Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Euchevia 70lvl (elemental)/zamítnuto

+5
Gaedr
Prima
Asmidir
Cody
Nakhled
9 posters

Goto down

Euchevia 70lvl (elemental)/zamítnuto Empty Euchevia 70lvl (elemental)/zamítnuto

Příspěvek  Euchevia Fri Mar 18, 2011 8:34 pm

1) Nick: Euchevia
2) Class, Lvl, Talenty, Profesie-skill: Shaman, 70, Elemental (momentálne PvP), Ench-340 & Eng-375 .... ench som si zvolil kvôli dostupnosti k surkám na enchy a ako zárobkovú činnosť, na eng som šiel kvôli headke
3) Equip, PreQ: 3x S2 + 2x Guardian + equip za bagety, mam 1/2 preQ na SSC a práve robím trialky (1/3)
4) Prečo sa hlásim do Vašej guildy?: Bol som u Vás s jednou mojou postavou (ako som zistil ešte u Vás stále je) a myslím, že ste dobrá guilda, v ktorej sa môžem niečomu priučiť hlavne v PVE, keďže som doteraz preferoval skôr PVP
5) Prínos pre Vašu guildu po mojom príchode k Vám: Dúfam, že by som sa uplatnil ako DPS v raidoch a aj v guildovných BG ak je u Vás pár ludí, ktorí oblubujú PvP popri raidovaní
6) Bývalá guilda a dôvod odchodu: Dragons Last Hope, odišiel som preto, lebo raidy ktoré boli stanovené sa často ani nezložili a s tým súvisí aj to, že nemám preQ-esty .... taktiež, pretože Gum naznačil rozpad guildy a odišlo asi 50 ludí
7) Skúsenosti s WoW: WoW hrám asi 2,5 roka a hral som už za všetky classy okrem druida pretože ten class sa mi vôbec nevidí a hrá zaň asi polovica každého serveru
8 ) Altovia: Selahadine (Warrior 65lvl) bez guildy
9) VT, Omen aj GEM mám ... na VT v poslednej dobe iba počúvam, pretože mám pokazený vstup na mikrofón
10) Mám 16 rokov, hrám hokej (profesionálne, nie na rybníku) som teda časovo vyťažený ale na WoW si čas nájdem vždy ... ak budete chcieť o mne vedieť viac stačí povedať a pošlem Vám kľudne CV-čko

Toť asi vše, Vďaka za Váš čas, ktorý ste venovali mojej prihláške

Euchevia
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Euchevia 70lvl (elemental)/zamítnuto Empty Re: Euchevia 70lvl (elemental)/zamítnuto

Příspěvek  Nakhled Fri Mar 18, 2011 11:12 pm

a coze mas u nas za postavu?
Nakhled
Nakhled

Capricorn Horse
Poèet pøíspìvkù : 508
Reputation : 27
Join date : 19. 06. 10
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Euchevia 70lvl (elemental)/zamítnuto Empty Re: Euchevia 70lvl (elemental)/zamítnuto

Příspěvek  Cody Sat Mar 19, 2011 12:44 am

jakou postavu u nas mas / myslis si ze se s pvp eq chytnes? chodime vice mene t6+ a tam s nakejma Skama nemuzes
Cody
Cody
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 875
Reputation : 53
Join date : 15. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Euchevia 70lvl (elemental)/zamítnuto Empty Re: Euchevia 70lvl (elemental)/zamítnuto

Příspěvek  Euchevia Sat Mar 19, 2011 2:29 am

mal som postavu Inzulin (priest) ktoru som mal vo WoA a ja som ju predal no a stale je v tej guilde Smile

Euchevia
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Euchevia 70lvl (elemental)/zamítnuto Empty Re: Euchevia 70lvl (elemental)/zamítnuto

Příspěvek  Asmidir Sat Mar 19, 2011 2:46 am

proti

Asmidir
Class Leader
Class Leader

Pisces Rat
Poèet pøíspìvkù : 641
Reputation : 23
Join date : 29. 06. 10
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Euchevia 70lvl (elemental)/zamítnuto Empty Re: Euchevia 70lvl (elemental)/zamítnuto

Příspěvek  Prima Sat Mar 19, 2011 3:25 am

oooh už zase? Sad
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Euchevia 70lvl (elemental)/zamítnuto Empty Re: Euchevia 70lvl (elemental)/zamítnuto

Příspěvek  Gaedr Sat Mar 19, 2011 3:39 am

heh proti
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Euchevia 70lvl (elemental)/zamítnuto Empty Re: Euchevia 70lvl (elemental)/zamítnuto

Příspěvek  vejvyk Sat Mar 19, 2011 7:44 am

V pohodě člověk,když sem s ním psal včera,tak to bylo fakt fajne,ten eq mě kurde mrzí a jako chápu že "fajn člověk" je blbej důvod pro inv do G. Nejsem CL,ale včera sem si s ním psal,tak sem si říkal že by bylo fajne se vyjádřit Wink

Malé bezvýznamné......... PRO Wink
vejvyk
vejvyk

Poèet pøíspìvkù : 190
Reputation : -13
Join date : 07. 11. 10

Návrat nahoru Goto down

Euchevia 70lvl (elemental)/zamítnuto Empty Re: Euchevia 70lvl (elemental)/zamítnuto

Příspěvek  Dagon Sat Mar 19, 2011 9:23 pm

Kdybyses nevytahoval tím vyměňováním, kupováním, prodáváním atd.,tak bych napsal Pro na zkušební dobu po které bys pravděpodobně dostal šanci jinde. Zajíma mě jenom výkon v raidu. Eq. ani nečtu ,nepodstatný. Můj hlas je : NE, stejně by ses tady zase nudil jako dřív.
Dagon
Dagon
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 297
Reputation : 20
Join date : 17. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Euchevia 70lvl (elemental)/zamítnuto Empty Re: Euchevia 70lvl (elemental)/zamítnuto

Příspěvek  Euchevia Sat Mar 19, 2011 10:18 pm

No, pokial viem ničím som sa nevyťahoval

Euchevia
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Euchevia 70lvl (elemental)/zamítnuto Empty Re: Euchevia 70lvl (elemental)/zamítnuto

Příspěvek  Prima Sat Mar 19, 2011 10:51 pm

jednu šanci s inzulinem už jsi dostal (vlastně dvě) .. chvilku ses snažil a pak tvoje aktivita klesla na nulu - vždyť i ty sám si byl překvapený, že ji máš ještě v guildě

promin ale fakt Proti tentokrát Sad
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Euchevia 70lvl (elemental)/zamítnuto Empty Re: Euchevia 70lvl (elemental)/zamítnuto

Příspěvek  Euchevia Sat Mar 19, 2011 11:23 pm

Veď ja som tu postavu predal tak som za ňu asi hrať nemohol tak je jasné, že moja aktivita bola nulová....a tú druhú šancu dostal ten kto zaňho hrá teraz

Euchevia
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Euchevia 70lvl (elemental)/zamítnuto Empty Re: Euchevia 70lvl (elemental)/zamítnuto

Příspěvek  Succube Sun Mar 20, 2011 2:16 am

Momentalne souhlasim s Primcou. Shamiku uz je dost. Mame 3 pravidelne raidujici ele shamiky a Tvuj equip je moc low a preq mas na dungy, ktere uz stejne nechodime, takze prinos pro guildu, zde vidim nulovy Neutral
Succube
Succube

Poèet pøíspìvkù : 579
Reputation : 71
Join date : 24. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Euchevia 70lvl (elemental)/zamítnuto Empty Re: Euchevia 70lvl (elemental)/zamítnuto

Příspěvek  Prima Sun Mar 20, 2011 3:23 am

No! Vybavenost postavy, prequesty a stav v guildě jsem ještě k tomu nezmínila. A Succube má naprostou pravdu.
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Euchevia 70lvl (elemental)/zamítnuto Empty Re: Euchevia 70lvl (elemental)/zamítnuto

Příspěvek  Haerfík Sun Mar 20, 2011 4:29 pm

Začněte sem dávat seriózní přihlášky. Nejsme farma lidí co lognou jednou za měsíc (že to říkám zrovna já Very Happy ), potřebujem zažraný a fun lidi Smile .
Haerfík
Haerfík

Poèet pøíspìvkù : 796
Reputation : 52
Join date : 26. 06. 10

http://www.broukej.cz/wow/

Návrat nahoru Goto down

Euchevia 70lvl (elemental)/zamítnuto Empty Re: Euchevia 70lvl (elemental)/zamítnuto

Příspěvek  Succube Mon Mar 21, 2011 2:35 am

Primco myslel jsem Tvuj kometar k predesle prihlasce Smile ergo pravdu mas Ty Smile
Succube
Succube

Poèet pøíspìvkù : 579
Reputation : 71
Join date : 24. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Euchevia 70lvl (elemental)/zamítnuto Empty Re: Euchevia 70lvl (elemental)/zamítnuto

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru