Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

přihláška - Tarnag 70lvl H pala // neprijat

3 posters

Goto down

přihláška - Tarnag 70lvl H pala // neprijat Empty přihláška - Tarnag 70lvl H pala // neprijat

Příspěvek  Anonymní Fri May 13, 2011 12:04 am

1.) Tarnag
2.) Paladin, 70, holy, herb + alch – full skill (rád farmím bylinky když je čas a rád si přivydělám nějaký ten gold nějakou flaškou + trinket z alchemky)
3.) T4 + baget eq + par věci z SSC, TK, ZA, Hyjal ring (pvp Vás asi nezajímá, ale raději zmíním… full guardian s3/s2 … s4 ruce snad každou chvíli), predq Hyjal, BT skoro hotové stačí kill bosse v Hyjalu
4.) Hlásím se do guildy protože tady znám trošku Primču a pár dalších lidí, ale jenom tak velmi zběžně. Byl jsem tady v dávných dobách s rogunem Hirohito. Také jdu sem z důvodu hlavně zábavy a vychutnání si této hry nejen v low raidech jak jsem byl zvyklý, ale snad i v tech TOP. Dále z důvodu zkušeného vedení (nejsem alpinista Very Happy) a dobrého systému v guilde.
5.) Snad Vám pomůžu hlavně jako heal v progresu časem, nebo ve skládání bossů již pokořených. Mohu Vám také nabídnout své služby v alchemce a herbu, samozřejmě bez honoráře (né že budu pořád trhat a dělat flasky atd., ale pár sem tam klidně vyrobím :-))
6.) V Mystiq Paradise jsem byl naposled, předtím v Pink Monsters a s rogunem Hirohito u Vás. Guilda Pink Monsters se rozpadla. Mystiq Paradise je hodně low a já bych rád ukázal co zvládnu a umím.
7.) WoW hraju už 4 roky, začínal jsem za mága undead u hordy, který následně byl mojí první 70tkou. Následoval blood elfka warlock a tauren druid Avatar. S Avatarem jsem měl rating necelých 1900, odtankoval KZ,ZA, … Pak jsem přešel na alianci kde mám Tarnaga, Hirohita který je u lost and forgotten ten je only PVP a hraju za něj velmi málo) a sh priesta zeleninu který je v guildě Wolfíci s nickem Powerful, za kterého hraji jen příležitostně. Hunterku Mystiqstar 70tku taky nehraju a ta je bez guildy.
8.) Hirohito - lost and forgotten
Powerful - Wolfíci
Mystiqstar – bez guildy
Za 70tky u hordy nehraju vůbec a jsou bez guild.
9.) Také se zapojuji do debat na Muble, ale momentálně už asi týden mi nejede mikrofon, ale poslouchat můžu. V krátké době snad seženu nové sluchátka s mikrofonem.

10.) Je mi 19, jsem z Opavy a mám hrozně rád slečny. Další koníčky jsou WoW, lyže, bord, kolo, posilka, plavání, volejbal, … snad vše při čem se dá poexpit tělo Very Happy a když tak pokecat a seznámit.


Za případné chyby se omlouvám, dotazy rád zodpovím.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

přihláška - Tarnag 70lvl H pala // neprijat Empty Re: přihláška - Tarnag 70lvl H pala // neprijat

Příspěvek  Haerfík Fri May 13, 2011 3:25 am

T4+ člověk, kterej prošel padesáti guildama, v každý z nich má postavu a chce chodit TOP raidy.

He, he, he, he, he, he, ne!
Haerfík
Haerfík

Poèet pøíspìvkù : 796
Reputation : 52
Join date : 26. 06. 10

http://www.broukej.cz/wow/

Návrat nahoru Goto down

přihláška - Tarnag 70lvl H pala // neprijat Empty Re: přihláška - Tarnag 70lvl H pala // neprijat

Příspěvek  Gaedr Fri May 13, 2011 6:16 pm

za mě taky ne,myslim ze si to pamatuju dobre ze si to byl ty kdo u nas hral tak ze ho v raidu videt nebylo a pakbez vetsiho vysvetlovani leavnul...sanci u nas si mel...

navic s tim eq co mas bys pro nas nebyl prinosem a my pro tebe taky ne,protoze by ti unikli ty nejlepsi progresy t5/6 tek,my pro tebe nejsme ta prava guilda
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

přihláška - Tarnag 70lvl H pala // neprijat Empty Re: přihláška - Tarnag 70lvl H pala // neprijat

Příspěvek  Anonymní Fri May 13, 2011 7:13 pm

no ja na tech raidech s rogem ani nebyl ja jsem toho roga teprve expil no t4 na sobe vubec nenosim spis ZA, ... BH 2,2k, many 11k, ale ok v pohodě i tak dik

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

přihláška - Tarnag 70lvl H pala // neprijat Empty Re: přihláška - Tarnag 70lvl H pala // neprijat

Příspěvek  Aristin Fri May 13, 2011 7:15 pm

Taky proti, tvuj eq je nedostacujici a o tobe taky pochybuju, za hirohita jsi se moc nepredvedl...
Aristin
Aristin

Taurus Pig
Poèet pøíspìvkù : 577
Reputation : 8
Join date : 02. 09. 09
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

přihláška - Tarnag 70lvl H pala // neprijat Empty Re: přihláška - Tarnag 70lvl H pala // neprijat

Příspěvek  Anonymní Sat May 14, 2011 12:33 am

ari asi nechapes to ze jsem jeste nebyl na 70 lvl

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

přihláška - Tarnag 70lvl H pala // neprijat Empty Re: přihláška - Tarnag 70lvl H pala // neprijat

Příspěvek  Gaedr Sat May 14, 2011 1:16 am

kdyz si leavoval tak si byl :-)to vim jiste
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

přihláška - Tarnag 70lvl H pala // neprijat Empty Re: přihláška - Tarnag 70lvl H pala // neprijat

Příspěvek  Haerfík Sat May 14, 2011 3:00 am

Tohle je docela clear, neprijat
Haerfík
Haerfík

Poèet pøíspìvkù : 796
Reputation : 52
Join date : 26. 06. 10

http://www.broukej.cz/wow/

Návrat nahoru Goto down

přihláška - Tarnag 70lvl H pala // neprijat Empty Re: přihláška - Tarnag 70lvl H pala // neprijat

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru