Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Freedomka, holy priest - přijat

+3
Cody
Gaedr
Aristin
7 posters

Goto down

Freedomka, holy priest - přijat Empty Freedomka, holy priest - přijat

Příspěvek  Anonymní Wed Dec 22, 2010 1:15 am

1. Freedomka
2. priest, 70 lvl, 20/41/0 (jak jinak Very Happy) tailoring, engineering (eng full, tailor asi 367)- obe dve kvuli prakticky nejlepsim itemum ze hry, z tailoru roba a z engu bryle
3. Svuj equip bych nazval solidnim Very Happy Jak uz jsem psal SWP roba, SWP ruky, vse za bojky lepsi nez T5, ale taky naopak modry neck, ramena a back a v neposledni rade zelena wandka, zbytek epic. Nazval bych se takovym spirit priestem, protoze spise kaslu na BH a jedu spirit - vsechny sockety mam narvane do spiritu a ten regen se mi zda solidni i kdyz je co zlepsovat taky... Prequest mam na SSC a na TK mi chybi Magtheridon - vic toho v celkem slabe guilde, kde jsem doposud byl , neslo.
4. Tak duvod je celkem jasny: raidy. Posledni vec co me z 10 manu zajima je neck z Akila. Z minule guildy jsem odesel z vice duvodu a nechozeni vetsich dungu je jeden z nich... Jinak u Vas asi nikoho neznam, parkrat MC s Tlamausem, Tallicem nebo Primou. Ja ani na serveru nejsem dlouho je to dva nebo tri mesice...
5. Hm, tak predevsim pve healer a pripadne mam nikdy nezrealizovane napady na eventy, ale v guildach je o ne obecne maly zajem, zvlast pokud delate nejake prvni tak lidi nevi do ceho jdou a moc se jich ani nehlasi...
6. Makaveli- od zacatku meho pusobeni na Mystiqu. Prisel jsem sem z nynejsiho Narniasu kvuli tomu, ze se tam nic nedeje. Zadne nove dungy nic a koho by bavilo chodit VOA, OS a Naxx 1x tydne... Mel jsem v planu nastoupit do male guildy a tu "rozjet", lec nezdarilo se. Lidi v Makaveli super, ovsem nekdy se ve wowku moc hadam apod a taky to byla takova ta "rodinnejsi guilda", kde kazdy o kazdem vi skoro vse a ja se tam moc ani nehodil. Vystacim si ve wowku(diky letum co ho hraju) celkem sam a postaram se o sebe i bez guildy coz se o 95% lidi tam rict neda. Tim padem mi neustale vytykali, ze s nima nic nechodim - veci jako normal dungy apod Jasne nekdy jsem neco zasel, ale nejde to prece jen chodit kazdy den... Navic do wowka by si lidi meli chodit odpocinout a ja uz se tam, citil jaksi nesvuj a tak jsem jim napsal proc a leavnul jsem...
7. 4 roky postav moc neptejte se, at uz z ruznych funu nebo blizzliku Very Happy (holy pala, destro warlock, holy priest, cement shaman a bla bla bla nebudu uz vic vypisovat Very Happy)
8. Za alta bych povazoval sveho druida s nickem Homosexuál. Ted lvl 54, na 70 s nim planuju PVP. Guilda zadna, leavnul jsem Makaveli i s nim... Dale treba expim shamana cementa na 39 twinka ale zatim lvl 21, takze to neni tak zhave.
9. Posloucham, uz mam staly pocitac misto notebooku ale mikrofon jsem si jeste neporidil. Kdyz nejsem RL neprijde mi to tak dulezite...
10. Muj priblizny vek je presne 21, jsem z Ostravy. momentalne by se dalo rict nezamestnany-skoncil jsem vysokou ktera me nebavila a pristi rok planuju jit na jinou. Ve volnem case jsem vedouci turistickeho oddilu, do ktereho chodim uz 10 let.

Taak to by byla snad dost vycerpavajici prihlaska o me, diky, ze jste ji docetli az sem Very Happy

S pozdravem

Freedomka

Anonymní
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Freedomka, holy priest - přijat Empty Re: Freedomka, holy priest - přijat

Příspěvek  Aristin Wed Dec 22, 2010 1:29 am

Hh, jméno Tlamaus tu ani nezmiňuj radši, nebo nám nase*eš Gumko. Smile Z MC a Hro dungů znáš nejspíš mě, a já s tebou mám dobrý zkušenosti, tkže sem jednoznačně PRO. Smile
Aristin
Aristin

Taurus Pig
Poèet pøíspìvkù : 577
Reputation : 8
Join date : 02. 09. 09
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

Freedomka, holy priest - přijat Empty Re: Freedomka, holy priest - přijat

Příspěvek  Gaedr Wed Dec 22, 2010 2:56 am

pro
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Freedomka, holy priest - přijat Empty Re: Freedomka, holy priest - přijat

Příspěvek  Cody Wed Dec 22, 2010 3:08 am

pro
Cody
Cody
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 875
Reputation : 53
Join date : 15. 06. 10

Návrat nahoru Goto down

Freedomka, holy priest - přijat Empty Re: Freedomka, holy priest - přijat

Příspěvek  Prima Wed Dec 22, 2010 3:31 am

Pro Razz
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Freedomka, holy priest - přijat Empty Re: Freedomka, holy priest - přijat

Příspěvek  SairuS Wed Dec 22, 2010 6:18 am

Promiň te CL-ka že sem lezu Cool ja jen že ostravaků je tu málo tak bych za ně byl i rád Very Happy Razz no ni Cool
SairuS
SairuS

Cancer Tiger
Poèet pøíspìvkù : 146
Reputation : 2
Join date : 11. 06. 10
Age : 37
Location : Ostrava

Návrat nahoru Goto down

Freedomka, holy priest - přijat Empty Re: Freedomka, holy priest - přijat

Příspěvek  Asmidir Wed Dec 22, 2010 10:43 am

tak asi pro no

Asmidir
Class Leader
Class Leader

Pisces Rat
Poèet pøíspìvkù : 641
Reputation : 23
Join date : 29. 06. 10
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Freedomka, holy priest - přijat Empty Re: Freedomka, holy priest - přijat

Příspěvek  Sigarni Wed Dec 22, 2010 6:59 pm

pro

piš si o inv
Sigarni
Sigarni

Poèet pøíspìvkù : 572
Reputation : 59
Join date : 27. 06. 10
Location : BRNO

Návrat nahoru Goto down

Freedomka, holy priest - přijat Empty Re: Freedomka, holy priest - přijat

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru