Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

přihláška/přijat s podmínkou-test raid

+5
Nakhled
Taky
Haerfík
Sigarni
Tomus
9 posters

Goto down

přihláška/přijat s podmínkou-test raid Empty přihláška/přijat s podmínkou-test raid

Příspěvek  Lucienn Thu Oct 21, 2010 7:00 pm

1)Lucienn

2)rogue lvl 70, talenty-assassination(zkousel sem i combat ale assa je do dungu lepsi, jinak kdyby to nekomu vadilo mam eq i na combat),řemesla-engeniering(368),mining,(full)

3) eq mam 2x t5 jinak ostatni na urovni T5+ doplňky t5...... preq- zbyva mi posledni boss v hyjalu a mam i na BT...

4)hlasim se sem proto že, dřív sem s touto guildou chodil T5 raidy (TK) znal sem tu par lidi ael pak sem přestal hrat a teď si už na jejich nicky nevzpomenu Laughing

5) poslední dobou sem pořád online ( raidy chodim i v noci ) Laughing

6)byl jsem v guilde HTP( odešel sem proto že, jsem se nepohodl s 2 hraci ), te´d jsem v Amanare, ael spokojenost neni:-( (duvod: malo se chodi dungy)

7) hraju wow jen 2 roky a to jen na mystiqu ;-) jinak o rogune vim hodne a drzím dps prumerne 800 a víc ( jak na čem)

8 ) mam jednoho alta a to maga lvl 70( guilda amanare), byl bych ochoten ho vzit sebou ;-)

9) ventrilo a mikrak mam ;-)

10) je mi 19, dělam kickbox a hraju fotbal.....jo a strašně rád balim holčiny ;-)

Lucienn
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

přihláška/přijat s podmínkou-test raid Empty Re: přihláška/přijat s podmínkou-test raid

Příspěvek  Tomus Thu Oct 21, 2010 7:29 pm

este predtym ako by ste poveadli ne by som chcel pripomenut jednu vec... chalan by mohol mat do tyzdna BT. a v BT minimalne na Esenci budu treba minimalne 3 kickeri. -> 3 online kickeri..
Tomus
Tomus

Poèet pøíspìvkù : 607
Reputation : 51
Join date : 27. 05. 10

Návrat nahoru Goto down

přihláška/přijat s podmínkou-test raid Empty Re: přihláška/přijat s podmínkou-test raid

Příspěvek  Sigarni Thu Oct 21, 2010 7:35 pm

já bych ne neřekl Very Happy já jsem pro a pokud vemeš sebou i mága nebude pro tebe prioblém na něj přelognout a jít třeba za něj pokud bude málo ranged dmg ale hodně mele? Smile jinak jsem pro BT volá
Sigarni
Sigarni

Poèet pøíspìvkù : 572
Reputation : 59
Join date : 27. 06. 10
Location : BRNO

Návrat nahoru Goto down

přihláška/přijat s podmínkou-test raid Empty Re: přihláška/přijat s podmínkou-test raid

Příspěvek  Haerfík Thu Oct 21, 2010 9:20 pm

PRO
Haerfík
Haerfík

Poèet pøíspìvkù : 796
Reputation : 52
Join date : 26. 06. 10

http://www.broukej.cz/wow/

Návrat nahoru Goto down

přihláška/přijat s podmínkou-test raid Empty Re: přihláška/přijat s podmínkou-test raid

Příspěvek  Taky Thu Oct 21, 2010 9:24 pm

PRO ale naše děvčata necháš napokoji Very Happy
Taky
Taky
Class Leader
Class Leader

Taurus Rat
Poèet pøíspìvkù : 129
Reputation : 0
Join date : 13. 06. 09
Age : 51
Location : Česká Třebová

Návrat nahoru Goto down

přihláška/přijat s podmínkou-test raid Empty Re: přihláška/přijat s podmínkou-test raid

Příspěvek  Nakhled Thu Oct 21, 2010 9:34 pm

udelame to formou souteze co rikas.. oblecu si dejme tomu na SSC T4rku.. jestli das overall za cely dung vic nez ja tak pro, jinak proti Wink
Nakhled
Nakhled

Capricorn Horse
Poèet pøíspìvkù : 508
Reputation : 27
Join date : 19. 06. 10
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

přihláška/přijat s podmínkou-test raid Empty Re: přihláška/přijat s podmínkou-test raid

Příspěvek  Prima Thu Oct 21, 2010 9:47 pm

aa Nakhled si chce udržet vysokou úroveň rogunek :-))

já jsem PRO
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

přihláška/přijat s podmínkou-test raid Empty Re: přihláška/přijat s podmínkou-test raid

Příspěvek  Asmidir Thu Oct 21, 2010 10:03 pm

hmmm ja teda nevim... odejit z gildy kvuli nepohode se 2 hracema? to bych tady uz davno nebyl... nevim no, asi se zdrzuju hlasovani at nejsem ten zlej

Asmidir
Class Leader
Class Leader

Pisces Rat
Poèet pøíspìvkù : 641
Reputation : 23
Join date : 29. 06. 10
Age : 39

Návrat nahoru Goto down

přihláška/přijat s podmínkou-test raid Empty Re: přihláška/přijat s podmínkou-test raid

Příspěvek  Gaedr Thu Oct 21, 2010 10:31 pm

nakhledův nápad se mi líbí,test raid a ať ukáže jestli něco umí :-)
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

přihláška/přijat s podmínkou-test raid Empty Re: přihláška/přijat s podmínkou-test raid

Příspěvek  Aristin Fri Oct 22, 2010 2:15 am

Taky PRO, test je pěknej nápad, ale když mu nakhled nevysvětlí, jak na to, jak má pak dát lepší dmg než CL? SmileSmileSmile
Aristin
Aristin

Taurus Pig
Poèet pøíspìvkù : 577
Reputation : 8
Join date : 02. 09. 09
Age : 28

Návrat nahoru Goto down

přihláška/přijat s podmínkou-test raid Empty Re: přihláška/přijat s podmínkou-test raid

Příspěvek  Nakhled Fri Oct 22, 2010 9:55 am

sak at dela co umi ne? Smile treba bude lepsi nez ja Smile
Nakhled
Nakhled

Capricorn Horse
Poèet pøíspìvkù : 508
Reputation : 27
Join date : 19. 06. 10
Age : 33

Návrat nahoru Goto down

přihláška/přijat s podmínkou-test raid Empty Re: přihláška/přijat s podmínkou-test raid

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru