přihlášky k nám,proto nevidím důvod mít mu tohle za zlé a používat to jako argument

navíc myslím že diskuse se v tomhle směru nijak neposune, obě strany ví na čem jsou a tenhle topic proto raději uzavřu,případné připomínky formou PM tady na foru nebo ve hře nebo jakkoliv jinak vás napadne...
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Přihláška, Lacoche, Warlock // nepřijat Empty Re: Přihláška, Lacoche, Warlock // nepřijat

Příspěvek  Asmidir Thu May 19, 2011 9:41 pm

skoda ho kluka, mohli sme se na nejakem g srazu poradne ozrat... co uz no :-p

gajdo sry za za locked postreply :-p

Asmidir
Class Leader
Class Leader

Pisces Rat
Poèet pøíspìvkù : 641
Reputation : 23
Join date : 29. 06. 10
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Přihláška, Lacoche, Warlock // nepřijat Empty Re: Přihláška, Lacoche, Warlock // nepřijat

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru