Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Priest(Shadow/Holy)/přijat na zkušební dobu

+3
Aristin
Holly
Mufinqua
7 posters

Goto down

Priest(Shadow/Holy)/přijat na zkušební dobu Empty Priest(Shadow/Holy)/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Anonymní Mon Mar 14, 2011 10:58 pm

1) Rajana
2) priest, 70lvl, momentalne SH, Engineering a Tailoring, mam je, protoze se z neceho musi vydelavat Smile
3) equip mam pomerne rozsahly, nejradeji chodim za shadow kde ma 2xT6, zbytek BT/Hyjal doplny + selfcrafting(roba ze swp a headka)....equip na Holy taky neni spatny, sklada se z T5 equipu + BT/Hyjal/SWP....preQ mam ALL
4) chtel bych okusit lepsi PvE nez jsem zazival do ted, rad bych se podival na konec BT Smile
5) tak urcite mohu poskytnout kvalitni DMG nebo heal...pokud by mel nekdo zajem se mrknout i do arenky, tak neni problem Smile
6) 3 roky jsem hral v guilde Guards of the Citadel, guidlu jsem opustil, protoze kamaradi odesli na WOTLK a zustali tam jen samy lidi, ktery jsem nemel v oblibe
7) wow hraju cca 4 roky, dlouho jsem hral warriora (ciste PvP) ted se pokusim rozjet SH priesta, jak v PvE tak v PvP
8 ) zadne alty nemam
9) pouzivam VNT a Mumble jsem inst. pred tydnem, takze mam oboje, mikrak pouzivam, rad komunikuji Very Happy ...co se tyce addonu, mam vsechny, ktere vyzadovala predesla guilda. tzn:. Omen, Deadly Boss a Dmg meter
10) je mi 19 let, bydlim ve Vsetatech, ktere se nachazeji ve stredoceskem kraji v okresu Melnik...chodim do 4 rocniku na stredni skolu ve Steti zamerenou na IT...mam rad dobrou muziku a holky(alkohol se pocita jako samozrejmost) XD


Naposledy upravil Chelios dne Sun Mar 27, 2011 10:22 pm, celkově upraveno 1 krát

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Priest(Shadow/Holy)/přijat na zkušební dobu Empty Re: Priest(Shadow/Holy)/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Mufinqua Mon Mar 14, 2011 11:51 pm

1. Ten je meneny? Smile
2. Btw po SW se proslycha, ze jsi corka. Co je na tom pravdy netusim Smile
3. Za frostaka hledam partaka Very Happy
Mufinqua
Mufinqua

Poèet pøíspìvkù : 574
Reputation : 47
Join date : 19. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Priest(Shadow/Holy)/přijat na zkušební dobu Empty Re: Priest(Shadow/Holy)/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Anonymní Tue Mar 15, 2011 12:07 am

Mufinqua napsal:1. Ten je meneny? Smile
2. Btw po SW se proslycha, ze jsi corka. Co je na tom pravdy netusim Smile
3. Za frostaka hledam partaka Very Happy

tak za 1. Ano, priesta jsem nedavno vymenil, protoze me warrior omrzil a priest me v PvP/PvE hodne zaujal a hodlam se ho drzet Smile
2. Corka rozhodne nejsem, na mystiqu hraju uz delsi dobu, takze nemam zapotrebi si kazit povest a jeste vubec ne kradezemi...
3. Duo s frostem opravdu nedavam xD dneska jsem zacal chodit s jednim typkem od vas z guildy a jde nam to dobre Smile (Holly) s magem jsem taky chodil ale opravdu jsem nestihal, kdyz ted chodim s rogunou, tak mi to prijde daleko jednodussi Smile

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Priest(Shadow/Holy)/přijat na zkušební dobu Empty Re: Priest(Shadow/Holy)/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Holly Tue Mar 15, 2011 12:08 am

SH priesta by bylo potreba s takym equipem :-) a na corku te rozhodne netypuju...
Holly
Holly

Poèet pøíspìvkù : 45
Reputation : 3
Join date : 19. 07. 10

Návrat nahoru Goto down

Priest(Shadow/Holy)/přijat na zkušební dobu Empty Re: Priest(Shadow/Holy)/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Anonymní Tue Mar 15, 2011 12:15 am

dikes Wink

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Priest(Shadow/Holy)/přijat na zkušební dobu Empty Re: Priest(Shadow/Holy)/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Aristin Tue Mar 15, 2011 12:17 am

Pro Smile
Aristin
Aristin

Taurus Pig
Poèet pøíspìvkù : 577
Reputation : 8
Join date : 02. 09. 09
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Priest(Shadow/Holy)/přijat na zkušební dobu Empty Re: Priest(Shadow/Holy)/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Mufinqua Tue Mar 15, 2011 12:30 am

Jak jsem rikal, ja jenom rikam, co jsem slysel pri tom afkovani v SW Smile . Taky vim, ze si lidi delaji semo tamo srandu zejo Wink .
Skoda, ele shama nejak nemuzu sehnat a nechcu se flakat jenom s s2/s3 Very Happy .
Mufinqua
Mufinqua

Poèet pøíspìvkù : 574
Reputation : 47
Join date : 19. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Priest(Shadow/Holy)/přijat na zkušební dobu Empty Re: Priest(Shadow/Holy)/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Anonymní Tue Mar 15, 2011 12:49 am

Si byvaly majitel postavy "Cheliosova?"

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Priest(Shadow/Holy)/přijat na zkušební dobu Empty Re: Priest(Shadow/Holy)/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Tomus Tue Mar 15, 2011 1:59 am

Posli sem screen kolko vytocis v sw na panakoch bez akychkolvek buffov, mlat kym ti nedojde mana a posli total dmg.
+ screen tvojho eq + tvoj talent build (tiez najlepsie screen alebo odkaz)
Tomus
Tomus

Poèet pøíspìvkù : 607
Reputation : 51
Join date : 27. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Priest(Shadow/Holy)/přijat na zkušební dobu Empty Re: Priest(Shadow/Holy)/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Prima Tue Mar 15, 2011 2:35 am

To jsi vyměnil wara, za kterého jsi hrál 3 roky? Umm jaký byl tvůj původní nick?
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Priest(Shadow/Holy)/přijat na zkušební dobu Empty Re: Priest(Shadow/Holy)/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Anonymní Tue Mar 15, 2011 9:49 am

to Blackboss: Ano, jsem jeji byvali majitel(jeste kdyz se jmenovala Cheliosova)...
to Tomus: jen co prijdu do skoly, to bude cca v pul 6, tak se na to vrhnu...
to Prima: ee, Cheliosovou jsem mel chvily..myslim 3 roky dohromady Smile warr na Deffu, warr u hordy na mystiqu a warr u ali na mystiqu Smile

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Priest(Shadow/Holy)/přijat na zkušební dobu Empty Re: Priest(Shadow/Holy)/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Gaedr Tue Mar 15, 2011 8:46 pm

chlapec se docela snaží,sice mám obavu jako u mnoha měničů mainu před ním že ho to po chvíli přestane bavit ale rozhodně jsem pro to s ním zkusit,shadow priesti nam schází a tenhle človíček se snaží k nám dostat a reference na něj špatný nemám...
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Priest(Shadow/Holy)/přijat na zkušební dobu Empty Re: Priest(Shadow/Holy)/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Tomus Tue Mar 15, 2011 10:40 pm

priklanam sa k PRO.
bude ale treba zopar veci doladit.
Tomus
Tomus

Poèet pøíspìvkù : 607
Reputation : 51
Join date : 27. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

Priest(Shadow/Holy)/přijat na zkušební dobu Empty Re: Priest(Shadow/Holy)/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Anonymní Tue Mar 15, 2011 10:43 pm

no, s tema talentama si nejsem jisty....pokud by nekdo opravdu touzil po vetsim infu, tak neni problem se sejit na VNT nebo Mumble...

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Priest(Shadow/Holy)/přijat na zkušební dobu Empty Re: Priest(Shadow/Holy)/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Dagon Wed Mar 16, 2011 4:19 am

Eq. není všecko. Všecko se dá u nás sehnat velice lehce po Kalecgose v swp,ale i tam už máš nafarmeno. Nás zajímá, na jak dlouho to tady vydíš a jak často se s náma chceš trápit? Bylo by také fajn, kdybys napsal seznam tvých postaviček keré máš i jinde. Je mi to vážně trapný, ale poznám ty vaše přejmenovaný postavičky alty altů a ve většině případech i jejich bývalé majitele z chatu a z Vt. Hraju tady na tomhle serveru hodně často a už nehorázně dlouhou dobu. Played ... raději nechtějte vědět. Poznám tyhle hráče jako ty skoro po čuchu. Neumíte hrát za postavičky keré ste nehráli od lv1. Kdyby to byla pravda,tak předvádíte "zázraky" za ně. Zkušenosti se nedaj podvést. Kluci co k nám choděj si většinou myslej že sme tady banda idiotů kerý hovno vědi. Možná že i jo, ale pozor na jednu věc. Mezi nima může být i výjimka kerá to prokoukne.
Timhle sem chtěl trochu odůvodnit výzvu Letargia kerou ti předložil. Abys z toho nebyl vykulenej. My už sme z toho unavený kámo. Je tu malej server a hráči se tady za své postavičky znají a i další nkoněčný zástupy altů.
Chceme hrát top hru. Teda doufám že jo a proto si začínáme i opatrněji vybírat. Máme tu kluky co mají postavčky keré jim závidí přez půl serveru ale podávají v nich podprůměrné výkony. Nepotřebujem další podobný lidi. Chceme totiž hrát top hru ,ne "něco" s top panáčkama.

Já ty vaše přihlášky nečtu. Prolítnu to k bodu kde můžete napsat svůj věk a to me zajímá ze všeho nejvíc. Podle toho se pak rozhodnu číst ten zbytek a pak i různý reakce v těch vašich topickách abych utvrdil,nebo vyvrátil mojí prvotní doměnku o vás. Potřebujem nadšený hráče ,sportovce kerý chtěj bejt nejlepší a není nic špatnýho ani na tom chtít mít nejlepší věci. Jde hlavně o nadšení. To mě zajímá ze všeho nejvíc, ne vaše panáčči a blabla bla to další. Nezdálo se mi z tvý přihlášky že bys byl nějak extra nadšenej s náma sejmout Killjadena. Je pravda že hrát Pve sh. priesty mladý kluky nebaví. Je nudnej a pro hloupý je zbytečně komplikovanej a hl. nedoceněnej. Proto jich tu není tolik. Neroztrhnul se s nima pytel na tomhle serveru kde hraje převážně plno začátečníků a nezkušenejch Pve hráčů. Nestane se tady jako na Tbc ofiku že by byli minimálně 2, ideálně 3 sh priesti v raidu. Podobný to je i u nás. Udělal si dobrej tah že se hlásíš za Sh. priesta a proto tě kuci vemou. Já sem také pro přijmutí i když za to neumíš hrát. Teď budeš mít hodně příležidostí mi zacpat hubu a ukázat nám že sem se mejlil, že umíš a chceš. A hlavně ukázat ..... jak ses nadšenej. Gl
Dagon
Dagon
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 297
Reputation : 20
Join date : 17. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Priest(Shadow/Holy)/přijat na zkušební dobu Empty Re: Priest(Shadow/Holy)/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Anonymní Wed Mar 16, 2011 4:37 pm

diky za vycerpavajici komentar k memu topicu Smile

Ano, spousta lidi by mi zatim nemusela verit, to chapu ale zase na druhou stranu bych prave chtel ukazat co jsem za cloveka nebo co ve mne je. S tim raidovanim ted momentalne bych nemel cas, protoze za necely 2 mesice maturuji a rad bych se pripravoval, takze bych jen obcas mohl skocit nejaky ten dung, kdyby byla potreba.

Equip neni vsechno....to mu potvrdit a znam to hlavne z PvP. Ty zkusenosti se SH priestem uz nejake mam ale zase ne na takove urovni, abych hned progresoval SWP. Hlavne si musis nekde "nastudovat" rotaci spellu pri PvE a bossech.

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Priest(Shadow/Holy)/přijat na zkušební dobu Empty Re: Priest(Shadow/Holy)/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Gaedr Wed Mar 16, 2011 7:01 pm

mno testnem a uvidíme ...takže přijat na zkušební dobu
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Priest(Shadow/Holy)/přijat na zkušební dobu Empty Re: Priest(Shadow/Holy)/přijat na zkušební dobu

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru