Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přihláška - Koppyino the warlock/přijat na zkušební dobu

5 posters

Goto down

Přihláška - Koppyino the warlock/přijat na zkušební dobu Empty Přihláška - Koppyino the warlock/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Koppyino Sun Jun 19, 2011 5:41 pm

1. Nick užívaný ve hře (se kterým se k nám hlásíte):
Koppyino
2. Class, /lvl/, talenty, řemesla, jejich úroveň a zdůvodnění proč právě tato:
Warlock, lvl 70, momentálně destr talenty, JWC Ench full - enche na ringy, unikatni socky. FA full kvůli tapování
3. Přibližná úroveň vašeho equipu ( např.: T4 ), jaké prequesty máte hotové/rozpracované:
PvP eq S3 kdyz je treba stamka, jinak (hlavne!) T6 ruce a nějaké doplňky, zbytek T5; armory:
do preQ na BT chybi Winterchilka, jinak vse samozrejmě
4. Důvod, proč se hlásíte právě do naší guildy, koho zde znáte:
Po pořízení ntb jsem získal relativní dostatek času, chci se účastnit raidů. bavit se s rozumnými lidmi a užívat si WoW; neznám tady nikoho.
5. Jaký přínos pro naší guildu spatřujete ve svém příchodu k nám?
Nový aktivní hráč se smyslem pro humor i pro odpovědnost, relativně zkušený, znám svou postavu.
6. Ve kterých guildách jste byl/a a proč jste odešel/a:
Byl jsem v HTF, nespokojenost z důvodu nepochopení jejich zvláštního smyslu pro humor, neochoty měnit složení raidů a celkového nepochopení vize guildy. Dále absenece autority, která by kontrolovala dodržování pravidel a další, už nepodstatné detaily, které nechci vypisovat(osobní spory).
7. Jaké jsou vaše zkušenosti s wowkem ( jak dlouho hrajete a za jaké postavy)
Hraju cca 2 roky, vyexpil jsem paladina (tady a na Wotlku), locka na 50 (následně zakoupen tento kousek-> konec), dále hunter Wotlk 50, shaman a dalsich par postav kolem 30 urovne - to vse před objevenim insomnie na Drahyho serveru
8. Uveďte vaše alty a umístění v guildách
Llygrom, HTF - viz predchozí thread
9. Zda-li používáte ventrilo jen k poslouchání či aktivně s mikrofonem ( Ventrilo a některé addony jsou podmínkou přijetí do naší guildy )
Ventrilo mám aktivně komunikuji/spíš poslouchám, omen a addony na healovaní samozřejmě mám. Nemám problém s pořízením nových addonů, jsem clovek otevrený novým možnostem.
10. Váš přibližný věk, něco málo o sobě
Jsem student (sš)/pracující, 18 let, na wowko se dostanu většinou celé odpoledne, pokud nepracuji + v případě absence zavolám/pošlu SMS/seženu náhradu - pár kamarádů hrálo, mají zkušenosti, ale nemají čas -> když je poprosím o záskok, je velká pravděpodobnost, že půjdou;
dále obětavost a snaha poznat WoW i bez kreténů, kteří jen náhodně klikají (asi), které občas potkávám Very Happy

Děkuji alespoň za přečtení, Víko(real přezdívka Smile)

Koppyino
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Koppyino the warlock/přijat na zkušební dobu Empty Re: Přihláška - Koppyino the warlock/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Prima Mon Jun 20, 2011 11:52 am

Já jsem PRO na zkušební dobu, kde se prokáže jeho skill a aktivita. Jinak s tímto člověkem jsem se bavila spíše krátce, ale i přesto na mě působil jako rozumný jedinec.
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Koppyino the warlock/přijat na zkušební dobu Empty Re: Přihláška - Koppyino the warlock/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Dagon Mon Jun 20, 2011 1:25 pm

Panáček je zatím slabej na swp a tam už nejde jenom o "skill". Máme tady málo zkušených hráčů podobných pacientům z ofíku. Proto se nejen v swp tak plácáme. Takže sem na tebe zvědav. Upřímě, spíž sem zvědavej na zájem. Nějak už mě ty vaše sliby nebavěj, ale jen tak ze zvědavosti sem tedy pro. Bohužel sem tady zplnomočněn kecat vám do panáčků warlocků. Sad Takže když to nějak dopadne, tak otravuj ve hře mě.
Dagon
Dagon
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 297
Reputation : 20
Join date : 17. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Koppyino the warlock/přijat na zkušební dobu Empty Re: Přihláška - Koppyino the warlock

Příspěvek  Koppyino Mon Jun 20, 2011 2:43 pm

Děkuji za vaše prozatimní "pro"; v případě přijetí se budu maximálně snažit, ale chybami se člověk učí study a proto neočekávejte bezchybnost
Díky

Koppyino
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Koppyino the warlock/přijat na zkušební dobu Empty Re: Přihláška - Koppyino the warlock/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Sigarni Mon Jun 20, 2011 4:45 pm

Pro
Sigarni
Sigarni

Poèet pøíspìvkù : 572
Reputation : 59
Join date : 27. 06. 10
Location : BRNO

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Koppyino the warlock/přijat na zkušební dobu Empty Re: Přihláška - Koppyino the warlock

Příspěvek  Víko Mon Jun 20, 2011 6:53 pm

Dik

Víko

Poèet pøíspìvkù : 3
Reputation : 0
Join date : 20. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Koppyino the warlock/přijat na zkušební dobu Empty Re: Přihláška - Koppyino the warlock/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Gaedr Tue Jun 21, 2011 5:05 pm

no dobrá zkusíme to ale měj na paměti že máš low equip tudíž se dost často nemusíš do raidu dostat
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Koppyino the warlock/přijat na zkušební dobu Empty Re: Přihláška - Koppyino the warlock

Příspěvek  Víko Tue Jun 21, 2011 10:04 pm

Děkuji za šanci, snad ji využiji.
Konečně jsem dopsal seminárku, takže už mám dostatek času na vás. Bohužel hned zítra musím do práce, pracuji přes agenturu a většinou se mi ozvou jenom tak den předem. Proto bych rád dostal číslo (mobil) na někoho, kdo by mě případně omluvil, kdybych se nedostal k netu - nerad bych byl kicked za neaktivitu, ale pokuty za nedostaveni se do prace jsou horsi Wink.
Zitra jsem videl v raidplanneru Hyjal, který potřebuji na preQ - snad by nebyl problém, kdyby se nalogoval kamos a odesel za me Winterchillku (pokud bude misto samozrejme) (o zastupovani jsem psal uz v prihlasce a nikdo nic nenamital).. kontakt na me: pisnu jen mail: viktor.odstrcilik@gmail.com

Díky za shovívavost, Víko/Koppyino

Víko

Poèet pøíspìvkù : 3
Reputation : 0
Join date : 20. 06. 11

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Koppyino the warlock/přijat na zkušební dobu Empty Re: Přihláška - Koppyino the warlock/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Dagon Wed Jun 22, 2011 3:02 am

Shocked Hmm, dobře ty. lol!
Dagon
Dagon
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 297
Reputation : 20
Join date : 17. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Přihláška - Koppyino the warlock/přijat na zkušební dobu Empty Re: Přihláška - Koppyino the warlock/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru