Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kespr: druid-balance 70lvl alch/herb 375/375 // nepřijat

+11
Sigarni
Nakhled
Succube
TheAce
Asmidir
Orichi
Aristin
Dagon
Cody
Haerfík
Prima
15 posters

Goto down

Kespr: druid-balance 70lvl alch/herb 375/375 // nepřijat Empty Kespr: druid-balance 70lvl alch/herb 375/375 // nepřijat

Příspěvek  Kespr Sat Jul 02, 2011 10:53 pm

profese mám kvůli trinketu a kvůli potkam abych ušetřil, případně pomohl někomu s výrobou atd...
EQ přibližne úroveň T5 některé věci možná urovně T6
preQ mam hotové všechny ( SSC/Tk/Hyjal/BT)
chtěl bych zažít nové raidy a progres bosů na kterých jsem ješte nebyl
znám Aristina a trochu Qapu, Hollyho, Neinku
jakožto balance bych chtěl pomoci se supportem grup v raidu
původně jsem byl v Mystiq Paradise, odešel sem protože se oběvovaly celkem časté a zásadní problémy s pravidly které byly porušovány ze strany vedení, loot system byl težce pozadu a itemy byly udělovány podle toho, jak se to vedení hodilo
wow hraju přibližne 1 rok, hraji převážně za druida ale mám i mage a wara (nedoexpeno)
war -Darina(MP), mage-Lyorik (guilda kvuli Gb(malo mista v osobni bance)
mumble mám a snažim se aktivně se účastnit konverzace s ostatními + omen nebo DTM a další addony
věk 17, metalista, koničky: rybaření, poslech hudby

Kespr
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kespr: druid-balance 70lvl alch/herb 375/375 // nepřijat Empty Re: Kespr: druid-balance 70lvl alch/herb 375/375 // nepřijat

Příspěvek  Prima Sun Jul 03, 2011 12:05 am

já jsem PRO to s ním zkusit, ALE! .. musíš si povinně pročíst všechny vzory podstatných jmen, vyjmenovaná slova a to, jak se vybírá i/y u sloves Very Happy

taky přihláška není nijak oslnivě napsaná, ale to jistě doženeš aktivinou, pílí a svým umem ^^
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Kespr: druid-balance 70lvl alch/herb 375/375 // nepřijat Empty Re: Kespr: druid-balance 70lvl alch/herb 375/375 // nepřijat

Příspěvek  Haerfík Sun Jul 03, 2011 1:39 am

PROTI


Naposledy upravil Haerfík dne Sun Jul 10, 2011 11:38 am, celkově upraveno 1 krát
Haerfík
Haerfík

Poèet pøíspìvkù : 796
Reputation : 52
Join date : 26. 06. 10

http://www.broukej.cz/wow/

Návrat nahoru Goto down

Kespr: druid-balance 70lvl alch/herb 375/375 // nepřijat Empty Re: Kespr: druid-balance 70lvl alch/herb 375/375 // nepřijat

Příspěvek  Cody Sun Jul 03, 2011 2:10 am

PROTI-ted jeden balancak nabraje+ fanaticka Meluzina
btw podavat prihlasku bez nicku? Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Cody
Cody
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 875
Reputation : 53
Join date : 15. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Kespr: druid-balance 70lvl alch/herb 375/375 // nepřijat Empty Re: Kespr: druid-balance 70lvl alch/herb 375/375 // nepřijat

Příspěvek  Dagon Sun Jul 03, 2011 3:44 am

loot system byl težce pozadu a itemy byly udělovány podle toho, jak se to vedení hodilo
Rolling Eyes
Hele neni to o nás?
Very Happy

No já nevim. Prostě nevim, věříš mi to? Teď sme nabrali jednoho silnýho balance co to dokonce nelamí (uuu..zázrak na tomhle serveru), pak máme fanatickýho Meluzínu a ještě nějaký ty přicmrndávače, kerý nám za naše snažení pokladaj kabel na hlavu v podobě 99% neúčasti=neochoty se v něčem "obětovat". Takže my tu ve skutečnosti každýho nutíme aby se stal našim kamarádem. Blbý je, že ne každýmu se daří "vymejt" mozek a hlavně skoro vůbec ne těm, co hrajou za sovy. Nerozumim tomu, prostě asi nějaký prokletí. Takže z toho důvodu bych dal i Pro. Zkušenosti mi bohužel řikaj že přijde soví zrada a pak budeš na řadě ty. Smile


Naposledy upravil Dagon dne Sun Jul 03, 2011 3:12 pm, celkově upraveno 2 krát
Dagon
Dagon
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 297
Reputation : 20
Join date : 17. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Kespr: druid-balance 70lvl alch/herb 375/375 // nepřijat Empty Re: Kespr: druid-balance 70lvl alch/herb 375/375 // nepřijat

Příspěvek  Aristin Sun Jul 03, 2011 4:36 am

Takže.... Kespra už chvíli znám a myslím si, že je to fajn člověk. Chápe taktiky, s dpskem se na svůj eq nestratí a je aktivní. Když ho vezmeme, tak se nám to vrátí, za to se můžu zaručit. Dost bych stál o to abychom ho nabrali ^^ jinak já jsem pro Smile
Aristin
Aristin

Taurus Pig
Poèet pøíspìvkù : 577
Reputation : 8
Join date : 02. 09. 09
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Kespr: druid-balance 70lvl alch/herb 375/375 // nepřijat Empty Re: Kespr: druid-balance 70lvl alch/herb 375/375 // nepřijat

Příspěvek  Orichi Sun Jul 03, 2011 3:33 pm

Dagon napsal:loot system byl težce pozadu a itemy byly udělovány podle toho, jak se to vedení hodilo
Rolling Eyes
Hele neni to o nás?
Very Happy
Dagu ty seš hroznej Cynik Very Happy Ale napadlo mě to samý lol!
Ale z racionálního pohledu se dá říct, že náš systém už je z 90% v pořádku a zbývajících 10% vyvažuje lidský faktor,
schopnost lidí vzájemně se domluvit a vidět společné guildovní cíle Cool

Edit: sry za OT
Orichi
Orichi

Poèet pøíspìvkù : 370
Reputation : 83
Join date : 19. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Kespr: druid-balance 70lvl alch/herb 375/375 // nepřijat Empty Re: Kespr: druid-balance 70lvl alch/herb 375/375 // nepřijat

Příspěvek  Asmidir Sun Jul 03, 2011 9:17 pm

porad tady nevidim jmeno postavicky

jinak zatim asi proti

Asmidir
Class Leader
Class Leader

Pisces Rat
Poèet pøíspìvkù : 641
Reputation : 23
Join date : 29. 06. 10
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Kespr: druid-balance 70lvl alch/herb 375/375 // nepřijat Empty Re: Kespr: druid-balance 70lvl alch/herb 375/375 // nepřijat

Příspěvek  TheAce Mon Jul 04, 2011 2:06 am

Zmetek, a o mně se ani nezmíní.... :-/ máš u mě velké škaredé významné mínus
Jinak bych byl PRO

TheAce

Gemini Goat
Poèet pøíspìvkù : 174
Reputation : 20
Join date : 27. 05. 11
Age : 32
Location : Kladno

Návrat nahoru Goto down

Kespr: druid-balance 70lvl alch/herb 375/375 // nepřijat Empty Re: Kespr: druid-balance 70lvl alch/herb 375/375 // nepřijat

Příspěvek  Succube Mon Jul 04, 2011 2:45 am

proč to nezkusit. soví osazenstvo se v naší guildě točí jak ponožky (měl jsem nachystané jiné přirovnání, ale vzhledem k počtu fanoušků záchodového humoru, jsem se rozhodl nahradit to ponožkama Smile) a jeden navíc se může hodit. šel jsem s nim nejake hera a přisel mi jako v pohode clovek, to metalista na metalistovi pozná hned Razz zkušební doba je výhoda, které bych v jeho případě klidně využil.
Succube
Succube

Poèet pøíspìvkù : 579
Reputation : 71
Join date : 24. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Kespr: druid-balance 70lvl alch/herb 375/375 // nepřijat Empty Re: Kespr: druid-balance 70lvl alch/herb 375/375 // nepřijat

Příspěvek  Nakhled Mon Jul 04, 2011 3:35 am

podme nabrat uplne kazdeho, at se mame dobre.. vitej u nas Smile
Nakhled
Nakhled

Capricorn Horse
Poèet pøíspìvkù : 508
Reputation : 27
Join date : 19. 06. 10
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Kespr: druid-balance 70lvl alch/herb 375/375 // nepřijat Empty Re: Kespr: druid-balance 70lvl alch/herb 375/375 // nepřijat

Příspěvek  Sigarni Mon Jul 04, 2011 4:52 pm

at je sranda pro Razz
Sigarni
Sigarni

Poèet pøíspìvkù : 572
Reputation : 59
Join date : 27. 06. 10
Location : BRNO

Návrat nahoru Goto down

Kespr: druid-balance 70lvl alch/herb 375/375 // nepřijat Empty Re: Kespr: druid-balance 70lvl alch/herb 375/375 // nepřijat

Příspěvek  Tlamaus Mon Jul 04, 2011 5:29 pm

Offtopic

Toto se v žádném případě nevztahuje konkrétně na žádnou přihlášku.
Nedávno jsem projížděl přihlášky a říkal jsem si: Má cenu brát takovéhle lidi? Nemyslím si, že jsme úplně "béčková" guilda a myslím si, že o nás by lidi o nás(pakliže k nám opravdu chtějí) měli projevovat zájem. Nejenom slepě a hloupě vyplňovat dotazník, ale prostě správná přihláška by měla mít tu "přidanou hodnotu". Něco nad rámec, něco navíc, něco, čím se přihlašovaný líp odprezentuje guildě. Trochu kreativity. Přihláška je z 90% případů jediný možný způsob jak daného člověka odhadnout před vzetím do guildy. Zároveň je to asi jediný ukazatel, jak se člověk o guildu opravdu uchází. Nechci nějak fušovat do vedení nebo vám do toho nějak moc kecat, ale navrhoval bych trošku zpřísnit hodnocení.

Proč to píšu zrovna k téhle a ne žádné jiné přihlášce: Nad tímto jsem uvažoval už nějaký ten pátek...a drtivá většina přihlášek byla nudná. Prostě... Nijak mě to neoslovilo. Teď když jsem viděl tadytu přihlášku, nakoplo mě to a napsat jsem to sem prostě musel. A nevěděl jsem kam jinam. Lidi roboha snažte se a nepište to ve spěchu. Dejte si na tom záležet. Stojí to za to.

Chtěl bych se tady ještě Kesprovi omluvit, jestli to nějak ovlivní proces jeho příjímání do guildy. Opravdu v tom není nic osobního a Kespra si spojuji jenom s pozitivními vzpomínkami.



Tlamaus
Tlamaus

Taurus Monkey
Poèet pøíspìvkù : 253
Reputation : 16
Join date : 09. 06. 10
Age : 31
Location : Prahaháá

Návrat nahoru Goto down

Kespr: druid-balance 70lvl alch/herb 375/375 // nepřijat Empty Re: Kespr: druid-balance 70lvl alch/herb 375/375 // nepřijat

Příspěvek  Epi Mon Jul 04, 2011 10:29 pm

Já jsem šel s Kesprem nedávno AQ a zdál se mi taky jako fajn kluk, kterého bysme alespoň kvůli tomu jaký je, měli mít u nás...
Epi
Epi
Class Leader
Class Leader

Leo Horse
Poèet pøíspìvkù : 190
Reputation : 9
Join date : 06. 02. 11
Age : 33
Location : Kousek od Litomyšle :)

Návrat nahoru Goto down

Kespr: druid-balance 70lvl alch/herb 375/375 // nepřijat Empty Re: Kespr: druid-balance 70lvl alch/herb 375/375 // nepřijat

Příspěvek  Gaedr Mon Jul 04, 2011 11:10 pm

ja tohle necham na CL,nejaky novy sme nabrali ale docela tu funguje zkusebka tak uvidime jak se to vyvine-tato prihlaska
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Kespr: druid-balance 70lvl alch/herb 375/375 // nepřijat Empty Re: Kespr: druid-balance 70lvl alch/herb 375/375 // nepřijat

Příspěvek  Succube Tue Jul 05, 2011 12:29 am

Tlamo zajímavá připomínka, leč málokdy 100% platná. Človek, které je třeba jen trochu znalý základů rétoriky a není s prominutím úplnej debil, ti udela prihlasku, ktera ti zamotá hlavu a probudí u tebe nepokryté nadšení. Naopak jsou lidé strozí, méně barvitě užívající slova a jejich nadšení je spíše než z psaného projevu, znatelné z mluveného slova. V systému aplikací na místa v guildě, byla vytvořená skvělá věc, zkušební doba, která nám dává, díky svým pravidlům a povaze, možnost zpětné vazby a vyoučení potencionální hrozby pro guildu. Proto není nic špatného na nabídce ruky, jeli podávána z dostatečné vzdálenosti, aby jsi nemohl být pokousán.
A propos tvůj příspěvek patří, spíše než mezi přihlášky, mezi Vzkazy k vedení a pokud chceš na toto téma vést rozsáhlejší polemiku, učin tak prosím tam Smile
Succube
Succube

Poèet pøíspìvkù : 579
Reputation : 71
Join date : 24. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Kespr: druid-balance 70lvl alch/herb 375/375 // nepřijat Empty Re: Kespr: druid-balance 70lvl alch/herb 375/375 // nepřijat

Příspěvek  Aristin Sat Jul 09, 2011 6:00 pm

Takže, zatím tu vidím 4 pro, 3 proti, přičemž Succube, Nakhled a ó velká asmík by se ještě mohli vyjádřit konkrétně ^^ (Asmi tam má "zatím asi proti"). Ať už se to může konečně rozhodnout Smile

Pro: Aristin, Prima, Sigarni, Dagon
Proti: Haerfa, Codyy, ?Asmid*r?
Aristin
Aristin

Taurus Pig
Poèet pøíspìvkù : 577
Reputation : 8
Join date : 02. 09. 09
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Kespr: druid-balance 70lvl alch/herb 375/375 // nepřijat Empty Re: Kespr: druid-balance 70lvl alch/herb 375/375 // nepřijat

Příspěvek  Succube Sat Jul 09, 2011 7:13 pm

Nejsem CL, takže víc konkrétně se vyjádřit nemůžu Razz At rozhodne Asmik, on nejlépe ví, jak je to ted s jeho sovičkama Smile
Succube
Succube

Poèet pøíspìvkù : 579
Reputation : 71
Join date : 24. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Kespr: druid-balance 70lvl alch/herb 375/375 // nepřijat Empty Re: Kespr: druid-balance 70lvl alch/herb 375/375 // nepřijat

Příspěvek  SairuS Sun Jul 10, 2011 12:38 am

btw.... Cool Cool Cool hele ale češtinář jsem tu já tak se hezky y/i doučit Very Happy Very Happy Very Happy já už jsem na to moc starý Very Happy Very Happy Very Happy
SairuS
SairuS

Cancer Tiger
Poèet pøíspìvkù : 146
Reputation : 2
Join date : 11. 06. 10
Age : 37
Location : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Kespr: druid-balance 70lvl alch/herb 375/375 // nepřijat Empty Re: Kespr: druid-balance 70lvl alch/herb 375/375 // nepřijat

Příspěvek  Asmidir Sun Jul 10, 2011 1:53 am

u me trva proti

Asmidir
Class Leader
Class Leader

Pisces Rat
Poèet pøíspìvkù : 641
Reputation : 23
Join date : 29. 06. 10
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Kespr: druid-balance 70lvl alch/herb 375/375 // nepřijat Empty Re: Kespr: druid-balance 70lvl alch/herb 375/375 // nepřijat

Příspěvek  Pajos Sun Jul 10, 2011 10:54 am

Docela mě mrzí Kesprův přístup viz. : "loot system byl težce pozadu a itemy byly udělovány podle toho, jak se to vedení hodilo" hlavně, že si u nás Kespr nabral EQ a udělal ty preQ, alespoň dost na to aby si mohl podat přihlášku jinam. Nepamatuju se že by Kespr měl někdy problém s tím něco dostat, jen si pamatuju jak pořád sliboval support GB (profese - potiony) a opak byl pravdou jen vybíral...
Problém bude v tom, že my teprve progresujeme a to není bez wipů a problémů a jinde to bude mít bez těchto "negativních" procesů (= další lehce získaná výbava).

Kespre, neříkal jsi že máš se mnou a ostatníma ve vedení problém, vše v cajku, příjdu z dovolený a ty jsi pryč z gildy... dobře načasováno... zklamal jsi mě a dost.

Pajos
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Kespr: druid-balance 70lvl alch/herb 375/375 // nepřijat Empty Re: Kespr: druid-balance 70lvl alch/herb 375/375 // nepřijat

Příspěvek  Haerfík Sun Jul 10, 2011 11:37 am

Takže, je to sice 4:3 pro, nicméně CL druidů je/jsou celkem jasně proti. Podle pravidel potřebuješ těch "PRO" dostat 5 a ty tu nejsou (a pochybuju, že po tom pajosově postu budou).
Uzavírám: Nepřijat. Hodně štěstí jinde.
Haerfík
Haerfík

Poèet pøíspìvkù : 796
Reputation : 52
Join date : 26. 06. 10

http://www.broukej.cz/wow/

Návrat nahoru Goto down

Kespr: druid-balance 70lvl alch/herb 375/375 // nepřijat Empty Re: Kespr: druid-balance 70lvl alch/herb 375/375 // nepřijat

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru