Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hubicak priest/prijat na zkusebni dobu

+3
Succube
Sigarni
Gaedr
7 posters

Goto down

Hubicak priest/prijat na zkusebni dobu Empty Hubicak priest/prijat na zkusebni dobu

Příspěvek  Hubicak Mon Jul 04, 2011 9:07 pm

Nick postavy a level se kterou se hlásíte
Hubicak 70 lvl
Jak dlouho postavu vlastníte
Postavu som dostal ( dôvody až ak by ste sa pýtali ) a mám ju 7 mesiacov
Ostatní postavy co stojí za zmínku
Xscroll protadin 3xT6 swp head ( heal retri eq iba v banke, aktívne protect )
Profese
Na priestovi Alchemy, Herbalism - podľa mňa s tým najlepšie využijem priesta a uživím ho na raidy
Na paladínovy full JWC a ENG, eng plánujem rušiť
Equip a prequesty ... m=Insomnia ... m=Insomnia
Preq ALL na oboch, a inak za priesta retalentujem za to čo aktuálne potrebné ale najviac mám nahraté za Spirita ( dávam často talenty do mass dispelu na felma ) ale ovládam všetky buildy.
Vaše předchozí zkušenosti s WoW, vaše předchozí guildy, důvod opuštění
WoWko už hrám dlhých 5 rokov a stihol som vystriedať veľa srv. Za svoju wow kariéru som už bol aj pri KJ, takže skúsenosti s TBC asi kompletné, jedine taktiku na KJ by som si potreboval zopakovať a v reále si to oťukať. Za celú dobru hrania som vyskúšal všetky class a ak by som ich dostal do ruky vedel by som zahrať a po pár dňoch dosť dobre. Rýchlo si viem vychytať postavu a rotáciu nato aby som ju maximálne vyťažil.
Predchádzajúce guildy boli Samaritáni(rozpadli sa), Dragons last Hope(neochota progressu), Happy thrie Friend(neochota progressu). Dôvod bol ten že som šiel ďalej za progressom a eqipom.
Něco o vás z reálu
No mám 20 rokov a priateľku ( už rok a pol tú istú, len teraz je u brata v Indiane v USA na leto ), rád si vypijem ( kofolu alebo vodku, som vyberaví Very Happy ), momentálne nepracujem len sem tam brigádujem čo mi akurát pokrije financie na cigarety, ale začínam ako Súkromný Bankár. Inak aktívne navštevujem stále ten istý bar a cez víkendy behám po meste kde sa čo vyskytne, nemám rád nudu. Školu už mám dávno za sebou. Ale neradím spoznať vraj som debil ale majú ma ľudia radi Very Happy
Váš vztah k PvE a PvP
PvP som sa nabažil keď som hral na instantoch a funny serveroch na Insomnii idem iba po PvE, radšej budem afkovať ako ísť BG. Čiže PvE je moja jediná priorita a progress s tým spojený
Proč právě naše guilda? Co od nás čekáte a co o nás víte?
Prečo ? Spĺňate kritéria po ktorých idem. Aktívny progress a chuť hrať a wipovať keď to stojí zato, či na 5x Anzu alebo KJ. Čo momentálne u HtF už dlllho neuvidím Sad
Jak často a v jakou dobu asi hrajete? Kolik času jste ochotni investovat do WoW?
Hrajem každý deň tak od tej druhej ak niesom na brigáde čo často nieje aj do polnoci. Takže tak 2-8 hodín denne. Jedine cez víkendy ak mám neakú akciu tak som tu len do ôsmej deviatej.
Další věci které nám o sobě můžete sdělit
No uviedol som že som menil guildy kvôli eq a progresu ale momentálne už nemám na priestovi ani ako šperkovať ten eq, chýba mi už iba 5 itemov do môjho TOP eq, takže nejdem k vám so zámerom o eq ale progress. Inak momentálne som stále v HtF leto im chcem pomáhať tak dlho ako len budem môcť. Leavnem až ak budem mať potvrdenú prihlášku

Hubicak
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hubicak priest/prijat na zkusebni dobu Empty Re: Hubicak priest/prijat na zkusebni dobu

Příspěvek  Gaedr Mon Jul 04, 2011 11:09 pm

shadow priesta bysme potrebovali jako sul,ale vybavuji si ze nedavno mi nekdo rikal o tobe zes mel na nasi guildu na ww nejake narazky/kritiku?nebyl sem tam nemohu soudit o co slo jen kdyby se to nejak rozumne vysvetlilo jestli to byla informace mylna nebo co byl duvod
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Hubicak priest/prijat na zkusebni dobu Empty Re: Hubicak priest/prijat na zkusebni dobu

Příspěvek  Hubicak Mon Jul 04, 2011 11:27 pm

No ak by si chcel kľudne ti to na vetrile niekde objasním. Ale človek s ktorým som mal ten určitý problém, je v pohode Smile A na guildu ako celok to nebolo len na pár jedincov ale nič vážne, len som zle vyzdvihol to zlé na určitých ľuďoch, bola to moja chyba viem. Ale zo zlého sa človek učí, napráva a stáva lepším, a kým nevie čo zle robí tak sa ani napraviť nemôže.

Hubicak
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hubicak priest/prijat na zkusebni dobu Empty Re: Hubicak priest/prijat na zkusebni dobu

Příspěvek  Sigarni Mon Jul 04, 2011 11:40 pm

Eq na heal má to jsem se koukal ovšem eq není vše je třeba ho vyzkoušet. Sh hmm to si vyřídí lety mě zajímá heal a na to eq má na swp je možnost chodit jak za spiritáka tak za coh. Pro
Sigarni
Sigarni

Poèet pøíspìvkù : 572
Reputation : 59
Join date : 27. 06. 10
Location : BRNO

Návrat nahoru Goto down

Hubicak priest/prijat na zkusebni dobu Empty Re: Hubicak priest/prijat na zkusebni dobu

Příspěvek  Succube Tue Jul 05, 2011 12:08 am

jak heal, tak sh je momentalne u nás nedostatkové zboží. Zkušebka to jistí Smile
Succube
Succube

Poèet pøíspìvkù : 579
Reputation : 71
Join date : 24. 08. 10

Návrat nahoru Goto down

Hubicak priest/prijat na zkusebni dobu Empty Re: Hubicak priest/prijat na zkusebni dobu

Příspěvek  Cody Tue Jul 05, 2011 1:33 am

pro
Cody
Cody
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 875
Reputation : 53
Join date : 15. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Hubicak priest/prijat na zkusebni dobu Empty Re: Hubicak priest/prijat na zkusebni dobu

Příspěvek  Dagon Tue Jul 05, 2011 3:15 am

dobře teda, na zkuš. dobu. Smile
Dagon
Dagon
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 297
Reputation : 20
Join date : 17. 12. 10

Návrat nahoru Goto down

Hubicak priest/prijat na zkusebni dobu Empty Re: Hubicak priest/prijat na zkusebni dobu

Příspěvek  Prima Tue Jul 05, 2011 1:11 pm

pro na zkušební dobu Wink
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Hubicak priest/prijat na zkusebni dobu Empty Re: Hubicak priest/prijat na zkusebni dobu

Příspěvek  Hubicak Tue Jul 05, 2011 1:47 pm

Takže aké je Vaše finálne stanovisko ?

Hubicak
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Hubicak priest/prijat na zkusebni dobu Empty Re: Hubicak priest/prijat na zkusebni dobu

Příspěvek  Aristin Tue Jul 05, 2011 4:21 pm

no, já sem taky pro, a protože je to páté pro, tak jsi nabrán na zkušební dobu ^^ piš si o inv ve hře komukoli z vedení
Aristin
Aristin

Taurus Pig
Poèet pøíspìvkù : 577
Reputation : 8
Join date : 02. 09. 09
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Hubicak priest/prijat na zkusebni dobu Empty Re: Hubicak priest/prijat na zkusebni dobu

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru