Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Přihláška, Druhypokus \ hunt - Sur+MM \ alt Holy palat/přijat

+2
Nakhled
Sigarni
6 posters

Goto down

Přihláška, Druhypokus \ hunt - Sur+MM  \ alt Holy palat/přijat Empty Přihláška, Druhypokus hunt - Sur+MM alt Holy palat/přijat

Příspěvek  Druhy Thu Oct 28, 2010 11:53 am

Nick : Druhypokus
Elf - Hunter – Marksman + Sur ( pet střední, štír), / range - DPS

Talenty

Přihláška, Druhypokus \ hunt - Sur+MM  \ alt Holy palat/přijat Druhypokus

Odehráno 1 měsíc a dva týdny herního času, postava založena na přelomu roku 2009
Postavu mám od začátku.
EQ : preT5 tedy převládá Epic + T4 ( mám plán na top PvE Eq který chci sestavit T5 ani T6, to není spíš specifické věci)
Preq: KZ splněno ( bohužel už není třeba:)) , rozděláno na SSC , TK, kus chainu na BT a Hyjal
Leaherworking + skinning

Alt: Trpaslík – paladin – Holy – buff + second heal
Nick: Nasoska


Přihláška, Druhypokus \ hunt - Sur+MM  \ alt Holy palat/přijat Nasoska

Postavu mám od začátku. - Rare EQ + par ks Epic + T4
kovář + horník

Důvod proč hledám gildu je z důvodu rozpadu původní Holly Knights. Vedení odešlo po problémech se zaměstnáním. 70lv hráči původní gildy odešli co já vícm k Wolfikům, HTF nebo na offiko. Já sem našemu GuM slíbil držet gildu co to jen jde. Gildu jsem držel s několika -60lv hráči, které jsem protahoval skrz BRD , BRS , ZF, ST a jiné preBC dungy aby nabrali zkušenosti a Eq. Bohužel jen zlomek se ukázal jako schopný, většina chtěla jen vybrat GuM banku. Dva lidé již nemají šanci gildu pozvednout a tak jsem požádal o svolení GuM s odchodem.

Nemám rád PvP a vyhýbám se mu. Veškeré PvP pointy mám z World PvP ( Halla, věže HF ) , jinak raději dám Alt+f4 a jdu na alta.

Ventrilo mám, ale nepoužívám, protože nebylo třeba. Většinou jsme chodili tak že jsme se dohodli předem a následně nebylo třeba dalšího dohadování.
Addony jsou v režii gildy hádám Omen2, kalendář atd...

Vaší gildu mně doporučili osoby z jiné Ali gildy. Očekávám dobrou zábavu, mezi rozumnýma lidmi. Farmím cca hodinu denně v týdnu a víkendu cca 3-5 hodin denně. Pokud se něco složí čas podle potřeby .

Něco z reálu: muž , 30+ , zaměstnání počítače bez upřesnění.


Díky za odpověď

Druhy
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Přihláška, Druhypokus \ hunt - Sur+MM  \ alt Holy palat/přijat Empty Re: Přihláška, Druhypokus \ hunt - Sur+MM \ alt Holy palat/přijat

Příspěvek  Sigarni Thu Oct 28, 2010 12:02 pm

Sice máme huntů hodně ale tady dávám Pro Smile
Sigarni
Sigarni

Poèet pøíspìvkù : 572
Reputation : 59
Join date : 27. 06. 10
Location : BRNO

Návrat nahoru Goto down

Přihláška, Druhypokus \ hunt - Sur+MM  \ alt Holy palat/přijat Empty Re: Přihláška, Druhypokus \ hunt - Sur+MM \ alt Holy palat/přijat

Příspěvek  Nakhled Thu Oct 28, 2010 1:11 pm

prihlaska je supr, konecne nekdo kdo zvysi vekovy prumer guildy o kousek.. PRO vsema deseti
Nakhled
Nakhled

Capricorn Horse
Poèet pøíspìvkù : 508
Reputation : 27
Join date : 19. 06. 10
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

Přihláška, Druhypokus \ hunt - Sur+MM  \ alt Holy palat/přijat Empty Re: Přihláška, Druhypokus \ hunt - Sur+MM \ alt Holy palat/přijat

Příspěvek  Mufinqua Thu Oct 28, 2010 1:40 pm

Vypada na moc moc prijemneho cloveka Razz Smile
Mufinqua
Mufinqua

Poèet pøíspìvkù : 574
Reputation : 47
Join date : 19. 07. 09

Návrat nahoru Goto down

Přihláška, Druhypokus \ hunt - Sur+MM  \ alt Holy palat/přijat Empty Re: Přihláška, Druhypokus \ hunt - Sur+MM \ alt Holy palat/přijat

Příspěvek  Gaedr Thu Oct 28, 2010 4:35 pm

Pro
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Přihláška, Druhypokus \ hunt - Sur+MM  \ alt Holy palat/přijat Empty Re: Přihláška, Druhypokus \ hunt - Sur+MM \ alt Holy palat/přijat

Příspěvek  Asmidir Thu Oct 28, 2010 7:54 pm

jak sem psal jinde, davam zatim PRO, ale priklonim se k CL

Asmidir
Class Leader
Class Leader

Pisces Rat
Poèet pøíspìvkù : 641
Reputation : 23
Join date : 29. 06. 10
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

Přihláška, Druhypokus \ hunt - Sur+MM  \ alt Holy palat/přijat Empty Re: Přihláška, Druhypokus \ hunt - Sur+MM \ alt Holy palat/přijat

Příspěvek  Prima Thu Oct 28, 2010 8:18 pm

PRO :-)
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Přihláška, Druhypokus \ hunt - Sur+MM  \ alt Holy palat/přijat Empty Re: Přihláška, Druhypokus \ hunt - Sur+MM \ alt Holy palat/přijat

Příspěvek  Gaedr Thu Oct 28, 2010 10:34 pm

přijat
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Přihláška, Druhypokus \ hunt - Sur+MM  \ alt Holy palat/přijat Empty Re: Přihláška, Druhypokus \ hunt - Sur+MM \ alt Holy palat/přijat

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru