Warriors of Alliance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Prihláška/přijat

4 posters

Goto down

Prihláška/přijat Empty Prihláška/přijat

Příspěvek  Cherez Wed Sep 22, 2010 9:27 pm

Zdravíčko

Koukal jsem na nábor do vaší Guildy a viděl jsem že nabor hunteru je pozastaven ale pak jsem si všiml že jsou možné vyjimky tak si říkám " zkusit můžu " tak snad se vám budu zamlouvat. ok tak jdeme už konečně na tu přihlášku j ? Very Happy

1: Cherez
2: Hunter s levelem 70 a talenty BM ale to mám jen kvůli tomu abych kempil PvP EQ který mi chybí . změna neni problém.
3: Moje řemesla jsou Alchymista a Leatherworker na maximálni urovní :-)
4: No a mé věci které nosím hrdě na sobě Jsou 4x t6 + Polearm z SWP a BOW z Archiho z Hyjalu + doplňky BT bojky atd.
Na pvp je to slábší 2x s2 + nějaky ty guard a vindi.
5: Přínos do vaší guildy ... nad touto otázkou jsem chvíli přemýšlel a došel jsem k nazoru že jediný přinos do vaší Guildy je DMG v raidech .. o EQ mi nejde ale spíše o progres a pokec :-)
6: byl jsem v mnohách z guild ale nikde to nebylo to pravé ořechové :-D bud je tam uzavřena komunita mezi nami smrtelniky a Vedením guildy nebo se nic nechodilo a když už se šlo tak to stálo za .... však víte :-)
7: Mé zkušenosti s WoW jsou na pozici běžného hráče .. žádny závislak ale ani víkendový hráč :-)
8: altíky bohužel nemám ani bych nechtěl , myslím že jedna postava stači nad hlavu .. sice si pomalinku ale jistě už půl roku expím altíka ( shamana) který je na lvlu 29 ale s tímto tempem 70 lvl snad nikdy nedodělám :-)
9: Co se týče VT tak používám ale momentálně jen na poslech .. ale to můžete být jen rádi protože když už začnu mluvit tak to stojí za to a nikdo mě nezastaví :-D
10: něco málo o mě? opravdu to chcete vědět ? ok tákže nepatřím mezi lidi co se musí do všeho míchat jak na Worldwide tak do všech rozporů co se týče WoW i Realm Life , taky nemám rád když se někdo plete do mých věcí. rád si napíšu ( pokecám ) s kýmkoliv a o čemkoliv . je mi 21 a jsem pracující osoba :-D

No , snad vám tento životopis o mé postavě stačí . kdyby náhodou něco tak mi napište ve hře nebo i zde :-)

Přijemnou hru

Cherez :-)

Cherez
Anonymní


Návrat nahoru Goto down

Prihláška/přijat Empty Re: Prihláška/přijat

Příspěvek  Prima Wed Sep 22, 2010 9:58 pm

hrozně milá, hřejivá, sympatická přihláška :-) já jsem pro pro pro! ^^

Prima drunken

____________
mimochodem můj dvoustý příspěvek na fóru :-))
Prima
Prima
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 675
Reputation : 55
Join date : 11. 08. 09
Location : Znojmo

Návrat nahoru Goto down

Prihláška/přijat Empty Re: Prihláška/přijat

Příspěvek  Circe Wed Sep 22, 2010 11:50 pm

jsem PRO

Circe
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 135
Reputation : 26
Join date : 04. 10. 09

Návrat nahoru Goto down

Prihláška/přijat Empty Re: Prihláška/přijat

Příspěvek  Taky Thu Sep 23, 2010 6:28 am

PRO
Taky
Taky
Class Leader
Class Leader

Taurus Rat
Poèet pøíspìvkù : 129
Reputation : 0
Join date : 13. 06. 09
Age : 51
Location : Česká Třebová

Návrat nahoru Goto down

Prihláška/přijat Empty Re: Prihláška/přijat

Příspěvek  Gaedr Thu Sep 23, 2010 12:10 pm

no s tímhle equipem bys myslím mohl u nás v raidu dpskem hravě nahradi lecjakého locka nebo mága,takže proč ne,myslím že na takhle kvalitního huntera ještě rozhodně místo najdem...a přihláška je velmi pěkně napsaná

s mým pro už by to mohlo stačit pro přijat,takže si piš o inv ve hře
Gaedr
Gaedr
Class Leader
Class Leader

Poèet pøíspìvkù : 1375
Reputation : 59
Join date : 13. 09. 09

Návrat nahoru Goto down

Prihláška/přijat Empty Re: Prihláška/přijat

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Návrat nahoru

- Similar topics

 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru